Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  576 członków

NAD Klub
IGNORED

Klub NAD


mariuszdab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam Panowie, nastąpiła pomyłka z mojej strony. Mój wzmacniacz to oczywiście C325 BEE; przepraszam za wprowadzenie w błąd :) A tak na marginesie przyznam się, że jutro będę chyba szczęśliwym posiadaczem nowego C356 BEE :)

Edytowane przez Slawczenko_73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :)

 

Czy jest ktoś z okolic Białegostoku z modyfikowanym Nad 356 ? Lub może podesłać na testy w moich warunkach ( oczywiście za kaucją ) .

Ma to grać z HK AVR 370 i głośnikami Klipsch RF 62 II na 25m2

 

Proszę o kontakt na PW .

 

A jak wypadają do Ariesów? Źródło Ayon czy Matrix? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przed rejestracją prześledziłem cały temat. Po długim namyśle postanowiłem kupić jakiś stary sprzęt za niedrogie pieniądze. Wybór padł na NAD 701 NAD 522 i Acoustic Energy AE100. Zapłaciłem za to 900zł. Sprzęt jeszcze nie dotarł, czekam. Tego 701 kupiłem po przeczytaniu postów mariuszdab. Całość będzie stała w pokoju nie większym jak 10m w kształcie prostokąta. Trochę się denerwuje jak to zagra. Mam nadzieję że nie będę żałował .... bo to dzięki Waszym podpowiedziom ....

Krell kav300i, Xavian XN250, Audio Analogue Paganini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, laser w moim NAD S500 chyba kończy żywot, coraz trudniej załapać mu płytę, kiedyś nawet kupiłem laser z mechanizmem, ale po podmianie pokazywał tylko error. Może ktoś pomóc, może jakieś sprawdzone sposoby kalibracji albo informacja gdzie kupić kompatybilny laser, brzmienie tego CD jest unikalne, ponadto jest po profesjonalnym modzie tym bardziej byłoby mi szkoda się z nim rozstawać. Z góry dzięki za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratki!

Opisz jak wrażenia z odsłuchu c356bee. Z jakimi kolumnami u Ciebie zagra jeśli mogę zapytać?

Powiem Wam, że mimo dopiero 15 godzin odsłuchów byłem pod wrażeniem od samego początku. Klarowniejszy dźwięk i pełne brzmienie już od najniższej skali głośności; te pełne dynamiczne brzmienie z deka podobnie brzmi jak dawny ''loudness" w mojej starej integrze Onkyo;) Zobaczymy jak będzie grał po wygrzaniu:) Wzmacniacz napędza kolumny Paradigm 9v5. Edytowane przez Slawczenko_73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego szukasz ? jak masz stary padnięty laser i drugi który po zamianie nie działa , a nie jesteś pewny czy ma wylutowaną zworę to porównaj dokładnie oba .

 

No szukałem w necie gdzie to jest itp. tak gwoli ścisłości to wymieniałem napęd i sam laser, jedno i drugie nic nie dawało. Może ktoś podpowiedzieć gdzie patrzeć? Nie chcę rozkręcać sprzętu bez konkretnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Jaki masz tam laser , wejdż w link tam zaznaczona jest na czerwono taka zworka jak powiększysz fotkę { KSS 210A )

 

http://www.audiostereo.pl/kss-210a-made-in-japan_18532.html

 

I jak tam Rydzu - namierzyles cos z tych Floydow ? howgh

 

Gram PF z Winyla , tam padlo zdanie że z CD gra świetnie , więc zapytałem tytuł / wydanie , odpowiedzi brak .

 

Może to sprawdzę bo nie mam .

 

http://allegro.pl/pink-floyd-endless-river-oryginalne-cd-gratis-i6018043654.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz tam laser , wejdż w link tam zaznaczona jest na czerwono taka zworka jak powiększysz fotkę { KSS 210A )

 

http://www.audiostereo.pl/kss-210a-made-in-japan_18532.html

 

 

 

Gram PF z Winyla , tam padlo zdanie że z CD gra świetnie , więc zapytałem tytuł / wydanie , odpowiedzi brak .

 

Może to sprawdzę bo nie mam .

