Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Dominic2509 napisał:

Migalski to ten co się bał że mu zabiorą wolność i demokrację. 

I próbują zabrać.

Godzinę temu, Dominic2509 napisał:

Na szczęście mało kto popierał jego strach.

Twój jednostkowy przypadek nie stanowi wystarczającej podstawy dla stwierdzeń uogólniających.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Bobcat napisał:

I próbują zabrać.

Twój jednostkowy przypadek nie stanowi wystarczającej podstawy dla stwierdzeń uogólniających.

mój może i nie, ale wyniki wyborów już tak. 

24 minuty temu, Bobcat napisał:

I próbują zabrać.

daj przykład.

19 minut temu, toptwenty napisał:

Ki, kic do Merkel i Niemców. Kic, kic.

jak kic kic, przecież sie ich boje? tam wszystko to , na co się powołuje twój wzór. 

sam sobie zaprzeczasz. 

pa. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik - te rupiecie, które tu wypisujesz, to ci ktoś dyktuje, czy tak je czerpiesz "ze środka człowieka"?

Trudno o większe androny, absurdy i głupstwa. 

 

Moje auto nie "świeciło". Powiem ci tylko, że aby mieć uciechę z tego, że chuliganeria i gównarzeria pali samochody prywatne i niszczy (tak!tak!) auta straży pożarnej - to trzeba być człowiekiem pozbawionym elementarnego poczucia przyzwoitości i zwyczajnie - nikczemnym.

 

A o to cię nie posądzałem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 747 napisał:

Dobre, ale nie dla tych co zginą w wyniku ataku Rosji na nasz kraj.

Nie będzie ataku.

Rosjanie obejrzeli sobie nasze telewizyjne programy sylwestrowe i doszli do wniosku, że skoro Polacy są w stanie coś takiego wytrzymać dobrowolnie to nic ich nie złamie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Bobcat napisał:

na czyjeś polecenie

Sulejmani już nie żyje, Helikopter spadł, no Jaro, szybko to się dzieje, USA zaatakuje Iran, to Chiny zajmą Tajwan a Rosja...co zajmie Rosja...???

Nie będzie z swoją wielką armią stać i tracić czas.

 

Jesteś Bob nieodpowiedzialny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Dominic2509 napisał:

jacku pozostaje mi ciebie traktować raczej humorystycznie. 

A Ciebie z politowaniem. Bez "raczej".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Nie będzie ataku

Człowieku, na takie napięcie międzynarodowe generałowie czekają całymi dekadami, pokoleniami wręcz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Bobcat napisał:

A Ciebie z politowaniem. Bez "raczej".

no i gdzie ten przykład? nie obchodzą mnie twoje poglądy, fakty dawaj. Fakty a nie lotne hasła. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Dominic2509 napisał:

no i gdzie ten przykład? nie obchodzą mnie twoje poglądy, fakty dawaj. Fakty a nie lotne hasła. 

Nie widzisz? Czy nie pozwalają Ci zobaczyć?

1. Próby podporządkowania władzy sądowniczej politykom. Dyscyplinarki dla sędziów za wyroki które się nie podobają władzy.

2. Atrapa Trybunału Konstytucyjnego. Sędziowie - dublerzy. Sprzeczna z Konstytucją odmowa zaprzysiężenia prawidłowo wybranych sędziów. 

3. Uczynienie z sejmu maszynki do głosowania. Prawo tworzone na kolanie, przepychane w jedną noc bez jakichkolwiek konsultacji społecznych, nawet posłowie nie mają okazji wcześniej się zapoznać z projektem. Opozycji odbiera się głos lub dostaje "aż" 30 sekund. Lekceważona jest nawet opinia Biura Analiz Prawnych Sejmu. Nawet Rada Najwyższa ZSRR bardziej dbała o zachowanie pozorów.

4. Niewykonywanie przez władze prawomocnych wyroków sądowych.

5. Ograniczanie roli samorządów.

6. Telewizja przestała być publiczna a stała się tubą ugrupowania sprawującego władzę.

7. Prezydent notariuszem partii rządzącej.

Naprawdę tego nie widzisz? Czy masz polecenie udawania że nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z w/w przykładów nie w temacie, to walka polityczna od 89 oraz powtarzanie haseł przeciwników politycznych, którzy chcą wrócić do koryta. Każdy jeden punkt możesz równie zarzucić PO/PSL, jednak tego nie czyniłeś...dlaczego? 

