Skocz do zawartości
IGNORED

Rozmowy na luzie ...


palton

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Stasiop nie wypisuje tych bredni bezinteresownie, pomaluj go na niebiesko!

jakies konkrety w temacie branży ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cir ale jaki szum kwantyzacji, jakie banowanie Elberotha, jaki inny uzytkownik DIY??? :D czy ja Ci grozilem? Zaczynasz mocno przesadzac w swych wpisach!

 

Ja nie mam nic do Ciebie to Ty stosujesz jakies osobiste podjazdy i tu uskuteczniacz jakies teorie spiskowe ;) Ja tylko uwazam ze sam sobie dajesz swiadectwo ze na moderatora High-Endu sie nie nadajesz i tyle!!!

 

A to ze nie podobalo Ci sie jak gral moj sprzet..to masz takie prawo tak uwazac i pisac...ale mi chodzi o Twoja prace moderatora! ;)

 

No i nastepny dowod na to tytul watku sa rozmowy na luzie a Ty jak zwykle piszesz nie w temacie ;) Czy nie prawda? Bo co jak co, ale luzu to Ci brakuje :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest własnie problem ja pamiętam wszystko - ty niewiele

komentuje twoje wypowiedzi w pokoju DIY i pokazy twoich sprzetów , jak równiez awanture z Elberothem kiedy pozwolił sobie na komentarz twoich tekstów wypisywanych w zakładce hi-end

ja tak poznaje ludzi zapamietuje co mówia /kazde zdanie/ i co robią

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies konkrety w temacie branży ?

No dowodów niet, poza uporczywą kryptoreklamą :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest własnie problem ja pamiętam wszystko - ty niewiele

komentuje twoje wypowiedzi w pokoju DIY i pokazy twoich sprzetów , jak równiez awanture z Elberothem kiedy pozwolił sobie na komentarz twoich tekstów wypisywanych w zakładce hi-end

ja tak poznaje ludzi zapamietuje co mówia /kazde zdanie/ i co robią

Ale Cir mi chodzi o Twoja dzialalnosc moderatora a nie co sobie tam zapamietujesz czy tez jak sobie segregujesz ludzi bo to nie jest dzialalnosc moderatora, Ty powinienes trzymac porzadek w watku umiec okreslic czy wpis jest na temat czy tez nie oraz pilnowac przed agresja slowna czy tez chamskim zachowaniem. A Ty co nie szukajac dalej piszesz w watku na luzie bez luzu czyli piszesz nie w temacie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo widzisz Stasiop mnie nie można straszyć "wyrzuceniem z pracy" bo nie moderuje zgodnie z twoim " widzimniesię "

dzisiejsza bezsensowna polemike sam zacząłęś po raz kolejny - nie ja

 

No dowodów niet, poza uporczywą kryptoreklamą :)

jplayer + DAC = taśma matka

czy to o to chodzi ? ja myślałem że to dowcip jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote name='cir' timestamp='1374398388' post='2889534'

 

Rafaello sie tez poskarżył tobie ? nasz drogi user Rafaello miał 3 konta i nie potrafil sie powstrzymać przed uzywaniem ich jednocześnie w dodatku straszył mnie na PW że pożałuje wszystkiego gdyż ma układy z właścicielem lub zarządem spółki :) i załatwi mnie -obecnie wypisuje rózne zabawne teksty w swojej stopce - otóż prosze bardzo załatwiajcie mnie obaj - ja potrafie wyłączyć komputer i robic co innego -wy nie potraficie i to widać- sam mam już dość tych zabaw- choc rozumiem ze wam sie strasznie nudzi - jednak są granice

To ze ktos ma duzo wolnego czasu i spędza go z uporem maniak w zakładce hi -end nie czyni go jakakolwiek wyrocznią i to jest wasz problem jak widze

Stasiop ty zacząłeś znów osobista awanure ze mna kiedy wyrazilem swoja osobistą opinie o twoim hiendzie z laptopa , skomentowałem twoją nawiedzona wypowiedz o domniemanym slyszeniu przez ciebie szumu kwantyzacji na sprzecie innego konstruktora DIY -jednoczesnie tragedia z twojego laptopa według ciebie była super i owego szumu chyba nie miała :) natomiast apogeum nastapiło od kiedy odmówiłem zbanowania Elberotha w konkretnym wątku czego bardzo chciałeś

Elbertoh jest człowiekiem z nazwiska więc skoro wchodzi z kimś w polemike slowną to rozumiem ze wie co robi , w dodatku sam go prowokowałeś więc sądziłem ze obaj wiecie co robicie :) mysle ze Elberoth równiez nie słyszy owego szumu kwantyzacji i w tym jest problem :)

koniec uwag z mojej strony

quote

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Najlepszy przykład ze się nie nadajesz na moderatora to to że nie potrafisz się opanować no choćby przekształcanie mojego nicka!

 

Co do układu to i owszem miałem ale porozumienie i je rozpieprzyłeś kolego niszcząc moją prywatną korespondencję do której Site SA w ramach tzw. rozejmu udostępniło mi na stałe. Zachowałeś się jak jakiś BUC; Zniszczyłeś np. korespondencję z nieżyjącymi już forumowiczami np. StefanB, Korwin, AdamHiend. Widzisz jak ktoś nie wie co ma z łapkami zrobić to najlepiej niech ich nie używa. Jak myślisz co się powinno z takimi szkodnikami jak ty zrobić? Już ci pisałem żebyś się skontaktował z zarządem, nie mam ochoty bruździć Spółce ale ty koniecznie chcesz wrócić do starych czasów z przed zakopania toporów.

