Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Amator 2b napisał:

W kwestii gospodarki mają słuszną linię.

Rozkład gospodarki w dłuższej perspektywie to słuszna linia? Polacy to jednak w dużej ilości są bardzo naiwni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zyzol napisał:

Aha. Nie moja wina. Streściłem jeden z radiowych komentarzy. Rozumiem, że jest on niesłuszny. ?

Mam rozumieć, że tam nie było innych? Najpewniej były, ale streściłeś właśnie ten. Pytanie: czemu ten? Ano ten, bo odpowiada Twoim ostatnim wyborom i sympatiom politycznym. W to, że wszelkiego rodzaju komentarze i opinie, choćby te które wybierasz tu do cytowania, najpierw przepuścisz przez filtr zdrowego rozsądku i trzeźwego umysłu, a nie tylko ten polityczno - ideologiczny, przestałem już wierzyć dawno temu. Drążenia tematu krowiego 500 zaniecham, bo tak jak od innych tutejszych "obiektywnych" i "niezaangażowanych" politycznie nie mogę przecież tego ani wymagać, ani się spodziewać. 

1 godzinę temu, Amator 2b napisał:

Miałem na myśli chłopaków z Konfederacji.

Tak niestety wygląda socjalizm w wykonaniu Bandy Czworga.

A bez poezji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podczas głosowania nad poselskim projektem ustawy o zmianie ustawy o opłatach abonamentowych zagłosowałam przeciw projektowi ustawy. Nie zauważyłam możliwości zablokowania ustawy przez brak uczestnictwa w głosowaniu

Niestety nie zachowałam należytej czujności. Przepraszam" -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bobcat napisał:

A konkretnie:

- kto

- kiedy

- w jakiej sprawie

- na kogo

szukał wtedy haków? Bo jak mówi mec. Dubois teraz się wręcz nakłania ludzi do określonych zachowań..

@Zyzolpo raz kolejny swoimi wpisami dowodzi że gra w drużynie PiS.

Czekam na kłamliwe zaprzeczenia. Albo stek obelg dowodzący bezsilności.

Najpierw jak zwykle udawanie  nierozgarniętego, że nic takiego nie miało miejsca. Potem jak zwykle wmawianie, że będę kłamał lub godził w twoją bocznicową cnotę. Nie widzisz własnej śmieszności.

Po 1989 roku nie montowano lipnych nigdy oskarżeń przeciwko Oleksemu, Kwaśniewskiemu czy Cimoszewiczowi przy pomocy Olina, TW Alka czy psychicznej asystentki? I chodzi o to, że montowano je przeciwko urzędującemu premierowi i prezydentowi RP, a także kandydatowi na prezydenta RP! Takie to są wysokie standardy od początku III RP. Monterzy byli różni jednym. Jeden z nich - red. bez przydziału Wołek - do dzisiaj występuje w roli autorytetu moralno-medialnego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bobcat napisał:

Czekam na kłamliwe zaprzeczenia. Albo stek obelg dowodzący bezsilności.

 

Godzinę temu, Zyzol napisał:

Najpierw jak zwykle udawanie  nierozgarniętego, że nic takiego nie miało miejsca. Potem jak zwykle wmawianie, że będę kłamał lub godził w twoją bocznicową cnotę. Nie widzisz własnej śmieszności.

A nie mówiłem?

Godzinę temu, Zyzol napisał:

Po 1989 roku nie montowano lipnych nigdy oskarżeń przeciwko Oleksemu, Kwaśniewskiemu czy Cimoszewiczowi przy pomocy Olina, TW Alka czy psychicznej asystentki? I chodzi o to, że montowano je przeciwko urzędującemu premierowi i prezydentowi RP, a także kandydatowi na prezydenta RP! Takie to są wysokie standardy od początku III RP. Monterzy byli różni jednym. Jeden z nich - red. bez przydziału Wołek - do dzisiaj występuje w roli autorytetu moralno-medialnego. 

No widzisz. Sam przyznajesz. Monterami tamtych prowokacji były kręgi polityczne albo będące dzisiaj przy władzy albo bezpośredni w prostej linii protoplaści obecnej władzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, jezz napisał:

"Podczas głosowania nad poselskim projektem ustawy o zmianie ustawy o opłatach abonamentowych zagłosowałam przeciw projektowi ustawy. Nie zauważyłam możliwości zablokowania ustawy przez brak uczestnictwa w głosowaniu

Niestety nie zachowałam należytej czujności. Przepraszam" -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cycki opadają...

 

Najlepszy komentarz:

"Stoi stara baba przed lustrem, w butach i płaszczu.

