Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 2010


Fr@ntz

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W trakcie tegorocznej wystawy odwiedziłem hotel Kyriad i Bristol. Na Sobieskiego, niestety zabrakło czasu...

 

W Kyriadzie podobała mi się Ktema z Jadisem, ale tutaj mogę nie być obiektywny, bo mam słabość do Jadisa i do konstrukcji Serblina. W niedzielę bardzo ładnie wypadły również Sonus Faber Stradivarii zasilane wzmacniaczami Passa.

 

Potencjalny klient z grubym portfelem i dużym salonem będzie miał ciężki wybór między tymi dwoma głośnikami. Ktema jest chyba ciut bardziej efektowana, ma również lepszą transparencję brzmienia i kreuje znacznie bardziej holograficzną scenę. Stradivarii z kolei to wysublimowanie i szlachetność brzmienia.

 

Z pozostałych pokoi w Kyriadzie podobały mi się kolumny Art Deco.

 

Głośniki za milion nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia. Prezentacja była zupełnie niewciągająca. Może źle trafiłem.

 

W Bristolu prezentacja kolumn tubowych z elektroniką Ayona trudna do oceny. Przede wszystkim był to system do zupełnie innych gabarytowo pomieszczeń niż te do których jestem przyzwyczajony, więc trudno mieć porównanie. Na pewno spektakularny jeżeli chodzi o efekty dynamiczne.

 

 

Co do Audio Researcha z Wilsonami to jak dla mnie dźwięk był doskonały pod względem technicznym. Brakowało mi jednak oddania emocji i wciągnięcia w wydażenia muzyczne. Właściciel audio fasta powinien również odstąpić od manii ustawiania głośników tuż pod tylną ścianą. Być może osiąga tym wyrównanie pasma, ale tracimy głębię sceny. Wszystko gra przed głośnikami...

 

Podobał mi się również mały, kameralny system na kolumnach Zingali. Ciekawy głośnik. Chciałbym go kiedyś bliżej poznać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę było za biało.

 

Dostepna jest cala paleta RAL, imitacja kamienia lub popart, dla bardzo wymagajacych supertwarde powloki dentystyczne ze wzorkami w stonowanych barwach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jasne - rozumiem. Musa Audiofastu to .... zwykły komputerowy składak - nic specjalnego w cenie z kosmosu.

 

Racja, przez to miałem małe starcie z dystrybutorem na innym forum :) To nie jest do końca taki zwykły komputer, same podzespoły to 11k, do tego licencje za soft, ale i tak kasują ponad 10 tys za konfigurację. Jeśli klienci są w stanie tyle płacić - ich wybór. Nikomu się krzywda nie dzieje. Jednak moim zdaniem, za te pieniądze powinni się bardziej wysilić, np. użyć porządnego zasilacza liniowego. A tak to nie ma tam nic, czego nie można dostać w sklepie komputerowym i złożyć samemu, jeśli oczywiście się potrafi :)

 

pozdrawiam,

Marcin

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w kwesti technologii u Was też siedzą normalne głośniki jak w Avangarde Acoustic ?? Czy jakieś inne wynalazki ??

 

Wie ktoś moze jeszcze co to był za serwer muzyczny w pokoju z Willsonami ?? ten na którym stały te dwa MacBooki. Spotkałem go grajacego też w sobieskim, wyglądał jak kuchenka mikrofalowa, brzydal nieprzeciętny. Wie ktośco to jest ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wovo

 

To była MUSA audiofastu (własny produkt) - koszt 25ooozł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milimetr

Jakim aparatem robiłeś to zdjęcie?

Sorry za pytanie ale akurat jestem na kupnie.

 

Wracając do tematu to faktycznie, Autotecha słuchałem w sobotę.

Tak mnie dźwięk zmasakrował, ze w niedziele już ominąłem wasz pokój szerokim łukiem.

Może jestem nazbyt krytyczny, ale naprawdę szkoda tak świetnego efektu wizualnego.

Przy okazji, wiedząc, ze czyta to producent chciałbym pana uświadomić, ze gra ZAWSZE zestaw i proszę

nie lekceważyć reszty toru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w środku PC, monitor LCD z dotykiem pewnie, i jakiś DAC :)

 

Wolę swojego squeezeboxa z berindżerem :P

 

 

W srodku komp, na pewno lepszy tor cyfrowy, ruchomy panel wyswietlacza, transport płyt.

