Skocz do zawartości
IGNORED

Piłka nożna


Hermes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uważam się za eksperta , jestem po prostu miłośnikiem kopanej.  I fanem Barcy .Pomyliłem się  ale cieszę się ,że tak udanie zaczął.  Nie mogę zgodzić się z opinią ,że w Monachium wpychał piłkę do pustej bramki. Jest dobrze ale z oceną trzeba poczekać do meczów z bardziej wymagającymi przeciwnikami i meczów o najwyższą stawkę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Nie uważam się za eksperta , jestem po prostu miłośnikiem kopanej.  I fanem Barcy .Pomyliłem się  ale cieszę się ,że tak udanie zaczął.  Nie mogę zgodzić się z opinią ,że w Monachium wpychał piłkę do pustej bramki. Jest dobrze ale z oceną trzeba poczekać do meczów z bardziej wymagającymi przeciwnikami i meczów o najwyższą stawkę .

 

10 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Nie uważam się za eksperta , jestem po prostu miłośnikiem kopanej.  I fanem Barcy .Pomyliłem się  ale cieszę się ,że tak udanie zaczął.  Nie mogę zgodzić się z opinią ,że w Monachium wpychał piłkę do pustej bramki. Jest dobrze ale z oceną trzeba poczekać do meczów z bardziej wymagającymi przeciwnikami i meczów o najwyższą stawkę .

Nie piszę to do Ciebie.Zwróć uwagę co eksperci mówili gdy chciał iść do Realu a później Barcelony.

Od momentu jak zaczął grać w LH ucichli wszyscy, czekają tylko aż będzie miał gorszy dzień i np. bramki nie strzelili lub Barcelona przegra.Nie znam RL i trudno mi go oceniać ale jest wielu większych pajaców gwiazdorskich.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, djedryk napisał:

Nie mogę zgodzić się z opinią ,że w Monachium wpychał piłkę do pustej bramki

Kto wydaje takie opinie? Tylko zakompleksieni hejterzy i trolle.
Wystarczy sobie pooglądać bramki Lewandowskiego na YT, żeby zobaczyć jak różne strzelał, a przy tym mnóstwo przepięknych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, soundchaser napisał:

Kto wydaje takie opinie? Tylko zakompleksieni hejterzy i trolle.
Wystarczy sobie pooglądać bramki Lewandowskiego na YT, żeby zobaczyć jak różne strzelał, a przy tym mnóstwo przepięknych.

Aż prezesi z BM są zdziwieni że RL strzela bramki w Barcelonie.

Kiedyś  cieszyło mnie jak BM  lał z  RL     Real i Barcelonę

Teraz będę się cieszył jak RL upokorzy BM jeszcze na ich własnym stadionie.

Wszystko będzie zależało od dyspozycji i gry w danym dniu zobaczymy, może będzie remis i wszystkich zadowoli.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynamniej na razie widać, że Lewandowski w Barcelonie zyskał spokój, gra na większym luzie i z większą radością. Do pełni szczęścia brakuje tylko lepszego dostrzegania go na boisku przez innych zawodników Barcelony. 

Dopiero jednak LM da podstawy do bardziej rzetelnych ocen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zyzol napisał:

brakuje tylko lepszego dostrzegania go na boisku przez innych zawodników Barcelony

Również dostrzegam takie sytuacje.

Mnie cieszy, że Lewandowski okrzepł. Nie zgrywa gwiazdora i jest, wydaje się, starszym bratem dla młodych zawodników... 

