Skocz do zawartości
IGNORED

Rozmowy na luzie ...


palton

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteście w błędzie a Fox Was bajeruje.

Obecny avatar jest rzeczywiście sprzed lat.

 

photo-27349.jpg?_r=1368286503

 

Ale obecnie Fox wygląda tak:

 

photo-35801.jpeg?_r=1359926930

 

Trochę posiwiał...

To od tego poszukiwania grania w kablach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie z prywatnego albumu, nie chciałbym aby zobaczyła je moja Żona...

 

Chyba że , byłaby tak wyrozumiała , jak Dane Scully ?

 

Jesteście w błędzie a Fox Was bajeruje.

Obecny avatar jest rzeczywiście sprzed lat.

 

photo-27349.jpg?_r=1368286503

 

Ale obecnie Fox wygląda tak:

 

photo-35801.jpeg?_r=1359926930

 

Trochę posiwiał...

To od tego poszukiwania grania w kablach...

 

Trza jednak przyznać , że ząb czasu przydał mu charakteru !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo Czester gotów posądzić mnie i Was o kradzież wizerunku!

fox nadgryziony zębem czasu...

 

aktor-johnny-zarost-depp.jpeg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox. staruszku.

Kiedy to było...?!

Staruszku? Fakt, Johnnemu stuknęła w tym roku pięćdziesiątka...gdyby pisał na naszym forum mógłby zostać przyjęty do klubu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox. staruszku.

Kiedy to było...?!

 

Grzesiu wszystko przed nami w myśl powiedzenia :" Po czterdziestce zaczyna się starość młodych, a po pięćdziesiątce młodość starych."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, ja już jestem młody...

 

W takim razie GRATULUJĘ ! Ja jestem jeszcze stary , ale za siedem lat (mam taką nadzieję) dołączę do Waszego klubu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki:

Jeden pan domaga się definicji:

 

 

Nie kwestionuję, że ktoś lubi koncerty, jednak usilnie dopraszam się definicji prawdziwego melomana.

 

Definicja jest zatem taka:

 

Prawdziwy meloman to ktoś, kto nie potrzebuje transportu Reimyo by muzyka fortepianowa nie była bezładnym hałasem.

 

To prawda. Dawno temu, gdy miałem sprzęt taki sobie, w ogóle nie słuchałem muzyki fortepianowej. Odbierałem ją jako bezładny hałas. I teraz będzie najgorsze - to nie jest lokowanie określonej marki - transport Reimyo otworzył mi uszy na dźwięk fortepianu. Potem zakupy hurtowe nagrań fortepianowych, poszerzanie wiedzy w tym zakresie, umiejętność rozróżniania kto gra itd. I dążenie do naturalności - w moim wyobrażeniu - dźwięku w systemie.

Z neutralnością miałem problemy, gdy miałem lampę, hehehehe.

 

Prawdziwy meloman słucha muzyki, a nie transportów, wzmacniaczy, kabli i piegów harmonixa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl trochę, zanim coś napiszesz. Wg tego co napisał Papageno, Jan Weber (o ile wiesz kto to był) nie mógłby słuchać nagrań fortepianowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z zapowiedzia wpisy bez związku z tematem wylatuja z autorem

Sorki za off top ale musze to napisac - Cir nie nadaje sie moim zdaniem na moderatora zupelnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie? Wreszcie ktoś zrobił porządek ze szkodnikami.

Od razu jest spokojniej.

