Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  572 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziex

to do "warstatu" , potancowac z frezarka mozna sobie do pary :)

 

na hifi.pl gosc ma do sprzedania Grado RS1. Podobno super z headlinem.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/NAIM-POWER-SUPPLY-DUAL-TEDDYCAP-/290796742145?pt=UK_AudioTVElectronics_HomeAudioHiFi_Amplifiers&hash=item43b4d62601#ht_475wt_1142

 

i jeszcze cos dla chetnych na dualteddycap, zeby nie bylo nic nie mam wspolengeo z tym ogloszeniem....

Naim CD5x + Flatcap 2x + NAC 72 + NAP 135 + KEF 105.2 Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Wow masz 3 headline'y? Szkoda, że się spłukałem na naita5i dziś. Tzn. nie szkoda bo będzie fajnie. W sumie phono też potrzebuję...

 

Posłuchałem dziś uniti 1 aby poznać brzmienie naima i zdecydowałem się na tego nait'a. Myślę, że będę zadowolony. Bardzo ok grało z kef ls50: przestrzeń, swoboda, ślady basu nawet ;)

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest na wyposażeniu headline'a (chodzi mi o kable)???

 

przy headline jest kabel sygnalowy ktory jest na sztywno podlaczony do niego, zasilajac go z NAPSC, nie potrzebujesz niczego innego, kiedy jednak decydujesz sie na zasilanie z co najmniej flatcapa, potrzebujesz kabel SLIC...to taka wersja SNAIC dla headline...

Naim CD5x + Flatcap 2x + NAC 72 + NAP 135 + KEF 105.2 Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy headline jest kabel sygnalowy ktory jest na sztywno podlaczony do niego, zasilajac go z NAPSC, nie potrzebujesz niczego innego, kiedy jednak decydujesz sie na zasilanie z co najmniej flatcapa, potrzebujesz kabel SLIC...to taka wersja SNAIC dla headline...

 

dzięki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak tam Naim na wystawie? Co grało?

OCZYWIŚCIE NIE BYŁEM NA AS,

ale kwiatek był na pewno!

W Polsce to najlepsza reklama NAIM AUDIO.

A zestaw taki że pod pachą można było go przynieść.

NAPISZCIE ŻE JESTEM W BŁĘDZIE I DECIBEL DOZNAŁ OLŚNIENIA!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gralo UnitiLite czyli combo wszystko w jednym+ovator S400. Urzadzenie bylo nowe, niewygrzane.Kolumny o wiele za duze do tego malenstwa. Dźwięk ?? Żenada, ku?wa, żenada!!!!! Gorzej zagraly tylko sonus faber z czyms tam. Kwiatki tradycyjnie, przez chwile myslalem ze to pierwszy listopada ;)

Edytowane przez twinslaver

Naim CD5x + Flatcap 2x + NAC 72 + NAP 135 + KEF 105.2 Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szkoda z tym audio szołem...

a ja mam od dziś swojego nait 5i pochylone w domu ;) na razie bardzo ok, szczegółowo i bogato. nieco twardo, nieco technicznie. ciekawe, czy odczuję jakieś poważniejsze zmiany wraz z wygrzewaniem. oczywiście już mi chodzi po głowie flatcap do cd5.

teraz muszę się pozbyć cd kambodży i dzielonego wzmaka.

dobra: idę szukać kolejnej płyty. poszła na razie Charlotte Gainsbourg

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczujesz:) to pewne, podejrzewam ze w tym momencie dzwiek jest lekko krzykliwy, rozchwiany, mechaniczny. W miare wygrzewania bedzie bardziej klarownie, cieplej. Bedziesz tez mogl bardziej galke odkrecac przy mniejszych znieksztalceniach. To naprawde fajne uczucie slyszec jak sprzet sie stabilizuje :) Dobry zakup, bedziesz na pewno zadowolony, w tej kasie ciezej o cos lepszego.

 

pozdr

Naim CD5x + Flatcap 2x + NAC 72 + NAP 135 + KEF 105.2 Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie masa, w pewnym momencie moze byc jej nawet za duzo...ale spokojnie, wszystko sie ustabilizuje. To jest Naim czyli synonim gestego grania :D

 

ja dzisiaj caly dzien katuje analogi, w tym momencie na talerzu Fever Ray, nie moge wyjsc z podziwu co wkladka Dynavectora robi z muzyka:) mistrzostwo swiata:D

Edytowane przez twinslaver

Naim CD5x + Flatcap 2x + NAC 72 + NAP 135 + KEF 105.2 Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś z klubowiczów do sprzedania NACA 5 w odcinkach minimum 2x2.5m? A może polecacie coś innego w podobnej cenie? Chcę wymienic przewody jakie zostały mi po starym nie NAIMowym systemie i tak sie zastanawiałem, że skoro amplifikacja i źródło naim to i kabel naim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zatem jednocześnie zbędny i nieciekawy

To mi nawet pochlebia... a wasza bezkrytyczność wobec tego sprzętu jest godna pożałowania. Padające lasery, buczące transformatory we wzmacniaczach, psujące się Hi-line, a to wszystko (sprzęt) za dwa razy więcej niż faktycznie wartuje. Dodatkowo polski dystrybutor pozostawiający wiele do życzenia. Ten sprzęt można jednocześnie "kochać" i nienawidzić i chcę Wam to uzmysłowić podobnie jak Twinslaver w niektórych postach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytuje Twinslaver-a ... cos Ci powiem chlopczyku, w sredniowieczu jak rycerz zostal upokorzony przez wiesniaka, kazal go wybatozyc przez wlasnego giermka, bo nie chcial sie znizac do jego poziomu, reszte sobie sam dopowiedz." A od siebie dodam, że posiadasz sprzęt z desy więc nie zabieraj głosu - to formum High Fidelity a nie demobilu. Skoro nawiązałeś do Biblii to przypomnę, że Mesjasza (ja nim nie jestem, w żadnym wypadku !) słyszeli Ci, którzy osiągnęli właściwy stan ducha i umysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proponuje traktować "azymuta" jako reklamę która wyskakuje a potem znika... Ignorować w myśl zasady:

 

 

NIGDY NIE DYSKUTUJ Z IDIOTĄ!!! BO SPROWADZI CIĘ DO SWOJEGO POZIOMU I POKONA DOŚWIADCZENIEM

 

 

 

Dziękuję

 

NAIM rządzi!!

Edytowane przez Floyd00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.