Skocz do zawartości
IGNORED

Klub marki Monitor Audio


Patryk-1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że mało osób kupi platinum II patrząc ile kosztują i co można kupić u konkurencji za podobna cenę lub troszkę dokładając.. cena poprzednich platinum była dobra i adekwatna do jakości..

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolverine :) to Ty???

 

Może ktoś zakupi bo jak raz się marka spodobała to z czasem chce się coś nowego z tej samej marki. Taaa ale ceny wysokie i nie moja półka bo Platinium bardzo mi się widzą :(

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wieczorem wystawiam centralke. Stan naturalnie perfekcyjny. Jezeli ktos jest zainteresowany wiecej info na priv.

Po raz kolejny muszę zachwycić się Twoim zestawem i pokojem. Piękne to wszystko :-)

 

Ja wciąż gram na poczciwych i leciwych już RS6 i nie mogę oderwać ucha;)

Co prawda nie jest to koniec mojej drogi aczkolwiek obecnie mam inne sprawy na głowie i poprostu słucham... :-)

Pozdrawiam

Mam podobnie tylko z moimi gsami. Ja na razie nie zamierzam zmieniać bo to co mam na chwilę obecną w zupełności mnie zadowala.

P.S.

Kabelek już jest tylko muszę odebrać z poczty bo w pracy byłem i awizo zastałem :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolverine :) to Ty???

 

Może ktoś zakupi bo jak raz się marka spodobała to z czasem chce się coś nowego z tej samej marki. Taaa ale ceny wysokie i nie moja półka bo Platinium bardzo mi się widzą :(

 

Jeśli masz na myśli inne forum to tak :-) Pozdrawiam Kolegę.

Platinum I warte grzechu.. i na pewno bardziej warte są cena-jakość, a nie wspomnę może o bzdecie ale mnie strasznie irytują te jajka (maskownice) w PL II w PL I jest normalna maskownica..

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli masz na myśli inne forum to tak :-) Pozdrawiam Kolegę.

Platinum I warte grzechu.. i na pewno bardziej warte są cena-jakość, a nie wspomnę może o bzdecie ale mnie strasznie irytują te jajka (maskownice) w PL II w PL I jest normalna maskownica..

Te maskownice mają coś w sobie

42e1ffc39e19c51f60fa94a76a5f933e.jpg

Ale one to tylko bez i w dodatku lakier kolor

ef72325727cc68436e97967664bc8a73.jpg

Bo te drewniane/brązowe czy jak one tam mają, nic a nic mi się nie widzą

aee732516b353b2972346895e6e1a5d1.jpg

Ale za takie to tak....cukiereczki

a097a43617a70b691e6d1d853d82b140.jpg

Ciekawe jak by one na 25m2 w bloku grały hehe :)

 

Lolek126 pozdro :)

Jak tam Twoje zabawki, jakieś zmiany???

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to diabelnie się nie podoba.. ale to kwestia gustu . (mam na myśli maskownice)

Zabawki te same jeśli chodzi o elektronikę .. wiesz ja mam tak jak pisałem kiedy kupowałem na 6 lat nic nie mam zamiaru zmieniać .. inną zabawkę zamieniłem z mniejszej na większą :-) "gwiazda" jeśli wiesz co mam na myśli.. to bardziej mnie kręci.. Pozdro..

 

Ps te brązowe w rzeczywistości bardzo ładnie się prezentują - to się nazywa chyba Ebony..

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mi to diabelnie się nie podoba.. ale to kwestia gustu .

Zabawki te same jeśli chodzi o elektronikę .. wiesz ja mam tak jak pisałem kiedy kupowałem na 6 lat nic nie mam zamiaru zmieniać .. inną zabawkę zamieniłem z mniejszej na większą :-) "gwiazda" jeśli wiesz co mam na myśli.. to bardziej mnie kręci.. Pozdro..

 

Ps te brązowe w rzeczywistości bardzo ładnie się prezentują - to się nazywa chyba Ebony..

:)

 

Ja po przesiadce z Dali na MA Silver10 jestem mega zadowolony. Tego właśnie dźwięku szukałem. Zensor7 były fajne ale coś mi brakowało a teraz hmmm....jest dobrze :)

Gold nie testowałem ze względu na kasę bo set 5.0 kupowałem, ale gdybym miał iść tylko w stereo to Platinium tylko :)

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gold może tez grają fajnie.. trzeba byłoby zobaczyć - poprzedniki goldów tak sobie grały - testowałem.. mi nie pasowały.. goldy podobno lepiej..Platinum to ja osobiście obstawiałbym na I (ale tylko używki) bo II za te pieniądze lub porównywalne można dużo lepiej..

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gold może tez grają fajnie.. trzeba byłoby zobaczyć - poprzedniki goldów tak sobie grały - testowałem.. mi nie pasowały.. goldy podobno lepiej..Platinum to ja osobiście obstawiałbym na I (ale tylko używki) bo II za te pieniądze lub porównywalne można dużo lepiej..

No to może używane z GB

Sprawdź to na eBay http://www.ebay.co.uk/itm/142285480538

 

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gold może tez grają fajnie.. trzeba byłoby zobaczyć - poprzedniki goldów tak sobie grały - testowałem.. mi nie pasowały.. goldy podobno lepiej..Platinum to ja osobiście obstawiałbym na I (ale tylko używki) bo II za te pieniądze lub porównywalne można dużo lepiej..

Witam kolegów z h....pl :-)

Porównywałeś goldy z GXami czy starszą wersja GS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GX do GS porównywałem i GS dla mnie fajniejsze były pod względem grania natomiast z wyglądu GX bardziej mi pasowały.. Goldów nie słuchałem..

 

Bali ja mam jeden problem - kupuje wyłącznie nowe kolumny, czy też generalnie elektronikę.. samochody również - taki typ jestem :-)

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
GX do GS porównywałem i GS dla mnie fajniejsze były pod względem grania natomiast z wyglądu GX bardziej mi pasowały.. Goldów nie słuchałem..

 

Bali ja mam jeden problem - kupuje wyłącznie nowe kolumny, czy też generalnie elektronikę.. samochody również - taki typ jestem :-)

A ja tam nic nie mówię, jak chcesz nowe to ok, ja też nowe MA kupiłem ale reszty już nie :) nigdy w życiu bym chyba nie kupił a tak jakaś okazja itp no i forum.

Kiedyś w głowie mi się nie mieściło aby wydać 5k na elektronikę z kolumnami a teraz hmmm....magiczne 20k przekroczone jak by wszytko do kupy zebrać :) no ale cóż zrobić hehe

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie jak komuś nie przeszkadza że kupuje coś używanego i ma szczęście do używanych rzeczy to jest prościej :-) w życiu takiemu potencjalnemu klientowi..:-) i na spokojnie może brać takie PL I z drugiej ręki..

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Niewątpliwie jak komuś nie przeszkadza że kupuje coś używanego i ma szczęście do używanych rzeczy to jest prościej :-) w życiu takiemu potencjalnemu klientowi..:-) i na spokojnie może brać takie PL I z drugiej ręki..

Ale do Pl I mój PMA1510 już może być delikatnie za słaby(zresztą nie moja liga z ceną) , chociaż z MA S10 nie ma żadnych problemów i plumka aż miło :)

Może kiedyś będzie zmiana i Denka na coś innego ale to kiedyś.

 

 

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po raz kolejny muszę zachwycić się Twoim zestawem i pokojem. Piękne to wszystko :-)

 

 

Mam podobnie tylko z moimi gsami. Ja na razie nie zamierzam zmieniać bo to co mam na chwilę obecną w zupełności mnie zadowala.

P.S.

Kabelek już jest tylko muszę odebrać z poczty bo w pracy byłem i awizo zastałem :-(

 

Ok. Daj znać jak pierwsze wrażenia:)

Muzyka była, jest i będzie ważną częścią mojego życia a wspomnienia chwil minionych odżywają wzbogacane emocjami utworów towarzyszących owym momentom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do Pl I mój PMA1510 już może być delikatnie za słaby(zresztą nie moja liga z ceną) , chociaż z MA S10 nie ma żadnych problemów i plumka aż miło :)

Może kiedyś będzie zmiana i Denka na coś innego ale to kiedyś.

