Skocz do zawartości
IGNORED

roznica wieku drugiej polowy


jajcasz77

Rekomendowane odpowiedzi

mode panny jak wiekszosc bab zwyczajnie sie kupuje kwestia tylko znalezienia odpowiedniej formy "zapłaty"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"Także ja osobiście nie widzę żadnego powodu, dla którego atrakcyjna młoda panna miałaby sobie wiązac ręce i nogi jakimś stałym związkiem, tym bardziej ze sporo starszym gościem. Jeśli nie dla kasy (mówiąc wprost bez owijania w bawełnę) to po co?"

 

 

To nie ty masz to wiedzieć, wystarczy, że młode damy wiedzą :-) Mnie to zresztą obojętne, generalnie wolę kobiety bliższe mojemu wiekowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Nawiasem mówiąc, cytat parę wpisów wyżej to z "L'Histoire d'O" Pauliny Reage (Dominique Aury). A więc z literatury bardzo kompetentnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acyxcghrt568u, 21 Kwi 2010, 10:43

 

>@józwa & parantulla

>

>czyli punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

 

Naczelna zasada mówi, że jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, to nie ma żadnych wątpliwości.

Punkt widzenia czy siedzenia forumowych Wujków Dobra Rada na niewiele Ci się w tym przypadku zda ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa maryn, 21 Kwi 2010, 11:42

 

>Mnie to zresztą obojętne, generalnie

>wolę kobiety bliższe mojemu wiekowi.

 

Tak się składa, że ja również. A jak jeszcze zarabia własną kasę, nie buczy w poduszkę z byle powodu i zna chociaż z dwa tematy do rozmowy poza obowiązkowymi "A wiesz, bo mój były..." oraz "Dlaczego nie lubisz moich znajomych..." i nie zamienia się w leniwą krowę po miesiącu znajomości, to te wszystkie młode łanie mogą się schowac i raczyc swoimi wdziękami nasterydowanych półdebili, do których i tak mało co dociera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zacznijmy od tego ze sa rozne typy kobiet i rozne rzeczy w zyciu przezyly ktore jakois je uksztaltowaly a w zwiazku z tym maja inne preferencje wymagania oczekiwania...

 

sa kobiety ktore widzac na ulicy nasuwa sie stwierdzenie "ku...a" to po sposobie ubioru wygladu

 

ale sa tez takie ktore daja wrazenie " grzeczna dziewczynka"

 

no oczywiscie kazda idzie bardziej w jedna albo w driga niekoniecznie skrajnie w jedna (np puszczajaca sie z kazdym czy idaca do lozka po slubie)

 

ale tak ja sa kobety rozne tak i faceci sa rozni majacy rozne potrzeby, a wiec jesli wiemy czego szukamy to wybieramy odpowiednia grupe kobiet, aaa i jesli wiemy jacy jestesmy - to tez ma wazny wplyw przy wyborze,

 

laski najbardziej zblizone do "ku...y" powinni wybierac najsilniejsi psychiczno-towarzysko faceci - tzw hamy czy napakowani polkretyni (czy jakois podobnie to cytat jednego z wpisow na forum)

 

ten typ lasek jest najlatwiejszy do zdobycia (a wiec jesli szukamy sexu to tez ten typ powinien nas zainteresowac) ale najtrudniejszy do zwiazku - bo lubi wrazenia przygode sex ale niekoniecznie stabilizacje zwiazek - a wiec tutaj hamy napakowani polkretyni sa najlepsi - opier...i ja szybko prze..i nie bedzie owijal w bawelne zastanawial sie (glowkowal jak autor watku;ppp) tylko dzialal zapewnial emocja przygode nieprzewidywalne wrazenia - i z takim nawet w zwiazku bedzie... moze innym razem dokoncze bo nie mam czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lat żadna różnica, jednak:

1. średnia wieku mężczyzny jest krótsza od wieku kobiety o jakieś 8-10 lat.

