Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  245 członków

Luxman Klub
IGNORED

Klub marki LUXMAN


tadeo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.11.2023 o 13:51, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

A klasa bardziej do spokojniejszej muzyki, tam chodzi o barwę, nasycenie, przeżywanie tego wszystkiego. Szybciej, bardziej energetycznie, z większym wygarem ale i ostrzej zagra A/B czyli 509x

Wysyłają mi 507z   Bo jednej nie mają 509x i będę  507Z go sprzedawał 😀

6700£

 

 

 

 

kupię 509x z możliwością zwrotu  a jak wtedy będzie lipa to wtedy Michi x5  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2023 o 16:11, cortes napisał:

Kup tego wcześniejszego Luxa. Jak nie spasi to w Polsce sprzedasz go bez problemu. U nas w tej cenie to aktualnie podstawowy model jest do kupienia. Po możliwościach zakupowych audio widać, że jesteśmy jeszcze daleko w tyle za bogatą Europą. Dlatego audio staje się niszą. Rządzi IPhone i pchełki. 

Mam na sprzedaż luxman 507z 

 

2023 model 6500£  

 

otwarty karton 

 

gwarancja 2 lata 

 

rachunek 

 

 

 

Można puścić dalej może ktoś będzie zainteresowany 

 

Dostarczenie firmą jo jo trans 

+48 501 211 452

Wozi od drzwi do drzwi Więc wszystko bezpieczne

 

Płatność przy odbiorze sprzętu

 

 Firma przyjedzie do mnie  odbierze sprzęt i zapłaci  .  Gotówką lub przelew na konto Uk 

 

Iban  bank  ..dane wtedy dam do przelewu ..

 

Ze wszystkim można się dogadać
 

Można do nich zadzwonić w momencie odbierania sprzętu 

 

Już nieraz tak sprzedawałem rzeczy do Polski 

IMG_5845.webp

Edytowane przez Knaplukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.10.2023 o 17:32, Knaplukasz napisał:

 Nie wiem ..kupielm w ciemno lux 509x  czy model 590axII byłby lepszy z klasą A ? 

 

ale mogę  zawsze oddać 

 

teraz pytanie czy zrobiłem  dobrze hehe 

 

czy Michi x5 nie byłby lepszy z mocą muzyka jakością itd a słucham  Dance  trance  pop rock queen składanki  różne  i jazz ..  do Klipsch rf 7 III 

 

4999£  i 2 lata gwarancji sklep ..

 

 

 

 

Sprzedany 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kasz76 napisał:

Ostatecznie udali Ci się coś z Luxa posłuchać?

Nie 😂😂 nie otwierałem go nawet zarobiłem lekko i myślę nad 509x nadal 

 

dostanę jakiś to sprawdzę jak lipa będzie  kupię x5 Michi a  za rok spadnie 509z to kupię go ..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Witam Szanowne Grono.

Przepraszam, że wchodzę ,, z butami,, . Miałem przez rok lampę Luxmana MQ-68 custom. Na lampach mocy 50CA10. Zasialanie 100V, mogę dodać autotrafo.  Grał z SF Lignea i dobrze sobie radził. Jednak czas się z nim rozstać. Jak jest ktoś z tego zacnego grona zainteresowany, proszę o Priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Dla Luxmana nawet kolumny wysokoskuteczne nie stanowią żadnego problemu, a wręcz przeciwnie:

Doskonałe granie - kolumny firmy Sisound raczej do dużych pomieszczeń i może z lampą byłoby jeszcze lepiej, ale odwzorowanie detali, swoboda, skala i potęga dźwięku pierwsza klasa! Youtube, to lizanie loda przez szybę, ale coś tam widać i trochę słychać. Przyznam, że nie spodziewałem się, aż tak dobrego połączenia - w sumie przypadkowego, ponieważ do tych kolumn można nabyć dedykowany wzmacniacz od producenta.

Na razie intensywnie odsłuchuję system - zobaczymy co się zadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, grzegorz napisał:

Dla Luxmana nawet kolumny wysokoskuteczne nie stanowią żadnego problemu, a wręcz przeciwnie:

Doskonałe granie - kolumny firmy Sisound raczej do dużych pomieszczeń i może z lampą byłoby jeszcze lepiej, ale odwzorowanie detali, swoboda, skala i potęga dźwięku pierwsza klasa! Youtube, to lizanie loda przez szybę, ale coś tam widać i trochę słychać. Przyznam, że nie spodziewałem się, aż tak dobrego połączenia - w sumie przypadkowego, ponieważ do tych kolumn można nabyć dedykowany wzmacniacz od producenta.

Na razie intensywnie odsłuchuję system - zobaczymy co się zadzieje.

A dlaczego dla Luxmana kolumny wysokoskuteczne miałyby być problemem ? Myślałem, że to wręcz idealne kolumny dla wzmaka z niewygórowaną wydajnością prądową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, net napisał:

A dlaczego dla Luxmana kolumny wysokoskuteczne miałyby być problemem ? Myślałem, że to wręcz idealne kolumny dla wzmaka z niewygórowaną wydajnością prądową. 

Chodzi o to, że projektanci mieli inne założenia na wzmocnienie projektując te kolumny. Ja nie widzę żadnego problemu, jednak wysokoskuteczne kolumny łączy się najczęściej ze słabowitymi lapami, które przynajmniej w teorii potrafią wydobyć z nich to co najlepsze, a jak widać teoria teorią, a praktyka pokazuje swoje, co po raz kolejny potwierdza prawdę, że najlepiej sprawdzić i nie przekreślać z góry innych również nie oczywistych opcji. Z mojego punktu widzenia pozostaje sprawdzić jak te kolumny w moich warunkach zagrają z lampą.

Edytowane przez grzegorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.