Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  376 członków

Atoll Klub
IGNORED

Klub ATOLL


Patryk-1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jeszcze kilka lat upłynie, zanim będzie można rzeczywiście przebierać w ofercie strumieniowców.

Widzę, że pojawia się Marantz NA8005, ale nie sądzę, by zagrał dużo lepiej niż NA7004.

Nie strasz mnie kabelkami, bo Atoll i tak już trochę przebił górną granicę budżetu przeznaczonego na sprzęt i chwilowo będzie musiał grać na "czymkolwiek". Nawet odpowiada mi to, że musi się długo wygrzewać :)

Dzięki za opinie o innym sprzęcie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... ale pomyśl jaka frajda z kolejnych up-grade'ów:

interkonekty, kable głośnikowe, kable sieciowe, bezpieczniki, nóżki ... itp. itd.

czyli jakieś 7-10tysPLN czystej, audiofilskiej zabawy :-))))

 

a tak a'propos - znajomy ma do sprzedania NOWĄ parę, firmowo konfekcjonowanych głośnikowych kabli Tellurium Q Blue, właśnie takich:

 

http://www.telluriumq.com/blue-speaker-cable/

 

Bardzo polecam (HiFi Choice i HiFi World też...). Sam miałem takie przez ponad rok i wracam do nich pamięcią z sentymentem (do 1000-1500 nie znalazłem dla nich konkurencji, a jak już się zorientowałeś drobiazgowo podchodzę do sprawy :-))

Cena sklepowa ok.700PLN. Odda za 400PLN jak go przycisnę.

 

Daj znać jeśli będziesz zainteresowany.

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników firmy Atoll .

Mam pytanie - jak się podłącza PR100 z końcówką AM200 . Są tam cztery wyjścia i cztery wejścia . Jak mam podłączyć AM 200 do pre , który ma tylko jedną parę wyjść . I jak ma być ustawiony przełącznik w AM200 w trybie STEREO . ( myślę , żę " NORMAL" ) .

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

wczoraj dojechały do nas Atollki.

Od dzisiaj zaczynamy męczyć HD100, a dodatkowo postanowiliśmy sprawdzić, jak gra IN80.

 

HD100 wygląda ślicznie, natomiast jest w skali jakieś 1:2, lub 1:3 w stosunku do pełnowymiarowych braci.

Będzie miał szansę się wykazać, bo czeka na niego cała bateria Audeze, HiFiMAN, Sennheiser i innych...

Najbardziej liczę na to, ze będzie miał podobna wydajność jak IN100 i napędzi najtrudniejsze słuchawki w stawce, a wtedy...

 

Jego DAC też przeciągniemy obok droższych kolegów. Zobaczymy też jak tam pre...

 

IN80 chcemy zastąpić w naszej ofercie większość masówek w stylu NAD i niżej. Liczę że się uda i za niewiele większe pieniążki będzie coś sporo lepszego.

 

Zobaczymy.

Atollowych wyznawców zapraszamy na wspólne testy.

 

 

pozdrawiam

PS

 

Mocno rekomenduję również głośnikowe Q Black, ale już trochę droższe.

Co do kabli,

to ja bardzo lubię IN100 w połączeniu z Albedo Blue. Wprowadzają rozdzielczość i dzięki temu góra jest gładsza, bardziej aksamitna. Oczywiście nie ze wszystkimi kolumnami, ale u nas grał głównie ze Studio 16Hz Minas Anor, AudioSolutions Euphony 50, 90, 140 i z Cabasse Tobago lub Jersey. W naszej akustyce brzmiało to świetnie.

 

Klient który kupił AM200 i PR300, testuje właśnie Albedo Flat One i Geo, kontra Harmonix CS20.

Zobaczymy co wybierze. Moje wskazanie było na Albedo, bo Atoll ma dosyć dociążone, ciepłe brzmienie i sreberko Albedo dobrze z nim gra. Kolumny w tym zestawie, to Aries Reference - Studio 16Hz.

