Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 2008


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

Nie wiem, co jest, ale mi starowinka nie wyskakuje ani na Firefoksie ani na IE. Siedzi sobie spokojnie u góry i zawija w papierki. Czy wam zasłania TERAZ, czy np. zdarzało się to wcześniej? Bo może ktoś już coś zmienił w działaniu tej reklamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozwa >>> Co Ty pitolisz jak nie zaslania moze dzisiaj ale wczoraj to zaslaniala wszystko zeby wejsc w inna zakladke trzeba bylo w watek jakis bez sensu kliknac i dopiero sie mozna bylo przeniesc tam gdzie sie chcialo wiec badz laskaw nie skwarzyc.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmienić IE(najgorsze co może być do przeglądania stron).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Czyli co, u niektórych dalej włazi, a u niektórych nie? Co było wczoraj nie wiem, bo ostatnio na forum zaglądałem rzadko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze tym co maja zabezpieczenia nie wlazi babsko na tematy a takim jak ja slabo obcykanym w komputerach niestety tak.

 

Ogolnie nie przeszkadzaja mi reklamy ale jesli nie da sie ich wylaczyc i przeszkadzaja w poruszaniu sie na forum to sprawa mnie irytuje.

 

Mamy w zyciu wystarczajaco duzo problemow zeby jeszcze takie cos na forum peulo nam krew zrobcie cos z tym .

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Dam znać do techników, ale trudno mi opisać problem, który u mnie nie występuje. Zabezpieczeń żadnych nie mam, na komputerze znam się na tyle, zeby na nim pisać. W każdym razie przepraszam za niedogodności i proponuję dyskutować w wątku poświęconym starszej pani na bocznicy, bo tutaj zaraz nabijemy Elberothowi 1000 wpisów tą nieszczęsną babiną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że nie jest to miejce do tego typu dyskusji i proszę o reakcję ze strony administracji serwisu i usunięcie zbędnego shitu.

 

Z góry dziękuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglada.

 

Aby wejsc w zaslonieta zakladke trzea najpierw kliknac "Forum"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter Daniel, 24 Lis 2008, 17:16

 

>Tak to wyglada.

>

>Aby wejsc w zaslonieta zakladke trzea najpierw kliknac "Forum"

 

Może zatem warto zmienić przeglądarkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter Daniel, 24 Lis 2008, 18:39

 

>Nie warto, probowalem inne przegladarki ale wroclem do Explorera.

 

Ja nie wrócę :-))) Ostatnio miałem wrażenie, że czym nowsza wersja tym gorsza. Wole mojego Firefoxa. Żadnych reklam, wyskakujących okienek i innych wynalazków. Poza tym można sobie zablokować większość szaty graficznej która CIę irytuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Peter Daniel

 

Firefox + Adblock Plus i więcej nie potrzeba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

minidsp SHD Studio; Nordost Thor; DAC Musetec MH-DA005; Octave V80; Dynaudio C1; 2xREL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter Daniel, 24 Lis 2008, 18:39

 

>Nie warto, probowalem inne przegladarki ale wroclem do Explorera.

 

to moze zmienic forum? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Tematyka babci w poniższym wątku:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dawno po AS, moze mi ktos wyjasnic dlaczego ten watek nadal "wisi na szczycie"? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Emocje związane z AS minęły, wątek powoli się już kończy, więc i ja dorzucę swoje 3 grosze ;-)

 

Na swoje "nieszczęście" zwiedzanie wystawy rozpocząłem od pokoju Trimexu i ich prawie wypasionego systemu: Focal Scala, Unison Research Absolute 845, Unison Research Unico CD. Zagrało to absolutnie zjawiskowo ;-) Szkoda, że CD był z innej bajki niż reszta systemu. Tak czy siak dźwięk był prawdziwie high-endowy - piękna barwa, rozdzielczość, wypełnienie, głębia, przestrzeń, dźwięk fortepianu czy blach naturalny (to jest jedno z moich kryteriów oceny sprzętu - wystarczy posłuchać fortepianu czy blach i już wiemy z jakim systemem mamy do czynienia). Jednynie do basu mam zastrzeżenia - trochę dudnił - trudno powiedzieć czy to pomiesczenie czy wzmak ....

Lubię jak dźwięk ma duzą skalę i takim dźwiękiem grał ten system.