Każda jedna partia u władzy to robi, robiła i robić będzie. Brak praworządność jest faktem od dekad. 

W temacie , odnotowałeś brak gwarancji praw obywatelskich jednostki? Jeśli tak, to proszę o przykład. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dominic2509 napisał:

Żaden z w/w przykładów nie w temacie, to walka polityczna od 89 oraz powtarzanie haseł przeciwników politycznych, którzy chcą wrócić do koryta. Każdy jeden punkt możesz równie zarzucić PO/PSL, jednak tego nie czyniłeś...dlaczego? 

Każda jedna partia u władzy to robi, robiła i robić będzie. Brak praworządność jest faktem od dekad. 

W temacie , odnotowałeś brak gwarancji praw obywatelskich jednostki? Jeśli tak, to proszę o przykład. 

 

Odpowiedź jest tak głupia albo inspirowana złą wolą że nie zasługuje na uwagę. 

Jedno tylko można wskazać: sędziowie podporządkowani nie prawu lecz politykom partii rządzącej nie gwarantują sprawiedliwego rozstrzygnięcia sporu obywatela z instytucjami państwa. Taki model już przerabialiśmy w PRL gdy sądy stały na straży nie prawa lecz interesów PZPR.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Dominic2509 napisał:

Żaden z w/w przykładów nie w temacie, to walka polityczna od 89 oraz powtarzanie haseł przeciwników politycznych, którzy chcą wrócić do koryta. Każdy jeden punkt możesz równie zarzucić PO/PSL, jednak tego nie czyniłeś...dlaczego? 

Każda jedna partia u władzy to robi, robiła i robić będzie. Brak praworządność jest faktem od dekad. 

W temacie , odnotowałeś brak gwarancji praw obywatelskich jednostki? Jeśli tak, to proszę o przykład. 

 

Powiem krótko - pieprzysz. Na więcej szkoda mojego czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Powiem krótko - pieprzysz. Na więcej szkoda mojego czasu.

W pełni podzielam Twoją opinię. Mamy kolejnego żarliwego żołnierza frontu propagandowego PiS. Szkoda dla niego czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisy Dominica są kuriozalne ale charakterystyczne dla pewnego typu myślenia a właściwie zaślepienia .Po pierwsze stawia na jednym poziome poczynania wszystkich partii rządzących po 89r. pisząc,że niczym się właściwie nie różnią .Co jest oczywistym kłamstwem .Ale jednocześnie nie pisze słowa krytyki wobec obecnie rządzącej partii a przecież skoro wszystkie robiły to samo to PiS też nie jest lepszy.Poza tym przecież dobra zmiana miała być inna ,lepsza ,pozbawiona przywar tych poprzednich.I mimo tego nie krytykuje PiS , nie dostrzega jego degrengolady i dewastującego wpływu na kraj.To paranoja .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na tym polega działalność PiS-owskich trolli i brygad sieciowych: udawać "niezależnych, neutralnych i niezaangażowanych po żadnej stronie politycznej". A jednocześnie konia z rzędem temu kto wskaże choćby jeden ich wpis krytyczny w stosunku do obecnej władzy. Za to wpisów chwalczych każdy z łatwością może wskazać na pęczki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jakie musicie miec kiepskie systemy audio albo wredne zony ...kochanki .....ze wypisujcie te banialuki marnujac bezcenny  czas .....

 

...no chyba ze otrzymujecie jakies gratisy od forum  a to wtedy nie bierzcie tego do siebie ...rozumie trzeba z czegos zyc ale kto sie przyzna ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co tu robisz ? Wpadłeś na chwilę między żoną i kochanką ? Żeby Ci się lampy nie przegrzały !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bobcat napisał:

Za to wpisów chwalczych każdy z łatwością może wskazać na pęczki. 

