Skocz do zawartości
IGNORED

Ostatnio obejrzane.


lucmaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koneser - świetny film. W tym roku lepszego filmu nie oglądałem.

 

No - koneser rządzi! Absolutnie!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ciężki ale dosyć ciekawy, na podstawie prawdziwej historii osoby która była polakiem ponoć

 

Oglądałem. Czegoś zabrakło... ale w sumie od biedy może być.

 

Drogowka moze gniot nie byl ale szalu tez nie bylo, nie mowiac juz o ilosci przeklenstw i jesliby tak bylo w Policji to naprawde marne zdanie bym mial o tych ludziach, a jednak rzeczywistosc jest inna i naprawde wielu ich jest na poziomie i tak nie przeklinaja jak to bylo pokazane w tym filmie..

 

Przepraszam, może to niedyskretne pytanie, ale - ile masz lat? :)

I nie pytaj co to ma do rzeczy, bo ma! :)

 

Dodaj - w krzywym zwierciadle.

 

??? ależ skąd! Zero krzywego zwierciadła - podobnie jak Wesele czy Dom Zły... rzeczywistość tak rzeczywista że aż nierealna. Smarzowski! :)

Najwybitniejszy polski reżyser, bez dwóch zdań. Oby nie zhańbił się syfem w stylu "PO-Grossia" czy "Bolka" Wajdy.

 

The Conjuring najlepszy jaki w zyciu ogladalem , Kozak!!!

 

No spoko. Jak na amerykański horror to nawet fajny. Na pewno wyróżnia się w masie totalnego syfu.

 

Oki, teraz obejrzane:

Man of Steel - nawet w miarę choć d*** nie urywa.

Uniwersytet Potworny - miło było znów przywitać się ze starymi znajomymi. :)

Toy Story 3 - jak wyżej. Zajebisty scenariusz, świetna akcja! Zero dłużyzn, naprawdę trzyma w napięciu. Tak - piszę o filmie animowanym. No i co? :)

Polska trylogia "U Pana Boga..." - nostalgiczne, fajne kino, nic wystrzałowego ale jest trochę sensownych przemyśleń.

"Jeździec znikąd" - WOOOOOW!!!! :) Johny Deep wymiata! :) Już tylko dla jego roli warto zaliczyć seans. Film durny ale dość efektowny a rola Deepa świetna. Strasznie dużo przemocy jak na film Disneya.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 lat mam i zdania odnosnie Drogowki nie zmienie ;-), zreszta to nie tylko ja tak mysle ale kazdy przeciez ma prawo oceniac film tak jak uwaza, Polska to wolny kraj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ zamknięty - drugi po Drogówce najbardziej przereklamowany gniot jaki widziałem.

 

Bezmiar sprawiedliwości - dwa tysiące razy lepszy i jakoś nikt się nad nim tak nie spuszczał.

 

 

Też tak uważam, sęk w tym, że "Bezmiar sprawiedliwości" to nie jest film zrobiony pod publiczkę, jak "Drogówka", to trochę takie kino moralnego niepokoju, dojrzalsze, prawdziwsze, nie takie prymitywne jak ostatni film Smarzowskiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Nie mylić hipernaturalizmu z prymitywizmem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doktorku

 

Puki co to Smarzowski może za Wajdą kamerę na wózku pchać.Ocenimy go za 10-20 lat.We wszystkich szkołach filmowych na świecie studenci uczą się z filmów Wajdy( i Hasa) a nie Smarzowskiego.Ale to tak jest gdy zaślepienie polityczne zaburza widzenie świata i sztuki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego zaślepienie polityczne? Jeden woli Wajdę a inny Smarzowskiego, i co w tym złego? Głównie chodzi o to, że większość w Drogówce nie dostrzegła właściwego przekazu i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie zauważyłeś ale doktorek użył sformułowania Bolek Wajda.To świadczy o intencjach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, ale to że ktoś uważa kogoś za agenta nie musi oznaczać, że także źle ocenia film o postaci, do której ma negatywny stosunek - teoretycznie:)

 

Osobiście nie oglądałem nowego filmu Wajdy więc nie ustosunkuję się do tej części wypowiedzi il Dottore.

 

Za błędne uważam także nie porównywanie "młodych" stażem reżyserów do starych wyjadaczy ze względu na teoretyczną przepaść pomiędzy nimi w zakresie doświadczenia, gdyż biorąc pod uwagę filmy innych klasyków kina widać, że niektórzy z nich się wypalili i zostaje im już tylko nauczanie na akademiach. To samo tyczy się aktorów.

