Skocz do zawartości
IGNORED

Artykuł wstępny


Redaktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryte

A ja tylko na chwilę wpadłem, bo i tak w ostatnim czasie juz niewiele tu pisałem. Chciałem tylko wszystkim powiedzieć papa po tych kilku latach i do zobaczenia na Audiohobby.pl, Audiofreakowo.net albo gdziekolwiek indziej. Miałem nadzieję, że zmiany na Audiostereo.pl pójdą w dobrą stronę, a tutaj komercha pełną gębą. Bliższe mi jednak niezależne forum, bez tego marketingowego blichtru. Pan redaktor może już usunąć moje konto. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Pasek reklamowy (prawy) zajmuje 1/3 szerokosci ekranu. Czyni to czesc wlasciwa forumowa zle czytelna. Bylo bardzo dobrze, jest zle, gorzej niz na hfm.pl. Uprzejmie prosze o zwezenie szerokosci prawego pasa. Proporcja 2/3 tresc 1/3 reklamy jest mocno przesadzona i wiele osob o tym pisalo.

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Ja mam w tej chwli rodzielczość 1680 x 1050, monitor panoramiczny 24 cale i reklama nie przeszkada ( zajmuje ok. 20% szerokości ekranu). Wynika z tego,że czym większa rodzielczość i większy monitor (najlepiej panoramiczny) tym lepiej. Rozumiem jednak osoby z mniejszymi monitorami 4/3: 1/3 szerokości ekranu na reklamę to - w ich przypadku - dużo.

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Było już kilka razy mówione, jak można się pozbyć tego paska i sprawić, żeby forum stało się przyjemniejsze w czytaniu i nawigacji.

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Panowie redaktorzy audiostereo, nie będę powtarzał tego co przedmówcy jedynie mogę poradzić aby zatrudnić na chwilę GUI Designer-a albo doświadczonego WebMastera. Taki układ forum jest gorzej niż fatalny..

A twierdzenie "u mnie jest ok" jest najgorszym, co mogłem przeczytać, jako odpowiedź..;-((.

Pasek z prawej strony jest za szeroki, nachalny wielki przycisk "dodaj nowy temat forum" jest głównym obiektem przykuwającym uwagę (w ten sposób nie zwiększy się liczy piszących i odwiedzających forum)

Podobnie z logowaniem, za wielkie za nachalne..

Reklama ok, ale w stopce lub nagłówku strony..

Kolorowe forum ok, ale co z możliwością edycji postów, jak nie było tak nie ma ;-((

Poprzednie forum nie było idealne, ale bez zmęczenia dawało możliwość przeszukiwania informacji analizy i pisana. Forum w takim kształcie męczy jest nieczytelne.Tak osobista rada, aby zerkać na statystki forum z przed i po przejęciu porównać i wyciągnąć wnioski. Coś mi się widzi, że jak tak dalej pójdzie forum umrze zamiast się rozwijać..

Myślę że dobrym wzorem do naśladownictwa jest http://www.diyaudio.com/

 

Pozdrawiam,

Artur

Odnośnik do komentarza
Ukryte

JarlBjorn, 4 Kwi 2008, 11:46

 

>Pasek reklamowy (prawy) zajmuje 1/3 szerokosci ekranu. Czyni to czesc wlasciwa forumowa zle

>czytelna. Bylo bardzo dobrze, jest zle, gorzej niz na hfm.pl. Uprzejmie prosze o zwezenie szerokosci

>prawego pasa. Proporcja 2/3 tresc 1/3 reklamy jest mocno przesadzona i wiele osob o tym pisalo.

 

 

 

ZGADZA SIĘ!! oryginalna kolorystka bardzo mi się podoba, ale ten wielki pas po prawej stronie jest po prostu makabryczny. To nawet nie jest reklama, tylko cześć strony startowej autiostereo. Szanowna Redakcjo - chcecie uwzględnić uwagi użytkowników? Zmieńcie proporcje tego czegoś po prawej stronie, to jest zupełnie zbędne. Póki co nie ma tam reklam, ale być może się pojawią. Bardzo dużo forum na tym straci, niech to forum zachowa jakąś autonomiczność. Siła przyzwyczajenia jest ogromna i trzeba wziąć to pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Mnie nowy Layout bardzo się podoba. Projekt graficzny, układ i dobór kolorów jest świetny. Nareszcie profesjonalny Look.

 

Warto jednak mieć w pamięci historię sławnej niegdyś wyszukiwarki Altavista która przegrała z konkurencją właśnie z powodu ogromnego natłoku reklam.

 

Tak trzymać !!!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Ukryte

uklad jest meczacy i nieczytelny, okazalo sie ze lukar to byl geniusz w porownaniu z tym co jest teraz, wszystko takie mdle i jasne, oczy mnie k... od tego bola, miedzy zakladkami tez jakies dziwne przejscia, pojebane to jest, do poprawy wszystko, trzeba wysluchac skarg wielu ludzi i poprawic, ja nie bede sobie panoramy kupowal zeby to forum ogladac bo to bezsens, forum jest dla ludzi , a nie ludzie dla forum...

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.