Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

No to posłuchałem sobie. Nienawiść w głosie słyszeli chyba ci, którzy sami posługują się nienawiścią.

Ja słyszałem zupełnie coś innego.

Tu dla odmiany Prezydent RP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem zupełnie coś innego.

 

MIŁOŚĆ...

....własną Ewy Kopacz

...teraz tylko lustereczko "powiedz przecie" pozostało...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

MIŁOŚĆ...

....własną Ewy Kopacz

...teraz tylko lustereczko "powiedz przecie" pozostało...

 

 

 

Przez was komuchow taka lipa w wielu miejscach tam gdzie wasza plaga ma stanowiska decyzyjne tam kolesiarstwo nierobstwo zlodziejstwo kwitnie i gnebi sie lepszych i wszystko sie rozlatuje. Jak nie poumieracie szybko to będzie źle dla ambitnych zdolnych i nowoczesnych

 

Pis to kwintesencja tej patologii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszycie tupanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciche, ale głebokie przekonanie , ze bez Komowrowskiego i Dr Kopacz Polska sobie poradzi, ze bez ich bagażu i ich wkładu w naszą rzeczywistość historia Polski nie bedzie zubożona. Nie moge łatwo wyrazić słowami mej radosci, ze nie glosowalem na Bronka i towarzyszkę Kopacz. ten rok , to rok koniecznych i dobrych decyzji.

 

Krwiożercze, polskie faszystowskie bestie kupowały jedzenie u brudasów. Islamiści wyraźnie zadowoleni z utargów!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opozycja jest bardzo pożyteczna. Ale zapowiadanie walki dla... samej walki??? Żenada. Ten styl, ten ton... Ta kobieta chyba wstydu nie ma. Na szczęście Platforma też już jej podziękowała.

Ja słyszałem zupełnie coś innego.

Zgodnie z zasadą...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada. Ten styl, ten ton... Ta kobieta chyba wstydu nie ma.

 

Bo prawdziwą kobietę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie zdążyliśmy wyrżnąć watach" - chyba to słyszałeś.

 

Typowe. Własną projekcję uważasz za rzeczywistość.

 

Opozycja jest bardzo pożyteczna. Ale zapowiadanie walki dla... samej walki??? Żenada. Ten styl, ten ton... Ta kobieta chyba wstydu nie ma. Na szczęście Platforma też już jej podziękowała.

Zgodnie z zasadą...

 

Jakiej walki, o co??? Można prosić o cytat?

 

MIŁOŚĆ...

....własną Ewy Kopacz

...teraz tylko lustereczko "powiedz przecie" pozostało...

 

A wiesz, że w porównaniu z histerycznymi i kompletnie mijającymi się z rzeczywistością wpisami i reakcją innych PiSowców jesteś najbliższy prawdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopaczu tym wystąpieniem zawiesiła sobie na szyi kamień(ciężki)teraz wystarczy ją lekko popchnąć i utonie.

 

PO już pokazuje kierunek,przegrała szefa klubu a ostateczne podtopienie nastąpi niebawem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO już pokazuje kierunek,przegrała szefa klubu a ostateczne podtopienie nastąpi niebawem.

 

Wielka szkoda. Bo ktokolwiek ją zastąpi, to nie będzie już kompromitował partii-matki tak jak ona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze przemówiła! PIS pluł jadem przez ostatnie 8 lat. PO mówiła ,ze deszcz pada! trzeba teraz mobilizacji i odpowiedniego języka na Maliniaków z Pisu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylicie się Panowie i to fundamentalnie. Wskutek namów PiSowców obejrzałem przemówienie Kopacz uważnie. Nie ma tam żadnej nienawiści. Nie ma tam też próby mobilizacji. Nie ma też żadnej energii.

Tam jest żal, poczucie osobistej przegranej i długo, długo nic. Mowa kobiety wykorzystanej i porzuconej.

 

Kopacz żali się na niewdzięcznych wyborców mówiąc "patrzcie, ile zrobiliśmy (w domyśle - ja dla was zrobiłam), tamto, sramto i owamto, a wy nic". Mówi też - przecież was ostrzegałam przed pisowskimi upiorami (odwołanie do Macierewicza), a wy nie uwierzyliście. Byliśmy tacy cudowni, tyle zrobiliśmy, a wy niewdzięczni olaliście to i daliście się nabrać na księżycowe obietnice.