 

Osobiście doceniam twórczość Wajdy. Nie koniecznie podobają mi się jego wszystkie filmy. Niektóre tematy moim zdaniem sknocił, patrz Katyń. Choć z drugiej strony bardziej zawiódł moje oczekiwania, poszedł w innym kierunku. Ja miałem nadzieję, że film ten uderzy widza w twarz, otrząśnie go z letargu, coś jak Pasja Gibsona.

 

Tak na marginesie to brakuje mi polskiego filmu o narodowych bohaterach z okresu II WŚ w stylu w jakim potrafią takie filmy kręcić amerykanie. Chwytający za serce, sprawiający, że po wyjściu z kina jest się dumnym z bycia polakiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to brakuje mi polskiego filmu o narodowych bohaterach z okresu II WŚ w stylu w jakim potrafią takie filmy kręcić amerykanie. Chwytający za serce, sprawiający, że po wyjściu z kina jest się dumnym z bycia polakiem.

 

Przy obecnym poziomie jadu w kraju nie jest to możliwe.

 

"Jeździec znikąd" - wczoraj obejrzałem - co za gniot. Wydali pewnie ponad 100mln$ na to gówno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lone Ranger - bardzo nierówny film. Z jednej strony świetny humor a z drugiej skopana historia, taka bez ładu i składu. I rzeczywiście, jak na film od Disneya sporo przemocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem filmu Wajdy, który chciałbym obejrzeć drugi raz.

A "Pociąg" Kawalerowicza oglądałem milion razy i mogę w kółko...

Wajda jest przereklamowany.

Krzysztof Zanudzi - druga taka sama kupa.

 

OK, wracamy do tematu wątku: "Wolverine" - polecam tylko fanom serii. Pozostali spokojnie moga sobie darować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RED 2 - na weekendowe oglądanie może być.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octagon

 

Widzę,że nadal nie rozumiesz problemu.Doktorek uważa Wajdę za agenta i dlatego właśnie deprecjonuje jego filmy.Choć przypuszczam,że większości nie widział co nie przeszkadza w wypowiadaniu się na ich temat.

Nie ma reżysera,który nie popełniłby słabego filmu.Wajda nie jest tu wyjątkiem.Jego wczesne filmy( szkoła polska) to arcydzieła,te z okresu środkowego też wybitne(Wesele,Ziemia obiecana,Brzezina,Panny z Wilka) no i Człowiek z marmuru.Późniejsze filmy coraz słabsze ale ma on już swoje lata.Zestawianie Smarzowskiego z Wajdą to nieporozumienie bo to reżyser obiecujący ale jeszcze na dorobku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, rozumiem o co chodzi, przeciez to napisalem:)

 

Wracajac do tematu:

This is the End - glupi, po prostu glupi i nic wiecej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cockneys vs. Zombies - fajna komedia, angielski humor, jeden z lepszych filmów o zombich, jakie widziałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnym poziomie jadu w kraju nie jest to możliwe.

 

"Jeździec znikąd" - wczoraj obejrzałem - co za gniot. Wydali pewnie ponad 100mln$ na to gówno.

Film do nie wiadomo kogo, niektóre sceny jakby z filmu dla dzieciarów, potem sceny z napie..nką, humor z dup._ska kompletnie nieśmieszny i jeszcze fabuła na takim poziomie żeby głupi Amerykanin opychający się popcornem i siorbiący colę przy okazji gadający przez komórę w kinie coś tam załapał pomiędzy logowaniem na fejsa i twittowaniem :-) tak bym to to widział :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film do nie wiadomo kogo, niektóre sceny jakby z filmu dla dzieciarów, potem sceny z napie..nką, humor z dup._ska kompletnie nieśmieszny i jeszcze fabuła na takim poziomie żeby głupi Amerykanin opychający się popcornem i siorbiący colę przy okazji gadający przez komórę w kinie coś tam załapał pomiędzy logowaniem na fejsa i twittowaniem :-) tak bym to to widział :-)

 

Doczytałem, budżet to 250000$. Zdaje się że była klapa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film do nie wiadomo kogo, niektóre sceny jakby z filmu dla dzieciarów, potem sceny z napie..nką, humor z dup._ska kompletnie nieśmieszny i jeszcze fabuła na takim poziomie żeby głupi Amerykanin opychający się popcornem i siorbiący colę przy okazji gadający przez komórę w kinie coś tam załapał pomiędzy logowaniem na fejsa i twittowaniem :-) tak bym to to widział :-)

Rozumumiem kolego ze przynajmniej ze 100 tys osobiscie znasz Amerykanow skoro piszesz ze sa tacy glupi. Polacy to sami zacni i wyksztalceni ludzie i w wogole nie opychaja sie w kinach popcornem i nie siorbia coli..

