Skocz do zawartości
IGNORED

Piłka nożna


Hermes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, SynSama napisał:

że nasze "łorły" zupełnie inaczej biegają i " kopiom piłkie" w swoich klubach za ojro, a inaczej w reprezentacji.

Dawniej psy wieszałem na Brzęczku za to, że wpuszczał na boisko Błaszczykowskiego, by ten śrubował rekord występów w reprezentacji.
Wczoraj patrząc na grę naszych orłów nawet mi go trochę brakowało, bo odnoszę wrażenie, że Kuba jako jedyny ma chęć do walki i wykazuje się ambicją, chociaż nie zawsze to idzie w parze z jakością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kopanie piłki w reprezentacji też dostają niezłą kasę, co Soundchaser udowadniał na przykładzie siostrzeńca trenera. I do kopania w kadrze nikt ich nie zmusza.

To kwestia otoczenia i zespołu. Lewandowski był przecież królem strzelców również w eliminacjach do mistrzostw świata, w kadrze  narodowej jak najbardziej. Wtedy jakoś to lepiej trybiło

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Less

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy występ był tragiczny.Oni po prostu nie mają przygotowania fizycznego.Nie mają siły biegać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obalą Twój pogląd w najbliższych meczach ligowych.

Trener dostający zawodników na kilka dni przed meczem nie ma żadnych szans, żeby poprawić ich przygotowanie fizyczne. Może co najwyżej uważać, żeby tego przygotowania nie zepsuli przez spożycie nadmierne 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Wczorajszy występ był tragiczny.

Prawda, niestety.

21 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Oni po prostu nie mają przygotowania fizycznego

Nieprawda, niestety.

21 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Nie mają siły biegać.

Nieprawda, niestety.

19 minut temu, Less napisał:

Obalą Twój pogląd w najbliższych meczach ligowych.

Trudno trafniej to ujać. Bravo Less.

31 minut temu, soundchaser napisał:

Kuba jako jedyny ma chęć do walki i wykazuje się ambicją, chociaż nie zawsze to idzie w parze z jakością.

Nigdy nie szło. Fenomen "legendy" Błaszczykowskiego zawsze mnie fascynował. Kilka niezłych lat w Borusii, owszem, ale i po Borusii i jeśli chodzi o reprezentację naprawdę to taki szał. Myślę, że tę legendę w dużej mierze nakręciły dwie sprawy. Jedna, to osobista historia Kuby ( ludzie kochają takie dramatyczne życiorysy - nie oszukujmy się ). A druga poniekąd wyrastająca z pierwszej to to, że to sympatyczny, porządny chłopak, co dodatkowo budzi pozytywne reakcje. Aż tyle i tylko tyle....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SynSama

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczowa analiza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ja dodam szósty wniosek:

Brzęczek do wymiany

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.06.2019 o 08:29, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Wczorajszy występ był tragiczny.Oni po prostu nie mają przygotowania fizycznego.Nie mają siły biegać.

Na te występ trzeba spojrzeć inaczej po występie francuskich gwiazd. O:2 z Turcja na wyjeździe.

W dniu 8.06.2019 o 09:16, Less napisał:

Brzęczek do wymiany

Na kogo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przespałem ten moment na boisku  :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak...gra aktorska to dziś nieodłączny element piłkarskiego kunsztu, a u niektórych kopaczy wręcz pierwszoplanowy,
gdy brakuje innych umiejętności. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzęczkowi albo brakuje odwagi ( boi się Lewego lub opinii publicznej za niewystawienie go w pierwszej 11 ), albo z uporem godnym maniaka nie wierzy w Piątka. Ja na jego miejscu w jednym "męczu" na próbę zrezygnowałbym z Lewego, który przez większość kariery jest w reprezentacji po prostu ch*jowy, co rzuca sie w oczy jeszcze bardziej na tle jego wyczynów w Bundeslidze, a dał szansę Piątkowi. Bez takiej próby będzie jak będzie, czyli cały czas tak samo....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SynSama

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam,że Lewy i Piątek powinni grać razem.Mecz z Izraelem dopiero pokaże gdzie jesteśmy.To pierwszy silny przeciwnik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakiej formie jest ostatnio Milik. Gdyby był w dobrej, to

powiem więcej. Ci dwaj powinni grać w trójkę z Milikiem. Trzeba jak najlepiej wykorzystywać taki potencjał jaki się ma. W drugiej linii zawodników wybitnych nie mamy, natomiast w napaści obrodziło.

