Skocz do zawartości
IGNORED

OPPO BDP-95


BoDeX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość romekxxx

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez mlb, 6 Marca 2011 - nie na temat
Ukryte przez mlb, 6 Marca 2011 - nie na temat

"tych panów" - jakbym słyszał jarosława k. :-) albo przepraszam zbigniewa z. :-)

 

"tych panów" - jakbym słyszał jarosława k. :-) albo przepraszam zbigniewa z. :-)

wiesz co to jest focal grande utopia, albo burmester 808+911 i 089 CD - jak chcesz to przyjedz do mnie posłuchasz. czy ty wiesz o czym ty w ogóle piszesz? :-)

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 1 Marca 2011 - trolling
Ukryte przez Fr@ntz, 1 Marca 2011 - trolling

wiesz co to jest focal grande utopia, albo burmester 808+911 i 089 CD - jak chcesz to przyjedz do mnie posłuchasz. czy ty wiesz o czym ty w ogóle piszesz? :-)

Wow ! zsikałem się w majty ! Ale wypas ! :D To wszystko tłumaczy.... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Gość romekxxx

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez mlb, 6 Marca 2011 - nie na temat
Ukryte przez mlb, 6 Marca 2011 - nie na temat

prifl mczaj: Obecny system skonfigurowany bardziej pod kątem oglądania filmów, choć muzyki również można z przyjemnością posłuchać:

 

- dedykowany pokój odsłuchowy 27m2

- Paradigm S4 signature

- Paradigm C5 signature

- Paradigm ADP 370

- 2 subwoofery Jamo D6 Thx Ultra

- amplituner Onkyo TX-NR 905

- Odtwarzacz Blu-ray Sony BDP-S350

- DVD/CD - Samsung HD950

- okablowanie: Qed średnia półka.

- plazma Panasonic TH-58 PY800

 

 

jak dla Ciebie źródłem dwukanałowym jest dvd samsunga - to ja już w ogóle przestaje się kopać z koniem.

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 1 Marca 2011 - trolling
Ukryte przez Fr@ntz, 1 Marca 2011 - trolling

prifl mczaj: Obecny system skonfigurowany bardziej pod kątem oglądania filmów, choć muzyki również można z przyjemnością posłuchać:

 

- dedykowany pokój odsłuchowy 27m2

- Paradigm S4 signature

- Paradigm C5 signature

- Paradigm ADP 370

- 2 subwoofery Jamo D6 Thx Ultra

- amplituner Onkyo TX-NR 905

- Odtwarzacz Blu-ray Sony BDP-S350

- DVD/CD - Samsung HD950

- okablowanie: Qed średnia półka.

- plazma Panasonic TH-58 PY800

 

 

jak dla Ciebie źródłem dwukanałowym jest dvd samsunga - to ja już w ogóle przestaje się kopać z koniem.

Dobranoc

Jest jeszcze gorzej z tobą niż myślałem.....przypadek wręcz kliniczny.... :(

Śpij więc spokojnie :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Całe zamieszanie przypomina mi bajania jednego gościa że jego octavia to praktycznie passat :-)
Co do Octavii, to niestety,ale daleko jej do Passata i wie to każdy,kto tymi autami jeżdził.
Już kiedyś ktoś czynił porównania z samochodami - totalnie nietrafiony to strzał na oślep....już nie piszę o obrazie, bo w Oppo też nie ma się do czego przyczepić...

 

Dlaczego niektóre porównania są nietrafione? Bo wszystko zależy od założeń.

Czy Octavia może być lepsza od Passata? Oczywiście, że może. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie modele. Inne pytanie który z czynników będzie stanowił o "lepszości".

Czy będzie to przyśpieszenie, prędkość maksymalna, tzw prowadzenie (trakcja), zużycie paliwa, głośność, komfort, pojemność bagażnika, nośność, ilość miejsca z przodu, ilość miejsca z tylu, sylwetka, bezpieczeństwo itd. itp. Który z nich to porównywana jakość dźwięku? Od tego jak widać wszystko zależy.

