Skocz do zawartości
IGNORED

SERIALE ZAGRANICZNE


Cervantes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Westword i humans sezon 2 sie oglada. Westworld po slabym początku już jest ok a humans dopiero 2 odcinki za mało żeby ocenic. I nie ma widoków na nic więcej na razie. Chociaż to 3% z netflixa mnie zastanawia.

 

A tutaj drobne info.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ciekawe czy warto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod 100

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek (choć po czasie trwania, to po prawdzie, jakby dwa) "Westworld" zrobił robotę, jaką oczekuje się od produkcji bardzo dobrych +. To się rzadko zdarza, tak w kinie jak i serialach, żeby opowieść zakończyć z właściwym kopem, nie za słabym, nie przesadzonym, nie skopanym. Teraz sobie przypominam takie filmowe utwory jak "Cinema Paradiso", "Misja", "Imperium kontratakuje", "Dwie wieże", "Casanova Federico Felliniego", "Przełamując fale", "Szósty zmysł" czy też serial "Breaking Bad". Po obejrzeniu tych dzieł czułem pełną satysfakcję i końcówka jakby zespalała się z widzem w swym spełnieniu.

Do powyższych produkcji dorzucam więc "Westworld", mam ochotę za jakiś czas powtórzyć 10-odcinkowy seans, patrząc już na tą intelektualną, teologiczną zagadkę okiem widza-"Boga", znającego cały przebieg i koniec tej filmowej rozgrywki.

Drugi sezon ponoć w 2018 roku, jest szansa, że dotrwamy, chociaż życie w "Eastworld" jest równie nieprzewidywalne, a zmartwychwstanie mocno niepewne, ha ha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suluben - niestety to powiem: Obraziłeś wszystkie wymienione tytuły (nie wiem czy je oglądałeś czy tylko czytałeś recenzje i wiesz, że są dobre i dlaczego są dobre).

Ten gniot nastawiony na pesudo-intelektualną opowieść (tak zmusiłem się obejrzeć go w całości tylko dla tego że moje druga połowa "zawsze kończy co zaczęła" [he he he]) a ograniczona przestrzeń mieszkalna zmusiła mnie bycia świadkiem emisji) gdzie wszystko było przewidywalne, na ćkane golizną o brutalnością ( bo to teraz trendy w produkcjach dla mas) przegadany egzystencjonalizmem i średnim aktorstwem ( biedny Hopkins że musiał dla kasy tak się poświęcać co było widać). Przykro mi jak czytam takie "recenzje"

Rzeczywiście obejrzyj jeszcze raz - może zrozumiesz dlaczego tak piszę.

Strata czasu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suluben - niestety to powiem: Obraziłeś wszystkie wymienione tytuły (nie wiem czy je oglądałeś czy tylko czytałeś recenzje i wiesz, że są dobre i dlaczego są dobre).

 

Twoje zdanie, masz oczywiście do niego prawo, ale... Nie musisz przy okazji mnie obrażać, sugerując, że opieram swoje opinie na czyichś recenzjach. Nie zdarzyło się mi nigdy (a robię to dość często od połowy lat '90), oceniać filmu bez jego obejrzenia w całości (np. nie zdarzyło się mi wyjść z kina przed czasem). Proszę więc, daruj sobie takie nie potwierdzone i tandetnie złośliwe, epitety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Twoja wypowiedź była tak nie dorzeczna (porównanie serialu z kamieniami milowymi w kinomatografii), że mnie to zirytowało...

Proszę napisz mi w kilku zdaniach co ten serial wniósł do dziedziny jaką jest film (no i seriale - ma się rozumieć). Bo dla mnie to kalki z innyh produkcji, kompletna przewidywalność, słabe aktorstwo i gra na pierwotnych odruchach (z szukaniem sensu życia włącznie).

Nie chce Cie obrazić - tylko uzasadnij swoje porównania... a nie rzucaj takich wzniosłych wypowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Twoja wypowiedź była tak nie dorzeczna (porównanie serialu z kamieniami milowymi w kinomatografii), że mnie to zirytowało...

Raczej ma kolega szerszą perspektywę i akceptację odbioru filmów . I tu przyznam mu rację jestem co prawda w trakcie oglądania ale oprócz tych wymienionych arcydzieł do których chce się wracać lub też nie serial Westworld jest jednym z tych które po skończeniu odcinka człowiek chce oglądać następny ,spełnia swoją rolę dobre rozrywkowe kino .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Twoja wypowiedź była tak nie dorzeczna (porównanie serialu z kamieniami milowymi w kinomatografii), że mnie to zirytowało...

Proszę napisz mi w kilku zdaniach co ten serial wniósł do dziedziny jaką jest film (no i seriale - ma się rozumieć) (...)