Edytowane przez Premiumsound

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk1980, Premiumsound,

 

napiszcie jak wypadł HD100 we wszystkich konfiguracjach - pewnie dopadnę go w moje krwiożercze ręce dopiero we wrześniu, a jestem bardzo zainteresowany.

 

Szczególnie interesuje mnie układ: sygnał cyfrowy po coax (np. ze streamera lub CD) + słuchawki z przedziału do 2500PLN - może uda Wam się wyswatać i zarekomendować jakieś dobre "małżeństwo" (HD100+nauszniki).

 

Pozdr, P

ps. udanych wakacji dla Członków Klubu Atoll

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantaleon

 

Z racji tego iż założyłem ten klub, propagowałem ową markę i byłem w posiadaniu Atoll IN200 to zaglądam tu czasem, czytam i dziele się info o nowościach :)

Niestety nie mam możności przetestować w/w produktów a szkoda... :(

pzdr.

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

I kolejne nowości takie 3w1 (streamer, dac, wzmacniacz)

- SDA100

- SDA200

 

http://www.atoll-electronique.com/press/16093059.pdf

 

pzdr.

 

Cześć

Mam mocno mieszane uczucia jeśli chodzi o tą nowość - szczególnie jeśli chodzi o cenę. Taniej wychodzi ST200 plus AM100, które oferują lepszą jakość (lepszy przetwornik w ST200 plus większa moc wzmacniacza oraz dwukrotnie większy zasilacz) przy niższej cenie - jedyne co się traci to bluetooth. Gdyby ta nowość była dużo tańsza, to miałoby to jakiś sens, ale przy tej cenie to trudno będzie znaleźć klientów.

 

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam mocno mieszane uczucia jeśli chodzi o tą nowość - szczególnie jeśli chodzi o cenę. Taniej wychodzi ST200 plus AM100, które oferują lepszą jakość (lepszy przetwornik w ST200 plus większa moc wzmacniacza oraz dwukrotnie większy zasilacz) przy niższej cenie - jedyne co się traci to bluetooth. Gdyby ta nowość była dużo tańsza, to miałoby to jakiś sens, ale przy tej cenie to trudno będzie znaleźć klientów.

 

Dawid

 

Także uważam że z tą ceną to jakaś chora pomyłka!!!!!

To powinno być tańsze od takiego zestawu jak napisałeś i to o ponad połowę, nikt tego nie kupi... ewentualnie bardzo bogata osoba która chce mieć koniecznie wszystko w jednej obudowie :P

 

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zabawki z dużymi możliwościami dalszego up-grade'u... ale te ceny....

 

SDA 200 kosztuje 2800EUR (prawdopodobna cena w Polsce ok. PLN12.000).

Trochę dużo biorąc pod uwagę, że streamer/dac ST200 z końcówką mocy AM100SE kosztują razem PLN11.500) - mimo, że należy do tego doliczyć interkonekty, to taki zestaw "na papierze" wygląda znacząco lepiej.

 

machyb,

 

byłbym ostrożny zestawiając in100se z Dali ikon 6 mk2

 

To świetna integra - bardzo dynamiczna (zarówno w skali mikro i makro), bezpośrednia, grająca z ogromną werwą i rozmachem. Jednak przy niewłaściwym zestawieniu może zagrać ostro i ofensywnie. Poszukałbym do niej raczej coś w stylu Dynaudio, Elac, Xavian,

Dali ikon 6 mk2 mają podobny zestaw cech (zwłaszcza jeśli chodzi o górę pasma) - jeśli się nałożą, dostaniesz jazgotliwy zestaw do cięcia szkła. Raczej zestawiałbym je z lampami i ciemniej grającymi integrami tranzystorowymi.