 

Czy odtwarzacz Blu-ray naprawdę nie może grać lepiej od CD? Oczywiście, że może. Nie ma żadnych przesłanek dlaczego nie mogłoby tak być. wszystko zależy od konkretnej aplikacji. Przy dzisiejszej technologi nie byłoby problemu (gdyby tylko producent zechciał) by zrobić telefon grający lepiej niż większość odtwarzaczy CD. Wszystko zależy od założeń i paru innych czynników jak finansowy czy kulturowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość romekxxx

(Konto usunięte)

jasne:-) w założeniu tor wizyjny nie ma żadnego wpływu - i procesor pracujący z częstotliwością 600 mhz obok DAC-a wcale nie degraduje warunków jego pracy, co do zasilania to szkoda gadac - musiałoby to być zespołem fizycznie oddzielnych urządzeń , każde z własnym sieciowym zasilaniem i dużym transformatorem ( tak z 5 krotnie przewyższającym potrzeby - żeby to może tak w klasie A ). wtedy z założenia nie byłoby gorsze. ile to by ważyło 50 kg? odtwarzacz CD sredniej klasy to wszystko ma. ale w oppo nie widze 5 toroidów , nie widzę 200.000 uF pojemności filtrujących, wiecie jaki jitter generują układy wizyjne - co jest podawane przez Hdmi - to jeden wielki rozstrój czasowy sygnału. tam jitter jest większy o dwa rżedy wielkości !!! a może zegar w oppo ma precyzje 2 ppm?

Podumowujac - jak procesor w stylu sigmy nie zesra wszystkiego , to zrobi to zasilanie. swoją droga napęd BD to niezbyt stabilne mechanicznie urządzenie. może warto zobaczyć jak zbudowany jest napęd CDM2Pro albo CDM -9 . Poczytajcie też o jakości pracy przetworników dla częstotliwości próbkowania 96 kHz/192 khz - miód to nie jest nawet w przypadku tych 32 bitowych. parametry nie grają same z siebie.

 

jasne:-) w założeniu tor wizyjny nie ma żadnego wpływu - i procesor pracujący z częstotliwością 600 mhz obok DAC-a wcale nie degraduje warunków jego pracy, co do zasilania to szkoda gadac - musiałoby to być zespołem fizycznie oddzielnych urządzeń , każde z własnym sieciowym zasilaniem i dużym transformatorem ( tak z 5 krotnie przewyższającym potrzeby - żeby to może tak w klasie A ). wtedy z założenia nie byłoby gorsze. ile to by ważyło 50 kg? odtwarzacz CD sredniej klasy to wszystko ma. ale w oppo nie widze 5 toroidów , nie widzę 200.000 uF pojemności filtrujących, wiecie jaki jitter generują układy wizyjne - co jest podawane przez Hdmi - to jeden wielki rozstrój czasowy sygnału. tam jitter jest większy o dwa rżedy wielkości !!! a może zegar w oppo ma precyzje 2 ppm?

Podumowujac - jak procesor w stylu sigmy nie zesra wszystkiego , to zrobi to zasilanie. swoją droga napęd BD to niezbyt stabilne mechanicznie urządzenie. może warto zobaczyć jak zbudowany jest napęd CDM2Pro albo CDM -9 . Poczytajcie też o jakości pracy przetworników dla częstotliwości próbkowania 96 kHz/192 khz - miód to nie jest nawet w przypadku tych 32 bitowych. parametry nie grają same z siebie.

a na końcu - co ? to wszystko do amplitunera? to już porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne:-) w założeniu tor wizyjny nie ma żadnego wpływu - i procesor pracujący z częstotliwością 600 mhz obok DAC-a wcale nie degraduje warunków jego pracy, co do zasilania to szkoda gadac - musiałoby to być zespołem fizycznie oddzielnych urządzeń , każde z własnym sieciowym zasilaniem i dużym transformatorem ( tak z 5 krotnie przewyższającym potrzeby - żeby to może tak w klasie A ). wtedy z założenia nie byłoby gorsze. ile to by ważyło 50 kg? odtwarzacz CD sredniej klasy to wszystko ma. ale w oppo nie widze 5 toroidów , nie widzę 200.000 uF pojemności filtrujących, wiecie jaki jitter generują układy wizyjne - co jest podawane przez Hdmi - to jeden wielki rozstrój czasowy sygnału. tam jitter jest większy o dwa rżedy wielkości !!! a może zegar w oppo ma precyzje 2 ppm?

