Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszkadza wam to polskojęzyczni Europejczycy?

 

Nachalne włazidupstwo przeszkadzało mi od już dziecka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11693900_879524825436213_836200855773238461_n.jpg?oh=6dc60a48f097ffd69247c8b57e49b720&oe=56F63550

 

No then defense minister of Poland ma minę najgożniejszą. A thę defense minister niderlanden to bym chyba chętnie napadł. Wygląda wyjątkowo pokojowo :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo patriotszczyny Dudy nie wział udziału w kibolskim marszu wolnosci za co oszołom Cejrowski juz go wziął na celownik.

 

Więc przy załym sztafazu bogoojczyznianym potrafił jednak zachować powagę urzędu. Daje to nam jakąś szansę, że nie będzie także w przyszłości łaził po krzesłach w japóńskim parlamencie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więzienie i grzywny. Sąd skazał winnych korupcji w handlu węglem:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"...W tym samym śledztwie zarzuty miała usłyszeć była posłanka SLD, b. minister budownictwa Barbara Blida. Prokuratura chciała jej zarzucić pośredniczenie w przekazaniu łapówki byłemu szefowi Rudzkiej Spółki Węglowej, Zbigniewowi B. Pieniądze miały pochodzić od Kmiecik. W zamian firma Kmiecik miała uzyskać umorzenie odsetek od należności względem RSW – podawała prokuratura. Gdy 25 kwietnia 2007 r. funkcjonariusze ABW przyszli do domu Blidy w Siemianowicach Śląskich z prokuratorskim nakazem rewizji i zatrzymania, b. posłanka zastrzeliła się..."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że po krzesłach łaził niejaki tow. Bul.

 

Chwała Bogu, że przypomniałeś. Co byśmy tu bez ciebie zrobili!

 

Obecny Prezydent na razie głównie po klęcznikach się przemieszczał, może przerzuci się na inne meble - pożyjemy, zobaczymy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi...

Główna oskarżona czyli ta, która de facto wymyśliła cały proceder łapówkowy uniknęła kary.

IV RP w całym swym pięknie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że PIS chciałby cenzury w TV, żeby o nich mówić same pozytywy

 

Od 8 i więcej lat masz same pozytywy w TVN24 czy choćby w GW - pozostań w tym błogostanie.

Przecież nikt tam cenzury nie wprowadził do tej pory (prawda?) i nie wprowadzi (chyba, że wydawca będzie miał takie życzenie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostań w tym błogostanie.

Dzięki. Pozostanę. Będę obserwował sukcesy PIS w budowaniu Polski. Prawdziwym budowaniu a nie tylko politycznym marketingu. Zobaczymy co uda się im zbudować bo to że są mistrzami destrukcji to wiadomo od wielu lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 8 i więcej lat masz same pozytywy w TVN24 czy choćby w GW - pozostań w tym błogostanie.

Przecież nikt tam cenzury nie wprowadził do tej pory (prawda?) i nie wprowadzi (chyba, że wydawca będzie miał takie życzenie).

 

Tradycyjnie kłamiesz na temat tvn24.

Jest kilka możliwości - albo oglądasz i nie rozumiesz, o czym tam mówią (bardzo prawdopodobne), albo nie oglądasz i powtarzasz hasełka z prawackich portali, albo kłamiesz świadomie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie brak zastrzeżeń w stosunku do prezydenta.

 

Niestety, koledzy reprezentujący "myśloncych" (w zasadzie nie-myślących) wedle zasad, podanych przez natemat/tvn24/NW/GW/Szkło Kontaktowe, nie dopuszczają w zaślepieniu tego do siebie.

 

Postawa POprawnych to klasyczne rozdwojenie jaźni....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie, Jarciu, to wystarczyło obejrzeć wczoraj "transmisję" z marszu w Warszawie w wykonaniu autorskim TVN24. Lub poczytać wynurzenia resortowych w natemat.

Komentarz zbędny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mieliśmy przykład w Sejmie jak nie należy oddawać władzy....pani Kopacz dała żenujący popis buty i zwyczajnego (nie bójmy się tego określenia) politycznego chamstwa. ;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konkretnie co takiego? Pytam, bo nie oglądałem. Oskarżyła PiS o brak patriotyzmu i służenie obcym państwom?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media nie pozwolą byś to w całości obejrzał i zadbają o wizerunek.... :)

Zresztą mówiła Waszym językiem więc szoku byś nie przeżył. :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju zapomniałeś jak Pis( czytaj Kaczyński) jakim językiem przez ostanie 8 lat mówił ?

Jegomosc Kaczynski nawet chwili nie miał na spotkanie z prezydentem Komorowskim nie wspomnę jego występów miesięcznic i co to mówiono i jakie epitety rzucano.....

szukaj tam chamstwa....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie, Jarciu, to wystarczyło obejrzeć wczoraj "transmisję" z marszu w Warszawie w wykonaniu autorskim TVN24. Lub poczytać wynurzenia resortowych w natemat.

Komentarz zbędny.

 

Oglądałem jednym okiem brojciu, bo w przeciwieństwie do PiSowców nie podniecam się TVN.

No i co? Ano nic. Mówili, że w tym roku było w miarę spokojnie. Opinia była taka, że policja była pochowana i być może dlatego. To żle, coś przekręcili?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media nie pozwolą byś to w całości obejrzał i zadbają o wizerunek.... :)

Zresztą mówiła Waszym językiem więc szoku byś nie przeżył. :))))

 

Co ty też pierdzielisz za bzdury??? Dobrze się czujesz, czy w niedzielę dostałeś w głowę kropidłem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszesz miałem na myśli, typowa reakcja. ;)

 

szukaj tam chamstwa....

