Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  573 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zwisu123, 2 Cze 2010, 11:55

 

>Floyd00, 2 Cze 2010, 10:35

>"Wykorzystałem w nim: płytę Alice in Chains MTV Unplugged"

>

>Staley z ekipą zagrali jak dla mnie najciekawszy grunge'owy Unplugged, zaraz obok Pearl Jam, a

>krążek z tego koncertu gra u mnie najczęściej jeśli chodzi o A.I.C., tuż za nim "Jar of flies"...

>A swoją drogą jeśli ktoś lubi gitary, a Alice kojarzy mu się tylko z łomotem - powinien posłuchać

>tego koncertu. Zwłaszcza na Naimie gra to wyjątkowo!

 

święte słowa!!!...dopiero na naimie usłyszałem tę podskórną nerwowość i emocje...a posłuchajcie Tool czy Nine Inch Nails na Naimie - ciary murowane;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem 5i-2 , xs zakupie za jakiś czas jak polubie piątke. Mam pytanie gram na rca (poprzedni własciciel grał na rca). Jak podłącze kabel din to mi nie gra. Jak się to ustawia pilotem. (nie mam instrukcji) a wiem że trzeba jakiś przycisk przytrzymać w pilocie itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamWysokinski

(Konto usunięte)

Select and push the ‘CD” button on your remote control,. Then hold down the “DISP” button on remote. If you see “O oo”, means both outputs have been selected.

Quickly push “DISP”, this will cycle through the outputs. Big “O” is the DIN output; “oo” is the RCA output.

Once you have selected the one you require, either “O” or “oo”, push and hold “DISP” button, this locks in the chosen output.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamWysokinski

(Konto usunięte)

Biorąc pod uwagę jego komercyjny (i zapewne dochodowy dla właścicieli) charakter, wynajęcie kompetentnego programisty (skoro osoby obecnie odpowiedzialne za stan techniczny nie są w stanie sobie z tym poradzić) nie powinno stanowić problemu.

Dziwi mnie tylko, że istniejące fora *niekomercyjne* (np. mój ulubiony pink fish media) prezentują o wiele wyższy poziom dbałości o wygodę użytkowników. No ale ostatecznie to problem właścicieli AS i reklamodawców/dystrybutorów sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanko do bardziej w temacie Naima:) Mam mozliwosc kupna cd5i i wzmacniacza Nait 5i. Stan bdb z pilotami. Jaka jest uczciwa cena za ten zestaw? Pytam poniewaz sprzedajacy czeka na moja propozycje a ja nie wiem ile mu zaproponowac. Nie widze nic na allegro z uzywek wiec ciezko ocenic mi wartosc tego sprzetu. Mialem okazje rowniez kupic zestaw caspiana ale ktos mnie wyprzedzil:)

 

Z gory dzieki za info

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy miał ktoś z was jakieś doświadzcenia z cd5xs??? mam możliwość zakupienia nóweczki z korzystnym upuścikiem jakieś 1500pln poniżej ceny sklepowej i tak się zastanawiam....jutro będę go miał na odsłuchu u siebie.

 

wcześniej słuchałem go w sklepie z nait xs i audio physic tempo ale AP zdominowały odsłuch swoim basem bo pomieszczenie małe było. ciekaw jestem czy ten cd-ek zgra się z moimi Credo 2 i combo 92/90 oraz 102/140?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem zestawu Naim XS z AP Sitara - podobało mi się to zestawienie szczególnie pod względem drive'u, energii no i basu. W tych aspektach dużo lepiej niż Primare z serii 20 ale to oczywiste ze względu na różnice w cenie.

Jak dla mnie minusem była mniejsza głębokość sceny i nie wiem czy dobrze to ujmę ale jakby brak wyrafinowania.

Jeśli ktoś słucha tylko bardzo rytmicznej muzyki to naim jest strzałem w 10.

Dla mnie jednak chyba lepszym zestawieniem było połączenie AP ze wzmakiem Manley'a. Gdyby tak Stingray miał takie możliwości "motoryczne" i bas jak XS - byłoby pięknie.

Trochę żałuje że nie wypróbowałem systemu: Cd Naim XS, Manley Stingray i AP Sitara - ale wszystko jeszcze przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

kilka dni temu dołączyłem do grona posiadaczy sprzętu Naim.

od ostatnich zmian w moim systemie minęło parę lat (przeszedłem drogę z musical fidelity a1 a2 a3).

głośników nie ruszlem odkąd kupiłem Castle Harlech - za piękny bas i łagodność w wysokich tonach.

no i tak sobie pomyslalem 0 moze teraz cos innego.

moje przemyslenia (po przeczytaniu tysiecy wpisow na roznych forach) poszly ku Primare oraz Naim.

przyszedl czas na odsluchy.

naim xs - no szczęka na podłodze. dynamit.

potem było primare i30 - jak dla mnie nie umywa sie do Musicala. o naimie nie wspominam. takie to troche sztuczne i plaskie. podobno mozna to lepiej spasowac z cd i głosnikami.

ale ja chce zostac przy harlech.

zdecydowalem sie w koncu na 152xs+155XS.

przywiozlem do domu, podlaczylem, troche podgrzalem i wlaczylem Achtung Baby.

NIGDY NIE MYSLALEM ZE BEDE MIAL TAKI DZWIEK W SWOIM DOMU

klękam przed Naimem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.