Podumowujac - jak procesor w stylu sigmy nie zesra wszystkiego , to zrobi to zasilanie. swoją droga napęd BD to niezbyt stabilne mechanicznie urządzenie. może warto zobaczyć jak zbudowany jest napęd CDM2Pro albo CDM -9 . Poczytajcie też o jakości pracy przetworników dla częstotliwości próbkowania 96 kHz/192 khz - miód to nie jest nawet w przypadku tych 32 bitowych. parametry nie grają same z siebie.

 

 

a na końcu - co ? to wszystko do amplitunera? to już porażka.

 

Nie znam Cię, ale widzę z tego co piszesz, że małe masz pojęcie o projektowaniu i działaniu urządzeń elektronicznych. To co tak opisałeś z taką wielką grozą, można spokojnie zrealizować i nie trzeba do tego ani 50kg, ani 200000uF. Nie wiem czy zrobiono to dobrze w tym Oppo, ale wierz mi, że stworzenie takiego urządzenia technicznie nie stanowi żadnego problemu. Natomiast świat producentów sprzętu (szczególnie tego o cenie szeroko dostępnej) rządzi się innymi prawami niż uzyskanie niemal doskonałości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość romekxxx

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez mlb, 6 Marca 2011 - nie na temat
Ukryte przez mlb, 6 Marca 2011 - nie na temat

Nie znam Cię, ale widzę z tego co piszesz, że małe masz pojęcie o projektowaniu i działaniu urządzeń elektronicznych. To co tak opisałeś z taką wielką grozą, można spokojnie zrealizować i nie trzeba do tego ani 50kg, ani 200000uF. Nie wiem czy zrobiono to dobrze w tym Oppo, ale wierz mi, że stworzenie takiego urządzenia technicznie nie stanowi żadnego problemu. Natomiast świat producentów sprzętu (szczególnie tego o cenie szeroko dostępnej) rządzi się innymi prawami niż uzyskanie niemal doskonałości.

skoro masz takie doświadczenie to zaprojektuj i wykonaj - chetnie kupię. na początek wskaż mi na jakim chipie zrobisz główny procesor obrazu i dekodowania wszystkich DTS-ów. i uzasadnij proszę jego wybór i wskaż lepsze parametry jego wraz z samym przetwornikiem DA niż w CD. pamiętaj - łacznie mam mieć lepsze parametry niż samodzielne przetorniki w CD. no i w klasie A ma pracować.

To co piszesz to czysty populizm "inżynierski"

 

skoro masz takie doświadczenie to zaprojektuj i wykonaj - chetnie kupię. na początek wskaż mi na jakim chipie zrobisz główny procesor obrazu i dekodowania wszystkich DTS-ów. i uzasadnij proszę jego wybór i wskaż lepsze parametry jego wraz z samym przetwornikiem DA niż w CD. pamiętaj - łacznie mam mieć lepsze parametry niż samodzielne przetorniki w CD. no i w klasie A ma pracować.

To co piszesz to czysty populizm "inżynierski"

"ale wierz mi, że stworzenie takiego urządzenia technicznie nie stanowi żadnego problemu." jaka lekkośc w wypowiedzi - widać że samochody na wode to tez od dawna bułka z masłem tylko przemysł blokuje paliwowy.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez mlb, 6 Marca 2011 - nie na temat
Ukryte przez mlb, 6 Marca 2011 - nie na temat

@ Romek

 

Kolejny "złotouchy" który słyszy niesłyszalne. Sorry, ale to co piszesz to czystej wody pustosłowie i dywan utkanych frazesów.

 

Zgrozą napawa Cię przyłączenie do amplitunera, gdyż są one "be". Dlaczego? Na to pytanie brak odpowiedzi. Są bo są. Tak wypada mówić. Tak SIĘ mówi. Dowodów brak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Gość romekxxx

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez mlb, 6 Marca 2011 - nie na temat
Ukryte przez mlb, 6 Marca 2011 - nie na temat

@ Romek

 

Kolejny "złotouchy" który słyszy niesłyszalne. Sorry, ale to co piszesz to czystej wody pustosłowie i dywan utkanych frazesów.