 

Już pozostawiam Was z waszym.... ;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mieliśmy przykład w Sejmie jak nie należy oddawać władzy....pani Kopacz dała żenujący popis buty i zwyczajnego (nie bójmy się tego określenia) politycznego chamstwa. ;(

 

Kopacz:

"- Demokracja na tym polega, że następuje zmiana władzy. Dziś władzę w Polsce przejmuje PiS. Nie cieszymy się z tego, ale szanujemy ten wybór. Chociaż oczywiście się z tego nie cieszymy, to szanujemy ten wynik wyborów - mówiła Kopacz. - Życzę Wam, abyście wszystko zrobili lepiej niż PO. Ale nie będzie Wam łatwo - ostrzegała odchodząca premier. - Od Waszej sprawności i dobrej woli, zaangażowania, zależeć będzie los Polski i Polaków przez najbliższy czas - zaznaczyła Kopacz."

 

Uszanowanie wyniku wyborów i życzenie nowemu rządowi sukcesów to rzeczywiście buta i polityczne chamstwo! Jak tak można!!!

 

 

P.S.

 

Kuchciński marszałkiem Sejmu głosami PiS, PO, Nowoczesnej i PSL. Według mnie to znaczący gest.

Jeszcze ważniejszą informacją jest to, że Kopacz przegrała wybory na przewodniczącego klubu PO. Teraz jej szanse w wyborach na szefa PO są znikome. Bye, bye Pani Doktor. W ten sposób Misiu Kamiński jest na totalnym aucie. Dwie ptaszki jednym strzałem :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

"- Dziś pełnię władzy przejmuje PiS, nie cieszymy się z tego, ale szanujemy to. Życzę wam powodzenia, od tego zależeć będą losy Polaków - dodała szefowa PO. - Życzę wam abyście zrobili wszystko lepiej niż PO, ale ostrzegam: nie będzie wam łatwo - mówiła dalej.

Kopacz podkreśliła, że jeśli nowa władza wyprowadzi Polskę z Zachodu na Wschód, to Platforma będzie miała gotową mapę powrotu do normalności. - Żeby być lepszymi od nas, musielibyście wybudować ponad trzy tysiące kilometrów dróg i autostrad, zapewnić najwyższy wzrost gospodarczy w UE, ale przede wszystkim poprawić bądź utrzymać stan, w którym najwięcej ludzi w historii Polski ma pracę - mówiła dalej." - http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ewa-kopacz-podala-rzad-do-dymisji-mocne-slowa-w-kierunku-pis-rozliczymy-was-z-kazdego/qhvcsk

 

Pani Kopacz mówiła to wszystko poprzez zaciśnięte zęby ...oglądałem urywki Jej wypowiedzi.

Na PiS nie głosowałem gwoli ścisłości, ale nie rozumiem jak można z taką nienawiścią w głosie ustępować ze stanowiska, które przecież dożywotnim nie jest.

Edytowane przez stary bej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kopacz:

"- Demokracja na tym polega, że następuje zmiana władzy. Dziś władzę w Polsce przejmuje PiS. Nie cieszymy się z tego, ale szanujemy ten wybór. Chociaż oczywiście się z tego nie cieszymy, to szanujemy ten wynik wyborów - mówiła Kopacz. - Życzę Wam, abyście wszystko zrobili lepiej niż PO. Ale nie będzie Wam łatwo - ostrzegała odchodząca premier. - Od Waszej sprawności i dobrej woli, zaangażowania, zależeć będzie los Polski i Polaków przez najbliższy czas - zaznaczyła Kopacz."

 

Uszanowanie wyniku wyborów i życzenie nowemu rządowi sukcesów to rzeczywiście buta i polityczne chamstwo! Jak tak można!!!

 

 

P.S.

 

Kuchciński marszałkiem Sejmu głosami PiS, PO, Nowoczesnej i PSL. Według mnie to znaczący gest.

Jeszcze ważniejszą informacją jest to, że Kopacz przegrała wybory na przewodniczącego klubu PO. Teraz jej szanse w wyborach na szefa PO są znikome. Bye, bye Pani Doktor. W ten sposób Misiu Kamiński jest na totalnym aucie. Dwie ptaszki jednym strzałem :-).

Faktycznie, nie oglądałeś przemowy premier Kopacz.

Ale nic straconego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez TomekL3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"- Dziś pełnię władzy przejmuje PiS, nie cieszymy się z tego, ale szanujemy to. Życzę wam powodzenia, od tego zależeć będą losy Polaków - dodała szefowa PO. - Życzę wam abyście zrobili wszystko lepiej niż PO, ale ostrzegam: nie będzie wam łatwo - mówiła dalej.

Kopacz podkreśliła, że jeśli nowa władza wyprowadzi Polskę z Zachodu na Wschód, to Platforma będzie miała gotową mapę powrotu do normalności. - Żeby być lepszymi od nas, musielibyście wybudować ponad trzy tysiące kilometrów dróg i autostrad, zapewnić najwyższy wzrost gospodarczy w UE, ale przede wszystkim poprawić bądź utrzymać stan, w którym najwięcej ludzi w historii Polski ma pracę - mówiła dalej." -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pani Kopacz mówiła to wszystko poprzez zaciśnięte zęby ...oglądałem urywki Jej wypowiedzi.

Na PiS nie głosowałem gwoli ścisłości, ale nie rozumiem jak można z taką nienawiścią w głosie ustępować ze stanowiska, które przecież dożywotnim nie jest.

 

No to posłuchałem sobie. Nienawiść w głosie słyszeli chyba ci, którzy sami posługują się nienawiścią.

Ja słyszałem zupełnie coś innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.