Skocz do zawartości
IGNORED

Rozmowy na luzie ...


palton

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jesli sam twórca wątku go zamknął, to oznacza, że jest koniec dyskusji. Nie rozumiem dlaczego dyskusja, zamiast być tam rozlewa się w inne wątki, które mają zupełnie inne zadanie i cel. To zdecydowanie brak konsekwencji działania moderacji.

Jak dyskusja ma dalej trwac i to na takim samym poziomie jak dotychczas, niech sobie koledzy otworzą swój wątek i tam się dalej wyżalają.

Albo rybka albo pipka.

Pyszna rada. A zatem gdy tylko moderacja przeniesie mój wątek z Bocznicy do Klubów, dyskusja tam powróci. A na razie czekam na ostateczną decyzję moderacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Niemniej gdybym tak robił to wolałbym odpalać filmy na blureyu za 300 zł niż na wypasionym dvd za kilka tysięcy, ale ja wiem, że to jest nie do ogarnięcia dla ciebie :)

Niestety o sprzęcie video masz takie samo blade pojecie jak o sprzecie audio.

Pieprzyłeś farmazony w tym wątku jak potłuczony i jak wyszedłeś na idiotę to zaprzestałeś swoich idiotycznych uwag.

Wyjaśnie tobie po raz kolejny ,że pomimo oznaczenia DVD A1UD odtwarzacz ten odtwarza płyty DVD i również (a może przede wszystkim) płyty Bluray.

Ale w jednym masz rację ten odtwarzacz jest "wypasiony" i odtwarza płyty DVD z upscalingiem do 1080i a jakość tej konwersji jest najlepsza jaką widziałem.

Dotarło w końcu do ciebie?

Myslę jednak ,że nadal nie wiesz o co chodzi bo jak już wcześniej pisałem nie odróżniasz tostera od odtwarzacza a co najważniejsze ,dla ciebie i tak wszystko gra tak samo do czego oficjalnie przyznajesz sie na forum.

 

I co tu jeszcze pisać?

 

Szkoda czasu bij dalej pianę na forum to wychodzi tobie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bum, jeśli tak, to tu polegnie Twoja teoria mówiąca że nie usłyszysz różnicy pomiędzy mp3 a oryginałem na zawsze.

Nie byłbym taki pewien, wiele osób próbowało ....

Poza tym nie pisałem, że to niemożliwe, tylko że trudne. Zwłaszcza jak nie mozna porównac bezpośrednio przełączając szybko pomiędzy fragmentami.

 

Bo my rozmawiamy a nie szczekamy.

Tym bardziej nie będzie powodu do odszczekiwania czegokolwiek ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzuB. Tak sobie myślę, że jeśli w nazwie klubu będą te nieszczęsne grające kable, awanturom nie będzie końca.

Kiedy tu przecież chodzi o awantury.

Ja to bym założył jeden wątek, "Gladiatorzy" , określił graniczne reguły walki wynikające z przepisów prawa. Piszący nie mieliby prawa banowania z wątku kogoklowiek.

I niech się walą. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie, tylko te wątki zostały przeniesione w nieodpowiednie miejsce i w związku z tym są zamknięte.

Gdzie mamy sie podziać, biedacy ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzuB. Tak sobie myślę, że jeśli w nazwie klubu będą te nieszczęsne grające kable, awanturom nie będzie końca.

Racja. Zmieńmy nazwę na Klub Dyskusyjny Audiofila

Moderacjo, czy można przenieść stary klub pod nową nazwą? Obiecuję swoją marsową minę w sprawie radykalnych kłótni. Misiomor, ty składałeś propozycję, ja składam swoją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, to dobry pomysł. Ale profilaktycznie zbanuj 11 członków klubu słusznie minionego (tylu mam w ignorowanych i nie muszę czytać ich mondrości). Chyba wiesz których?;))

Papageno, Ty najpierw zrób porządek ze swoją mleczarnią bo jak pisałeś jest tyle much że obsiadują i sr**ą za przeproszeniem na wyborowy sprzęt pana Kiuchi w twoich sielskich salonach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne miejsce i okolice, z Łodzi to kawałek.Dziękuję za zaproszenie - będę chciał posłuchać monitorów w W-wie.

Myślę że Umka coś zorganizuje.Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne miejsce i okolice, z Łodzi to kawałek.Dziękuję za zaproszenie - będę chciał posłuchać monitorów w W-wie.

Myślę że Umka coś zorganizuje.Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość papageno

(Konto usunięte)

Piękne miejsce i okolice, z Łodzi to kawałek.Dziękuję za zaproszenie - będę chciał posłuchać monitorów w W-wie.

Myślę że Umka coś zorganizuje.Pozdrawiam.

Witaj, ziomalu. Urodziłem się i do końca studiów mieszkałem w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, to dobry pomysł. Ale profilaktycznie zbanuj 11 członków klubu słusznie minionego (tylu mam w ignorowanych i nie muszę czytać ich mondrości). Chyba wiesz których?;))

Załapałem się?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Nie wiem czy zostałbym na forum gdyby mój profil miałby być jawny tak jak na NK. Niby miałem tam konto parę lat i nic nieprzyjemnego się mi nie przytrafiło ale to chyba nie o to chodzi.

 

Przecież zawsze możesz, tak jak zresztą i na wspomnianej NK, założyć profil:

Fox Mulder (zbieżność imienia i nazwiska) plus zdjęcie, to które masz, bo i tak nie ma jak udowodnić, że tak właśnie nie wyglądasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Moulder był źródłem mojego nicka a zdjęcie to z mojego poprzedniego wcielenia:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie z prywatnego albumu, nie chciałbym aby zobaczyła je moja Żona...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.