2. jak jesteś młody fajnie mieć starszą - taką z doświadczeniem;)

3. jak jesteś w średnim wieku to dobrze nadawać na tych samych falach (oboje oglądaliście krecika, oboje czterech pancernych, znacie teksty z dudka, etc - macie tyle samo lat)

4. kryzys wieku średniego - no musisz mieć młodszą.

5. jesteś stary - bardziej potrzebny ci jest telewizor niż żona

6. jesteś stary i niedołężny - młodsza i sprawna się przyda, żeby zmienić pieluchomajtki, ale z drugiej strony może nie mieć czasu, bo kino i teatr z koleżankami, pogaduchy, kochanek (sic!), kółko różańcowe, serial na jedynce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

skoro już tak serio

w ogóle znaczenie kobiety w życiu współczesnego człowieka jest mocno przeceniane

trochę podobnie jak z bogiem

skoro okazało się, że miłość w rozumieniu XIX-wiecznego romantyzmu to raczej krótkotrwałe zaburzenia hormonalne, to skąd ta fiksacja na kobiecie?

owszem, seks od czasu do czasu może być przyjemny, ale czy aż tak bardzo przyjemniejszy od brandzlowania, żeby z tej przyczyny pakować się w kłopoty? a ponadto - seks ze stałą partnerką, zwłaszcza żoną po kilku latach pożycia, to raczej nuda, jeśli nie kazirodztwo

zdecydowanie lepiej można się zabawić z dziwkami (i w sumie taniej)

opowieści z dawnych lat o kobiecie jako strażniczce domowego ogniska to już trzeba między bajki włożyć, wszak dziś kobieta nie bardzo ma przy czym się krzątać, a nawet gdyby miała, to by się jej nie chciało

jak widać, wiek nie ma żadnego znaczenia - jak musisz, to zabaw się z chętną laską, ilekolwiek miałaby lat

ale nie poświęcaj temu zbyt wiele czasu i uwagi, bo to nie przystoi mężczyźnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zdania że układ z różnicą 10+ ma sens jeżeli facet jest człowiekiem sukcesu. Młódka instynktownie widzi w takim dawcę SPRAWDZONYCH genów dla jej potomstwa, a także $ na jego utrzymanie i wychowanie. No i może już się wyszumiał, co daje nadzieję na trudną kombinację samiec alfa ale bez trwonienia zasobów na skoki w bok. Niegłupia strategia ewolucyjna...

 

Być może nawet rezultatem owej strategii jest fakt że kobieta traci płodność w okolicach 40-tki, a facet znacznie później - może ją teoretycznie zachować nawet do 80-tki. Stąd tez pewnie różnice w wieku zaniku atrakcyjności fizycznej, co instynktownie łączy się z płodnością - kobity w większości "flaczeją" w okolicach 35 - 40 lat podczas gdy faceci nieco później (ocena zarówno płci przeciwnej jak i własnej - potencjalnych rywali).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla, 21 Kwi 2010, 12:05

 

>jozwa maryn, 21 Kwi 2010, 11:42

>>Mnie to zresztą obojętne, generalnie

>>wolę kobiety bliższe mojemu wiekowi.

>Tak się składa, że ja również. A jak jeszcze zarabia własną kasę, nie buczy w poduszkę z byle powodu

>i zna chociaż z dwa tematy do rozmowy poza obowiązkowymi "A wiesz, bo mój były..." oraz "Dlaczego

>nie lubisz moich znajomych..." i nie zamienia się w leniwą krowę po miesiącu znajomości, to te

>wszystkie młode łanie mogą się schowac i raczyc swoimi wdziękami nasterydowanych półdebili, do

>których i tak mało co dociera.

 

Mój pierwszy post na tym forum i już merytoryczny ;)

A do rzeczy, młodsze laski też mogą zarabiać kasę, nie buczeć w poduszkę i być inteligentne, młodość tego nie wyklucza. Ale młode mają to czego nie mają starsze... jędrność i brak zmarszczek :)

Ale o młodsze trzeba się bardziej postarać, bo jest większa konkurencja.

Ot i cała tajemnica.