 

Wygrażanie PiSowi, na którym tak się wszyscy skupili to taki końcowy akt desperacji, bo przecież sama mówi, że nie ma żadnych środków na przeciwstawienie się nowej władzy.

 

Przemówienie strasznie emocjonalne, mocno osobiste i kompletnie niepolityczne. Żal było na to patrzeć i rzeczywiście był to gwóźdź do politycznej trumny dr Ewy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłuchałem końcówki wystąpienia Dudy. Tym razem udało mu się wyjść z partyjnych kapci i to, co słyszałem było sensowne, dobrze powiedziane i godne pochwały.

Byłoby naprawdę dobrze, gdyby udało się Dudzie utrzymać ten poziom i uwolnić się od partyjnych gierek.

 

Szansą na swego rodzaju "nowe otwarcie" w stosunkach z PO jest odstrzelenie Kopacz, ale czy partyjne jastrzębie na to pozwolą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodzenie z klasą niestety - bo faktycznie przykro było patrzeć i słuchać Kopaczowej nie jest naszą tradycją. Pamiętam przemówienie Kaczyńskiego jak podawał się do dymisji 8 lat temu. Było lepsze niż Kopaczowej ale do klasy było mu równie daleko. Zobaczymy jakie będzie przemówienie Prezia, bo przecież nie Szydło za 4 lata i czy będzie ta klasa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie mogła odejść z klasą?

 

Mogła, ale nie dała rady. Zaraz po tym, jak została następczynią Tuska pisałem, że to nie dla niej, nie ma charyzmy, nie ma zdolności. Kopacz była człowiekiem Tuska który mościł jej kolejne stanowiska a na sam koniec zostawił ją samą z całym gównem.

 

Paradoksalnie Kopacz była całkiem niezłym premierem, miała o wiele więcej odwagi od Tuska w mierzeniu się z problemami kłopotliwymi i niewygodnymi które Donald w odsuwał nieskończoność. Dr Ewa zmierzyła się z tuskową stajnią Augiasza, ale wsparcia wielkiego w partii nie miała. Ustawę antyprzemocową i in vitro przepchnęła ledwie-ledwie, ale już Trybunał dla Ziobry był porażką i nożem wbitym w plecy przez własnych kolegów. Kampania wyborcza była następnym ostrzeżeniem i sygnałem, że jej pozycja w partii jest słaba. Ostatnie dni z wczorajszą kulminacją dopełniły dzieła zniszczenia - Kopacz została obarczona winą za wyborczą porażkę (winą głównie nie swoją), opuszczona i zdradzona. Stąd ta emocjonalna reakcja w której wbrew pozorom najmniej chodziło o PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po tym, jak została następczynią Tuska pisałem, że to nie dla niej, nie ma charyzmy, nie ma zdolności. Kopacz była człowiekiem Tuska który mościł jej kolejne stanowiska a na sam koniec zostawił ją samą z całym gównem.

Tusk wyciął z Platformy zdolnych potencjalnych konkurentów, zostawił miernych ale wiernych, to i potem nie miał kto wygrywać. Jedyny z gość z jajami, wyrazistą postawą i poglądami, może z zadatkami na charyzmę, wyautował się na własne życzenie, bo mu kasy na paliwo brakowało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

Kopacz była człowiekiem Tuska który mościł jej kolejne stanowiska a na sam koniec zostawił ją samą z całym gównem.

 

I właśnie o to gówno chodzi, w które wdepnęła, w którym się taplała i które POzostawiła.

Bo każdy z nas może śmiało i głośno powiedzieć, że Polska to piękny i dobrze rozwijający się kraj ...tylko szybko zmieni swoje zadanie jak się pendolino zatrzyma i zacznie się rozmawiać z ludźmi ...tego właśnie zabrakło pani premier do pełni oceny.

Z resztą, o jakiej ocenie tu mowa, skoro "Polska istnieje tylko teoretycznie", "za 6tyś. zł. pracują idioci albo złodzieje" i ogólnie to "jest tu ch.. d..a i kamieni kupa".

 

Jakaś dziwna nerwowość i nadczynność pojawiła się w szeregach Ligii Przeciw Zniesławieniom (ADL).

http://fakty.interia.pl/polska/news-zydowska-adl-chce-cofniecia-nominacji-antoniemu-macierewiczo,nId,1921147

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby z równym pietyzmem i wprawnym okiem Liga owa doszukała się zniesławień zamieszczanych w prasie międzynarodowej o "polskich obozach zagłady", co oczywiście nie miało miejsca.

