Skocz do zawartości
IGNORED

Warszawski Klub Audiofila i Melomana


twonk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umka prowadzi biznes audio i czerpie korzyści biznesowe z usług dystrybutorów .

Daje Wam polizać "loda " i to jest fajne dla Was , rozumiem .

Niepotrzebnie zrobił " rozkrok ", bo nie da się pogodzić interesów Klientów z ludźmi czerpiacymi z tego zarobek .

Właśnie że potrzebnie. Ciekawie jest posłuchać czegoś nowego w sprawdzonym systemie. Potem wrażenia można opisać na Forum co jest zresztą chętnie czytane. Nie ma pompowania i sztucznego wzmacniania. Opinie często są rozbieżne. W końcu zawsze coś pochodzi od jakiegoś dystrybutora. To chyba oczywiste i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Jak to sobie inaczej wyobrażasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na złość, pre. Ayona/Jajona gra nieźle. Patrz Pan, nie wiadomo co z tym zrobić. ;-)

Jak to co? czem prędzej pognać do wątków tybu "czarno na białym" czy "biało na czarnym" odkopać własne wyświechtane posty i do boju. no bo jak się mogło podobać jak nie mogło:-)

 

> Diogenes ja też mam wzmaka który gra całkiem fajnie i świadków też bym na to pewnie znalazł:-) Tylko, że Ci KAiMowcy przerzucili już całkiem sporo tego audiofilskiego złomu, często topowego (cenowy kosmos), ale również dla zwykłych ludzi (czego im szczerze zazdroszczę), nie mają problemu aby pochwalić lub skrytykować urządzenia w obrębie jednego brandu, nie namawiają do zakupu tego czy owego, umka też jako recenzent nie boi się przynieść recenzowanych przez siebie urządzeń choć wie że jego opinia/recenzja może być odmienna niż pozostałych Klubowiczów.

Dlatego jeśli czasem napiszą w miarę zgodnie że coś im "fajnie" gra to dla mnie to ta opinia ma ... chyba wartość.

Natomiast kategoryczne wyroki userów którzy często ochoczo zachwalają produkty przypadkowo z oferty pewnych firm w stylu "będzie pan zadowolony - nie ma nic lepszego itd" inne zaś mieszają z błotem wzbudzają niesmak mówiąc delikatnie.

 

Czekam więc z niecierpliwością na kolejną piątkowo/sobotnią relację.

 

A jeśli czyta to ktoś z KR lub ktoś w przyszłym tygodniu będzie gościł w KR to jest fajny cykl koncertów w Floriance - w ramach Dni Bachowskich W programie mnin.w tym recital gambowy - w stęp wolny:-)

W programie: J.S. Bach, G. Finger, J. Richmann, J.G. Walther, J. Schenck, C. Podbielski, J. Pfeiffer

 

http://karnet.krakow.pl/21099-krakow-22-dni-bachowskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Diogenes

Szymon obraża i Ty obrażasz - klubowiczów ogólnie, umkę w szczególności... Przeczytaj swoje ostatnie dwa wpisy.

P.S. Najwyraźniej idea klubu takiego jak KAiM jakoś do Ciebie nie dociera...

Edytowane przez twonk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

>Diogenes

Szymon obraża i Ty obrażasz - klubowiczów ogólnie, umkę w szczególności... Przeczytaj swoje ostatnie dwa wpisy.

P.S. Najwyraźniej idea klubu takiego jak KAiM jakoś do Ciebie nie dociera...

Twonku,

Jeżeli kogoś obraziłem , przepraszam .

Jeźeli napisałem nieprawdę proszę o skorygowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem, że stroniąc od polityki nie dostanę z fleka nie wiedząc za co, ale się przeliczyłem. Olać.

