Jump to content
pool80

Elitarny klub HECO

Recommended Posts

6 godzin temu, ziko369 napisał:

Przepraszam...masz rację, to było nieprzemyślane...

Pozdrawiam

W porządeczku. 🙂

Posted (edited)

Obiecane foty:

obraz.png

obraz.png

obraz.png

obraz.png

Edited by marekw 76

Przyklejam się do clubu heco z aurora 1000 .  Za namową forumowicza pojechałem na odsłuch .  Wygrały dla mnie z

pylon diamond 28

tannoy xt8f

Pylony świetnie oddają wokale i instrumenty, tannoy xt8f robi robotę sceną . Aurora 1000 to potęga , szybki mocny bas.

Myślę ,że niewielki niedosyt detali i szerszą scenę tannoy nadrobię dobrym piecem.   Nie mówię ,że w heco jest beznadziejnie, ale da się lepiej.

Na koniec cena.  Heco prawie za darmo hee   do  wyrwania za 3800.  

Będą grały w 40 m2  prawdopodobnie z MF   M6I     . 200  w to wręcz obowiązek .  Zdam relację jak już będzie wszystko na stanie .

W dniu 14.05.2019 o 12:26, marekw 76 napisał:

Obiecane foty:

obraz.png

obraz.png

obraz.png

obraz.png

I jak wrażenia po dotarciu ?

.

W dniu 14.05.2019 o 12:26, marekw 76 napisał:

Obiecane foty:

Marek, czym te zdjęcia są robione?

Masakra jakaś...

Posted (edited)

Zdjęcia robione smartfonem.

Fotograf ze mnie marny więc wyszlo jak wyszlo.

Zreszta zdjecia robione nie po to by sie chwalić ale jako dowód, że wiem o czym piszę. Mnóstwo jest teoretyków brzmienia, czyli: nie mam, nie slyszalem ale wiem, jak gra.

Albo kolega ma i wiem...

W dniu 5.06.2019 o 21:28, muda44 napisał:

I jak wrażenia po dotarciu ?

Jest lepiej niz było, znacznie lepiej.

Fajnie przy cichym sluchaniu a przy głośnym extra. Basowcom zdarza się zadudnic lekko a wokale jednak lekko schowane wedlug mnie, ale bardzo delikatnie wiec nie jest to problem, kwestia przyzwyczajenia.

Generalnie bardzo udany zakup a za te pieniądze rewelacja.Jednak dla mnie nie będą to raczej docelowe paczki ale mimo wszystko troszkę pograja.

Wizualnie juz się przyzwyczailem i nie wyobrazam sobie mniejszych :).

Edited by marekw 76

2 godziny temu, marekw 76 napisał:

Fajnie przy cichym sluchaniu a przy głośnym extra. Basowcom zdarza się zadudnic lekko a wokale jednak lekko schowane wedlug mnie, ale bardzo delikatnie wiec nie jest to problem, kwestia przyzwyczajenia.

Generalnie bardzo udany zakup a za te pieniądze rewelacja.Jednak dla mnie nie będą to raczej docelowe paczki ale mimo wszystko troszkę pograja.

Ja nie z tych, że kolega ma. U mnie model wyżej jest. To że zadudni, to pisali juz o tym wcześniej, pilnuj by źródło miało taki bardziej szybki, konturowy bas, u mnie też wskazane. Możesz jeszcze na głośnikowych drutach trochę zgubić basu, to środek dostanie zielone światło a góra nabierze blasku, do wszytkich przeszkadzajek będzie git.

Heco The New Statement - AQ Type 4 - McIntosh MA252 + AQ Thunder + Kepler – Divine Acoustics / PAD Poseidon XLR - Moon 280D + AQ NRG-4  / Coaxial AQ Carbon - Emotiva ERC-3 + AQ NRG-4 + Orea Bronze - IsoAcoustics / + RCA Harmonix CI 230 MK2 Improved / AQ Carbon USB - PC (Tidal, iRiver) / GigaWatt PF-1 MK2 + AQ Blizzard /   (NAD D1050 DAC - tanio sprzedam)

1 godzinę temu, Bogusław_59825 napisał:

Ja nie z tych, że kolega ma. U mnie model wyżej jest.

Bogusław a skąd wniosek, że to do Ciebie było?? 

49 minut temu, marekw 76 napisał:

Bogusław a skąd wniosek, że to do Ciebie było?? 

Poprzednio, jak był NAD375 i sygnał z Technics 770D przez NAD d1050 było lekkie spowolnienie i bywało że bas przeciągał. Dziś z tego kompletu już nic nie ma a CD Emotiva to szybki bas i taki był mi potrzebny żeby to ogarnąć.Teraz doszedł DAC MOON`a, jest dźwiękowo poziom lepiej i bas nadal pod kontrolą.

Heco The New Statement - AQ Type 4 - McIntosh MA252 + AQ Thunder + Kepler – Divine Acoustics / PAD Poseidon XLR - Moon 280D + AQ NRG-4  / Coaxial AQ Carbon - Emotiva ERC-3 + AQ NRG-4 + Orea Bronze - IsoAcoustics / + RCA Harmonix CI 230 MK2 Improved / AQ Carbon USB - PC (Tidal, iRiver) / GigaWatt PF-1 MK2 + AQ Blizzard /   (NAD D1050 DAC - tanio sprzedam)

7 godzin temu, marekw 76 napisał:

Popracuj nad źródłem , kablami i akustyką .

Stolik też warto na coś lepszego zmienić 😉

Kolumny zostaw . Ja je ćwiczę od roku , przeważnie z kilka razy droższą elektroniką i co jakiś czas nadal mnie czymś zaskoczą .

.

Witam szanowne grono !

Składam pierwsze KD - wcześniej marne 2.0 JBL e30 z Pioneer A207R - No i zakupiłem DENON x2300 i co myślicie o HECO Aurora 700 w secie 5.0 do niego ? jak to się będzie sprawowało w 100% KD ? muzyka mnie nie interesuje... Czy nie będą zbyt ciepłe i plastyczne do DENONa ? Mam też opcje STX 250 lub Magnat Quantum 725 bo podobno ładnie się zgrywają z DENkiem ale HECO to COŚ więcej i chciałbym właśnie je...
Pozdrawiam ! PS: salon 25m2 odległość kanapy ok 2.5-3m

Edited by Majk1984