To ze trzyma dyscypline to moze i ok, ale styl jak i to ze czasami nie rozumie sensu dziwnych (trzeba przyznac) wpisow pokazuje ze sie do tego nie nadaje ( potrafi np skasowac cenne wpisy bo do kogos ma jakies ale- tak absolutnie nie powinno byc), bez urazy ale tak sadze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze trzyma dyscypline to moze i ok, ale styl jak i to ze czasami nie rozumie sensu dziwnych (trzeba przyznac) wpisow pokazuje ze sie do tego nie nadaje ( potrafi np skasowac cenne wpisy bo do kogos ma jakies ale- tak absolutnie nie powinno byc), bez urazy ale tak sadze.

równiez bez urazy - akurat miałem okazje posłuchac " twojego hi-endu " - pisz dalej swoje banialuki i kolejne donosy

 

@cir (moderator) :

Zwracam uwagę, że nie wszyscy tutaj piszący akceptują boiskowo-knajpianą terminologię. "Wylatywać" to może bocian do ciepłych krajów albo pijaczek ze speluny na ulicę. Wpis nie na temat i jego autor mogą być "usuwani". Anonimowość internetu nie jest usprawiedliwieniem, szczególnie w przypadku moderatora.

wiekszosc twoich wpisów to ataki personalne więc jestem przyzwyczajony

usuwać równiez mozna toksyczne odpady więc to tez może sie komus nie podobać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cir & sly30 : jeżeli już, to drwię, a nie atakuję. Udanego moderowania i bicia rekordu postów.

 

I pardon, chyba za dużo OT.

Anuśka nie ma tematu w hi-end aby nie pojawialy sie dośc stałe składy osobowe które nieraz po jednym wpisie rozpoczynaja kolejna awanture lub prowokacje

sami wyraziliscie głos w ankiecie że ma byc przywrócona zakladka hi-end -czysto tematyczna -tymczasem regularnie mamy próby zrobienia bocznicy 2

moge zdradzic wielka tajemnice że osoby które sa agresywne we wpisach -same sa autorami zgłoszeń do moderacji gdy ktoś je zaatakuje i żądaja pousuwania wszystkich wpisów które im się nie podobają

rozumiem że to taka " zabawa " - tyle ze niekoniecznie musi sie to odbywać w zakładkach tematycznych a zwłaszcza tej która powstała specjalnie dla userów którzy chcieli rozmów na konkretny temat . Nikt nie kasuje wpisu powiedzmy lużniejszego czy żartobliwego ale skoro zostaje zmieszany człowiek podany z nazwiska tylko dlatego ze jest dystrybutorem i odwiedził swojego klienta to trudno dalej udawać że jest OK i traktowac to jako " cenne wpisy userów audiostereo"

EOT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie? Wreszcie ktoś zrobił porządek ze szkodnikami.

Od razu jest spokojniej.

 

Przynajmniej z większością.

Bo jeszcze jeden pasożytniczy topic (ten o wszechartystce wszechczasów) rozwija się jak zdrowy nowotwór, boję się takiego rezultatu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Stasiop dnia 19.07.2013 - 20:04 napisał

To ze trzyma dyscypline to moze i ok, ale styl jak i to ze czasami nie rozumie sensu dziwnych (trzeba przyznac) wpisow pokazuje ze sie do tego nie nadaje ( potrafi np skasowac cenne wpisy bo do kogos ma jakies ale- tak absolutnie nie powinno byc), bez urazy ale tak sadze.

równiez bez urazy - akurat miałem okazje posłuchac " twojego hi-endu " - pisz dalej swoje banialuki i kolejne donosy

 

 

A co to ma do rzeczy??? Sam widzisz ze nie potrafisz nawet logicznie w temacie odpowiedziec to co dopiero rozumiec wpisy innych ludzi np Rafaella i innych. Ta odpowiedz to tylko Twoj atak personalny na mnie nic wiecej, a sam masz bronic przed takimi praktykami... ;) Kolejny juz raz pisze ze sie do tego nie nadajesz - to nie ze cos do Ciebie mam absolutnie! Poprostu powtarzam, nie nadajesz sie na moderatora a w szczegolnosci zakladki high-End. Duzo lepszy i bardziej na poziomie i z inteligencja jest Palton ale widac on nie ma tu nic do gadania.