Nie jestem jakimś fanem RL ale cieszy mnie jego powodzenie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem wczorajszego meczu Barcy. Pierwszy raz w tym  sezonie widziałem tę drużynę z Robertem. To zupełnie inny zespół niż dawna Barcelona. Grają bardzo szybko , kombinacyjnie i ofensywnie. To nie jest tylko tysiące podań , głównie w szerz . Dzięki takiej grze stwarzają sobie liczne sytuacje strzeleckie. Nie ma też tej indolencji strzeleckiej. Robert wpasował się wczoraj idealnie , nie tylko zdobywał bramki ale i podawał. Również bardzo dobrze grał Dembele . To kiwkarz nieprzeciętny, może nawet najlepszy na świecie w tej chwili .Nie strzelił bramki ale wypracowywał pozycje. Jedyny mankament w grze Barcy to dla mnie gra obronna. Ja rozumiem ,że jak grają wysoko to jest ryzyko nadziania się na kontrę ale za dużo było niepewności w grze obronnej. Pilzno to nie potentat piłkarski ale solidna ,średnia , europejska klasa. Na jej tle Barcelona wypadła bardzo dobrze , nie wiem jak będzie w przypadku drużyny topowej. Ale trzeba przyznać ,że Pilzno nie grało źle. Zagrało otwartą piłkę, nie pękało , nie grało bojaźliwie. Mieli  nawet swoje szanse. Po prostu trafili na lepszych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Poraz pierwszy poczułem autentyczny wstyd. Tak wstyd. Wstyd za ten pieprzony archaiczny futbol plus brak zaangażowania. Zakpili sobie z kibiców. Tak słabo to nawet z Belgią nie było do tego wolni, podania bez odpowiedniej siły nawet. Dno.

Pamie Michniewicz! Nie jedź do Kataru. Po co? Żeby znowu było jak ostatnio? Będzie jeszcze gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie stare słabości, żadnych nowych pomysłów, zero stylu.

W pierwszej połowie znana taktyka "laga na Roberta" która oczywiście niczego nie przyniosła oprócz żenady.

W drugiej coś tam próbowali, ale Milik żeby strzelić jedną bramkę musi mieć pięć okazji, a tylu drużyna nie miała w ciągu całego meczu.

Zastanawiam się tylko co tam robił Grzesiu, czyżby płacił Michniewiczowi za wstawianie do składu?

My na ten cały Mundial jedziemy, czy nie jedziemy bo już się pogubiłem?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jaro_747 napisał:

Wszystkie stare słabości, żadnych nowych pomysłów, zero stylu.

W pierwszej połowie znana taktyka "laga na Roberta" która oczywiście niczego nie przyniosła oprócz żenady.

W drugiej coś tam próbowali, ale Milik żeby strzelić jedną bramkę musi mieć pięć okazji, a tylu drużyna nie miała w ciągu całego meczu.

Zastanawiam się tylko co tam robił Grzesiu, czyżby płacił Michniewiczowi za wstawianie do składu?

My na ten cały Mundial jedziemy, czy nie jedziemy bo już się pogubiłem?

 

Niestety jedziemy na Mundial. Niestety bo znowu w roli statystów, bo nie wierze, ze ta gra to zasłona dymna. Krychowiak ma widać abonament na gre, ale jak widać najlepsze lata już za nim. Bo teraz jest przeciętniakiem i znowu nie ma komu prowadzić gry. Obrona nie istnieje, wymienność pozycji i gra bez piłki nie istnieje, dokładność zagrań pod presją nie istnieje. Zaangażowanie czy chociaż chęć doskoku wślizgu odbioru nie istnieje. Wszystko to można nadrobić, ale do tego trzeba mieć świadomość , że można pomimo, że jest sie gorzej wyszkolonym, ale żeby tak było potrzeba zaangazowania, gryzienia trawy dosłownie.

Michniewicz wystawiając taki skład , udowodnił, że raczej nic nie zwojujemy.

Panie Michniewicz nie jedź do Kataru!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do Kataru jedziemy.

Słabo to widzę. A nie mogłaby każdemu z naszych piłkarzy mamusia wypisać zwolnienia? To jakoś honorowo pozwoliłoby uciec od kolejnej żenady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad pomeczowy Zielińskiego mnie dobił. Szanowny Pan Zieliński widział w grze plusy i o nich mówił. Czy rzeczywiście oni nie zdają sobie sprawy z żenady , która dzisiaj była???

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krzych 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Krzych 2 napisał:

Wywiad pomeczowy Zielińskiego mnie dobił. Szanowny Pan Zieliński widział w grze plusy i o nich mówił. Czy rzeczywiście oni nie zdają sobie sprawy z żenady , która dzisiaj była???

