Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezione na FB :

Obóz dla uchodźców.-

 

Możliwe że to co tutaj napisze wywoła lawinę komentarzy i znowu wyrobię sobie opinię jaki to jestem zły .... Miałem możliwość wyjazdy do Niemiec wraz z PCK do miejscowości Luchow.

Brak miejsc noclegowym w jednym miejscu sprawił że kilka osób wraz ze mną ( ok 9 mężczyzn i 4 kobiety) trafiliśmy do 1 z 3 ośrodków dla uchodźców z Syrii. Spędziliśmy tam trochę czasu i jedną noc. W zasadzie za dużo nie spałem bo była to jedna z niewielu szans aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat uchodźców. Zaobserwować ich zachowanie pogadać z ochroną i wolontariuszami PCK. W ośrodku znajdowało się ok 820 osób z czego troszkę ponad 100 to kobiety i ok 80 dzieci. Reszta do dorosłe chłopy nie koniecznie nastawieni pokojowo i też bardzo ciekawscy.. Wszyscy bardzo dobrze ubrani ze smartfonami. Pomieszani są z 13 różnych nacji/narodów i ponad 90% to wyznawcy allacha. Z racji takiej różnorodności nienawidzą się między sobą i dlatego też dochodzi do wielu ataków z użyciem noża ( noże są nie legalne - mają do dyspozycji tylko plastikowe ale skąd je biorą zaraz wyjaśnię ) My spaliśmy w jednym ze spokojniejszych obozów. Na którym kilka razy w miesiącu dochodzi do gwałtów na kobietach, mężczyzn na mężczyznach i młodych chłopcach, pobić oraz kłuć nożem lub czymś innym.

Czy jest to wynikiem zamknięcia i braku zajęcia..?

Odp. NIE ! Prowadzone są zajęcia nauki języka niemieckiego, angielskiego, przyuczeń do zawodów itp. Ale korzysta z tego tylko 20% osób. ( jak mówili wolontariusze to jest dobry wynik w innych ośrodkach chętnych do nauki jest mniej) Najczęściej na takie zajęcia przychodzą całe rodziny w większości katolickie.. lecz nie zawsze. Które chcą się asymilować i żyć i funkcjonować. Co z resztą? Reszta nie chce asymilacji. Nie biorą udziału w zajęciach nie próbują mówić w innym języku jak swój i nie respektują prawa niemieckiego, natomiast mają coraz większe żądania i oczekiwania.

Skąd noże, papierosy i alkohol na terenie bazy.. po mimo zakazu spożywania... ?

Otóż. Mogą opuszczać bazę. Chodzić do sklepów na dyskoteki itp. Co najczęściej kończy się dla nich wpierdolem od miejscowych, gdyż zaczepiają lokalne dziewczyny.. Skąd pieniądze? Dostają po 150 euro/m-c/os przez pół roku. Później 300 i po roku 600. Oprócz tego mają pełne wyżywienie kosmetyki itd. Identyfikowani są na podstawie identyfikatorów z imieniem i nazwiskiem oraz datą ur. które podali bo większość nie ma dokumentów.

My byliśmy i autobus pod ochroną 24h. Ok. 24 w nocy grupka mężczyzn chciała się do nas dostać. A bardziej do dziewczyn które tam spały.. Jak się rano okazało barak w którym spaliśmy został przez nich uznany za meczet. Więc My wkroczyliśmy na ich ziemię świętą. Jak już wspomniałem nasz obóz był jednym z mniejszych i spokojniejszych ( na jednym zdjęciu - zbiegowisko chwile po interwencji ochrony, jak zaczęli się naparzać między sobą ) W pozostałych obozach na terenie tej gminy większość osób to poprostu bandyci i tam dochodzi to bardzo niebezpiecznych zdarzeń które są na porządku dziennym. W całej gminie która liczy ok 40 tys mieszkańców jest ponad 3,5 tys uchodźców. Ludzie są bardzo przestraszeni.. i boją się o swoje córki, synów, majątki..

 

I teraz kiedy zobaczyłem to wszystko na żywo a nie z przekazu poprawnych politycznie mediów. Kiedy wiem ile osób chce żyć normalnie a ile nie, oraz kto tam jest.??? i Świadomość że utrzymanie takiego ośrodka ( wyżywienie, prąd, ochrona pracownicy itp. NA miesiąc kosztuje ok 1 mln. euro)

 

Na myśl przychodzi jedno stwierdzenie oraz pytanie

 

1. Oni nie są tutaj pokojowo ....

 

2.. O co tu k**wa jego mać chodzi???? - ale tutaj każdy odpowie sobie sam ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten sam Urban?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten sam.Rownie dobry w dupie jak w gembie.Szacunek dla...Dupy Urbana i Jego Inteligencyji.

 

podobniez mamusia nie chce, to nasz dudus wszedzie z zona.Cos jak nasz kurdupelek wiecznie z mamusiom.

 

ktora doradzi... za rączke przytrzyma.

 

Juz protokolanci z protokołu skarza sie ze nie idzie wytrzymac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rzadzi i wscieka rosjan w przeciwientwie to bliskiego rosjanom kurdupla.