 

Tak czy inaczej to Tobie ma ten komplet pasować więc nie ma jak weryfikacja "na własne uszy" (pomny własnych doświadczeń bardzo zalecam wypożyczenie bardzo dobrze wygrzanego Atoll'a, w przeciwnym razie cała zabawa nic nie da)

 

powodzenia, P

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc przymierzam sie do zakupu Atollka in 100se

 

z kolumn najbardziej przypadły mi do gustu Dali ikon 6 mk2 co powiecei o takim połączeniu?? i pozdr i liczę na dobrą radę

 

Chyba to też trochę kwestia gustu i tego czego się słucha. Mi akurat zestaw Atoll + Dali Ikon 6 mk2 się spodobał, góra pasma była szczegółowa, ale nie jazgotliwa - być może to też kwestia kabli, którymi były te zestawy podpięte. Ale zdecydowanie warto posłuchać rady Pantaleona i zwrócić na to uwagę przy samodzielnym przesłuchaniu.

Ja zaryzykowałem podobne połączenie (a dokładniej AM100 plus Dali).

 

Pozdrawiam

 

Dawid

Edytowane przez dakon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście jest to kwestia indywidualnych preferencji - jedni lubią drinki z palemką a drudzy malować paznokcie więc nie pozostaje nic innego tylko pożyczać, zestawiać, słuchać .... i absolutnie nie sugerować się zdaniem innych.

 

jedna uwaga - mimo, że in100se i am100se maj tę samą architekturę stopnia wyjściowego (końcówki mocy), to jednak przedwzmacniacz zastosowany w integrze poważnie wpływa na końcowy charakter brzmienia obu urządzeń. Brzmienie am100se jest pełniejsze, nieco muzykalniejsze, ma bardziej wyrównany charakter. Integra jest ostrzejsza, bardziej zadziorna, silniej eksponuje skraje pasma. Mimo, że to świetny piecyk, stopień przedwzmacniacza jest tu wąskim gardłem, nadającym całości ten "ostrzejszy" sznyt.

Miałem okazję testować oba urządzenia jednocześnie przez kilka dni i dla mnie te różnice były mocno wyczuwalne.

 

O ile połączenie Ikonów z integrą może okazać się trudnym małżeństwem o tyle sama końcówka może wypaść w tym zestawieniu całkiem dobrze. Wybór Dakona zdaje się potwierdzać tę hipotezę.

 

pzdr, P

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście jest to kwestia indywidualnych preferencji - jedni lubią drinki z palemką a drudzy malować paznokcie więc nie pozostaje nic innego tylko pożyczać, zestawiać, słuchać .... i absolutnie nie sugerować się zdaniem innych.

 

jedna uwaga - mimo, że in100se i am100se maj tę samą architekturę stopnia wyjściowego (końcówki mocy), to jednak przedwzmacniacz zastosowany w integrze poważnie wpływa na końcowy charakter brzmienia obu urządzeń. Brzmienie am100se jest pełniejsze, nieco muzykalniejsze, ma bardziej wyrównany charakter. Integra jest ostrzejsza, bardziej zadziorna, silniej eksponuje skraje pasma. Mimo, że to świetny piecyk, stopień przedwzmacniacza jest tu wąskim gardłem, nadającym całości ten "ostrzejszy" sznyt.

Miałem okazję testować oba urządzenia jednocześnie przez kilka dni i dla mnie te różnice były mocno wyczuwalne.

 

O ile połączenie Ikonów z integrą może okazać się trudnym małżeństwem o tyle sama końcówka może wypaść w tym zestawieniu całkiem dobrze. Wybór Dakona zdaje się potwierdzać tę hipotezę.

 

pzdr, P

 

 

Z innych kolumn tak jak napisales wyzej biore jeszcze pod uwage dynaudio x32 jednak z nimi w roli glownej stworzenie zestawu 5.0 wychodzi 2x drozej. . . wiec pewnie pozostana Ikonki 6 mk2 i walka o dobre zestawienie ich z wzmakiem posiadajacym by pass co byscie doradzili do nich?

(cambidge 651a wdlg mnie slaboo,,

marantz pm8005 pokonany przez atolla in 100 mimo ze duzo drozszy. . .

creek a50 bardzo mile brzmiacy ale troszke pradu mi brakowalo przy glosniejszym sluchaniu

 

co byscie podpowiedzieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

651a pojawia się w tym zestawieniu chyba tylko przez przypadek - w rzeczywistości to nie jest sprzęt z "audiofilskiej półki". Nie jestem fanem marki a tego konkretnego klocka w szczególności. Generalnie słabe urządzenie.

