Skocz do zawartości
IGNORED

Rozmowy na luzie ...


palton

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne jest to, że jak nazywa innego forumowicza idiotą, ot tak bez powodu, moderacja nie reaguje.

Ale napisz tu tylko, że granie kabli może być złudzeniem...

Od razy dostajesz bana...

 

A potem ogólny płacz na Forum, dlaczego panoszy się tu chamstwo, dlaczego ludzie nie chcą pisać...

Ano, nie chcą moderacjo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wpłynąlem na SITE....więc zostala przywrócona.

Jak najbardziej............najciekawsza bedzie sobotnia prezentacja systemu Reimyo w Kaimie..........potem rozgrzany system jedzie na Kujawy.

Patrz Panie jakie czasy doczekałem porozumienia z Paltonem! Gratulacje i czekam na rozwój wydarzeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz Panie jakie czasy doczekałem porozumienia z Paltonem! Gratulacje i czekam na rozwój wydarzeń.

 

Wiesz jest tak Umka będzie mnie dyscyplinował!!))

Będę zmuszony mało mówić,bo...............wszystko wyjdzie na jaw)),ale przypuszczam,ze dam radę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia tego, ile wypijemy tej naleweczki, co obiecałeś przywieźć ;)

 

Alkohol wpływa negatywnie na sam odsłuch,poza tym wprowadza chaos w trakcie odsłuchu........także ostrożnie z tym tematem-osobiście rezygnuję z tego.

Naleweczka owszem bedzie jak się zrobi ta.........latosia))..........z poprzednich lat wyszla już!!

 

A tak zapytam tylko-stolik audiofilski potrzebny u Ciebie-bo my ciężarówka nie przyjeżdżamy-o tym pomyśl,a nie o nalewce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

A kto mówił, że w trakcie odsłuchu??? Przecie przyjeżdżacie dzień wcześniej i nocujecie... zresztą umiar trzeba mieć. Tak to jest z Tobą, przez tel. mówisz o flaszeczce, a na forum stara śpiewka. Dopiero co lekarstwa przestałem brać, to i tak nie mogę więcej niż symboliczną szklaneczkę, mowa był tu o Twoim rozwiązywaniu języka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspomniałem wcześniej o kontrolowaniu przepływu towarów z absolutnym obowiązkiem ceny sprowadzanego wyższej od wyprodukowanego w kraju (w przypadku dostepnosci) teraz jade dalej: 2. kliki i kolesiarstwo w tym lobbing - system oparty na przekupstwie i na glosie i prawie jednostki wpływowej z pominieciem glosu ogolu zawsze będzie dazyl do patologii, i dokładnie to widać w biednych krajach (a czasami nie tylko biednych) na pewno trzeba likwidować lobbing lapowki sponsoringi i inne formy przekupstwa, oraz zwiekszyc decyzje obywateli w przeciwnym wypadku będziemy obserwowali z roku na rok coeraz większe rozwarstwienie dochodow przy czym przeciętny będzie miał albo coraz mniej albo tyle samo a max1% coraz więcej (jak obecnie) to tworzy patologie i szkodzi rozwojowi gdyż pieniadz bedacy w ruchu tworzy rozwój a najbogatsi go tylko transferują - zazwyczaj za granice, ps. apropo punktu 2 jak z wprowadzeniem 12 miesięcznego okresu rozliczeniowego? walcza i widać jakas nadzieje na niewporowadzenie tego kolejnego bzdurnego przepisu szkodzącego wszystkim oprócz kapitalistow i umożliwiającego kapitalistom zmuszanie społeczeństwa do zapiepszania zamiast urlopowania a siedzenia w domu tylko w zime? 3. wpływ na pieniadz musi mieć państwo, żeby nie było możliwości gromadzenia dużych majatkow - one maja być rozprowadzane albo inwestowane - to tworzy kolejna patologie u nas szczególnie widoczna - urobek jest wywoony za granice do zagranicznych banków i gospodarka ma bardzo mało z kapitalistow przeciętny obywatel tez bo mu daja tyle samo jak i mniej od 20 lat (biorac pod uwagę inflacje itd.) i mnamy zastoj.... reszta pozniej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol wpływa negatywnie na sam odsłuch,poza tym wprowadza chaos w trakcie odsłuchu........

