Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Adam 38 napisał:

Co Wy tak ludzie marudzicie, a najwięcej Ci co Heritage będą mieli u siebie najprędzej za 20 lat... Piękne monitory ze wszystkim co najlepsze u Dynaudio ale nie, to lipa i nic specjalnego. No bez jaj 🙂

Bo piszą ci , którzy nie mają , nie słuchali a mieć by chcieli. Posłuchanie w sklepie nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, izapat napisał:

Bo piszą ci , którzy nie mają , nie słuchali a mieć by chcieli. Posłuchanie w sklepie nie wystarczy.

Racja. Trzeci dzień słuchania, spokojnego bez pośpiechu w własnym otoczeniu z swoim repertuarem i banan coraz większy. Pierwszy dzień Hs takie normalne, drugi dzień być może w pewnych aspektach  sp40 lepsze, trzeci dzień o kurde, a jednak nie lepsze, to musi kosztować i kosztuje. Życzę wszystkim poobcowanie z Hs i wtedy się wypowiadać. Dla mnie bomba. Jasne że mogłyby kosztować mniej. Dobrze by to wtedy zrobiło mojemu budżetowi. A tak wiem za co zapłaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sidru napisał:

@mundi21 Gratulacje w spełnianiu marzeń kolego, to piękne kolumny, dałbym im dożywotke i może jakieś drewniane standy.

Mają pewne dożywocie w moim systemie. Przeszłem min. spendory, jbl, Harbethy trochę by tego jeszcze  było.  Zacząłem na poważnie od dm 2/7 no i zakoczne na dynaudio. Dzięki za gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mundi21 napisał:

Racja. Trzeci dzień słuchania, spokojnego bez pośpiechu w własnym otoczeniu z swoim repertuarem i banan coraz większy. Pierwszy dzień Hs takie normalne, drugi dzień być może w pewnych aspektach  sp40 lepsze, trzeci dzień o kurde, a jednak nie lepsze, to musi kosztować i kosztuje. Życzę wszystkim poobcowanie z Hs i wtedy się wypowiadać. Dla mnie bomba. Jasne że mogłyby kosztować mniej. Dobrze by to wtedy zrobiło mojemu budżetowi. A tak wiem za co zapłaciłem.

Też tak miałem. Na początku po prostu grały. To były nówki zaplombowane. Z czasem robiło się co raz lepiej. 

Jaki Masz wzmacniacz?

2 godziny temu, mundi21 napisał:

Mają pewne dożywocie w moim systemie. Przeszłem min. spendory, jbl, Harbethy trochę by tego jeszcze  było.  Zacząłem na poważnie od dm 2/7 no i zakoczne na dynaudio. Dzięki za gratulacje.

Też zaczynałem z DM 2/7 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, izapat napisał:

Też tak miałem. Na początku po prostu grały. To były nówki zaplombowane. Z czasem robiło się co raz lepiej. 

Jaki Masz wzmacniacz?

 

Aktualnie napędzam je Soul Note sa 730,  wzmacnia w klasie D i jest bajecznie jak dla mnie. Tu też najprawdopodobniej będzie bez zmian chodz kto wie czy nie zachce mi się gonić znowu króliczka:))

Edytowane przez mundi21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podstawy. Można dać gumy antywibracyjne.

5 minut temu, mcemsi napisał:

Szkoda że w S25 nie ma dziur pod standy 4 lub 6.

A tak z ciekawości jak te adaptery wyglądają?

W stojakach model 20 odkręcasz górne blaty i przykręcasz nowe (adaptery) ktore mają nawiercone otwory pd HS

Edytowane przez mundi21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.05.2023 o 13:20, mundi21 napisał:

Mają pewne dożywocie w moim systemie. Przeszłem min. spendory, jbl, Harbethy trochę by tego jeszcze  było.  Zacząłem na poważnie od dm 2/7 no i zakoczne na dynaudio. Dzięki za gratulacje.

W moim systemie Dynki, każdego dnia grają lepiej.

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, misiek x napisał:

Taki kosmos, że dzisiaj zamieściłeś nowe ogłoszenie o ich sprzedaży. Brawo Ty. 

Evoki wystawione są już od jakiegoś czasu bo planuję Contoury, chodzi o fakt, że wcześniej chwilę łączyłem je z H390 i Atomem, z klasą A zagrały u mnie po prostu lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giełda hi-fi. Ogłoszenie z dzisiejszego dnia. 

To że już po tygodniu od zakupu chcesz je sprzedać ok. Twoja sprawa, może nie przypasowały, może akustyka a może jednak nie są aż tak dobre jak wypisujesz. Ale wystawiasz je od dłuższego czasu, obniżasz cenę na gwałt a wychwalasz pod niebiosa. Trochę obiektywizmu. 

 

Edytowane przez misiek x

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.05.2023 o 20:33, Artistplant napisał:

Wczoraj odpaliłem Evoke 30 na Sugdenie IA4…kosmos, planowałem je zamienić na Contour30 ale chyba szkoda $ bo zacnie zagrały

Contour potrafi zaskoczyć.

W dniu 1.06.2023 o 11:17, misiek x napisał:

Taki kosmos, że dzisiaj zamieściłeś nowe ogłoszenie o ich sprzedaży. Brawo Ty. 

Człowiek zmienny jest...😁

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie kolumn Dynaudio. Mogę kupić w tej samej cenie model Dynaudio audience 42 lub Dynaudio Emit 10. Te drugie jak nowe, mają 2 lata. Niestety nie mam możliwości porównania obu modeli. Emit 10 mogę odsłuchać. Różnią się bardzo od siebie czy to podobna liga i granie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się różnią. Ja bym odsłuchał Emit 10 i jak się podobają to wziął. Audience 42 to już wiekowa kolumna i ciężko powiedzieć co się z tym działo przez lata.

 

Aktualnie mam Emit 10 u siebie i jestem z nich zadowolony. U mnie najlepiej grają z wysokotonówką powyżej ucha i przysunięte do sciany. Problem w tym, że nie nazwałbym ich relaksującymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, sidru napisał:

Ja bym wybrał Emit. Audience to chyba seria do KD ale nie jestem pewien.

Gdy je produkowano to kino domowe dopiero raczkowało 🙂

5 godzin temu, misiek x napisał:

Możesz rozwinąć? 

Pewnie mu chodziło o to że Dynaudio błędnie kojarzy się z jakimś ciepłym, ciapowatym i pozbawionym życia dźwiękiem. Audience mają na pewno większy pierwiastek muzykalności od neutralniejszych Emit (przynajmniej tej pierwszej wersji Emit, tej nowej nie słuchałem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.