Za DAC-a robił w Bristolu ARC, a w Sobieskim DCS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A w kwesti technologii u Was też siedzą normalne głośniki jak w Avangarde Acoustic ?? Czy jakieś inne wynalazki ??

 

Stosujemy tylko drivery tubowe - Avantgarde stosuje stozki Davisa. Rakieta wejdzie do oferty Voxativ jako Universe na wiosne 2011. Premiera zapewne w Pradze.

 

Przy okazji, wiedząc, ze czyta to producent chciałbym pana uświadomić, ze gra ZAWSZE zestaw i proszę nie lekceważyć reszty toru.

 

I tak tez mialo byc - pewien salon z Poznania mial uzyczyc elektroniki lecz w ostatniej chwili sie rozmyslil.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w środku PC, monitor LCD z dotykiem pewnie, i jakiś DAC :)

 

Wolę swojego squeezeboxa z berindżerem :P

 

DAC jest osobno, Musa służy tylko za transport. Nie pisz bzdur o tym, że squeezebox lepszy. Porównywałeś u siebie w systemie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa OLEWKA to pokój Audio Note, pomijam fakt, ze jeden z panów prezentujących siedział z nogami na elemencie systemu (możne był BARDZO zmęczony).

CHAOS...Dźwięk co najmniej kiepski.

Powiem szczerze ,że jakbym był właścicielem marek prezentowanych w tym pokoju to chyba bym zawału dostał. Na zdjęciu i tak wygląda to nieźle.

To mój typ na PIERWSZE miejsce w Kategorii: Najgorsza Prezentacja.

 

Biznesmeni chodzą w garniturach, mają czyste nowe samochody, są zwykle grzeczni i ułożeni.

 

W środku jednak zwykle szlam i cwaniactwo.

 

Jeżeli w dzwięku kręci Cię "prezentacja", to dołączasz do szerokiego grona kobiet dobierających glośniki wg tego jak pasują do mebli.

 

Nogi trzymał na skrzynce na której stał napęd CD - PI tracer 47Labs. :-)

 

Wzmak kosztował katalogowo 9 tys zł a nie wielokrotnosc tego co jest zwykle prezentowane jak Ongaku, Shinri itp. Rozegrało się dopiero w niedzielę po południu....niestety....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25000 zł za takie cośto jest przesadzone z 4 razy co najmniej. Ot co... a poza tym brzydkie

 

Z tego co pooglądałem w Avangardach stojących w Bristolu na korytarzu to żaden davis i żaden stożek tam nie siedzi, tylko jakiś 20 - 25 cm głośnik na twardym zawieszeniu i z papierową membraną, a początek tuby skierowany jest na kopółkę przeciwpyłową. Tak to wygladało.

 

Poza tym ciekawe w czym był gorszy ten MacBook podłączony do DACa AR od tego Media serwera za 25000 zł ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaciekP

Większość zapamiętuje ogólne wrażenie, którego było brak w pokoju Audio Nota.

Co do twojego porównania, to co za różnica kto napluje mi w twarz, gość w garniturze czy we flaneli?

Są oczywiście rożne gusta i staram się je szanować, ale nie cierpię ignorantów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AudioShow bardzo fajne, jak zawsze, choć ten tłok w sobotę był zabójczy, dopiero po 16tej było widać rozluźnienie. I głównie ten tłok niwelował przyjemność ze słuchania muzyki, zresztą do wielu pokoi niemalże nie można było się dostać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Sobotni poranek był w tym roku całkiem spokojny i praktycznie do 11ej można było znaleźć praktycznie "niezaludnione" pokoje. W niedzielę też w porze obiadowej zrobiło się całkiem sympatycznie. Zresztą to chyba pierwsze Audio Show bez kolejki przed wejściem w sobotę rano.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat Audio Note na AS powiedziano juz wiele i dawno temu .

 

Taki rodzaj prezentacji preferuje wlasciciel Wojtek Szemis i jest jedyny w swoim rodzaju wiec albo sie go kocha albo nienawidzi.

 

Dodam tylko ze w tym roku widze postaral sie o czytelne opisowki tego co gra bo zwykle nabazgrane markerem na kartonach :)

 

AN tak naprawde gra u ich wlascicieli dopieszczane w najdrobniejszym szczegole ale wiedza to tylko ci co chca czyli ,,wtajemniczeni,,.

