Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dźwięk po prostu siada (w dół), przygasa, znika cały blask i dynamika góry i to wszystko się kumuluje gdzieś w środkowych pasmach, różnie to może być z innymi markami ale jak poczytasz forum naima to tam wszyscy odradzają jakiekolwiek kondycjonery i filtry, nawet sama firma podobno próbuje to rozwiązać od lat i nie potrafi, podobno dzwięku nie pogarszają takie wynalazki jak isotek synchro ale też to jest takie niepewne trzeba samemu sprawdzić, co bardziej pomysłowi montują transformator 230 na 230 w skrzynce koło bezpiecznków w mieszkaniu ale taki transformator też buczy więc trzeba go obudować, ale to podobno odgradza od sąsiadów ;)

 

dc blocker ma swoje kable i wtyczki więc jakkolwiek go nie podłączysz to będzie dobrze, wypożyczałem w sklepie koris z poznania

 

ponawiam pytanie, czy ktoś słuchał creek evolution 50, primare i22 czy musical fidelity m3si z dynaudio?

Skad jesteś? Jak bys byl zainteresowany to bysmy moj kondek przetestowali u Ciebie. Ciekaw jestek czy by uradzil cos w tej sytuacji. Kwestia odleglosci od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad jesteś? Jak bys byl zainteresowany to bysmy moj kondek przetestowali u Ciebie. Ciekaw jestek czy by uradzil cos w tej sytuacji. Kwestia odleglosci od siebie.

 

niestety ale okolice Tychów, to daleko, poza tym już się umówiłem na zwrot sprzętu, za dużo czasu i zdrowia mnie to kosztowało... gdyby nie to że do salonu jadę jutro to bym chętnie przetestował

 

..to może ktoś słuchał audiolaba 8300a z emitami i chciałby się podzielić wrażeniami?

Edytowane przez Svawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Łączył ktoś wzmacniacze linear audio research z Dynaudio Focus 160? Chodzi mi o to czy wysterują poprawnie te kolumny i czy warto zamieniać Hegla H80 na taką lampę LAR IA 30 mkII, bądź hybrydę LAR IA 200H.
Miałem h80 z kolumnami AkustyK rd12 i nie był w stanie ich wysterować, teraz mam LAR IA 200-H i stawia je na baczność przy niewielkim nawet przekręceniu gałki głośności, 30mkll nie testowałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po odsłuchu ra-1592, miałem podłączone emity m30. Potężny wzmak, po pół godzinie zaproponował mi ra-1572 na porównanie. Pół godzinki na jeden i na drugi. Z tego co słyszałem to moge powiedzieć że 1592 jest cieplejszy, ale po odkręceniu gałki od razu lawina dźwięku, nie dojechałem nawet na 11 godzine i nie da się więcej dla uszu to za dużo. Czuć tą moc. Z 1572 było troche inaczej jakby więcej średnicy. Ogólnie ten pierwszy bardziej mi podpasowal ale wydaje mi sie że do mojego salonu będzie za mocny. Jak uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączył ktoś wzmacniacze linear audio research z Dynaudio Focus 160? Chodzi mi o to czy wysterują poprawnie te kolumny i czy warto zamieniać Hegla H80 na taką lampę LAR IA 30 mkII, bądź hybrydę LAR IA 200H.

Na pewno warto na coś zmienić, H80 do F160 nie pasuje. F160 to bardzo fajne kolumny tylko potrzebny wydajny wzmacniacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto na coś zmienić, H80 do F160 nie pasuje. F160 to bardzo fajne kolumny tylko potrzebny wydajny wzmacniacz.

 

Dlatego myśle albo o Hegel H300, albo właśnie celować w jakąś hybryde bądź lampe. LAR IA 200-H wydaje się być mocny ale jak wypada w połączeniu z Focusami?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dlatego myśle albo o Hegel H300, albo właśnie celować w jakąś hybryde bądź lampe. LAR IA 200-H wydaje się być mocny ale jak wypada w połączeniu z Focusami?.

H300 na 100% z dynkami. Ja mam H360 i ostatnio miałem okazje ze Special 40. Co do wzmaka to nie mam wątpliwości bo napędził je odpowiednio ale S40 mnie rozczarowały. Nie wiem jak ta wersja Focus. Ja też bardzo chciałem Dynaudio i stało sie tak że znalazłem w końcu swój złoty środek. Dynie poległy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H300 na 100% z dynkami. Ja mam H360 i ostatnio miałem okazje ze Special 40. Co do wzmaka to nie mam wątpliwości bo napędził je odpowiednio ale S40 mnie rozczarowały. Nie wiem jak ta wersja Focus. Ja też bardzo chciałem Dynaudio i stało sie tak że znalazłem w końcu swój złoty środek. Dynie poległy.

Co sprawiło, że Dynie poległy i z czym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się tak bardzo wypowiedzeniem opinii, ponieważ na tym poziomie bardziej chodzi o indywidualne gusta, preferencje, aniżeli obiektywnie we wszystkim lepszy produkt. Nie zmienia to faktu, że z ostatecznym osadem warto moim zdaniem poczekać by osłuchać się dłużej z nowym brzmieniem. Wiele kolumn mnie zachwyca w pierwszej chwili. Tylko w pierwszej chwili.

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajesz, jeśli tak to sory, nie chciałem wchodzić w paradę.

 

Skoro te pierwsze ci się nie spodobały to może te będą ok.

Myślę że okazja.

 

https://www.leboncoin.fr/image_son/1338955061.htm?ca=12_s

DCD 2010, PMA-2020AE, SR7007+ Diy MTM W15, focal be, W15 / ceol n9 + excite x16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam małej elektrowni do ich napędzania.

Choć lubię markę, to chore jest jak trzeba wydać 25kzł na wzmacniacz do monitorów za 6kzł.

X16 mi narazie starszą.

Edytowane przez sylwek.k

DCD 2010, PMA-2020AE, SR7007+ Diy MTM W15, focal be, W15 / ceol n9 + excite x16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do monitorów za 6kzł starczy elektrownia za 12kzł ale za 25kzł bedzie lepiej :)

Ja osobiście bardzo lubie Dynki za to, jak dużo dzwięku można otrzymać z 15 litrowego monitora, dając im własnie dobre zasilanie.

I to szczególnie przy cichym słuchaniu czyli do 70db w mieszkaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.