 

Zgrozą napawa Cię przyłączenie do amplitunera, gdyż są one "be". Dlaczego? Na to pytanie brak odpowiedzi. Są bo są. Tak wypada mówić. Tak SIĘ mówi. Dowodów brak.

 

bredzisz kolego - najlepszy amlituner nie zagra lepiej niż średni wzmacniacz stereo za 3-4 klocki. smutne - ale prawda.idź do sklepu i ta nawet nie z hi-endem i sobie podepnij

 

bronisz czegoś co jest nie do obrony.

Odnośnik do komentarza

najlepszy amlituner nie zagra lepiej niż średni wzmacniacz stereo za 3-4 klocki.

Oto laboratoryjny wręcz przykład (celowego?) mijania się z rzeczywistością. Moje zdanie jest takie-to-a-takie, a jeśli fakty temu przeczą - to tym gorzej dla faktów.

 

Nie pomyliłeś przypadkiem pokojów dyskusyjnych? Poglądy przez Ciebie głoszone bardziej przystają do Hi-End niż Kina Domowego. Misja nawracania akurat tutaj jest conajmniej nie na miejscu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz takie doświadczenie to zaprojektuj i wykonaj - chetnie kupię. na początek wskaż mi na jakim chipie zrobisz główny procesor obrazu i dekodowania wszystkich DTS-ów. i uzasadnij proszę jego wybór i wskaż lepsze parametry jego wraz z samym przetwornikiem DA niż w CD. pamiętaj - łacznie mam mieć lepsze parametry niż samodzielne przetorniki w CD. no i w klasie A ma pracować.

To co piszesz to czysty populizm "inżynierski"

 

Żaden problem, rozumiem także, że zdajesz sobie sprawę, że zaprojektowanie i tworzenie kosztuje. Chcesz mieć to czego nie ma nikt i w maksymalnej jakości? Kiedy pół miliona wpłynie na konto rozpoczynam pracę. To są te inne okoliczności o których wcześniej pisałem. Oczywiście te koszty to prawie jak za darmo w realiach dużej firmy (tam są one dużo większe), ale tutaj ode mnie dostajesz zniżkę (po kosztach). Numer konta na priva.

 

"ale wierz mi, że stworzenie takiego urządzenia technicznie nie stanowi żadnego problemu." jaka lekkośc w wypowiedzi - widać że samochody na wode to tez od dawna bułka z masłem tylko przemysł blokuje paliwowy.

 

To co ja pisałem to realia. Samochód na wodę to Twój dziecięcy pomysł, czegoś takiego nie potrafię nie jestem cudotwórcą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując dyskusję, odtwarzacz multiformatowy za 500 USD nie gra tak dobrze jak CD za 20 000 USD? :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 1 Marca 2011 - niepotrzebne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 1 Marca 2011 - niepotrzebne pyskówki

Znowu powycinane wpisy na oślep...nie warto na tym forum cokolwiek pisać....

Dobranoc ! :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 1 Marca 2011 - niepotrzebne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 1 Marca 2011 - niepotrzebne pyskówki

prifl mczaj: Obecny system skonfigurowany bardziej pod kątem oglądania filmów, choć muzyki również można z przyjemnością posłuchać:

 

- dedykowany pokój odsłuchowy 27m2

- Paradigm S4 signature

- Paradigm C5 signature

- Paradigm ADP 370

- 2 subwoofery Jamo D6 Thx Ultra

- amplituner Onkyo TX-NR 905

- Odtwarzacz Blu-ray Sony BDP-S350

- DVD/CD - Samsung HD950

- okablowanie: Qed średnia półka.

- plazma Panasonic TH-58 PY800

 

 

jak dla Ciebie źródłem dwukanałowym jest dvd samsunga - to ja już w ogóle przestaje się kopać z koniem.

Dobranoc

 

Posłuchaj, mądralo. Wklejanie czyjegoś profilu jest dość grubym nietaktem. Profil to profil, ch..j ci do niego.

Mój profil ma natmiast to do siebie, że jest prawdziwy. I jest aktualny, pół roku temu był inny, za pół roku będzie też lekko inny. Na dziś zdjęcie jest takie. Na dziś nie mam cedeka i ten szajsung służy sobie tymczasowo do grania płyt CD, bez audiofilskich ambicji.

Poza tym piszesz koleżko w zakładce kino domowe, i myślę, że w tej zakładce mój profil akurat wstydu nie przynosi.

W twój profil nawet mi się nie chce wchodzić, bo mnie nie interesuje co tam wypisujesz. Poza tym widać u ciebie mitomańskie zapędy.

 

Natomiast farmazonami jakie wypisujesz wyżej, np. o konieczności 5 traf itp. wystawiasz sobie świadectwo - totalnego ignoranta i oszołoma.

 

PS. Dobranoc to powiesz rodzicom jak ci będą o 21 gasili światło w pokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

koledzy wątek nie zginie a Wy dajcie sobie na wstrzymanie !!!! zaśmiecanie wątek swoimi inwektywami i delkatnie ujmując piszecie nie na temat - poczekajmy może ktoś o mocniejszych nerwach i spokojnym umyśle kupi to oppo i opisze nam wrażenia z odsłuchu a nie bedzie pisał o tym czy ktoś się zna , słyszał i czy to g...o czy złoto dla kinomanów !!!!

Ochłońcie ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najważniejsza jest muzyka - później sprzęt , a najlepszy jest ten który dla mnie brzmi najlepiej .

Dzieci to przyszłość narodu więc słuchają tego co tata ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 4 Marca 2011 - nie na temat
Ukryte przez Fr@ntz, 4 Marca 2011 - nie na temat

Prosty muzyk (dyplomowany) zwraca uwagę audio filom:

za 150 zł zaproś duo : gitara + violin na żywo.

Będą grali nawet do 6h.

Dasz karmę. Przelecisz Skrzypaczkę lub Gitarzystę za free jako bonus kontraktu.

 

UWAŻAJ : To może być Związek na całe życie.

 

Po co wydawać tycięce zł na substytut doskonałego dwięku.

Przyjdą. Doznania AUDIO masz b.Tanio !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Generalnie o CD STEREO:

Zadziwia mnie stanowisko, że dla super brzmienia to trafo ma mieć 5 kg na tor i jakieś tam piko-nano-farady na kolekorze czegoś tam.

 

PANOWIE:

44 kHz z 16 bitami to SYF, a wywalanie kosmicznej kasy na elementy systemu CD to głupota porównywalna do stosowania ultra profesjonalnych procesorów AV dla polepszenia divixa zrobionego z VHS.

 

Kupcie tani wzmak z HDMI, tani BD player i na tanich kablach posłychajcie muzy zrealizaowanej z 96kHz /24 bit.

Doznania opiszcie w odniesieniu do efektu z balastu technologicznego CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy wątek nie zginie a Wy dajcie sobie na wstrzymanie !!!! zaśmiecanie wątek swoimi inwektywami i delkatnie ujmując piszecie nie na temat - poczekajmy może ktoś o mocniejszych nerwach i spokojnym umyśle kupi to oppo i opisze nam wrażenia z odsłuchu a nie bedzie pisał o tym czy ktoś się zna , słyszał i czy to g...o czy złoto dla kinomanów !!!!

Ochłońcie ....

Prawdopodobnie będę ten odtwarzacz miał w pierwszej połowie kwietnia,a jak już będę go miał,to postaram się co nieco napisać na ten temat.Pozdrawiam wszystkich Oppo-maniaków:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość romekxxx

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez mlb, 6 Marca 2011 - nie na temat
Ukryte przez mlb, 6 Marca 2011 - nie na temat

Który model ,ten z "wypasionym" torem audio ?

Opisz koniecznie jak to gra w audio .

Tadeo wyluzuj - w tym wątku admin już wycinał posty - tutaj nie istnieją takie tematy jak jitter, jakość zasilania, stopień końcowy, delta sigma to to samo co przetwarzanie potokowe....wszystko się im wymieszało, najważniejsza i jedyna jest częstotliwość próbkowania 96 lub 192, 384, 768 khz okraszona przesyłem przez Hdmi. jeden już mówi że zaprojektowanie czegoś co z niczeog zagra bosko jest proste - trzeba mu tylko przelać pół miliona i zacznie....