 

A do startera wątku: jak ci nie przeszkadza opóźnienie umysłowe... No, ale nikt nie jest idealny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rendez vous

świete słowa i ta duża konkurencja sprawia , ze jedni zaliczaja , a drudzy płaca te rachunki przy barze i ida do domu sami, nie ma wiec jednej recepty zawsze zalezy to od kilku czynników, ale jak mowia diabel kominiarza zawsze znajdzie:) wczesniej czy pozniej....:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rendez vous, 21 Kwi 2010, 23:22

 

>A do rzeczy, młodsze laski też mogą zarabiać kasę, nie buczeć w poduszkę i być inteligentne, młodość

>tego nie wyklucza.

 

Tak, nie wyklucza. Tylko powiedz jeszcze ile takich w życiu spotkałeś, co to młode "zdrowe" inteligentne i niezależne w wieku dwudziestu paru lat szukają gościa na stałe i tylko wystarczy się postarac... Przy okazji mógłbyś rozwinąc co masz na myśli w sensie "postarac" i może jeszcze pokusic się o wyjaśnienie kwestii "konkurencyjności" w świetle potencjalnej rywalizacji i "starania" 40-letniego podstarzałego lovelasa zaczesującego przerzedzoną grzywką postępującą łysinę vs. młody jurny i napakowany byczek, na widok którego wszystkim koleżankom (naszej hipotetycznej panny) majtki same pospadają :) W skrócie chodzi mi o to, dlaczego miałaby wybrac starszego, mając na jedno skinienie całe tabuny młodszych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bady, 22 Kwi 2010, 10:26

 

>bo jej zależy na stałym związku?

 

Bo akurat o tym właśnie tylko marzy każda młoda laska, zwłaszcza te niezależne i samowystarczalne.

O takich chyba tutaj rozmawiamy, a nie o idiotkach które dały sobie machnąc trójkę dzieciaków z trzema różnymi kretynami i teraz szukają czwartego, który będzie robił na to całe towarzystwo.

 

>Nie chce być zrobiona w trąbę itd?

 

A co to wiek jest jakąś gwarancja czegokolwiek?

Chyba więcej podejrzeń i pytań budzi takie "ciacho" co to w wieku 40 lat jeszcze się ugania za dupami, bo w teksty typu "nie spotkałem tej jedynej" może uwierzyc chyba tylko sprzątaczka.

 

>Byczków już miała na pęczki.

 

Widocznie jej się podoba taki styl życia, więc po co niby miałaby to zmieniac,

tym bardziej dla jakiegoś starucha ;)

 

>Zwykła kalkulacja?

 

No zazwyczaj wszystkie nasze wybory opierają się na czystej kalkulacji (niekiedy ubranej w piękne słówka) i właśnie o to pytam, według jakiej kalkulacji dla młodej zarobionej dupy, stary cap jest lepszy od młodego byczka, zakładając na chwilę, że obaj mają tyle samo, powiedzmy na przykład nic :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"skoro już tak serio

w ogóle znaczenie kobiety w życiu współczesnego człowieka jest mocno przeceniane

trochę podobnie jak z bogiem

skoro okazało się, że miłość w rozumieniu XIX-wiecznego romantyzmu to raczej krótkotrwałe zaburzenia hormonalne, to skąd ta fiksacja na kobiecie?

owszem, seks od czasu do czasu może być przyjemny, ale czy aż tak bardzo przyjemniejszy od brandzlowania, żeby z tej przyczyny pakować się w kłopoty? a ponadto - seks ze stałą partnerką, zwłaszcza żoną po kilku latach pożycia, to raczej nuda, jeśli nie kazirodztwo

zdecydowanie lepiej można się zabawić z dziwkami (i w sumie taniej)

opowieści z dawnych lat o kobiecie jako strażniczce domowego ogniska to już trzeba między bajki włożyć, wszak dziś kobieta nie bardzo ma przy czym się krzątać, a nawet gdyby miała, to by się jej nie chciało

jak widać, wiek nie ma żadnego znaczenia - jak musisz, to zabaw się z chętną laską, ilekolwiek miałaby lat

ale nie poświęcaj temu zbyt wiele czasu i uwagi, bo to nie przystoi mężczyźnie"

 

 

po tym tekście jakoś sobie pomyślałem że Cie ktoś skrzywdził ....i teraz dziwnie generalizujesz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

bawolek, 22 Kwi 2010, 13:40

>po tym tekście jakoś sobie pomyślałem że Cie ktoś skrzywdził ....i teraz dziwnie generalizujesz...

