Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  138 członków

Magnat Klub
IGNORED

Klub miłośników Magnat-a


rafal735r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz na 605 odczuwasz jakis nedosyt basu, brak wypelnienia? Mialem 605 i 905 to juz co innego. Poprawa w kazdym aspekcie.

 

Witaj

Chcę aby te niskie tony schodziły niżej i były bardziej pod kontrolą. 908 wg. charakterystyki maja także "równe" pasmo i nie eksponują tak niskich tonów jak 605.

Jakby ktoś miał godne polecenia kolumny do odsprzedania to będę wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś mi może coś więcej powiedzieć o kolumnach MAGNAT 753 więcej niż to na stronach niemieckich? :) Byłbym bardzo wdzięczny :) Jak grają? Nadadzą się do pokoju 24 m2 ? (słucham dość cicho, ciekawe jak z basem)

 

Witam,

 

posiadam te kolumny od niedługiego czasu. Jak grają? Grają przede wszystkim ładnym środkiem i górą, te pasma są na pierwszym miejscu, bas jest szybki i dynamiczny punktowy (potrafi nisko zejść i się nie rozłazi) ale ogólnie jest go mało, dopiero przy większej głośności nabiera impetu, przy cichym słuchaniu raczej nie ma co liczyć na jego dużą ilość. Kolumny mają dobrą dynamikę i potrafią bardzo głośno zagrać i przy tym bez zniekształceń. Jakość wykonania bardzo dobra a po zdjęciu maskownic pięknie wyglądają :)

 

Pozdrawiam,

abulafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam problem, za dużo się naczytałem i już sam nie wiem. Szukam amplitunera za 1650zł do Magnat Quantum 675, na początku byłem przekonany że chce Denon X1100 ale później wyczytałem że cienko u niego z basem a mi bardzo zależy na basie. Zastanawiam się też nad Harman/Kardon avr 161 ( to już moje osobiste upodobanie). Myślałem też o Onkyo 626 tylko to już inna półka cenowa ale moge mieć używany za 1200zł tylko wiadomo że nie wiadomo czy jest on upalony, regenerowany itp. W planie był też Cambridge Audio Azur 351R za 2200zł jedyny pewny wybór tylko że żona by mnie zjadła. Proszę o opinie Magnatowców bo ja już sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam

czy ktoś ma u siebie hybrydę Magnat MA 1000 ? Jakie wrażenia ? Czy warty uwagi , jak radzi sobie z kolumnami podłogowymi ? Rozglądam się za hybrydą , ten model przekonuje mnie wyglądem, funkcjonalnością, parametry chyba też ma niezłe, ale nie mam wyobrażenia jak to zagra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy ktoś ma u siebie hybrydę Magnat MA 1000 ? Jakie wrażenia ? Czy warty uwagi , jak radzi sobie z kolumnami podłogowymi ? Rozglądam się za hybrydą , ten model przekonuje mnie wyglądem, funkcjonalnością, parametry chyba też ma niezłe, ale nie mam wyobrażenia jak to zagra ?

 

Co prawda nie mam MA1000 (a chciałbym), tylko kombajn MC1, ale mimo wszystko ośmielę się napisać, że elektronika Magnata brzmi co najmniej bardzo dobrze. Z moimi bardzo budżetowymi możliwościami jestem zachwycony tym, co słyszę z MC1 i starszych, podstawkowych JMlabów (Megane Carat). Porównywałem mój sprzęt ze sprzętem Taty (Rega Planet CD + Densen Beat 100) i na JMlabach PS5.1 z dedykowanymi niskotonowymi w cale nie zostawał w tyle (wg naszych uszu przynajmniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50x nigdy nie byly lepsze od 60x. Mialem obie. Imedancja Magnatow to zawsze wielka nie wiadoma, bo jest zmienna. Impedacja Quantum 905 oscyluje zazwyczaj kolo 5ohm wiec domyslam sie ze w 705 moze byc podobnie. A po co wogole to wiedziec. Odpowiednio mocny piec rozwiazuje sprawe impedacji.

 

557 zdecydowanie lepsze od 605, 507 nie miałem to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam po raz pierwszy w klubie Magnata i proszę o poradę: do Quantum 505 poszukuję wzmacniacza (raczej nowego) do 2500 zł. Zestaw ten będzie grał na co dzień z kablówką :) oraz do wszelkiego rodzaju muzyki - źródło DVD Philips 963SA.

Moje typy to NAD 326 lub 356, Marantz PM6005, Yamaha A-S501 lub 701.

Mam jeszcze drugi zestaw kolumn - Dynaudio Audience 10 - może któryś z tych wzmacniaczy zagra lepiej z nimi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.