- Ja wychodzę, czy przychodzę?"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Cycki opadają...

 

Najlepszy komentarz:

"Stoi stara baba przed lustrem, w butach i płaszczu.

- Ja wychodzę, czy przychodzę?"

No co, to tylko opozycja:)

Na pewno wygraja najblizsze wybory, na pewno:)

No chyba, ze o czyms zapmno:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Bobcat napisał:

A nie mówiłem?

W porównaniu z twoimi wypowiedziami, jest to opisanie twoich prowokacji w kulturalny sposób. ?

10 godzin temu, Bobcat napisał:

No widzisz. Sam przyznajesz. Monterami tamtych prowokacji były kręgi polityczne albo będące dzisiaj przy władzy albo bezpośredni w prostej linii protoplaści obecnej władzy.

Masz "oczy szeroko zamknięte" i "zniewolony umysł". W tamte prowokacje zamieszany był m.in. Lech Wałęsa teraz noszący koszulkę z napisem "Konstytucja" czy walcząca o wolne sądy obłudna Platforma Obywatelska, która ostatnio odmówiła podpisania się pod wnioskiem Lewicy o trybunał stanu dla Banasia. Ich udoskonalone metody stosuje teraz z większą bezwzględnością i skutecznością PiS.

11 godzin temu, Jaro_747 napisał:

No i co Zyzol, to ma usprawiedliwiać aktualne działania PiS?

To nie jest żadne usprawiedliwienie. To jest próba zwrócenia uwagi na prawdziwe oblicze polskiej polityki. Zakłamane i obłudne. W polskiej polityce nie ma obecnie poszanowania praw, idei, interesu narodowego. I nie trwa to od 2015 roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to zabrzmi okrutnie, ale prawie pewne zestrzelenie ukraińskiego samolotu pasażerskiego  w mojej ocenie zapobiegło dalszej niebezpiecznej eskalacji konfliktu. To w jakiś sposób otrzeźwiło i przystopowało Irańczyków...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Meloman napisał:

Wiem, że to zabrzmi okrutnie, ale prawie pewne zestrzelenie ukraińskiego samolotu pasażerskiego  w mojej ocenie zapobiegło dalszej niebezpiecznej eskalacji konfliktu. To w jakiś sposób otrzeźwiło i przystopowało Irańczyków...

 

A co to tylko Iranczyki niby winne, i tylko ich trza stopowac, a Amerykany to gdzie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zyzol napisał:

Masz "oczy szeroko zamknięte" i "zniewolony umysł". W tamte prowokacje zamieszany był m.in. Lech Wałęsa teraz noszący koszulkę z napisem "Konstytucja" czy walcząca o wolne sądy obłudna Platforma Obywatelska, która ostatnio odmówiła podpisania się pod wnioskiem Lewicy o trybunał stanu dla Banasia. Ich udoskonalone metody stosuje teraz z większą bezwzględnością i skutecznością PiS.

I kto to mówi? PiS-owski wazeliniarz i rekonstruktor PRL. Zabawne.

6 minut temu, Zyzol napisał:

Zakłamane i obłudne.

Czego jesteś doskonałym przykładem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem nie ma co się dziwić takim wypowiedziom

"Natomiast ze strony Prawa i Sprawiedliwości płyną... podziękowania dla posłanek. Krzysztof Sobolewski napisał:

Pani poseł Śledzińska-Katarasińska nie zostawiła nas jednak samych!

Dziękował im również Sylwester Tułajew, który stwierdził, że "zachowały się jak trzeba". "Dzięki głosom posłanek ustawa została przyjęta" - cieszył się poseł."

Dla tutejszych zwolenników opozycji ważniejsze jednak  jest, że Witek powiedziała, ze jest osobą inteligentną.

A te dwie panie jakie są?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob, moglbys pisac o wydarzeniach, a nie o swoich opiniach na temat innych?

Co do Middle East to cale to info. pochodzi wlasnie od Amerykanow. Gdyby naprawde chcieli uderzyc na Iran, to mieliby swietna wymowke. Juz raz wjechali do Iraku z pewnego powodu - oficjalnego powodu, prawdziwy by zupelnie inny.

2 minuty temu, jezz napisał:

A te dwie panie jakie są?

Inteligentne?

 

?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bobcat napisał:

I kto to mówi? PiS-owski wazeliniarz i rekonstruktor PRL. Zabawne.

Czego jesteś doskonałym przykładem.

Powyższe pokazuje, że w tym przypadku nie ma z kim i nie ma o czym. "Farewell, My Lovely".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, jezz napisał:

Dla tutejszych zwolenników opozycji ważniejsze jednak  jest, że Witek powiedziała, ze jest osobą inteligentną.

