Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników Musical Fidelity


clo2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa wyżej od HK980. Co najmniej. Na razie nie słyszę słabych punktów.

Dźwięk detaliczny, ale muzykalny. Pojawiła się piękna średnica. Super( takie nie-audiofilskie słowo) wokale.

Zaistniały bliższe i dalsze plany.

Obawiałem się trochę, żeby nie było zbyt ostrej góry....Ale nic z tych rzeczy.... Czuję się swobodę i lekkość w napędzaniu tych kolumn.

W toku dalszych odsłuchów stwierdzam z całą pewnością, że w pozytywny, satysfakcjonujący mnie dźwięk duży wkład ma subwoofer Rel świetnie napędzany przez Musicala. Na pewno poprzednik Harman nie wyciskał z tego suba nawet 50%.

DAPHILE, Arcam irDac, Musical Fidelity A3, Paradigm studio 40.4 + REL T5,ibasso DX120,DX100, Iriver H140 eph100 HD650. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Szacowne grono.Zamierzam wstąpić w Wasze szeregi.Stoje przed decyzją zakupu zestawu pre amp plus koncówka ...a mianowicie musical fidelity p170/p172. Miał ktoś z Was z nią doczynienia lub jakieś info na ten temat.Z góry dziękuję .Pozdrawiam.Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Witajcie,

co mi powiecie o A3? Mogę okazyjnie kupić, ma szansę z Paradigmami 9v7??

Polecam zdecydowanie. To jest wybitny wzmacniacz. U mnie gra z Paradigm 7.6 i jestem bardzo zadowolony.

DAPHILE, Arcam irDac, Musical Fidelity A3, Paradigm studio 40.4 + REL T5,ibasso DX120,DX100, Iriver H140 eph100 HD650. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Polecam zdecydowanie. To jest wybitny wzmacniacz. U mnie gra z Paradigm 7.6 i jestem bardzo zadowolony.

ok, a słuchasz też rocka?, bo właściciel takiegoż właśnie mi go odradził do takiej muzyki, ponoć on raczej do plumkania;p

Edytowane przez numik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pierdoły Ci naopowiadał....... Rocka słucham przede wszystkim. Gra wyśmienicie z Paradigmami. Chyba, że źródło jakieś słabe i zamulone źle wpływa na brzmienie. U mnie rDac pięknie się zgrywa.

DAPHILE, Arcam irDac, Musical Fidelity A3, Paradigm studio 40.4 + REL T5,ibasso DX120,DX100, Iriver H140 eph100 HD650. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pytanie do Klubowiczów.

Chcę kupić do swojego Sugdena a21a cd MF E600 (w zasadzie jako transport). Idealnie do niego pasuje (panel akrylowy i złote napisy).

Mam tylko pytanko. Człowiek, który mi go sprzedaje posiada cd bez pilota i zawsze takowe posiadał. Sam nie orientuje się czy jest ono obsługiwane przez pilota. Pytanie, czy były wersje tego cd bez pilota? Czy wszystkie są przystosowane do obsługi pilotem i po prostu to kwestia dokupienia jakiegoś "samouczącego"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pod względem technicznym sprawny, laser żywy to tego Marantza można sobie darować.

Chyba, że zależy Ci na SACD.

W sumie te "denonowskie" Marantze są kiepskie.

 

600-tka to dobre dość szczegółowe źródło o dość "analogowym posmaku" ;)

Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Czy jest możliwość wypożyczenia gdzieś integry M6i do odsłuchu ? Top HI-Fi nie praktykuje tego typu działalności marketingowej a z tego co znalazłem w necie są jedynymi detalistami tej marki. Zaproponowano mi odsłuch w salonie ale bez sensu jest odsłuch w salonie na kolumnach z ich oferty które z takich czy innych względów mi nie pasują. Chciałbym posłuchać jak ten wzmak zgrywa się z Kef R700.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z Niemcem tez targowac sie mozna. :)

Edytowane przez kichanadeta

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUSICAL FIDELITY A1008 CD to dobry CD. Ma świetny napęd. Następcą był kW SACD. Tego miałem i dźwięk był pierwsza klasa. Gorzej sprawował się napęd ale to inna bajka. Jeśli chodzi o jakość dźwięku to warto się zainteresować pod warunkiem, że cena będzie akceptowalna. Zamiast nu-vista polecam serię kW.

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przed zakupem wzmacniacza, myślałem m.in. o MUSICAL FIDELITY jaki możecie mi doradzić mam 900-1000.

Słucham od mocnego rocka po jazz przez blues + plumkanie w stylu SIESTA Marcina Kydryńskiego, cd to yamaha cd-s300 kolumny mam kody av706 /ale nie bierzcie tego pod uwagę/ bo je za dwa trzy miesiące zmienię.

z Pozdrowieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.