Tadeo...daj sobie spokój - prawdy stereo nie trzeba bronić - broni się sama.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 6 Marca 2011 - próba rozpętania kolejnej kłótni
Ukryte przez Fr@ntz, 6 Marca 2011 - próba rozpętania kolejnej kłótni

prawdy stereo nie trzeba bronić - broni się sama.

Jest prawda, cała prawda i g.... prawda.

Prawda stereo zalicza się do tej trzeciej kategorii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 6 Marca 2011 - próba rozpętania kolejnej kłótni
Ukryte przez Fr@ntz, 6 Marca 2011 - próba rozpętania kolejnej kłótni
jeden już mówi że zaprojektowanie czegoś co z niczeog zagra bosko jest proste - trzeba mu tylko przelać pół miliona i zacznie....

 

Nie przekręcaj kota ogonem. Propozycja budowy wyszła od Ciebie (czyżbyś zaproponował żeby zbudować urządzenie grające bosko z niczego?), ja napisałem Ci warunki. Czy uważasz, że za wysokie? A ile według Ciebie miałoby kosztować zaprojektowanie i wykonanie prototypu odtwarzacza niemal perfekcyjnego? Ja sam nie dałbym rady. Do tego jest potrzebny zespół inżynierski, laboratorium, warsztat itd. Kolega może by chciał za friko? Takie rzeczy to tylko w Erze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Gość romekxxx

(Konto usunięte)

Generalnie o CD STEREO:

Zadziwia mnie stanowisko, że dla super brzmienia to trafo ma mieć 5 kg na tor i jakieś tam piko-nano-farady na kolekorze czegoś tam.

 

PANOWIE:

44 kHz z 16 bitami to SYF, a wywalanie kosmicznej kasy na elementy systemu CD to głupota porównywalna do stosowania ultra profesjonalnych procesorów AV dla polepszenia divixa zrobionego z VHS.

 

Kupcie tani wzmak z HDMI, tani BD player i na tanich kablach posłychajcie muzy zrealizaowanej z 96kHz /24 bit.

Doznania opiszcie w odniesieniu do efektu z balastu technologicznego CD.

janunio serdecznie współczuje - zamiast odważyć się posłuchać stracisz z 10 lat zanim do tego i tak dojdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast odważyć się posłuchać stracisz z 10 lat zanim do tego i tak dojdziesz.

Albowiem jedyną słuszną rzeczą jest przyznać Ci rację. Ale to wymaga czasu. Trzeba dojrzeć do pojęcia tak wielkiego Absolutu, nieprawdaż. W przestrzeni Twojego rozumowania nie istnieje coś takiego że może Ty nie masz racji. Bowiem w tym przypadku ma ją Janunio.

 

Nie trzeba się miesiącami wsłuchiwać. Pewne rzeczy są jasne i oczywiste natychmiast. A na to aby wiedzieć że 2 x 2 = 4 niekiecznie trzeba od razu być profesorem matematyki.

 

Zaklęciami nie zmieni się rzeczywistości. Z upodobaniem podziwiasz nowe szaty króla, a tu raptem pojawił się ktoś kto ma czelność obwieścić, że król jest nagi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będę ten odtwarzacz miał w pierwszej połowie kwietnia,a jak już będę go miał,to postaram się co nieco napisać na ten temat.Pozdrawiam wszystkich Oppo-maniaków:)

JungSon - CZEKAM(My) ZATEM NA TWOJE WRAŻENIAZ ODSŁUCHU

a co niektórych może czas zbanować - a przynajmiej lekceważyć ich wpisy ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najważniejsza jest muzyka - później sprzęt , a najlepszy jest ten który dla mnie brzmi najlepiej .

Dzieci to przyszłość narodu więc słuchają tego co tata ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co on taki brzydki? Poprzednik był OK, a ten wygląda jak tani tuner satelitarny.

Cóż, taka moda za wielką wodą ;o)

Pozostaje hand-made face-lifting.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.