Skocz do zawartości
radas66

Klub marki Denon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!,

Mam pytanie do Was. Czy ma ktoś w posiadaniu DCD 1450 AR po modzie żeby można było się  umówić na odsłuch. Jestem z Żagania/ lubuskie/ . Chciałbym  sprawdzić czy brzmienie będzie mi odpowiadało.  Jaka cena jest " rozsądna" na dzień dzisiejszy za ten model? Czytałem na forum  występował on z różnymi "bebechami" i mod niewiele pomagał.Jak je  odróżnić przy zakupie?  Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zalezy jaki mod? Lampizacja czy co? 1450AR myśle warto do 500 jak ma pilot. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 1.01.2019 o 10:50, Yodas napisał:

Panowie od dłuższego czasu mam dostępną aktualizacje na mojego 4520...i szczerze to troszkę się obawiam ją zrobić bo to różnie bywa na różnych sprzętach...a nie mam temu Ampli nic do zarzucenia...

Nie chcę coś uwalić...a pewnie aktualizacja nic nowego nie wniesie...jakie wasze zdanie...

Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku.... :))))

Yodas z meni sieciowego wyleciało Spotify. Rzutując muzę np. z kompa z aplikacji Spotify ampli wyświetla Spotify Connect. Pisałem w tym temacie z Horn-em. Możesz zrobić spokojnie.

Edytowane przez Jaroecki
  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

chcialbym sie przylaczyc do klubowiczow.

moj zestaw

pma 2020ae

dcd 2500ne

odtwarzacz sieciowy dnp2500ne sprowadzony z japonii

to wszystko z glosnikami KEF 104/2

IMG_2152.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękna wieża,  jak się sprawuje odtwarzacz sieciowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam chciałbym dołączyć do klubu z denonem  dcd 3000 świetny cd pozdrawia. 

photostudio_1549184573116.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 godzin temu, Bipo napisał:

Piękna wieża,  jak się sprawuje odtwarzacz sieciowy?

Dziękuje, swietnie. Solidna ciężka konstrukcja. Czerpie dużo radości ze słuchania a to chyba najważniejsze. B.dobry wzmacniacz/ dac słuchawkowy.

Dodam tez ze wszystkie komponenty  są z drugiej reki, nie lubię przepłacać ;-)

Edytowane przez marcin rojecki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, kapusta7 napisał:

Ile dałeś za dnp?

Tu akurat sporo za dużo :-) ok 1000 pounds plus 250 za cło i podatek. No i do tego przejściówka tzn. transformator z 240V na 100V. Mam nadzieje tylko ze będzie mi służyć przez lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie mógł po Polsku? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pma-2020ae bez daca, dcd-2500ne chyba tez bez daca bo jest w pma-2500ne...to złe połączenie :)

a w sieciowcu choc dali wejścia  cyfrowe? Bo w niższych modelach można pomarzyc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 5.02.2019 o 17:18, costa brava napisał:

Pma-2020ae bez daca, dcd-2500ne chyba tez bez daca bo jest w pma-2500ne...to złe połączenie :)

a w sieciowcu choc dali wejścia  cyfrowe? Bo w niższych modelach można pomarzyc...

W dnp2500 mamy wejścia: 1x coax, 2x optyk i wejście asynchroniczne usb typ B do podłączenia komputera, które obsługuje pliki 11,2 MHz DSD, 384 kHz / 32-bit PCM,  dodam jeszcze ze mamy wystarczająco dobry wzmacniacz słuchawkowy- jak dla mnie oczywiście, co sprawia ze nie muszę szukać dodatkowych urządzeń...

Po więcej info można zajrzeć na stronę denon.jp przez chrome używając tłumaczenia na język polski, https://www.denon.jp/jp/product/hificomponents/networkaudioplayers/dnp2500ne

Edytowane przez marcin rojecki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
On 2/7/2019 at 8:48 PM, marcin rojecki said:

W dnp2500 mamy wejścia: 1x coax, 2x optyk i wejście asynchroniczne usb typ B do podłączenia komputera, które obsługuje pliki 11,2 MHz DSD, 384 kHz / 32-bit PCM,  dodam jeszcze ze mamy wystarczająco dobry wzmacniacz słuchawkowy- jak dla mnie oczywiście, co sprawia ze nie muszę szukać dodatkowych urządzeń...

Po więcej info można zajrzeć na stronę denon.jp przez chrome używając tłumaczenia na język polski, https://www.denon.jp/jp/product/hificomponents/networkaudioplayers/dnp2500ne

Czy mial juz ktos mozliwosc posluchania dnp 800? 

Edytowane przez DJ LUCAS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Wcisnę się ze swoim problemem  w dyskusję 😉 Poszukuję rzetelnego i sprawdzonego serwisu który będzie w stanie przejrzeć, poprawić, naprawić, dopieścić, itd. mój wzmacniacz PMA-915R. Wiem, że to wiekowa i prosta maszynka ale doskwiera jej co najmniej jedna bolączka i po kilkunastu, może kilkudzięsięciu latach użytkowania dobrze byłoby zajrzeć mu "pod maskę".  Wartość pewnie sentymentalną przedstawia dlatego tez drapię się po głowie czy jest jeszcze sens grzebać w czymś takim....

Poradzicie coś? Okolice Warszawy? Ewentualnie wyślę ale niechętnie; sami rozumiecie czemu...

Pozdrawiam,

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po doświadczeniach z AVR 950/1100/1400/1800/2105/2106/3808 no i obecnym 3313 mogę dostąpić członkostwa w klubie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kapusta7 dzięki,wolałem się upewnić-działa :), i teraz jest dobrze.

Następne pytanie-czy KD mogę podłączyć do PMA?

Chciałbym wykorzystać kolumny podłączone do PMA również w KD bez konieczności ich fizycznego przekładania.

RX-V457.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się, brak wyjścia pre out dla frontów.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, kapusta7 napisał:

Pewnie że się da. Z wyjścia pre out w pma.

to jeszcze pytanie techniczne: czy można połączyć PMA z SUB za pomocą przewodu RCA-RCA, czy koniecznie musi być typu Y?

kabel-do-subwoofera-typu_3902.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi