Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  444 członków

Harbeth Klub
IGNORED

HARBETH Club


Gość wojtasjazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, funt zapewne dołoży swoje. Ale nawet regularna cena standard vs XD to różnica ok 50%. P3 za 12 tyś. A były po 8 🙂 

Jak dobrze, że przekonałeś mnie do tych 7 w ostatniej chwili. Bo teraz jak zmienię, to tylko na 40. A nie nastąpi to szybko. Szybciej zapewne kupię Lebena 600 i zmienię dac. Później wzmak gramofonowy Lebena i Nottingham gramik. I później już tylko płyty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jamówię napisał:

Czy ja tu widzę Tonträger? Koniecznie o nich skrobnij.

Dokładnie. Ale za te pieniądze nie warto. Jakieś takie nie stabilne. Jak wybiorę Harbethy , to dam zarobić jakiemuś zdolnemu stolarzowi . Wymiary mam🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, izapat napisał:

Dokładnie. Ale za te pieniądze nie warto. Jakieś takie nie stabilne. Jak wybiorę Harbethy , to dam zarobić jakiemuś zdolnemu stolarzowi . Wymiary mam🙂

Bo one nie mają regulacji. Iza Przyjacielu porównaj,czytałem na HUG że niestety warte są tej kasy,też je rozważam😡 No i piękne są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Jamówię napisał:

Bo one nie mają regulacji. Iza Przyjacielu porównaj,czytałem na HUG że niestety warte są tej kasy,też je rozważam😡 No i piękne są.

Brzydkie nie są.

Oj mam zagwozdkę. Harberthy czarują , Atc podniecają  a Dynaudio walczą o pozycję(skutecznie)🙂 Na trzy pary mnie nie stać , więc wybór musi paść. A że słucham praktycznie każdej muzyki , dwie pary głośników to podstawa.

Przełączanie Atc na Harbethy , to jak otworzyć uchylone drzwi na oścież . W Atc jedynie bas przy elektronicznej muzyce jest lepszy. Z drugiej strony gdybym bezpośrednio nie porównywał , Harbethy mają go również pod dostatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jamówię napisał:

Asura idź stąd synku prawić swoje czajnikowe teorie gdzieś indziej.Nie masz pojęcia nie tylko o Harbeths,ale nawet o dźwięku,który wydobywa krakowska dorożka.

Ciekawy komentarz do usuniętego własnoręcznie postu , no k.. chłopino ręce opadają ty nie mów ty myśl!

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jamówię napisał:

jak nie ma obok większego głośnika,to w ogóle nie zwraca się na to uwagi. Maluchy są wielkie👍

Nie maluchy są wielkie tylko w wielkich mocowanie kosza spartoliło całe dobro inwentarza pochodzące z maluchów

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jamówię napisał:

Asura szarlatanie,idź trollować gdzieś indziej i nie rozwalaj tego wspaniałego Klubu.

Poczytaj samozwańcze moje wcześniejsze z dawnych dni wpisy w tym Klubie nim zaczniesz pisać wydumane kocopały.

Urok Harbethów to także trzymanie się starych sprawdzonych rozwiązań jak kolumna ma być zbudowana a nie ganianie za nowym klientem i dłubanie słupków

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucek1

(Konto usunięte)
43 minuty temu, Jamówię napisał:

Jakie wnioski?

 Wpis dekady! Jamówię napisał: Na koniec po proszę o podanie naukowej metodologii,której poddałeś się "testując" wzmacniacze. Jeśli ogranicza się ona do słuchania sobie jednego wzmacniacza po drugim,to w zasadzie możesz sobie darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie dziś ignora, od samego początku widać że wstałeś lewą nogą

 

 Bardzo proszę moderatora o usunięcie przypadkowo  zamieszczonego mojego wpisu 6726

i idiotyzmów go komentujących przez niejakiego ? jamówię

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Patryks26 napisał:

Cos na temat C7ES3 XD. Z tego co sie orientuje to hifi dave jest dystrybutorem Harbeth.

 

Zrzut ekranu 2021-03-28 o 21.08.55.png

Czytałem to dziś,David twierdz że są zdecydowanie lepsze od poprzedniczek. Trzeba pamiętać,że to jego punkt widzenia z określonych powodów. Bardzo chwali też 30.2 które dla mnie były nie domzaakceptowania. XD trzeba posłuchać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.