 

To tez jest symptomatyczne, opozycja w realu ma podobnie

- Tutaj zabrakło refleksu dwóm osobom i to osobom, które siedzą bezpośrednio z przodu. To nie jest kwestia dyscypliny. Dyscyplina jest wtedy, kiedy kogoś zabraknie na sali, dlatego że np. nie przyszedł. Natomiast tutaj to ewidentna wpadka. Czasami decyzje podejmowane są ad hoc, tak było teraz - mówił szef klubu KO.

 

Okazuje sie, ze slabo z refleksem:)

Az Bn cycki opadly. Co za.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cichosza, bo stado patrzy. Opozycji sie nie tyka, nie wolno.

?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, bubusia napisał:

siedzą bezpośrednio z przodu

Bo ci co siedzą z przodu zawsze mieli najtrudniej ze ściąganiem od innych.?

No i musiały myśleć same.

6 minut temu, bubusia napisał:

cichosza

I jeszcze potem człowiek się musi tłumaczyć dlaczego nie lubi Turnaua.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opozycja, której wyborcy nie "tykają" i nie opierdalają za ewidentne błędy - degeneruje się i szmatławi w takim samym stopniu i tempie, jak te barany u waaadzy.

Mam zresztą przeświadczenie, że dzisiejszej opozycji coś się kompletnie pomyrdało i chodzi im wyłącznie "o pozycję", przy której popierdują w siedziska, co dziś wpieprzą na obiad w sejmowym bufecie za 6 złotych i czy numeru konta do przelewu pensji nie pomylili...

A przy takim podejściu, to gdy już Kaczyński wyciągnie kopyta (co daj Pambuk jak najrychlej), nawet przymuł Suski jako nowy herszt wystarczy.

 

Ech, qwa. Szkoda gadać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Se grabisz u stada, grabisz. A co do kopyt, nieladnie, nawet najwiekszemu wrogowi nie wypada.

No ale niech idzie na karb wku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Jako kanalia i gorszy sort - mam od typa kopyrajt.

To nie bylo o Tobie. Zescie se poprzypisywali i tyle. Tzn tamci wam przypisali i zostalo. Teraz ten gorszy sort to takie meczenniki, same zrownuja sie z szujami, bo mysla, ze wypada w obronie demokracji. Klasyka manipulacji. A ze w ten sposob jeszcze wieksze kurw.... wspieraja. To juz nie wazne.

 

Jestem gorszy sort, czyli lepszy, bo antykaczynski, hehe. Tak sie wlasnie oglupia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, bubusia napisał:

Bob, moglbys pisac o wydarzeniach, a nie o swoich opiniach na temat innych?

Mógłbym. Ale nie chcę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze maly eksperyment. Jak wiemy, ad personam zazwyczaja pisza ludzie nie majacy argumentow, zazwyczaj wyjatkowo prymitywni. Moze zobaczymy, ktora strona sie do tego najczesciej posuwa. Od dzisiaj do niedzieli. Zaczynamy. Potem podliczymy.

 

Zaraz zobaczycie kto sie tego wystraszy:)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, bubusia napisał:

Se grabisz u stada, grabisz. A co do kopyt, nieladnie, nawet najwiekszemu wrogowi nie wypada.

No ale niech idzie na karb wku...

żaden z Was dawno na wsi nie był kaczka nie ma kopyt !! 

powoli to wybieranie strony politycznej przypomina wybór ''w co bardziej wolę wdepnąć w gówno krowie czy końskie''

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jarekb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, jarekb napisał:

powoli to wybieranie strony politycznej przypomina wybór ''w co bardziej wolę wdepnąć w gówno krowie czy końskie''

Końskie jest chyba bardziej ekologiczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, bubusia napisał:

No to moze maly eksperyment. Jak wiemy, ad personam zazwyczaja pisza ludzie nie majacy argumentow, zazwyczaj wyjatkowo prymitywni. Moze zobaczymy, ktora strona sie do tego najczesciej posuwa. Od dzisiaj do niedzieli. Zaczynamy. Potem podliczymy.

 

Zaraz zobaczycie kto sie tego wystraszy:)

 

Trzeba się dostosować do poziomu rozmówców. 

Może zauważyłeś że Twoje (liczne w przeszłości) propozycje tego typu podliczeń i statystyk zostały każdorazowo totalnie olane przez pozostałych. Nie wyciągasz wniosków?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolejne plany na przyszłość....czyli stalinizm po polsku 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.