 

Skoro na wystawie HI-END we Frankfurcie kupe lat temu tani zestaw AN (poczatku katalogu) potrafil zdobyc dzwiek wystawy to znaczy ze sie da tylko trzeba chciec.

 

Ps. Biadolicie ,ze AS takie do dupy a ja chcialem na nim byc i nie moglem wiec jak myslicie panowie co gorsze?

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że takie sprzęty jak m.in.: AN czy Naim mają od lat tak b e z n a d z i e j n e prezentacje na AS, a przecież wszyscy wiedzą (?), że to dobre marki i mają świetne rzeczy?

 

Dla mnie największym plusem tegorocznego AS były pustki w salach, po raz chyba pierwszy (no może za wyjątkiem pierwszej edycji) można było spokojnie w miarę pozwiedzać, posłuchać (mowa o niedzieli od 15 do końca, w Bristolu pod koniec wystawy nie było w salach prawie nikogo ;-) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że takie sprzęty jak m.in.: AN czy Naim mają od lat tak b e z n a d z i e j n e prezentacje na AS, a przecież wszyscy wiedzą (?), że to dobre marki i mają świetne rzeczy?

 

Dla mnie największym plusem tegorocznego AS były pustki w salach, po raz chyba pierwszy (no może za wyjątkiem pierwszej edycji) można było spokojnie w miarę pozwiedzać, posłuchać (mowa o niedzieli od 15 do końca, w Bristolu pod koniec wystawy nie było w salach prawie nikogo ;-) )

 

 

To, ze prasa pisze, ze są świetne to tylko marketing drogi Panie. Właśnie Audioshow pokazuje ze życie weryfikuje sponsorowane bzdury opisywane w miesięcznikach.

Moim zdaniem Naim zagrał kiepsko, w jednym pokoju pomogły mu Celestiony, a i tak nie było fajerwerków. Przereklamowana marka.

 

Ja chodziłem z lista bo wiedziałem, ze czasu mi nie starczy...żadnych pustek nie stwierdziłem. Moze byłem na innej wystawie...hehe. Do jednego pokoju atakowałem 4 razy bo zawsze był full, rano i wieczorem. Pokój 708, ktoś był. Dla mnie normalnie szok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze prasa pisze, ze są świetne to tylko marketing drogi Panie. Właśnie Audioshow pokazuje ze życie weryfikuje sponsorowane bzdury opisywane w miesięcznikach.

Moim zdaniem Naim zagrał kiepsko, w jednym pokoju pomogły mu Celestiony, a i tak nie było fajerwerków. Przereklamowana marka.

 

Ja chodziłem z lista bo wiedziałem, ze czasu mi nie starczy...żadnych pustek nie stwierdziłem. Moze byłem na innej wystawie...hehe. Do jednego pokoju atakowałem 4 razy bo zawsze był full, rano i wieczorem. Pokój 708, ktoś był. Dla mnie normalnie szok.

 

Ależ nie drogi Panie, akurat znam te urządzenia i miałem okazję ich nieco dłużej słuchać, niż być może drogi Pan...Co do bzdur w miesięcznikach to zgadzam się co do zasady w całej rozciągłości z wyjątkiem jednego - akurat testy urządzeń AN ukazują się nader rzadko...Naim częściej, ale też nie w każdym numerze...

Jedyny system (-ik), gdzie Naim zagrał poprawnie, był pokój Audiopunktu (kolumny RLS, takie malutkie), nie wiem, czy drogi Pan tam był i miał okazję słuchać - jeśli nie, szkoda.

Co do pustek, to były - tak, jak pisałem w niedzielę od 15 - i podczas tego krótkiego czasu aktywnie zwiedzałem wszystkie trzy hotele, bez tłumów (ale to przypisuję jako pozytyw targów, żeby drogi Pan mnie dobrze zrozumiał - pozytyw)...Zwiedzałem wespół z Kolegą BlueMaxem, może zaświadczyć osobiście, gdyby drogi Pan miał takowe życzenie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotni poranek był w tym roku całkiem spokojny i praktycznie do 11ej można było znaleźć praktycznie "niezaludnione" pokoje. W niedzielę też w porze obiadowej zrobiło się całkiem sympatycznie. Zresztą to chyba pierwsze Audio Show bez kolejki przed wejściem w sobotę rano.

Bo padało - i dlatego... :-)

Chyba przez cały dzień jeśli były kolejki do wejścia (i to jedynie przed Sobieskim) to najwyżej kilkanaście osób.