 

Jesli wraczek samolocik wroci do Polski to bedzie znak ze kurdupel w rosji awansował na lejtnanta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem tez na FB wielkie gowno ale nie wiem czy wklejic??

 

To jedz tam mulsik i swoja relacje wrzuc.

I zrob chociaz zdjecia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

bo chlop zrobil i opisal to co widzial a nie to w co Ty chcesz wierzyc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to se moze poczytaj co inny chlop wloch widział na lampeduzie przez trzy lata bedac jedynym doktorem.I sie ustosunkowuj.

 

mialem ci ja juz okazje czytac rewelacje innego idioty obarczone zdjeciami... tez polskiego i tez wiarygodnego. we wloszech.

 

co to srali, gwalcili i wyzywali.Sami bandyci .Tyle ze wlosi o niczym nie wiedzieli.

 

a co do kosciola to przeszkadza ci ze nie było tam ksiedza??twojego??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzialem przy smoetniku wychudzona kobiete która szukała tam jakiś odpadów. Także w związku z tym coś tutaj nie gra ze jedni sa pasozytami z przywilejami a inni musza sobie sami radzić cos tutaj nie gra nie uważacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co przekomarzać, są rzeczy ważniejsze.

 

Niestety, nasz pan prezydent (intencjonalnie z małej litery) uduwodnił explicite, że nie jest niczym więcej, niż miałkim wazeliniarzem, by nie powiedzieć bardziej dosadnie - czopkiem w zadku prezesa.

Rzekł był mianowicie przy okazji desygnowania nowego premiera:

 

[...] - Przede wszystkim chcę pogratulować i złożyć wyrazy szacunku i podziwu panu premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, prezesowi PiS (...). Każdy, kto z uwagą obserwuje scenę polityczną nie ma dzisiaj wątpliwości co do jednego: otóż z całą pewnością jest pan wielkim politykiem i wielkim strategiem. Ale ja muszę dodać jeszcze jedno: z całą pewnością jest pan także wielkim człowiekiem [...]
Aż dziwne, że po tej oracji nie musiał sobie ocierać brązowego noska.

Przy takim włazidupstwie dalsze słowa do przyszłej premier wypadły co najmniej blado - wstyd i żenada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez argus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze bym ten stan dzieciecy zniosł ale TEN wyglad !!!!

 

bo kiedy zaczyna sie usmiechac wylaczam telewizor i wywalam bezpieczniki.

 

Ale jest dobrze, moze pomalu zastapimy GO prezydentem czech albo slowacji.Maja podobne zdanie w wielu sprawach a wygladaja lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, projekt Duda pozostanie projektem Duda do końca .

Ciekawe swoją drogą czy Prezes ma na Dudę jakiegoś haka, czy też wystarczył właściwy dobór odpowiednio budyniowatej osoby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, projekt Duda pozostanie projektem Duda do końca .

Ciekawe swoją drogą czy Prezes ma na Dudę jakiegoś haka, czy też wystarczył właściwy dobór odpowiednio budyniowatej osoby.

Budyń ma córkę która machnął jak był szczylem którą adoptowali jego starzy ;-) dla takiego żarliwego katolika to wystarczy jako hak ;-) ale pewnie jak był podpisywaczem Zbycha też narobił głupot więc i to prezesina ma na niego ;-)

 

jeszcze bym ten stan dzieciecy zniosł ale TEN wyglad !!!!

 

bo kiedy zaczyna sie usmiechac wylaczam telewizor i wywalam bezpieczniki.

 

Ale jest dobrze, moze pomalu zastapimy GO prezydentem czech albo slowacji.Maja podobne zdanie w wielu sprawach a wygladaja lepiej.

Najlepsze jest jak rąsią macha do gawiedzi ;-) na początku mnie to śmieszyło ale teraz to jest już żałosne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez thrak

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a co do kosciola to przeszkadza ci ze nie było tam ksiedza??twojego??

 

Ty ...jaki koscioł gosciu ;)? Omamy masz na wyswietlaczu czy co:)

aaa zobacz co sie aktualnie w paryzu dzieje...

 

uwazamy ze ci imigranci tez powinni w smietniku.Tyle ze dobrze byloby spytac pania czemu ona w smietniku.

 

Bo pewnie po 40 latach pracy dostaje 830zl i ciezko z tego wyzyc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze tylko 1-2% z tych imigrantow ktorzy wedruja do europy to radykalni muzulmanie to jest to kilka tysiecy ludzi. W Paryzu wystarczylo kilka osob zeby dokonac masakry...

Jesli ktos tego nie rozumie to nie ma za grosz wyobrazni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki , mamy sluzby ktore ich wylapia. Teraz potrzeba ludzi z nerwami ktorzy pozwola zyc tym pozostalym 98% w spokoju. Jako "Europejczycy " jestescie benficjentami systemu wyzysku, za ktory czasem trzeba zaplacic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku...wa juz 60 ludzi zginelo w tej chwili podaja....

Już 140 :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewacy pewnie zachwyceni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.