Jest wręcz odwrotnie. Po alkoholu swiat jest piekniejszy i muzyka dobrze gra nawet z jamnika. Przyznaj sie odrazu ze lekarz zabronil ci spozywac i nie krec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wcale nie jest śmieszne, wracasz do auta i z 10m widzisz takie coś za wycieraczką

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

surw..stwo powinno być karane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wręcz odwrotnie. Po alkoholu swiat jest piekniejszy i muzyka dobrze gra nawet z jamnika. Przyznaj sie odrazu ze lekarz zabronil ci spozywac i nie krec.

 

:)

 

Starym pierdołom i tak będzie przeszkadzał

 

Zajarajcie - pierwszy raz w życiu

 

Alkohol wpływa negatywnie na sam odsłuch,poza tym wprowadza chaos w trakcie odsłuchu........także ostrożnie z tym tematem-osobiście rezygnuję z tego.

Naleweczka owszem bedzie jak się zrobi ta.........latosia))..........z poprzednich lat wyszla już!!

 

A tak zapytam tylko-stolik audiofilski potrzebny u Ciebie-bo my ciężarówka nie przyjeżdżamy-o tym pomyśl,a nie o nalewce.

 

 

To Ci Dopiero !

 

Stary i Pantalon - udzielają lekcji

 

Ale słucham, nie obrażę, bo Was szanuję

 

Nie mniej doskonale się bawię

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jednak kolega Elberoroth dostarcza nam tez tutaj czesto roznych ciekawych informacji ktore ciezko gdziekolwiek wyczytac i za to mu chwala, a to ze tak juz ma, ze nie potrafi sie przyznac do bledow to tylko sam na tym traci.

 

Podaj mi gdzie popełniłem błąd - to posypię głowę popiołem. Masz 10.000 moich postów do wyboru. Powiedziałbym, że jest to dość szeroki wybór.

 

Pamietaj także, że kłamstwo powtarzane 100 razy (Sly), nie sprawia, że coś staje się prawdą.

 

To że Sly nazwie mnie 100x kłamcą, ponieważ ośmieliłem się powiedzieć, że znam brzmienie wzmacniacza Burmester 911, który miałem u siebie przez 3 miesiące, a przecież wg. niego nie mogłem go poznać bo gra tylko z firmowym przedwzmacniaczem - nie oznacza że to jest prawda. Bo to, i wiele innych teorii Sly, to bo prostu wierutna bzdura.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne audiofilski kaznodziejo. Ty zawsze jesteś prawdomówny. A wczorajsze wyparcie się rozmowy telefonicznej to szczyt bezczelności i podłości.

Można dyskutować na temat Burmestera ale twój wczorajszy numer i chamska, zakłamana postawa sięgnęła bruku.

Czyli wg ciebie to ja jestem kłamcą tak? Perfidny kłamca innych oskarżą o swoje niecne postępki.

 

Już kiedyś się spotkałem z taką postawą gdzie wyrachowany złodziej udawał świętego przy okazji oskarżając innych,uczciwych o kradzieże.

Duże podobieństwo do ciebie.

Gdybyś był trochę bardziej życiowo ogarnięty to wiedziałbyś, że taka postawa w końcu wyjedzie na jaw i wszystko się wysypie.

Takie jest życie i prawa karmiczne. Jeśli sądzisz, że jesteś taki cwaniak to znaczy, że jesteś tylko naiwniakiem.

Na drobnych kłamstewkach i celowym stosowaniu półprawd przyłapałem ciebie już wiele razy.

Ale wczoraj to było już śmieciarstwo i to żałosne. Gdybyś był bystrzejszy to i tak mogłeś wyjść z tego z twarzą ale tak strach ciebie obleciał przypominając sobie tą rozmowę, że w pośpiechu musiałeś zaprzeczać, potwierdzając opinię, że jesteś perfidnym kłamcą.

 

Zresztą wiele osób uważa ciebie za kłamcę wiec nie jestem tu odosobniony. Po wielu latach prawda o tobie jest znana.

I absolutnie nie obawiam się ciebie publicznie oskarżać o kłamstwo.

Jeśli zjawię się kiedyś na Audio Show to narobię tobie publicznie wstydu przy wszystkich a jeśli jeszcze trafi się jakiś dziennikarz....to będzie się działo.

Możesz cwaniaczku podać mnie do sądu a ja zażądam badania na wariografie i co wtedy?...Leżysz i kwiczysz!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Sly, ja jestem inteligentny, ale nie zamierzam mówić nieprawdy o tym że kiedyś polecałem transport Metronome, skoro taka sytuacja nigdy nie miała miejsca.