A nie mozna napisac zwyczajnie ze film Tobie nie pasowal nie obrazajac przy tym ludzi o ktorych Twoja wiedza mysle ze jest na poziomie szkoly podstawowej, chyba ze przezyles w USA z 10-15 lat... to zwracam honor.. choc tez nie powinno sie pisac wg mnie w takim kontekscie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumumiem kolego ze przynajmniej ze 100 tys osobiscie znasz Amerykanow skoro piszesz ze sa tacy glupi. Polacy to sami zacni i wyksztalceni ludzie i w wogole nie opychaja sie w kinach popcornem i nie siorbia coli..

A nie mozna napisac zwyczajnie ze film Tobie nie pasowal nie obrazajac przy tym ludzi o ktorych Twoja wiedza mysle ze jest na poziomie szkoly podstawowej, chyba ze przezyles w USA z 10-15 lat... to zwracam honor.. choc tez nie powinno sie pisac wg mnie w takim kontekscie.

Napisałem na podstawie swojego doświadczenia. Poaza tym skąd przyszły do nas multipleksy z korytem dla opychających się świń, dla których oglądanie filmu jest takim samym zaspokojeniem potrzeb jak owe żarcie i potem wy...nie tego popcornu, czy innych nachosów jak i tego filmu, który ma być zrozumiały dla intelektualnych ameb? Film został popełniony przez chylący się ku upadkowi kombajn Disneya, który nigdy nie kręcił filmów wysokich lotów. Mogliby zostać przy bajkach ale zabrali się za filmy dla mało myślących. Nie prostuj mnie i nie zwracaj mi uwagi, takie jest moje zdanie, Ty możesz mieć inne. Nie chodziło mi o cały naród tylko o tych ciemnych do których jest skierowany ten obrazek, pewnie będą to ci sami dla których świat wygląda jak niżej. eot

swiat_ameryk1.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez thrak

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy to sami zacni i wyksztalceni ludzie i w wogole nie opychaja sie w kinach popcornem i nie siorbia coli..

 

No to "my już są Amerykany" jak śpiewał zespół Piersi, bo ja w kinie colę i popcorn musowo.

I na popcorn (o zgrozo!!!) 2 chochle masła. Jak ta świnia! :)

Panie Obamo Baraku - czy mogę już dostać US-mański paszport? :)

 

Film został popełniony przez chylący się ku upadkowi kombajn Disneya, który nigdy nie kręcił filmów wysokich lotów.

 

Wieszczenie ich upadku jest co najmniej przedwczesne - kupili Pixara i Lucas Arts. Wydali chore pieniądze, ale tylko nowa trylogia Star Wars przyniesie im kilka miliardów baksów z kin + gadżety + gry + zabawki..

Naprawdę uważasz że Disney nigdy nie zrobił nic na poziomie? Przecież to jest ikona współczesnej kultury, bądź sprawiedliwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to "my już są Amerykany" jak śpiewał zespół Piersi, bo ja w kinie colę i popcorn musowo.

I na popcorn (o zgrozo!!!) 2 chochle masła. Jak ta świnia! :)

Panie Obamo Baraku - czy mogę już dostać US-mański paszport? :)

 

 

 

Wieszczenie ich upadku jest co najmniej przedwczesne - kupili Pixara i Lucas Arts. Wydali chore pieniądze, ale tylko nowa trylogia Star Wars przyniesie im kilka miliardów baksów z kin + gadżety + gry + zabawki..

Naprawdę uważasz że Disney nigdy nie zrobił nic na poziomie? Przecież to jest ikona współczesnej kultury, bądź sprawiedliwy.