 

To takie minimum będzie i to przez duże M, jak lubisz Denona to dobrze byłoby żebyś kupił przy okazji 2020 z drugiej ręki... jak dla mnie bez sensu jest kupować lepsze kolumny, które będą grać ze wzmakiem, który nie ma w 100% (a przynajmniej w 80%) potencjału do kolumn z którymi gra.. szkoda kasy jak dla mnie..

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To takie minimum będzie i to przez duże M, jak lubisz Denona to dobrze byłoby żebyś kupił przy okazji 2020 z drugiej ręki... jak dla mnie bez sensu jest kupować lepsze kolumny, które będą grać ze wzmakiem, który nie ma w 100% (a przynajmniej w 80%) potencjału do kolumn z którymi gra.. szkoda kasy jak dla mnie..

A to nie takie proste z 2020ae. U mnie czarno :) jedynym rozwiązaniem to zakup PMA-A100 (2010ae) ale też nie do końca kolor pasuje. Mieszać kolorów nie chce. Jak się znajdzie okazja to może zmienię :)

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GX do GS porównywałem i GS dla mnie fajniejsze były pod względem grania natomiast z wyglądu GX bardziej mi pasowały.. Goldów nie słuchałem..

 

Bali ja mam jeden problem - kupuje wyłącznie nowe kolumny, czy też generalnie elektronikę.. samochody również - taki typ jestem :-)

Miło słyszeć taką opinię o gsach :-)

 

P.S.

Też chciałbym nowe auto tylko że to co mi się podoba kosztuje dużo więcej niż moje mieszkanie hi hi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gsy :-)

A tak poważnie to zależy ile masz kasy i czego oczekujesz po zmianie?

 

P.S.

Gs, Gx i Gold to niby ta sama półka z tym że Gsy są najstarsze, potem były bodajże Gx a najnowsze są Gold. Jeżeli się mylę to proszę nie poprawić.

Edytowane przez Kejup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... no i sa.... pierwsze uzywane brzydale :) http://allegro.pl/monitor-audio-platinum-pl-200-ii-nowy-model-i6726439427.html#thumb/2

to jakies 40% taniej od ceny katalogowej

Fakt, szpetne jak noc. Posiadam rx8, duuuzo niższa seria, ale z wyglądu fajniejsze . Aż dziw bierze, bo MA zawsze miał paczki super jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Not to jajko to im wyszło, trzeba przyznać. Cena nowych zwala z nóg, a tutaj ktoś długo nie pograł, kupione w listopadzie 2016 r.

Patrząc na zdjęcia to one tam grają chyba na dosyć małej przestrzeni, rozstaw jakieś 1,5 metra, z boku jednej kolumny chyba akwarium. Średnie warunki akustyczne, a sprzęt bardzo drogi.

Edytowane przez omen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nowych zwala z nóg, a tutaj ktoś długo nie pograł, kupione w listopadzie 2016 r.

 

Panowie !!! Tylko się cieszyć, Oto jest wasz święty Gral - głośnik "nowy", z najwyższej serii, a i rozmiarowo pasuje do większości mieszkań, nawet cena odpowiednia bo dużo niższa od sklepowej.

Zatem, który z was się pokusi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie !!! Tylko się cieszyć, Oto jest wasz święty Gral - głośnik "nowy", z najwyższej serii, a i rozmiarowo pasuje do większości mieszkań, nawet cena odpowiednia bo dużo niższa od sklepowej.

Zatem, który z was się pokusi :)

Czy ja wiem? Pomimo sentymentu do MA w tej kwocie chyba bym poszukał czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie...moze sa podpiete do ampli i gosciowi nie gra :))

A tak na serio to ja osobiscie i za 15k bym ich nie kupil wlasnie ze wzgledu na design. Dla mnie kolumna musi grac i wygladac.

Moim zdaniem MA z ta seria strzelilo sobie w stope, bo raz wywindowali cene dla bogaczy dwa nie wszystkim sie podobaja te perelki.

 

 

 

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.