Barcelona pokazała, że można grać 3 napastnikami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.06.2019 o 20:05, SynSama napisał:

na próbę zrezygnowałbym z Lewego, który przez większość kariery jest w reprezentacji po prostu ch*jowy, co rzuca sie w oczy jeszcze bardziej na tle jego wyczynów w Bundeslidze

Co takiego? Lewy to najlepszy piłkarz w historii polskiej reprezentacji i też najlepszy obcokrajowiec w Bundeslidze.
Skąd takie herezje w Twojej głowie?

Jakże inny mecz niż z Macedonią. I jak tu nie pisać o dyspozycji dnia? ?
Izrael przecież jest "trochę" lepszy, a dostał baty od Polski, która męczyła się i szczęśliwie wygrała w poprzednim meczu.
Od początku było widać lepiej układającą się grę naszych. Z czego to wynikało? Może przeciwnik był bardziej otwarty i nie grał pressingiem?
Bo nasi gubią się jeśli nawet słaba drużyna ich ciśnie i nie pozwala skonstruować akcji. W tym meczu jakoś akcje ofensywne kleiły się lepiej i chociaż przed zdobyciem pierwszej bramki Izraelczycy zagrozili w prosty sposób i mogli strzelić gola, to udało się nam wypracować przewagę, którą potwierdził gol.
Po przerwie kontrowersyjny karny już całkiem odebrał ochotę do gry gościom, czego skutkiem był dobit w wykonaniu naszych.

Jeden z lepszych meczów naszych orłów w ostatnim czasie, a z pewnością najbardziej skuteczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mecz który dało się oglądać bez nerwów, bez obaw o końcowy wynik i bez poczucia żenady.

Nie było wykopów na oślep z następującym po nich machaniem rękami, nie było ciągłego podawania do tyłu, jakoś to w końcu zaczęło przypominać drużynę która chce wygrać i ma na to jakiś pomysł.

Ale warto pamiętać, że to tylko Izrael, co będzie w meczu z mocniejszym przeciwnikiem?

Generalnie trzeba się cieszyć, bo poprzednie mecze pod wodzą Brzęczka wyglądały strasznie smętnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Jaro_747 napisał:

jakoś to w końcu zaczęło przypominać drużynę która chce wygrać i ma na to jakiś pomysł.

na Euro będzie znów tak samo (jak zwykle) 3 mecze i go home

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak daleko w przyszłość nie wybiegam, ale po ostatnich Mistrzostwach Świata gorzej już nie będzie. Tyle, że w Mistrzostwach Europy nawet losowanie nie pomoże, tu słabych drużyn nie ma. A przynajmniej takich które nie byłyby w stanie nas ograć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, witek_z napisał:

na Euro będzie znów tak samo (jak zwykle) 3 mecze i go home

Tak będzie na 100 %.....przepraszam...na 120$.

7 godzin temu, soundchaser napisał:

Co takiego? Lewy to najlepszy piłkarz w historii polskiej reprezentacji i też najlepszy obcokrajowiec w Bundeslidze.
Skąd takie herezje w Twojej głowie?

Stąd, że do wielu meczy podchodzi, jak do zakupu pietruszki na targu. To nie jego wina. Każdemu by to wisiało po osiągnieciu tego, co on osiągnął. Tym bardziej nie wystawiałbym go w każdym meczu, a budował Piątka u którego głód pokazania się i sukcesu jest o wiele wyższy. 

W dniu 9.06.2019 o 21:34, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

To pierwszy silny przeciwnik.

Jeśli to dla Ciebie jest silny przeciwnik, to...ja nie mam pytań :-))).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jednym wysokim zwycięstwie i niezłej grze polskich piłkarzy zapanowała euforia. 

Warto jednak zauważyć, że wzrost formy pokazały także Austria i Słowenia, które również odniosły wysokie zwycięstwa.

A jak mawiał klasyk - gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Tym razem pozwolił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SynSama napisał:

Stąd, że do wielu meczy podchodzi, jak do zakupu pietruszki na targu. To nie jego wina. Każdemu by to wisiało po osiągnieciu tego, co on osiągnął. Tym bardziej nie wystawiałbym go w każdym meczu, a budował Piątka u którego głód pokazania się i sukcesu jest o wiele wyższy. 