Jeśli zatem "Protokoły Mędrców Syjonu" są fuszerstwem, co "udowodniono" choćby na poniższym filmie (z YT), to z jakiego powodu ADL występuje z takimi żądaniami ?

Minister Obrony Narodowej posiada pieczę nie tylko na WP, ale również nad WSI i WSK, decyduje o przetargach podpisując stosowne umowy ...może więc chodzi o pieniądze i co za tym idzie izraelskie ryki zbytu, które mogą być takim wyborem ministra zagrożone ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent na razie sprawuje się bez zarzutu i można go śmiało chwalić za to, co mówi.

 

Niestety, prezes się nieco nadmuchał i to nie rokuje dobrze.

 

O postawie premier Kopacz wyraziłem się w innym miejscu - jednym słowem wczorajsze wystąpienie określiłbym jako "żenujące", dosadniej - na poziomie magla. Zdecydowanie najgorszy - i niestety - najgłupszy - premier po 1989 roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O postawie premier Kopacz wyraziłem się w innym miejscu - jednym słowem wczorajsze wystąpienie określiłbym jako "żenujące", dosadniej - na poziomie magla. Zdecydowanie najgorszy - i niestety - najgłupszy - premier po 1989 roku.

 

Przepisujesz brojek z prawackich portalików kompletnie bezrefleksyjnie.

 

Koledzy zostawili ją na lodzie, to mało się nie popłakała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent na razie sprawuje się bez zarzutu i można go śmiało chwalić za to, co mówi.

Prezydent dalej zachowuje się jak Głowa PIS a nie jak Głowa Państwa, ale może to się zmieni. Po mówieniu się człowieka nie ocenia tylko po czynach.

Niestety, prezes się nieco nadmuchał i to nie rokuje dobrze.

Prezes był zawsze "nadmuchany" tylko przed wyborami w celu oszukania ciemnogrodu swoje nadmuchanie skrzętnie ukrywał. Okazało się to bardzo skuteczne. Ciemnogród uwierzył że coś się zmieniło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Mam ciche, ale głebokie przekonanie , ze bez Komowrowskiego i Dr Kopacz Polska sobie poradzi, ze bez ich bagażu i ich wkładu w naszą rzeczywistość historia Polski nie bedzie zubożona.

To na 100%.

Tylko czy Duda nas czymś ubogaci?

Mnie bardzo zaniepokoiła jego wypowiedź jasno wskazująca na ułaskawienie Kamińskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisujesz brojek z prawackich portalików kompletnie bezrefleksyjnie.

 

Koledzy zostawili ją na lodzie, to mało się nie popłakała.

 

Ełropejczyku drogi, ale przyznaj choć - to było tragiczne i beznadziejne wystąpienie.

 

Prezydent dalej zachowuje się jak Głowa PIS a nie jak Głowa Państwa, ale może to się zmieni. Po mówieniu się człowieka nie ocenia tylko po czynach.

 

Prezes był zawsze "nadmuchany" tylko przed wyborami w celu oszukania ciemnogrodu swoje nadmuchanie skrzętnie ukrywał. Okazało się to bardzo skuteczne. Ciemnogród uwierzył że coś się zmieniło.

 

W jakim konkretnym wymiarze jako głowa PISu? Ja tego nie zauważyłem.

Prezesa niestety nie mogę znieść na wizji, przykro to powiedzieć. Zwłaszcza nadmuchanego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim konkretnym wymiarze jako głowa PISu? Ja tego nie zauważyłem.

To nie moja wina że Kolega ma "zamknięte oczy", które dodatkowo przysłania PIS-marketing polityczny.

Prezesa niestety nie mogę znieść na wizji, przykro to powiedzieć. Zwłaszcza nadmuchanego.

Trzeba niestety go będzie znosić przez najbliższe 4 lata. Możliwe że nawet jako premiera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na 100%.

Tylko czy Duda nas czymś ubogaci?

Mnie bardzo zaniepokoiła jego wypowiedź jasno wskazująca na ułaskawienie Kamińskiego.

 

Nie słyszałem. Mówił coś takiego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.