 

http://allegro.pl/pink-floyd-endless-river-oryginalne-cd-gratis-i6018043654.html

Dla mnie ten zespol skonczyl sie na Scianie.Plyta na ktora ew masz zakusy to material dla zdeklarowanych fanow formacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników. Dzisiaj dotarł sprzęt. Wszystko wizualnie jak na zdjęciach ok. 701 gra super, głośniki A100 ożyły i zmiękły. Zaprogramowałem pilota sony i działa. Problemem jest dziwny zapach, który wydobywa się ze środka amplitunera. Czy ten typ tak ma ????

Krell kav300i, Xavian XN250, Audio Analogue Paganini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkichktored rejestracją prześledziłem cały temat. Po długim namyśle postanowiłem kupić jakiś stary sprzęt za niedrogie pieniądze. Wybór padł na NAD 701 NAD 522 i Acoustic Energy AE100. Zapłaciłem za to 900zł. Sprzęt jeszcze nie dotarł, czekam. Tego 701 kupiłem po przeczytaniu postów mariuszdab. Całość będzie stała w pokoju nie większym jak 10m w kształcie prostokąta. Trochę się denerwuje jak to zagra. Mam nadzieję że nie będę żałował .... bo to dzięki Waszym podpowiedziom ....

Z niecierpliwością czekam na opis wrażeń w szczególności, że dotyczy to 701, którą darzę wyjatkowym sentymentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, super gra 701. Tak jak napisałeś. W sumie to aż dziwne, że ten stary dziadek wydaje takie dźwięki. Znajomy zapytał, czy mam gdzieś jakieś głośniki schowane dodatkowe. 522 zepsuł się w 3 dni po przyjeździe, muszę go zwrócić. 701 zostanie u mnie, bo lubię antyki. Kupiłem srebrnego c320bee, czekam.... Ciężko coś znaleźć w dobrej cenie. Chciałbym kupić jakiś sensowny CD. Na allegro jest jeden C541i, albo kolorem pasujący C515bee. Ten drugi to pewnie słabizna. Mariusz poradź coś

Krell kav300i, Xavian XN250, Audio Analogue Paganini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :) Jakby komuś po głowie chodził pomysł sprzedaży odtwarzacza CD NAD model NAD C 565 BEE to bardzo proszę o info. Może ktoś ze znajomych, albo gdzieś w ogłoszeniach ktoś widział, albo w jakimś komisie stacjonarnym. Dzięki z góry.

ps

zadbany nie stary, nie styrany, wersja czarna

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :) Jakby komuś po głowie chodził pomysł sprzedaży odtwarzacza CD NAD model NAD C 565 BEE to bardzo proszę o info. Może ktoś ze znajomych, albo gdzieś w ogłoszeniach ktoś widział, albo w jakimś komisie stacjonarnym. Dzięki z góry.

ps

zadbany nie stary, nie styrany, wersja czarna

 

Robin tu masz:

 

http://olx.pl/oferta/nad-565-CID99-ID74Z9h.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, super gra 701. Tak jak napisałeś. W sumie to aż dziwne, że ten stary dziadek wydaje takie dźwięki. Znajomy zapytał, czy mam gdzieś jakieś głośniki schowane dodatkowe. 522 zepsuł się w 3 dni po przyjeździe, muszę go zwrócić. 701 zostanie u mnie, bo lubię antyki. Kupiłem srebrnego c320bee, czekam.... Ciężko coś znaleźć w dobrej cenie. Chciałbym kupić jakiś sensowny CD. Na allegro jest jeden C541i, albo kolorem pasujący C515bee. Ten drugi to pewnie słabizna. Mariusz poradź coś

Pogubiłem się trochę czy szukasz pod kolor towarzystwa do 320 czy cedeka do 701.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz szukam pod kolor do towarzystwa c320. 701 zostanie u mnie bo to klasyk. Kupiłem c515 bee, to zwykły model, ale nic innego nie było, a ja zostałem bez CD. Może znajdzie sie jakaś dobra oferta. Człowiek ma na olx c420 ale nie chce wysłać ...

Krell kav300i, Xavian XN250, Audio Analogue Paganini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.