 

Niestety nie miałem okazji posłuchać Marantza 8005. Podobno całkiem ok. ale cena jest o połowę wyższa od Creeka i Atolla.

 

a50 to całkiem fajne urządzenie ale jak dla mnie brakuje mu nieco oparcia w niższych składowych - dźwięk dla mnie wychodzi za "lekki". Z drugiej strony mam specyficzne kolumny AP Sitara, które potrzebują "mięsistego" partnera - z Creekiem zagrały jak wątłe monitory. Wydajność prądowa też nie jest szczególna - Creek dość szybko się gubi ("przesterowuje").

 

Atoll może nie jest idealny (przydała by się np. bardziej obecna, namacalna średnica) ale przy tej cenie to, w mojej ocenie, hit (większym jest chyba tylko sama końcówka am100se - tańsza o 1000, bardziej zrównoważona i muzykalna). Atoll Creeka pokonuje w cuglach a 651a rozjeżdża jak walec biedronkę. Czy poradzi sobie z Marantzem? - nie wiem ale to może być ciekawy pojedynek. Znając inne produkty Marantza (grające poprawnie ale dość beznamiętnie) stawiam na Atoll'a.

 

Jeśli uda Ci się porównać ww. urządzenia w bezpośrednim teście napisz kilka zdań.

 

pzdr, P

 

Machyb,

 

wiem, że co do kolumn to decyzję w zasadzie podjąłeś ... ale

zanim wydasz kasę weź pod pachę in100se i podłącz do Elac'ów FS 187 (tak przy okazji - były w teście grupowym wraz Ikonami na łamach AUDIO)

Miałem okazję testować Elaki dwukrotnie (z elektroniką Yamahy i Moona) i zawsze byłem pod wrażeniem.

 

To fantastycznie grające głośniki z detaliczną choć "słodka" górą (genialnie zaaplikowana wstęga), świetną, plastyczną średnicą i dobrze kontrolowanym (choć nie nadmiernie mocnym basem). Taki zestaw cech powinien idealnie pasować do in100se. Elaki powinny nadać nieco kultury wysokim tonom (nie odbierając detaliczności) i wesprzeć lekko wycofaną średnicę Atolla. Atoll natomiast wypełnieniem i motorycznością basu powinien dodać Elakom niecno wyrazistości i kopa. Nigdy nie słuchałem razem takiego połączenia ale przez skórę czuję, że może być nadspodziewanie dobrze.

 

Cena (Elac/Dali) ta sama. Wygląd i wykonanie - kwestia gustu ale jak dla mnie Elac (szczególnie bez maskownic) prezentuje się lepiej.

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie takie wzmaki odsluchiwalem ikon 6 mk2 oraz atoll in 100se marantz pm8005 cambridge 651a creek a50

nie potrafie zbyt dobrze opisac tego co slysze ale sie postaram "

 

mamy bardzo podobne odczucia jak twoje

 

pierwszy byl 651a kilka utworow ale nic sie w nich nie dzialo mialem w glowie caly czas jak na poprzednim odsluchu gral atoll in 100se kompletna nuda podczas sluchania a 651

 

kolejny marantz pm8005 zagral lepiej ale ciagle dynamiki takiej jak przy atolu nie bylo nie dal on kopa kolumnom a juz wiedzialem ze moga one zagrac zdecydowanie mocniej ( nawet gdyby kosztowal mniej niz in 100 nie zabralbym go do domu a jest przeciez drozszy..