To nie blef panie, kolego, matołku; po prostu zapytaj!

 

Wracając do moderowania to przekraczasz zdroworozsądkowe działania no bo co za kmiot blokuje użytkownika w wątkach w których właścicielom to nie przeszkadza i później muszą twoje pochopne działania usuwać?

 

Kolejna sprawa to pewna bezstronność, nie wiem co uzyskałeś od firemki która namiętnie pisze nadużywając pluralis maiestatis !

Za co natychmiast usunąłeś tę uwagę?!

 

Tak więc MY Cir przeczytaj i może użyj mózgownicy!

 

Ale Cir mi chodzi o Twoja dzialalnosc moderatora a nie co sobie tam zapamietujesz czy tez jak sobie segregujesz ludzi bo to nie jest dzialalnosc moderatora, Ty powinienes trzymac porzadek w watku umiec okreslic czy wpis jest na temat czy tez nie oraz pilnowac przed agresja slowna czy tez chamskim zachowaniem. A Ty co nie szukajac dalej piszesz w watku na luzie bez luzu czyli piszesz nie w temacie ;)

 

Jest tak konkretnie jak piszesz to jakaś audiofilska homofobia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo widzisz Stasiop mnie nie można straszyć "wyrzuceniem z pracy" bo nie moderuje zgodnie z twoim " widzimniesię "

Kiedy ja Cie straszylem? - KONKRETY!!! ( bo zaczynam tracic luz i pisze nie w temacie watku) :D

 

dzisiejsza bezsensowna polemike sam zacząłęś po raz kolejny - nie ja

Ty to nazywasz polemika? To jest jak gadanie do sciany ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała makabra z zycia forumowego trolla - ich drugie zycie , Rafaell -dodaj jeszcze pisanie mi na PW o sprawach rodzinnych innych forumowiczów aby ich zdyskredytować

zabawa ma polegac na niekonczących się dyskusjach z wami , nic z tego mnie to nie bawi

EOT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafaell i troll??? Cir, opamietaj sie juz!

Definicja Trolla - Najczęściej miały to być stworzenia bardzo stare, brzydkie, złośliwe i mało inteligentne.

zrodlo Wikipedia.

 

No co jak co, ale inteligencje to Rafaell ma ;)

Ale nie wiem jak z uroda? :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź się kolego może za inna pracę jak tu sobie nie radzisz.

 

to do Cira

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ci Cir grozilem sprawe mozesz odddac do prokuratury poniewaz jest to przestepstwo! Ty chyba Cir zaczynasz juz odlatywac;)

Tylko ze jesli mnie pomawiasz ze Ci grozilem, a nie jest to zgodne z prawda (bo nie jest) to ja rowniez moge. Przemysl sobie to ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, to ja uważam, ze coś takiego jak PW na forach dyskusyjnych nie powiino istnieć. Od tego są emaile.

Nie znoszę rozmów w towarzystwie poaz jego plecami, a skarżypyctwo i donosicielstwo zawsze uważałem i będę uważał za wysokiej miary sk***ysyństwo.

 

I tu, akurat, zgadzam się z cirem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, to ja uważam, ze coś takiego jak PW na forach dyskusyjnych nie powiino istnieć. Od tego są emaile.

Nie znoszę rozmów w towarzystwie poaz jego plecami, a skarżypyctwo i donosicielstwo zawsze uważałem i będę uważał za wysokiej miary sk***ysyństwo.

 

 

 

jar1 to świetnie ze masz swoje zdanie ale nie wiem co Ty tam na PW piszesz i do kogo; tak że to co piszesz mogę przyjąć tylko za dobrą monetę.

 

Nie gniewaj się starej daty jestem i jak ktoś mnie poklepuje po plecach to patrzę z której strony dostane w dupę.

 

Jesli Ci Cir grozilem sprawe mozesz odddac do prokuratury poniewaz jest to przestepstwo! Ty chyba Cir zaczynasz juz odlatywac;)

Tylko ze jesli mnie pomawiasz ze Ci grozilem, a nie jest to zgodne z prawda (bo nie jest) to ja rowniez moge. Przemysl sobie to ;)

 

Wyluzuj, u nas sądownictwo to jedna wielka farsa jeszcze zrobią Twojego nicka dowodem w sprawie i nie będziesz mógł 5 lat tutaj pisać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, u nas sądownictwo to jedna wielka farsa jeszcze zrobią Twojego nicka dowodem w sprawie i nie będziesz mógł 5 lat tutaj pisać :)

A myslisz ze nie wiem, naginalem sie 7 lat w sADACH to wiem jaka jest 'sprawiedliwosc' przeciez to rozmowy na luzie nie mozna pozartowac :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na TVP2HD jest koncert Johna Zorna z ekipą.Fajne granie.

 

E.......tam fajne granie?

 

Tu jest pojedynek na gołe klaty))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo to obchodzi?

Wypad Trolu!

To typowy rozrabiaka z Audiohobby. Banować do oporu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sympatyczny Dżentelmen w meloniku???

 

Patrz panie.., czyżby prawda, że szata nie zdobi człowieka?

 

Ps.Chociaż.., jak się przypatrzyć w avatara, to fakt - spojrzenie ma nie wąskie,groźne, jakby rozrabiaki:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.