 

Zresztą to nie pierwszy raz gdy twoje 'teorie' nie wytrzymują nie tylko konfrontacji ze stanem faktycznym, ale przede wszystkim konfrontacji z logiką.

 

Przykłady ?

 

Skoro jestem osobą niewiarygodną jak twierdzisz w swoich wpisach, to dlaczego dziesiątki razy zwracałeś się do mnie o różne porady ? Po co pisałeś i wydzwaniałeś ?

 

Odpowiesz - przejrzałeś na oczy. Ale skoro tak, i skoro - jak twierdzisz - poleciłem ci Metronome, które tak kochasz, to dlaczego mówisz że jestem niewiarygodny ? Przecież poleciłem ci coś co idealnie wstrzeliło się w twój gust ! Powinieneś mówić wszem i wobec że czytam w ludzkich myślach, a tu taka sytuacja ...

 

Nie mówiąc już o tym, że żadna trzeźwo myśląca osoba, która zna moje podejście do różnego Audio-Voodoo i Metronome w szczególności - nie będzie chyba w stanie sobie wyobrazić, że mogę/mogłem Metronome komukolwiek polecić.

 

Chcesz dobry transport red book ? Kup sobie ESOTERIC P-0s VUK.

 

Ale wcześniej zmień tabletki, bo te co bierzesz ci najwyraźniej nie służą.

 

Jeśli zjawię się kiedyś na Audio Show to narobię tobie publicznie wstydu przy wszystkich a jeśli jeszcze trafi się jakiś dziennikarz....to będzie się działo.

 

A to by było fajne. Ja skorzystam z "Prawa Gospodarza" na takiej imprezie, zawołam ochronę i cię wyprowadzimy. I to dopiero będzie WSTYD !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś uważałem że jesteś osóbą którą warto zapytać o opinię ale od pewnego czasu wiem już, że jesteś tendencyjnym kłamcą i nie korzystam z twoich opinii.

 

Co do Audio Show to nie jest to takie proste jak się tobie wydaje.

To miejsce publiczne i ochrona może kogoś wyrzucić tyko w razie wyraźnego zakłócenia porządku lub narażenia kogoś na niebezpieczeństwo.

Za wygłaszane opinii nie mają prawa nikog tknąć a twoje wyobrażenie organizatora jest błędne. Wyrzucać możesz z swojej posesji w i tak nawet wówczas nie wolno tobie tknąć takiej osoby bo w Polsce nie ma prawa wzmożonej ochrony mienia i osób.

Musisz wezwać policję i dopiero oni mogą wyprowadzić nieproszonego gościa.

Jak na organizatora to jesteś słabo zorientowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Panowie, proszę Was. Dyskutujcie sobie do woli i nawet róbcie to zajadle, ale na tematy audio a osobiste wycieczki przenieście na PW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly, nawet nie chce mi się z tobą gadać, bo jesteś tak samo niekompetentny w sprawach hifi jak prawa.

 

Panowie, proszę Was. Dyskutujcie sobie do woli i nawet róbcie to zajadle, ale na tematy audio a osobiste wycieczki przenieście na PW.

 

Franz - to chyba nie do mnie ta uwaga, bo to nie ja cały czas wyzywam (publicznie) od kłamców, 'wieśniaków z małego miasteczka w północnej Polsce' itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Elb - mój apel dotyczył Was obu, przecież nie po to udało się reaktywować zakładkę Hi-End, żebyśmy mieli wątpliwa przyjemność obserwować kolejną bocznicową "siekierezadę".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś uważałem że jesteś osóbą którą warto zapytać o opinię ale od pewnego czasu wiem już, że jesteś tendencyjnym kłamcą i nie korzystam z twoich opinii.

 

Ale z opinii w sprawie Metromoma (podobno) skorzystałeś. I była prawdziwa ?

 

No to albo jestem kłamcą, albo sam dokonujesz decyzji zakupowych w oparciu o moje opinie. I co śmieszniejsze - jesteś z nich zadowolony :)

 

Elb - mój apel dotyczył Was obu, przecież nie po to udało się reaktywować zakładkę Hi-End, żebyśmy mieli wątpliwa przyjemność obserwować kolejną bocznicową "siekierezadę".

 

Franz - ja mogę ci oficjalnie obiecać, że jeżeli Sly nie będzie sobie mną gęby wycierał tu publicznie na forum i opowiadał kłamstw na mój temat, to ja nie napiszę ani jednego posta na temat Sly. Dla mnie Sly mógłby w ogóle nie istnieć, co było by nawet z korzyścią dla forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.