 

Niech sobie obejrzą ten mecz na powtórce .

12 minut temu, frank1 napisał:

Wstyd, nie tragedia

 

Mecz można przegrać ale chodzi o styl !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polscy zawodnicy nie są wyszkoleni technicznie. Stąd niedokładne podania, nieumiejętność przyjęcia piłki, brak dryblingu,... Do tego słabe walory atletyczne; brak startu do piłki, gra ciałem, szybkość...

Tak było, jest i zapewne będzie... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grzegorz7 napisał:

Polscy zawodnicy nie są wyszkoleni technicznie.

Z wyjątkiem Lewandowskiego.
 

 

2 godziny temu, Grzegorz7 napisał:

Do tego słabe walory atletyczne (...) gra ciałem

Oprócz Krychowiaka. 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Grzegorz7 napisał:

Do tego słabe walory atletyczne; brak startu do piłki, gra ciałem, szybkość...

Ale to dotyczy wszystkich poza Lewandowskim. Jest jeszcze coś i to jest w mentalności, czysty brak wiary, że można. Stopień zaangazowania Holendrów w mecz nie był większy, ale przewage zrobiły umiejętnosci. Jeśli się walczy i właduje w to 100% serducha można cos zdziałać, ale można i przegrać wyżej, ale po walce i nikt nie miał by do nich pretensji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przegrali nie tylko z Holandią, z powtórką Homeland też.

Są rzeczy ważne i ważniejsze 😂

"Homeland" - ależ to się (nadal) ogląda...po prawie 10 latach nic ten serial nie stracił.

Tymczasem dla pilkarzyków nóżką kopiących balonik (nadziei naiwnych 54 tys. na stadionie), nasz "matecznik narodowy" nie okazał się "homelandem" i zwyczajnie olali zgromadzonych.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie olali. Po prostu nie potrafili.

Do tego trener zamieszany niegdyś w handel meczami. 

Trzeba poczekać pokolenia aby również ten układ trenersko działaczowski poszedł w diabły. 

I oby obecnych 10-15 latków nie zniszczył...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz z Walią w nic nie znaczącej Lidze Narodów o 20:45. Od 19:30 już w TVP studio i ten licznik na ekranie odliczający czas do rozpoczęcia... jakie to śmieszne. 😆

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie oglądam, onet podaje że na razie remis 0:0.

Oczywiście nie piszą że to zwycięski remis. Tak to jest jak media oddaje się Niemcom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, soundchaser napisał:

Znów geniusz Lewandowskiego - jedno idealne przyłożenie nogi załatwiło sprawę.

Podanie było faktycznie genialne, ale jedno na 90 minut. Trochę za mało, jak na Lewandowskiego. Przez 80 minut truchtał na boisku, tracił wiele piłek i niecelnie podawał. Ta asysta wypacza jego ocenę za ten występ. Choć trzeba przyznać, ze był ostro traktowany przez walijskich obrońców. Tak naprawdę mecz uratował Szczęsny (99 procent formy i umiejętności plus 1 procent szczęścia przy strzale Bale'a w poprzeczkę). W tym meczu błysnął on wysoka formą.

Wracając do Lewandowskiego, może wykaże więcej zaangażowania na mistrzostwach w Katarze, gdzie zamierza nosić jako kapitan Reprezentacji Narodowej Polski ukraińskie barwy:

FdGtFRqWAAAsLqM?format=jpg&name=small

„To będzie dla mnie zaszczyt móc zawieźć tę opaskę kapitana w barwach Ukrainy na Mistrzostwa Świata” – czytamy we wpisie „Lewego”, w języku angielskim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mnie takie zachowanie Lewandowskiego jest nieodpowiedzialne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, soundchaser napisał:

Znów geniusz Lewandowskiego - jedno idealne przyłożenie nogi załatwiło sprawę.

...pod warunkiem, że końcowym wykonawcą, nie jest A. Milik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

36 minut temu, iro III napisał:

...pod warunkiem, że końcowym wykonawcą, nie jest A. Milik.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.