 

i tu się, bawołku, bardzo pomyliłeś - jestem szczęściarzem, a już zwłaszcza jeśli idzie i panie, tym większym szczęściarzem, że właściwie nie mam zalet

zresztą, nie o tym mowa

widzisz, jak się długo żyje i uważnie obserwuje, to takie wnioski same przychodzą

mam masę znajomych, w różnym wieku, rozmaitego pokroju, pełna różnorodność - i generalnie to ludzie się w parach ze sobą męczą, zamiast się wspierać i dawać sobie radość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niech sobie kalkuluja cuduja i tak im nie wyjdzie gdyz sa emocjonalnymi stworzeniami i zawsze moze trafic sie sytuacja ze logika kalkulacje chcialy jedno a emocje wybraly co innego - ot cala zasada relacji damsko-meskich dzieki ktorej nie dziala i jest niemozliwe kalkulacyjne stwierdzenie 10% najlepszych samcow moze posiasc 100% samic !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla, 22 Kwi 2010, 10:18

 

>W skrócie chodzi mi o to, dlaczego miałaby wybrac starszego, mając na jedno

>skinienie całe tabuny młodszych.

 

nie bierzesz pod uwagę jednego, że kobiety i mężczyźni mają różne strategie, facet podświadomie dąży do rozproszenia swoich genów - jak najwięcej dzieci z jak największą liczą kobiet, a wiadomo, że młode są zdrowe i płodne :)

A kobiety mają więcej obowiązków przy dzieciach, więc wybierają staranniej partnerów do seksu, takich, którzy im zapewnią i ich dzieciom bezpieczeństwo i opierunek, a wiadomo, że więcej zasobów mają starsi faceci, a nie jurne byczki, co mają tylko jurność...

Starszy, majętny facet z młodą, fajną laską nie dziwi nikogo, za to starsza kobieta z młodym facetem zwraca uwagę wszystkich :)

czysta socjobiologia :) i to się sprawdza w życiu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Poza tym większość młodych facetów jest dokładnie tak samo nudnych, jak większość młodych kobitek. Jeśli chce się mieć z kim pogadać po, to...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 23 Kwi 2010, 00:10

 

>Poza tym większość młodych facetów jest dokładnie tak samo nudnych, jak większość młodych kobitek.

>Jeśli chce się mieć z kim pogadać po, to...

 

najlepsze do tego są babcie, te mają doświadczenia życiowego :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rendez vous, 22 Kwi 2010, 23:49

 

>nie bierzesz pod uwagę jednego...

 

Ależ oczywiście, że biorę i właśnie to starałem się wydusic.

To o czym wszyscy od dawien dawna doskonale wiedzą, bo tak już jest skonstruowany ten świat,

a mimo to niektórzy z zapałem opowiadają pierdoły o jakimś tam "staraniu się" czy "zdobywaniu".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak apropo to goraca ola lat 22 szuka partnera??????????? kużwa -jóżwa co tu sie wyraba na tym forum ,co to za reklama????????

a po drugie to moze gorący janek lat 23 moze szukac partnera??????????moze wiecej zarobicie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rendez vous - po czesci masz racje ale tylko po czesci...

 

widziales dresaz ladna laska? (na pewno sie zdarzylo

widziales 18-latka bez kasy bez pracy z laska w ciazy (na pewno sie zdarzylo)

 

itd itd - to byl emocjonalny nielogiczny wybor

 

sa tez logiczne wybory oczywiscie - wtedy chodzi o wyglad (facet) i kase + wladze (kobieta) ale zeby zapewnic szczescie przez caly okres znajomosci (przyjmujac ze wezma slub) to tylko emocjonalny wybor ma sens

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.