 

poprosilem o podlaczenie Atola in100 i wreszcie muzyka wrocila na swoje miejsce:) usmiechy sie pojawily na twarzy i przestalem sie denerwowac ze kolumny graja bez wyrazu to prawda co piszecie ze miejscami jest ostro ale nie cielo po uszach przez caly odsluch Tutaj na brak pradu nie mozna narzekac dynamicznie i z wyrazem gral utworki

jak dla mnie 1 miejsce dotychczasowych odsluchow

 

na samym koncu creek a50 fajnie grajacy wzmacniacz ale chyba stworzony do napedzania mniejszych kolum przy glosnieszym sluchaniu na ikonach brakowalo mocy ale barwa i granie odpowiadalo mi

 

z wzmacniaczy jakich nie slyszalem a chcialbym slyszec z ikonami jest jeszcze music hall 35.2 roksan k2, nie wiem czy to dobry trop.. no i po przeczytaniu 16 stron waszego klubu rozmyslam nad koncowka atolla 100 ale co do niego wtedy??

 

kasowo chcialem sie zmiescic w 4.000zł ze wzmakiem i dolozyc do niego jako zrodlo oppo 103d ktore zastapic ma bluray cd i sieciowke... co o tym sadzicie?

 

a elacow rowniez poslucham dla mnie jest to spora kwota do wydania dlugo odkladana wiec nie spiesze sie z podjeciem decyzji:)

Edytowane przez machyb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo słusznie - to taka dziedzina "sportu", w której pośpiech jest stanowczo nie wskazany.

 

bardzo dobrym partnerem dla tych końcówek są daki lub streamery z wbudowanym stopniem przedwzmacniacza - w Atollu to ST100 i ST 200, ale ceny tych urządzeń zaczynają się od 6.500 (więc poza twoim budżetem)

 

Roksan to zdecydowanie dobry trop - K2 to fajny wzmacniacz (może nie jest tak dynamiczny jak Atoll ale w tym dźwięku coś jest). Z MusicHallem nie mam doświadczeń.

 

Nie pamiętam czy oppo ma regulowane wyjścia analogowe - jeśli tak można by było zaryzykować bezpośrednie połączenie z końcówkami (problem w tym, że nic innego już nie podepniesz) ... problem w tym, że nawet jeśli jest to możliwe to przedwzmacniacz w oppo jest raczej marnej jakości więc nie liczyłbym na cuda.

 

Chyba poszedłbym w takie rozwiązanie: tańszy odtwarzacz DB w roli transportu (może pioneer 450?), Asus Xonar Essence One jako DAC i przedwzmacniacz (http://www.av.com.pl/przetworniki-dac/583-asus-xonar-essence-one) i końcówka Atolla am100se. Dźwięk z CD będzie co najmniej dobry ale kiedy podepniesz laptopa do DAC'a po asynchronicznym USB to, przy materiale HD, zmieciesz nie jednego audiofila z fotela. Łączny koszt: 2999+1750+900+kable.

 

am100se ma jeszcze jedna zaletę - z czasem można kupić drugą i je zmostkować do mono. Miałem okazję przećwiczyć ten wariant i jest... super. Za 6000 (2x3000) nic tak nie zagra. Jeszcze w tym roku zamierzam dokonać u siebie takiego up-grade'u.

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga kuszaca jest propozycja na allegro na twoje kolumny wlasnie :)

http://allegro.pl/audio-physic-sitara-25-okazja-i4429801416.html

 

bardzo kuszaca propozycja

 

tylko ten strimer atola cena kosmiczna ..

na odtwarzaczu nawet mi tak bardzo nie zalezy wiekszosc materialu miala isc z dysku sieciowego lub tymczasowo z lapka wlasnie.. dalszy rozwój systemu pozniej pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AP Sitary - nie są może jakoś szczególnie żarłoczne ale prąd lubią

ale też chyba nie o to chodzi - po zmostkowaniu powstaje większa rezerwa prądowa pozwalająca lepiej oddać skoki dynamiczne (am100se po takim zabiegu ma już ok 220 / 300 W i 60tysmF w kondensatorach - to już poważne zaplecze, zdolne do napędzenia nawet elektro / magnetostatów)

generalnie większa dynamika, większa kontrola, większa swoboda - różnica cieszy ucho nawet przy umiarkowanych poziomach głośności