W niedzielę jak zwykle mniej osób - ale również dla mnie było to najluźniejsze AS z ostatnich paru lat...

 

A przy okazji (wpisu 303 i kolejnych...) trochę fotek wspomnianego Voxativa (kolumny Voxativ by Schimmel model Ampeggio – na 1 szerokopasmowym głośniku (Sobieski, pokój 508).

 

 

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-17596-018252200 1289319152_thumb.jpg

post-17596-018526900 1289319191_thumb.jpg

post-17596-037064100 1289319223_thumb.jpg

post-17596-099324200 1289319387_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broy

Nie ma powodu do obrażania się.

Byłem w tym samym czasie w Sobnieskim i mam odmienne zdanie. Nie musi mi Pan niczego udowadniać.

Nie potrzebuje zaświadczeń Pańskich kolegów...

Odczucia mogą być, zazwyczaj są, subiektywne. Dokładnie o 15:24 w pokoju 708 były tłumy mam godzinę na zdjęciu.

Na zdjęciu tłumu nie widać bo robiłem fotkę zestawowi, ale dokładnie pamiętam ile było ludzi.

Dlatego nie mogę się z Panem zgodzić, iż po 15 było luźno, jak Pan napisał pustki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, to produkcja małoseryjna ...

Zarówno wykorzystanego głośnika jak i skrzyni (wszystko w Niemczech)

 

Parametry kolumny:

pasmo 38-22 000 Hz,

skuteczność 98 dB/1W/1m,

moc 50W (sinus),

wymiary 40cm (szer.) x 110cm (wys.) x 35cm (gł.)

masa 55kg

Cena – 20 tys euro za parę.

 

Pozdrawiam

PS. Popatrzę w swoich materiałach, bo mogę sie mylić

 

 

Poniżej informacje o głośniku i kolumnach ze strony producenta :-)

 

Użyty głośnik to Voxativ model AC-3X link do strony (kolumny i głośnik)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Informacje o głośniku na stronie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pozdrawiam

post-17596-030204600 1289320204_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde właśnie sobie je ogladam - sam sobie odpowiedziałem na pytanie ... szkoda że to jest takie drogie cholera ... bo grało to tak że byłbym w stanie zaryzykować budowę szerokopasmowców

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broy

Nie ma powodu do obrażania się.

Byłem w tym samym czasie w Sobnieskim i mam odmienne zdanie. Nie musi mi Pan niczego udowadniać.

Nie potrzebuje zaświadczeń Pańskich kolegów...

Odczucia mogą być, zazwyczaj są, subiektywne. Dokładnie o 15:24 w pokoju 708 były tłumy mam godzinę na zdjęciu.

Na zdjęciu tłumu nie widać bo robiłem fotkę zestawowi, ale dokładnie pamiętam ile było ludzi.

Dlatego nie mogę się z Panem zgodzić, iż po 15 było luźno, jak Pan napisał pustki.

 

Proszę Pana, ależ ja się nie obrażam - wręcz przeciwnie. Ale gdzie to ja byłem o 15.24? Prawdopodobnie przechodziłem wtedy korytarzem hotelowym, mogłem też być gdzieś na VIIp, choć pokoju numer 708 zupełnie nie kojarzę, coś tam ciekawego grało? Wg. mnie faktycznie luz był, nawet podkreślali to sami wystawcy, także zaprzyjaźnieni. Luźno, tak było luźno i pamiętam to dobrze. Luz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same głośniki AC-3 kosztują 2999 euro za parę :-(

 

Ale kolumny grały cudownie - i nie wymagały jakiegoś olbrzymiego pomieszczenia...

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z nielicznych pokoi gdzie było miło dla ucha.

Fenomenalne kolumny Ardento

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-19758-085183300 1289321489_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mogłem też być gdzieś na VIIp, choć pokoju numer 708 zupełnie nie kojarzę, coś tam ciekawego grało?"

Według mnie najlepszy system za rozsądne pieniądze. Jeśli przegapiłeś to żałuj. Zaraz przy wejściu prezentacja kabli Audiomica Laboratory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy cenie 3000E za parę na usta ciśnie się wyjątkowe głupie pytanie czy nie ma jakiś tańszych podobnych głośników :P

Shit shit shit shit ......

Można założyć, że w jakiś sposób dałoby się je dorwać o 25%, a może nawet o 33% taniej?

Ale to i tak zostaje 2 tysiące eurasów :-( Życie jest ciężkie...

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.