Wydaje mi się, że Lewemu zależy nadal na dobrej grze i skuteczności w kadrze, ale nie ma odpowiedniego wsparcia, takiego jakie ma w lidze. On jest potrzebny bardzo reprezentacji, bo ciągle to zawodnik światowej klasy i jeśli sam bramek nie strzela, to często przyczynia się do ich zdobywania (bramka Piątka zaczęła się od jego świetnego podania).
Poza tym sieje strach wśród rywali, którzy często angażują więcej swoich sił na jego pilnowanie, co stwarza więcej pola innym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

Poza tym sieje strach wśród rywali, którzy często angażują więcej swoich sił na jego pilnowanie, co stwarza więcej pola innym.

Sieje strach ? Nie zauważyłem. To takie slogany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zyzol napisał:

Po jednym wysokim zwycięstwie i niezłej grze polskich piłkarzy zapanowała euforia.

Gdzie widzisz euforię? Raczej chłodna, aczkolwiek pozytywna ocena meczu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SynSama napisał:

Sieje strach ? Nie zauważyłem. To takie slogany.

Może nie strach, ale skupia większą uwagę wokół siebie. Przeciwnicy jednak czują respekt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski jest dla tej reprezentacji super ważny. A teraz wreszcie widać sensowną taktykę w ataku. Proszę przypomnieć sobie jak to jeszcze niedawno temu wyglądało - na szpicy samotny Lewy otoczony przez 3 obrońców a cały pomysł ataku polegał na dośrodkowaniu na jego głowę. Teraz gdy gra cofnięty dalej ściąga ze dwóch obrońców i robi miejsce dla wchodzącego Piątka.

Obrońcy już muszą kombinować bo samo bieganie za Lewym już nie starcza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, soundchaser napisał:

Gdzie widzisz euforię? Raczej chłodna, aczkolwiek pozytywna ocena meczu.

Wyraźnie zawężasz własne pole widzenia do Bocznicy.

Oglądałem wczorajsze komentarze pomeczowe w TVP Sport, słuchałem i czytałem dzisiaj w innych mediach. Chłodu w nich  jak na dworze.

Też pozytywnie oceniam ten mecz - pod względem ustawienia, gry i skuteczności. Tylko, że na razie był to jeden mecz. I powtórzę raz jeszcze rywale w grupie zagrali też lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dobry występ naszej drużyny.Było więcej gry kombinacyjnej,więcej biegania i walki.Wystawienie Lewego i Piątka sprawdziło się co dla mnie było oczywistością. Nawet Zieliński miał przebłyski.Ale niestety były też znane od lat bolączki typu niecelne podania,gra do tyłu,rozgrywanie piłki przez stoperów.Było lepiej ale do euforii daleko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Zieliński nareszcie swoim występem nie przyprawiał o ból głowy.

Cały czas niepokoi mnie Krychowiak. Facet nie nadąża za przeciwnikiem a jak zabiorą mu piłkę to fauluje. Lepszy już Krychowiak nie będzie, trzeba rozglądać się za następcą a tego chyba Brzęczek nie robi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Cały czas niepokoi mnie Krychowiak. Facet nie nadąża za przeciwnikiem a jak zabiorą mu piłkę to fauluje.

To prawda, ale został bohaterem w meczu z Macedonią w końcówce meczu łapiąc się za jaja, co wybiło sędziemu pomysł odgwizdania karnego za ewidentną rękę. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, soundchaser napisał:

To prawda, ale został bohaterem w meczu z Macedonią w końcówce meczu łapiąc się za jaja, co wybiło sędziemu pomysł odgwizdania karnego za ewidentną rękę. ?

Fakt że aktorsko jest coraz lepszy. Dlatego powinien zmienić zawód.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.06.2019 o 08:34, Zyzol napisał:

Po jednym wysokim zwycięstwie i niezłej grze polskich piłkarzy zapanowała euforia. 

Warto jednak zauważyć, że wzrost formy pokazały także Austria i Słowenia, które również odniosły wysokie zwycięstwa.

A jak mawiał klasyk - gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Tym razem pozwolił.

pełna zgoda, jest euforia jakby to był co najmniej wygrany ćwierćfinał z Angolami. Panowie, Izrael, 84 miejsce w rankingu fifa....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rasputin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.