Nastepne pokoje w Sobieskim przeleciałem migiem bo niestety żaden system w moim odczuciu nie zblizył się do w/w systemu. Liczyłem na Reimyo ale się zawiodłem - za te pieniądze dźwięk był po prostu mały ! Swoją klasę pokazał Accuphase - szkoda, że grał w małym pomieszczeniu z małymi kolumnami - brakowało mi potęgi brzmienia. Niestety większosć systemów mnie rozczarowała - niby dobrze grały ale zawsze czegoś brakowało.

Drugim systemem, który zrobił na mnie duże wrażenie był DarTZeel, dCS, Vandersteen 5A - grało wyśmienicie. Głosy ludzkie, czy gitary wypadły po prostu znakomicie. Nie mówiąc o fortepianie czy blachach. Na McIntosh + Thiel zabrakło mi niestety czasu. MBL zagrał bardzo dobrze aczkolwiek ciut ostrzej niż w/w systemy. Avantgarde Trio to lekka przesada - usta wokalisty Rammstein miały przynajmniej metr ;-). Ancient Audio zagrało dobrze ale znam już ten dźwięk więc nie była to nowość.

 

Wydawało mi się na początku, że 2 dni wystawy wystarczy ,żeby zobaczyć wszystko - okazało się, że i 4 dni byłoby za mało żeby posłuchać spokojnie wszystkiego.

W przyszłym roku muszę sobie wszystko lepiej rozplanować.

 

pozdrawiam audiofilską brać !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu, 25 Lis 2008, 20:24

 

>Czy porównywano monobloki MPM z GainClonem w pokoju Audiostereo?

>Z tego co wyczytałem na forum, były one obecne razem w tym samym pomieszczeniu.

>Ciekaw jestem bardzo takiego porównia.

 

 

Porównywałem MPM z moim GC jakieś połtorej godziny t.j. w sobotę przed końcem wystawy. Gainclona słyszało kilka osób i wygląda że nikt z forum oprócz Sharka i Pana Maćka twórcy MPM.

 

GC był podłączony do pre Pana Maćka prywatnymi kablami Redaktora a także jego Velum do NS1000 że nie wspomnę o super sieciówkach i filtrze sieciowym Isoteka za 6 tyś. Mój GC nigdy nie zagrał w takim zestawieniu....poprostu nie ma na to szans...owszem były rózne drogie klocki podłaczane także Lektory IV i V ale nigdy kable za kilo zł czy filtry etc.

Po przesiadce z jak zwykle bardzo dobrze grającymi MPM...przezyłem lekki szok gdyż nie odczułem jakiegos dyskomfortu czy pogorszenia w postaci utraty dynamiki, wypełnienia, przejrzystosci czy kontroli i siły basu.

 

Chłopak który przyniósł samplera Mangera (ostatni utwór perkusyjny) z którym biegał poł dnia po Sobieskim powiedział że wreszcie tutaj mu się naprawdę podobało (zagrało spektakularnie)...co mam więcej napisać...dodam jeszcze że u mnie nie gra to nawet w połowie tak dobrze jak na wystawie....

 

GC lubi YamahyNS1000 i to naprawdę było słychać.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z relacji obecnego na AS jednego z kolegów forumowiczów (nie mam Jego zgody na ujawnienie danych) podobno sam p. Maciek wchodząc do pokoju stwierdził ..."fajnie gra, po czym zobaczył że to GC a nie jego monobloki"... . Jak widać łatwo sie pomylić:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GC grał wtedy z Pre Pana Maćka i ona sam powiedział mi że to gra teraz tak jak u niego w domu na jakiejś konkretnej lampce.

Z monoblokami jest fajna sprawa że mozna "dostrajać" je w zalezności od typów lamp uzytych w okreslonych miejscach wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->rochu

Z tego i innych odsłuchów wynika że obecne MPM grają bardziej jak tranzystor niż jak lapma SE.

Byłbym daleki od stwierdzenia że GC gra bardzo podobnie jak MPM, może tylko w warunkach na AS.

 

Co do Yamach które masz na myśli to większość głośników tzw niskoskutecznych pokazuje do pewnego momentu wady sprzętu do tego są to kolumny studyjne budowane z myślą o tym aby były jak najbardziej przeźroczyste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu, 25 Lis 2008, 23:20

 

>Yamahy to strasznie wredne kolumny.

>Są bardzo bezwzględne dla towarzysacego sprzętu.

>Niczego nie wybaczają.

 

mam raczej przeciwne zdanie ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.