Wycinek "wybitnej" twórczości koncernu Disneya, który niewątpliwie dołożył amerykańskie 3 centy do niedorozwoju światowej kinematografii :-)

Nie wierzcie bliźniaczkom 2 (1986)

Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (1989)

Nie wierzcie bliźniaczkom 3 (1989)

Nie wierzcie bliźniaczkom: Hawajskie wakacje (1989)

Człowiek rakieta (1991)

Biały Kieł (1991)

Opowieść wigilijna Muppetów (1992

Kochanie, zwiększyłem dzieciaka (1992)

Trzej muszkieterowie (film 1993)

Hokus pokus (1993)

W sercu Afryki (1993)

Reggae na lodzie (1993)

Przygody Hucka Finna (1993)

Śnięty Mikołaj (1994)

Biały Kieł 2: Legenda o Białym Wilku (1994)

Daleko od domu: Przygody żółtego psa (1995)

Tom i Huck (1995)

Pan domu (1995)

Chłopak na dworze króla Artura (1995)

Daleko od domu 2: Zagubieni w San Francisco (1996)

O czym szumią wierzby (1996)

102 dalmatyńczyki (1996)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to "my już są Amerykany" jak śpiewał zespół Piersi, bo ja w kinie colę i popcorn musowo.

I na popcorn (o zgrozo!!!) 2 chochle masła. Jak ta świnia! :)

Panie Obamo Baraku - czy mogę już dostać US-mański paszport? :)

 

 

 

Wieszczenie ich upadku jest co najmniej przedwczesne - kupili Pixara i Lucas Arts. Wydali chore pieniądze, ale tylko nowa trylogia Star Wars przyniesie im kilka miliardów baksów z kin + gadżety + gry + zabawki..

Naprawdę uważasz że Disney nigdy nie zrobił nic na poziomie? Przecież to jest ikona współczesnej kultury, bądź sprawiedliwy.

Zgadzam sie z Toba, mysle ze Disney bedzie mial sie dobrze, a co Amerykanow to jedni sa moze tak jak i kolega wczesniej wkleil mapke ale wielu jest ludzi na wysokim poziomie. A to ze cos przyszlo z Ameryki to nie oznacza ze my musimy kopiowac. Ja nie jem popcornu w kinie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycinek "wybitnej" twórczości koncernu Disneya, który niewątpliwie dołożył amerykańskie 3 centy do niedorozwoju światowej kinematografii :-)

 

A może by tak mniej stroniczo, co?

 

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków (1937)

Pinokio (1940)

Dumbo (1941)

Bambi (1942)

Kopciuszek (1950)

Alicja w Krainie Czarów (1951)

Piotruś Pan (1953)

Śpiąca królewna (1959)

Zakochany kundel (1955)

101 dalmatyńczyków (1961)

Księga dżungli (1967)

Aryskotraci (1970)

Kto wrobił królika Rogera? (1988)

Mała Syrenka (1989)

Piękna i Bestia (1991)

Miasteczko Halloween (1993)

Król Lew (1994)

Pocahontas (1995)

 

Walt Disney, czy to się komu podoba, czy nie, to NAJWIĘKSZA NA ŚWIECIE korporacja medialna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wrzuciłem w sumie trochę staroć, Shelter, występuje także pod tytułem 6 souls, może w takim razie zaskakiwać tłumaczenie na Inkarnacja. W każdym razie albo się starzeję i umysł nie tak błyskotliwy albo ta historia kompletnie nie trzyma się kupy. Oto bowiem na początku XX wieku w pewnej wiosce szaleje epidemia grypy, miejscowy kaznodzieja twierdzi że wiara w Boga wystarczy do uleczenia, jednakże w tajemnicy szczepi swoje dzieci, które dzięki temu żyją a reszta dzieciaków umiera. Jak dla mnie idiotyczne i niezrozumiałe zachowanie gościa, może był nienormalny? Ale brnijmy dalej. Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem że mieszkańcy nieco się zdenerwowali i postanowili się pomścić więc zatłukli dzieci pastora, jego samego zawlekli do lasu, wypalili krzyż na plecach a miejscowa szamanka wyssała mu dusze przez usta, wydmuchała w przestrzeń i (puste?) ciało zostało wypchane błotem aby dusza nie wróciła. Też nie wiedziałem że dusza nie przelezie przez błoto. Potem ciało zostało fachowo przeklęte że ma odtąd stać się schronieniem dla dusz innych ludzi którzy stracili wiarę... i jak się nietrudno domyślić ciało, nie zapominajmy że wypchane błotem, zaczyna szwendać się po okolicy i połykać dusze (tu jakoś błoto już nie przeszkadza, być może było dobrane selektywnie i blokowało tylko duszę właściciela)......

 

osobiście sensu w tym żadnego nie widzę, dlatego jak ktoś nie musi to niech nie ogląda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~rasputin: Nigdy , nikomu , niczego nie zazdrościłem ! Tak już jakoś mam. Oprócz - nadmiaru wolnego czasu!!!:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grown Ups 2 - nawet całkiem zabawny. Polecam.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.