No to wskazuj,, jak na pęczki to będzie bułka z masłem, czy tam mirabelki ze szczawiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kryształ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bobcat napisał:

Odpowiedź jest tak głupia albo inspirowana złą wolą że nie zasługuje na uwagę. 

Jedno tylko można wskazać: sędziowie podporządkowani nie prawu lecz politykom partii rządzącej nie gwarantują sprawiedliwego rozstrzygnięcia sporu obywatela z instytucjami państwa. Taki model już przerabialiśmy w PRL gdy sądy stały na straży nie prawa lecz interesów PZPR.

A...sedzia na telefon? faktycznie było. 

Który sędzia i w jakiej sprawie pasuje do twojego przykładu? Konkret. 

41 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Wpisy Dominica są kuriozalne ale charakterystyczne dla pewnego typu myślenia a właściwie zaślepienia .Po pierwsze stawia na jednym poziome poczynania wszystkich partii rządzących po 89r. pisząc,że niczym się właściwie nie różnią .Co jest oczywistym kłamstwem .Ale jednocześnie nie pisze słowa krytyki wobec obecnie rządzącej partii a przecież skoro wszystkie robiły to samo to PiS też nie jest lepszy.Poza tym przecież dobra zmiana miała być inna ,lepsza ,pozbawiona przywar tych poprzednich.I mimo tego nie krytykuje PiS , nie dostrzega jego degrengolady i dewastującego wpływu na kraj.To paranoja .

kłamstwem? który to punkt listy kotka? 

chcesz się licytować, która partia ilu wyroków trybunału nie wykonała? 

daj spokój. Powtarzałem to już wcześniej, jedni i drudzy to sprzedajne dziewki, czy to rubla, marki, uero czy dolara, a nas prowadzą na łańcuchu, tylko że luźnym i niektórym się wydaję, że jest wolny i ma demokrację. 

Qwno i tyle. 

Mam przyjaciela, u którego ciagle w domu gra tv, niezależnie od tego czy goście czy córka się z nim bawi, a tam tvn. Mówicie tym samym językiem co on, a innym zarzucacie zaślepienie. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Moontan napisał:

Jakie musicie miec kiepskie systemy audio albo wredne zony ...kochanki .....ze wypisujcie te banialuki marnujac bezcenny  czas .....

 

...no chyba ze otrzymujecie jakies gratisy od forum  a to wtedy nie bierzcie tego do siebie ...rozumie trzeba z czegos zyc ale kto sie przyzna ?????

Ja dostaję kasę od banderowców i od Żydów. Lewacy stwierdzili że są za biedni i zapłacą mi dopiero jak zdobędą władzę. Oceniłem, że tak długo nie pożyję więc kazałem im iść do Sorosa i pożyczyć kasę. Niestety Soros jest chwilowo spłukany bo czeka, aż Michnik mu odda. Dlatego chwilowo wstrzymałem popieranie LGBT i ekologów.

W związku z tym muzyki muszę słuchać na koreańskim boomboksie z paździerza, który całkiem udanie imituje solidny audiofilski plastik. Wrzuciłbym fotkę, ale teraz nie mogę, bo żona wzięła aparat i poszła robić zdjęcia koszar Obrony Terytorialnej dla Ruskich. Albo dla Niemców - myślę że nie mówi mi wszystkiego.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"PiS w Podlaskiem liczy około 2 tysiąca członkiń i członków."
Generalnie wszyscy z PiSu zasługują na miano członków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, 747 napisał:

 

Tu masz wszystko o wojnach..

Pershing tez mu uwierzyl. Swoja droga, ze ludzie nie czuja jak nimi manipuluje(kazdy baran moze sobie takie przewidywania urodzic, nie trzeba byc jasnowidzem i rzekomo czuc). Juz mogl pozostac przy konfliktach, rzadzie, to nie, wszedl w pogode, hehe

Koles stosuje klasyke socjotochniki, cos tam rzuci w oparciu o ostatnie wydarzenia, cos co jest prawdopodobne w przyszlosci(patrz Bliski Wschod lub stosunek do rzadu), Kowalski sobie powiaze, i wydaje mu sie, ze slucha proroka. Mowa o tym troche glupszym Kowalskim.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.