A jesli chodzi o donosy jak to nazwales to trzeba w koncu powiedziec NIE przed pewnymi buszmenskimi praktykami ktore tu sa na forum notorycznie stosowane, dla dobra wiekszosc uzytkownikow a nie dla dobra jednej 'szarej eminencji' ktora jest tutaj jaskrarwie forowana ;)

Zreszta poczytaj inne fora zagraniczne dot. tematu audio, nigdzie nie ma takiego bajzlu jak na audiostereo. Za ten bajzel w duzym procencie odpowiadacie Wy moderatorzy!!!

 

Pozdrawiam stasioP

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Napisano wczoraj, 12:16

 

Wyświetl postUżytkownik sly30 dnia 19.07.2013 - 19:55 napisał

Dlaczego nie? Wreszcie ktoś zrobił porządek ze szkodnikami.

Od razu jest spokojniej.

 

Przynajmniej z większością.

Bo jeszcze jeden pasożytniczy topic (ten o wszechartystce wszechczasów) rozwija się jak zdrowy nowotwór, boję się takiego rezultatu:

Za to wątek o kremowych sieciówkach, czy też sieciowych kremówkach godny jest samego papieża, gdy był na etapie demencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego "wzmacniacz" Stasiop nie jest jeszcze niebieski?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to wątek o kremowych sieciówkach, czy też sieciowych kremówkach godny jest samego papieża, gdy był na etapie demencji.

 

Też go uważam za kretyński, ale tam przynajmniej nie wkleja się takiej masy obrazkowego gówna. Poza tym autor topica o "wszechartystce" dodatkowo zaśmieca forum dość obrzydliwą katoprawacką propagandą, co jednak jest bardziej szkodliwe od ideé fixe na punkcie plastikowej lolitki.

 

Socjopatów powinno się gonić z forum ciężkim i długim kijem :)

 

P.S.

Chociaż - jedna rzecz mnie jednak niepokoi: pierwszy raz spotykam się z przypadkiem dorosłego (podobno) człowieka, który nad fotkami banalnej plastikowej dziewuszki ślini się jak nastolatek, widzący pierwszą w życiu nagą dupę. To naprawdę (bez ironii) może być ciężka choroba...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiop -sklejasz dwie wypowiedzi swoja i moja potem komentujesz tyle ze kto odrózni co jest twoje a co moje ? chyba był jakiś przeskok iskry na synapsach nerwowych

Rafaello sie tez poskarżył tobie ? nasz drogi user Rafaello miał 3 konta i nie potrafil sie powstrzymać przed uzywaniem ich jednocześnie w dodatku straszył mnie na PW że pożałuje wszystkiego gdyż ma układy z właścicielem lub zarządem spółki :) i załatwi mnie -obecnie wypisuje rózne zabawne teksty w swojej stopce - otóż prosze bardzo załatwiajcie mnie obaj - ja potrafie wyłączyć komputer i robic co innego -wy nie potraficie i to widać- sam mam już dość tych zabaw- choc rozumiem ze wam sie strasznie nudzi - jednak są granice

To ze ktos ma duzo wolnego czasu i spędza go z uporem maniak w zakładce hi -end nie czyni go jakakolwiek wyrocznią i to jest wasz problem jak widze

Stasiop ty zacząłeś znów osobista awanure ze mna kiedy wyrazilem swoja osobistą opinie o twoim hiendzie z laptopa , skomentowałem twoją nawiedzona wypowiedz o domniemanym slyszeniu przez ciebie szumu kwantyzacji na sprzecie innego konstruktora DIY -jednoczesnie tragedia z twojego laptopa według ciebie była super i owego szumu chyba nie miała :) natomiast apogeum nastapiło od kiedy odmówiłem zbanowania Elberotha w konkretnym wątku czego bardzo chciałeś

Elbertoh jest człowiekiem z nazwiska więc skoro wchodzi z kimś w polemike slowną to rozumiem ze wie co robi , w dodatku sam go prowokowałeś więc sądziłem ze obaj wiecie co robicie :) mysle ze Elberoth równiez nie słyszy owego szumu kwantyzacji i w tym jest problem :)

koniec uwag z mojej strony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Stasiop nie wypisuje tych bredni bezinteresownie, pomaluj go na niebiesko!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.