W piątek przyniosę też najnowszą płytę VOO VOO "7". Byłem na przedpremierowym odsłuchu. Bardzo ciekawa choćby pod względem realizacyjnym, a dla mnie i merytorycznym. ;-)

post-12283-0-66549700-1488924125_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umka, jakbym miał kogoś takiego w Toruniu jak Ty to jestem skłonny po każdym odsłuchu

Rydzykowi dać na tacę.... i proszę nie odbieraj tego jako cukier.....

nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo Wam zazdroszczę KAIM ale zaznaczam że jest to

zazdrość bez zaciskania zębów czy piąstek.....

chciałby coś takiego zrobić u siebie......mieć stały skład (3-4 osoby) bo w moich

warunkach więcej się nie da i robić takie spotkania ....może nie z taką częstotliwością jak KAiM

ale powiedzmy raz w miesiącu albo nawet na dwa miesiące.....jak widzisz mam takie plany tylko z

realizacją będzie trudniej...jak dopracuję do końca system i akustykę wtedy o tym pomyślę

ale wracając do Ciebie .....może wyda się to głupie ale....

W.Pacuła ma KTS, natomiast Ty ''masz'' KAiM ..... różnica jest zasadnicza

KTS jest dla mnie czymś abstrakcyjnym - nie ma możliwości bezpośredniego kontaktu i to jest słabość

z KAiM jest całkiem inaczej....... i to jest siła !!...rób swoje i nie patrz na nic....

to jest zdanie starego konia z Torunia ;-)

P.S. wiele razy w życiu dostałem po ryju ale ani razu z fleka

więc do końca nie wiem jakie to uczucie ;-)

Edytowane przez Miroslav1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

>Diogenes, tym wpisem:

"Pójdę dalej ..czy Jacek roliczył się ze wszystkimi , którzy " pomogli " mu wystartować ?

To wstyd "

- dałeś świadestwo, że sam nie wiesz, co to wstyd.

Przecież ja w beczce mieszkam ..zobacz sam wstyd ledwo mam zakryty , hi, hi .

Niemniej posypuję głowę popiołem ;)

Szymonowi posypałem popiół szuflą po głowie ;)

 

 

dostanę z fleka

No weź to nie było z fleka ...;)

Tylko to trudne być branźą i jednocześnie audiofilem zapaleńcem .

Jak poczułeś się uraźony osobiście Ciebie przepraszam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diogenes,

 

Sugerujesz, że ktoś jest oszustem a potem piszesz, że jeśli poczuł się urażony to przepraszasz ...

Naprawdę nie widzisz tego jak mocno przeginasz?

Jeśli nie potrafisz załatwić tej sprawy po męsku i przeprosić z klasą to lepiej nic nie pisz bo z każdym swoim wpisem jeszcze bardziej się pogrążasz.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegolnie obracanie w zart jest w tej sytuacji jednak nie na miejscu.

 

Sie palnelo, sie przeprasza, i tyle

Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Diogenes,

 

Sugerujesz, że ktoś jest oszustem a potem piszesz, że jeśli poczuł się urażony to przepraszasz ...

Naprawdę nie widzisz tego jak mocno przeginasz?

Jeśli nie potrafisz załatwić tej sprawy po męsku i przeprosić z klasą to lepiej nic nie pisz bo z każdym swoim wpisem jeszcze bardziej się pogrążasz.

 

pozdr.

Zabolało ...?

 

 

Szczegolnie obracanie w zart jest w tej sytuacji jednak nie na miejscu.

 

Sie palnelo, sie przeprasza, i tyle

Się nie palnęło ...

Reszta bez komentarza ..zainteresowani wiedzą co w trawie "piszczy"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze dalej insynuujesz, z tego co wiem jestes ok gosc, ale jednak na miejscu Twonka po prostu zbanowalbym Cie, czasami nie ma sie co opierd.... , sa pewne granice.

Sry, taka moja opinia.

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Widze, ze dalej insynuujesz, z tego co wiem jestes ok gosc, ale jednak na miejscu Twonka po prostu zbanowalbym Cie, czasami nie ma sie co opierd.... , sa pewne granice.

Sry, taka moja opinia.

Bubusia ja też wiem , że jesteś Ok.

Czepiacie się dalej ?

Ok , Wasza sprawa .

Sami prowokujecie do dalszej eskalacji ..po co ..?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubusia ja też wiem , że jesteś Ok.

Czepiacie się dalej ?

Ok , Wasza sprawa .

Sami prowokujecie do dalszej eskalacji ..po co ..?