 

Piszesz tak, jakbym wychwalał pod niebiosa np. "Kac Wawa". Wychwalanie i stawianie (bardzo) wysokiej oceny serialowi "Westworld" nie jest niczym szczególnym, więc nie bardzo wiem, skąd to oburzenie. Za dużą wagę przywiązujesz do własnego wyobrażenia kanonu światowej twórczości filmowej. Obraziłem "Przełamując fale" i inne wspomniane dzieła? Czekam w takim razie na pozwy sądowe z inspiracji von Triera i spółki, ha ha.

Wracając do omawianego serialu. Owszem, jest to miks takich obrazów jak "Truman Show", "A.I.", "Ex Machina" czy "Blade Runner". To były jednak pojedyncze filmy kinowe, tutaj mamy telewizyjnego wieloodcinkowca. Nie widziałem wszystkich seriali świata, ale zaryzykuję stwierdzenie, że na poletku telewizyjnym jest to pokaźny krok do przodu.

Zresztą jest inny myk. Serial "Westworld" to remake filmu "Świat Dzikiego Zachodu" z 1973 roku. W tym układzie, wszystkie wspomniane pięć zdań wyżej dzieła, stają się wtórne wobec "Westworldu" z '73, he he.

Co wnosi serial "Zachodni świat"? Jakość wykonania znaną z czołowych produkcji kinowych rozłożoną na 10 godzin, przez co ma się wrażenie pełniejszego zgłębienia tematu. To zresztą w ostatnich (powiedzmy 10) latach swego rodzaju reguła, że seriale są ciekawsze od propozycji kinowych.

Piszesz o średnim aktorstwie - dla mnie Hopkins, Harris i kilku aktorów i aktorek grających hosty, stworzyło znakomite kreacje. Jak to się zapisze w historii - nie jestem wróżką, wujek czas pokaże.

Serial przewidywalny? W pewnej części tak, w pewnej nie, doznałem kilku niezłych zaskoczeń, byłem usatysfakcjonowany. Być może nie jestem widzem-Sherlockiem odgadującym filmowe zagadki w trybie turbo, ale też nie oglądam filmów jako dodatek do popcornu, strzyżenia brody czy wysyłania sms-ów - staram się skoncentrować na fabule i z szacunkiem podejść do tematu "Co artysta miał na myśli" (mimo, że czasem się zdarza artysta-filmowiec nie mający specjalnego szacunku dla widza).

Poza tym, co to za zarzut "o szukanie sensu życia"? Mój Boże, czy może być bardziej sensowne pytanie, wynikające z dzieła filmowego czy jakiegokolwiek innego dzieła artystycznego? Oczywiście, to temat rzeka i nawet serial o długości "Mody na sukces" na nie nie odpowie, ale cała filozofia polega na inteligentnej i "wymuskanej" technicznie próbie. Moim zdaniem, w przypadku "Na lewo od Odry patrząc na Bałtyk" to się udało. Moim zdaniem, moim zdaniem, moim zdaniem, moim zdaniem, moooiim zdaaanieem (ale nie tylko, ha ha).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez suluben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

suluben - niestety to powiem: Obraziłeś wszystkie wymienione tytuły (nie wiem czy je oglądałeś czy tylko czytałeś recenzje i wiesz, że są dobre i dlaczego są dobre).

Ten gniot nastawiony na pesudo-intelektualną opowieść (tak zmusiłem się obejrzeć go w całości tylko dla tego że moje druga połowa "zawsze kończy co zaczęła" [he he he]) a ograniczona przestrzeń mieszkalna zmusiła mnie bycia świadkiem emisji) gdzie wszystko było przewidywalne, na ćkane golizną o brutalnością ( bo to teraz trendy w produkcjach dla mas) przegadany egzystencjonalizmem i średnim aktorstwem ( biedny Hopkins że musiał dla kasy tak się poświęcać co było widać). Przykro mi jak czytam takie "recenzje"

Rzeczywiście obejrzyj jeszcze raz - może zrozumiesz dlaczego tak piszę.

Strata czasu...

Dokładnie tak jak piszesz. Już od pierwszego odcinka pisałem tutaj, że to kiepska produkcja delikatnie mówiąc.

Porównywanie jej do arcydzieł kina, to gruba przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Westworld mocno średni, kolejne odcinki oglądałem trochę na siłę. Oceniłbym 6,5/10 bo zły też nie był, tak żeby sobie pooglądać jak nic ciekawszego nie ma w danym momencie.

Ja powróciłem teraz do Breaking Bad, bo ten serial chyba największe wrażenie do tej pory na mnie zrobił. Raczę już 2 sezonem moją kobite i jest zachwycona, nie może doczekać się kolejnych odcinków. A mi również po raz drugi świetnie się na to wszystko patrzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suluben

Jak widzisz to nie jest moja opinia. Naprawdę to dobry pomysł obejrzeć serial jeszcze raz (dla mnie strata czasu - ale dla niektórych :) ) - nie neguję go jako opowieść. Ale to, że jest wzorowany na arcydziełach nie znaczy, że boskość na niego również spłynęła. Myśląc tym tokiem to Sharknado też powinno być arcydziełem :)

 

Ja powróciłem teraz do Breaking Bad, bo ten serial chyba największe wrażenie do tej pory na mnie zrobił.