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga kuszaca jest propozycja na allegro na twoje kolumny wlasnie :)

http://allegro.pl/audio-physic-sitara-25-okazja-i4429801416.html

 

bardzo kuszaca propozycja

 

tylko ten strimer atola cena kosmiczna ..

na odtwarzaczu nawet mi tak bardzo nie zalezy wiekszosc materialu miala isc z dysku sieciowego lub tymczasowo z lapka wlasnie.. dalszy rozwój systemu pozniej pozniej

 

Cześć,

Te kolumny akurat ja sprzedaje :) zresztą bardzo niechętnie :( ale mam w przeszłym roku wesele i niestety muszę je sprzedać - a ze względu, że mam jeszcze jedne głośniki wypadło na sitary.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Te kolumny akurat ja sprzedaje :) zresztą bardzo niechętnie :( ale mam w przeszłym roku wesele i niestety muszę je sprzedać - a ze względu, że mam jeszcze jedne głośniki wypadło na sitary.

Pozdr.

 

powiecie cos wiecej o sitarach?? nie sluchalem ich poniewaz nowe byly poza moim zasiegiem cenowym..

w odniesieniu do ikon 6 mk2.. wybierajac z nowych to moja gorna polka cenowa.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze lepiej - zrezygnuj z transportu i zainwestuj w DAC lub streamer

Asus jest ok ale jest też kilka innych ciekawych opcji - choćby Audiolab MDAC, Wadia 151 PowerDAC mini.

 

Co do Sitar, to ja je mam (w wersji podstawowej) - jubileuszowa (25) jest niestety lepsza

Jeśli nie musisz mieć kolumn nowych, słuchasz muzyki w pomieszczeniu mniejszym niż 22m2, to nie zawracaj sobie głowy Ikonami 6, czy Elacami 187. Sitary to skrzynki z innej bajki (również cenowej - cena sklepowa 25tek to ok 10.000)

 

...i świetnie grają z am100se

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sitary 25 to świetne głośniki - dodatkowo nie są kapryśne jeżeli chodzi o pomieszczenie.

Niestety, ale Dali Ikon 6 nie słuchałem.

Mnie urzekła w Sitarach 25 przestrzeń oraz, że wreszcie słabo nagrane płyty da się słuchać.

Cały czas zastanawiam się, czy je sprzedać, czy lepiej nie pozbyć się drugich głośników + sub (więcej zachodu ze sprzedażą)

Aby nie zaśmiecać forum Atoll popytaj na forum audio physic.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dawna nie sugeruję się testami w prasie ale akurat z tym opisem się zgadzam w 80%:

http://www.hi-fi.com.pl/kolumny-testy-lista/364-audio-physic-sitara.html

 

kilka moich uwag -

1. Sitary źle znoszą pracę w zbyt dużych i zbyt mocno wytłumionych pomieszczeniach, z dala od tylnej ściany. Ja uzyskałem równowagę tonalną dopiero 20 cm od ściany !!! (podobno są strojone do takiej właśnie pracy). Jeśli w załączonym teście odległość była większa niż 50-60 cm, przestają mnie dziwić opinie odnośnie wątłej podstawy basowej. (lubią sporo przestrzeni po bokach - aby wykreować tę swoją magiczną przestrzeń)

 

2. Sitary spontanicznie reagują na zmiany okablowania (może dlatego, że są bardzo przezroczyste). Tellurium q Blue (700PLN komplet) zrobi z nich rockową bestię z basem i mięsem, TaraLabs M1 (4.600) sprawi, że dostaniemy mikroskop do analizy nagrań (trudny do zniesienia na dłuższą metę), dzięki Vovox Vocalis (2000 bez widełek) zagrają z oddechem i przestrzenią, a z Harmonixem cs120Improwed (3400 firmowa konfekcja) detalicznie, romantycznie, z wielką kulturą i smakiem.

Ja zdecydowałem się na tę ostatnią opcję

 

Mimo tego, że stały już u mnie ZNACZNIE droższe pudełka z Sitarami się raczej nie rozstanę (chyba, że pojawi się ich kolejna, udana odsłona)

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.