 

Grzegorz......doj**ałeś i proszę nie brnij dalej

rozkrok jest czymś nie komfortowym i to nie Umka w nim stoi a Ty

chociaż po ostatnim wpisie przeszedłeś z rozkroku w szpagat...a to może być już bolesne

.....jeszcze raz proszę ....nie brnij dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Diogenes, podpuszcza cię ktoś? Czy ty tak indywidualnie.

Koniec .

Zainteresowanych zapraszam na PW .

 

 

 

 

Grzegorz......doj**ałeś i proszę nie brnij dalej

rozkrok jest czymś nie komfortowym i to nie Umka w nim stoi a Ty

chociaż po ostatnim wpisie przeszedłeś z rozkroku w szpagat...a to może być już bolesne

.....jeszcze raz proszę ....nie brnij dalej....

Masz na PW ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stonesi jednak bardziej seksowni.

 

Ale co one zbroily(te kwiaty), ze takie miny maja?:)

Grają te smuty od 30 lat. Pewnie dlatego. Poza tym jakąś wysypkę wszyscy mają na twarzy. Może przed koncertem w Mławie zjedli coś nieświeżego? Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poczułeś się uraźony osobiście Ciebie przepraszam ...

 

Nie ma problemu.

 

Tylko to trudne być branźą i jednocześnie audiofilem zapaleńcem .

 

Wiesz, jeśli gra się w otwarte karty bez nachalnego zaangażowania, naprawdę się da. Ba, można nawet zdobyć pewnego rodzaju szacunek, czego przez trochę nie do końca przemyślany wpis miałeś okazję doświadczyć.

Ok. Koniec tematu. Wpadnij w piątek na Ayony. ;-)

Pozdro. J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Nie ma problemu.

 

 

 

Wiesz, jeśli gra się w otwarte karty bez nachalnego zaangażowania, naprawdę się da. Ba, można nawet zdobyć pewnego rodzaju szacunek, czego przez trochę nie do końca przemyślany wpis miałeś okazję doświadczyć.

Ok. Koniec tematu. Wpadnij w piątek na Ayony. ;-)

Pozdro. J.

Koniec , Pozdrawiam :) Do przemyślenia ...

 

A jakie będą? Ayony.

 

I zawartość się wylewa?

Tu masz rację ..jak patrzę na branżę to się wylewa ;)

I byś się odznaczył na niebiesko ;)

Edytowane przez Diogenes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

������

 

 

Ale branża jesteś?

Tyle lat na forum a nie znasz regulaminu? Proszę leniuszku:

 

"8. Użytkownik może korzystać wyłącznie z jednego konta. W przypadku, gdy Użytkownik będzie posiadał kilka aktywnych kont, konta te zostaną zablokowane lub całkowicie usunięte.

Wyjątkiem są osoby z branży prowadzące działalność gospodarczą, które mogą posiadać konto na potrzeby prywatne oraz na potrzeby firmowe. Konto firmowe musi zostać zgłoszone i oznaczone jako Branża.

Zbanowanie jednego konta powoduje automatycznie zbanowanie drugiego konta (branżowego/prywatnego)."

Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Tyle lat na forum a nie znasz regulaminu? Proszę leniuszku:

 

"8. Użytkownik może korzystać wyłącznie z jednego konta. W przypadku, gdy Użytkownik będzie posiadał kilka aktywnych kont, konta te zostaną zablokowane lub całkowicie usunięte.

Wyjątkiem są osoby z branży prowadzące działalność gospodarczą, które mogą posiadać konto na potrzeby prywatne oraz na potrzeby firmowe. Konto firmowe musi zostać zgłoszone i oznaczone jako Branża.

Zbanowanie jednego konta powoduje automatycznie zbanowanie drugiego konta (branżowego/prywatnego)."

Jello...zarabiasz na audio czy nie ...proste pytanie ?

Masz sklep , czy nie ?

http://esoteric-hifi.com

Twoje ?

Prosta odpowiedź ..tak lub nie ?

Nie mam nic do branźy ...tylko trzeba to określić jasno .

Wtedy to jasne ...powiem więcej , wolę kupić coś od branźy z gwarancją .

Nie ma w tym nic szkodliwego .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.