 

i Tu się zgodzę - ten serial warto zobaczyć jeszcze raz - sam muszę tak zrobić - tylko czasu brak

 

Poza tym, co to za zarzut "o szukanie sensu życia"? Mój Boże, czy może być bardziej sensowne pytanie, wynikające z dzieła filmowego czy jakiegokolwiek innego dzieła artystycznego? Oczywiście, to temat rzeka

 

A oglądałeś "Młodego Papieża"? - to jest dla mnie odkrycie serialowe A.D.2016 - tam tematy (wiele tematów) jest tak ujęte jak jeszcze w żadnej seryjnej produkcji do tej pory nie było i to używając sztuki filmowej a nie łopatologii i gadania w kółko o tym samym żeby plebs się przejął - ale nie jestem wstanie "Młodego Papieża" postawić (choć urzeka mnie cala twórczość Paolo Sorrentino) obok Felliniego czy Tornatore (ten ostatni w temacie religii swoim filmem "Czysta formalność (1994)" - też umiał się artystycznie wypowiedzieć). Trzeba czasem sięgnąć do sztuki filmowej a nie komercji, aby dostrzec różnice.

 

Życzę miłego ponownego oglądania. :)

 

Dla mnie kino to sztuka, a nie zlecenie producenta na zadowolenia jak największej liczby widzów. Kończę ten temat i wszelkie prowokacje już będę ignorował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już tu wspominane, ale dopiero niedawno obejrzałem serial "Długa noc".

Było warto, od początku do ostatniego odcinka trzymał poziom. Chyba zapowiada sie drugi sezon, czekam z niecierpliwością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wrażeniem :)

miałem napisać to samo:)

ja mam jeszcze gdzieś moje atari 130xe to był sprzęt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Western - zakończenie kozackie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Cienko coś z nowymi serialami. W związku z tym moze the grand tour albo planeta ziemia 2?

I

To mnie ciekawi?

Dirk Gently's Holictic Detective Agency

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westworld , rozczarowanie . Nabrałem się na recenzje tak jak w przypadku Stranger Thing

Nie mogę zrozumieć dlaczego te seriale maja takie wysokie oceny

Dla mnie najwieksze rozczarowania tego roku

 

Dirk Gently's Holictic Detective Agency serial pełen humoru i absurdalnych zdarzeń ( tylko z pozoru) polecam

 

Jeden z lepszych seriali tego roku jak dla mnie. Trochę mylące jest ograniczenie wiekowe bo serial mimo swojego humoru raczej od lat 16 a nie 13 powinien być. W każdym razie naprawdę warto obejrzeć

Za rekomendację niech służy też że to serial według książki autora Autostopem przez galaktykę

Dlatego trzeba brać poprawkę na to co się dzieje w tym serialu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wachi40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Dirk Gently's Holictic Detective Agency serial pełen humoru i absurdalnych zdarzeń ( tylko z pozoru) polecam

 

Jeden z lepszych seriali tego roku jak dla mnie. Trochę mylące jest ograniczenie wiekowe bo serial mimo swojego humoru raczej od lat 16 a nie 13 powinien być. W każdym razie naprawdę warto obejrzeć

Miałeś nasze napisy do niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.12.2016 o 19:44, gość napisał:

Miałeś nasze napisy do niego?

 

oglądałem na Netflix

jest z napisami i lektorem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planeta ziemia 2

 

Dla odmiany: genialne zdjęcia, scenariusz i reżyseria jak w rasowym serialu sensacyjnym. Dramat, horror i poczucie humoru w jednym. Dawno nie widziałem tak zrealizowanego serialu w "pięknych okolicznościach przyrody". Nie wiem czy lepszym lektorem jest David Attenborough czy Krystyna Czubówna (odcinki oglądałem czasem tak a czasem tak :) ). Czasem zastanawiam się jak poszczególne sceny są zrealizowane - jakiś obłęd techniczny! .

 

P.S. I pomyśleć, że wszyscy aktorzy to naturszczyki. A może to trickowe? he he he..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planeta ziemia 2 chodiz wam o to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planeta ziemia 2

 

tak :)

 

np. tak pasjonującej sceny thillera już dawno nie widziałem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez qot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dużo lepsze niż MATRXI! o jaaa już się zabieram za ten serial.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej można być pewnym, że Planet Earth 2 kręcili bez blue screenu;-). Powiedzieć o tym serialu jakiś komplement, to nic nie powiedzieć, dla mnie brak słów.

A np. Belfer - porządny, wciągający, tylko co to teraz za moda, że podczas jednego odcinka bohaterowie potrafią w ciągu kilku minut być w dwóch różnych porach roku? Jest jakiś nowy fakultet na studiach dla montażystów, scenarzystów, reżyserów czy kto tam jest odpowiedzialny za poważne traktowanie widza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez skiba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.