Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Usilnie szukam monitorów do 18m2 do Denona PMA 1500ae. Na aukcjach są dostępne rs1 Rega i Xavian Mia. Z odsłuchem, wiadomo, ciężko, bo to używki od ludzi. Co myślicie? Ma to sens? Ten denon ma chyba górkę w okolicach średnio wysokich i wysokich (sybilanty) i zależy mi aby to "schowac" z deka. Opinie odnośnie Dynaudio z Denonem znam. Dynki fajne (np. x12 albo audience 42/52), ale trzymają cenę... i spoglądam gdzie indziej.

Rega RS1 i Xavian Mia to dwa różne światy. Sam nie łączyłbym RS1 z Denonem, ale gusta są różne. Popytaj w klubie Denona, z czym ludzie łączą PMA 1500ae.

Kupując sprzęt w ciemno na podstawie opinii innych, strzelasz sobie w stopę. To z reguły boli.

 

W większości przypadków nie wiadomo dlaczego ktoś coś sprzedaje.

Jeden znalazł coś lepszego, inny zwyczajnie się znudził, a jeszcze inny potrzebuje na gwałt gotówki. Powodów może być sto.

Jednak nie ma to w zasadzie znaczenia w przypadku, gdy na publicznym forum bez żadnych skrupułów

obsrywamy rzadkim kałem sprzęt sprzedawany przez człowieka, który wcześniej od nas ten sprzęt kupił.

To jest mniej więcej tak samo jakbyś na weselu kumpla wypalił przy wszystkich, że panna młoda słabo robiła loda.

O pewnych sprawach głośno się nie mówi i tyle.

To co napisałeś pewno każdy odbierze inaczej. Sam rzadko odnoszę się do opisów na aukcjach, czy też w ogłoszeniach na forum.

Robię to czasem z przymrużeniem oka, kiedy są one maksymalnie przegięte i oderwane od rzeczywistości. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie ma to w zasadzie znaczenia w przypadku, gdy na publicznym forum bez żadnych skrupułów

obsrywamy rzadkim kałem sprzęt sprzedawany przez człowieka, który wcześniej od nas ten sprzęt kupił.

To jest mniej więcej tak samo jakbyś na weselu kumpla wypalił przy wszystkich, że panna młoda słabo robiła loda.

O pewnych sprawach głośno się nie mówi i tyle.

 

Nic dodać nic ująć .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa co nabył kolumny o tego Pana i grały z wysokiej klasy Accuphase, od niedawna już nie, dobry bayer, to połowa sukcesu, druga połowa to łowcy okazji, nie ważny design, liczy się dźwięk, a i o to w tych konstrukcjach trudno, o rozwiązaniach technicznych i technologi zawieszenia membran to ja nigdy w życiu takiego bayeru nie słyszałem.

 

Dodam , iż nabywca jakiego kol wiek przez siebie nabytego sprzętu, nie da sobie złego słowa powiedzieć, i będzie dążył do udowodnienia iż nie jest frajer.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków nie wiadomo dlaczego ktoś coś sprzedaje.

Jeden znalazł coś lepszego, inny zwyczajnie się znudził, a jeszcze inny potrzebuje na gwałt gotówki. Powodów może być sto.

Jednak nie ma to w zasadzie znaczenia w przypadku, gdy na publicznym forum bez żadnych skrupułów

obsrywamy rzadkim kałem sprzęt sprzedawany przez człowieka, który wcześniej od nas ten sprzęt kupił.

To jest mniej więcej tak samo jakbyś na weselu kumpla wypalił przy wszystkich, że panna młoda słabo robiła loda.

O pewnych sprawach głośno się nie mówi i tyle.

 

ogólnie można zauważyć, że jako człowiek komentujący wszystko na tym forum nie masz nic do powiedzenia. szeroko ujęta krytyka, hejt i pisanie dla pisania jest Twoim głównym celem. Przeczytałem z ciekawości kilkanaście Twoich postów i żaden nie wniósł nic do opisu, jakości sprzętu lub nie przedstawił Twoich wrażeń odsłuchowych. Niezależnie kto i o czym pisze post Ty się z nim nie zgadzasz i wiesz lepiej lub przedstawiasz jedyną słuszną postawę etyczną - smutne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sylwiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam , iż nabywca jakiego kol wiek przez siebie nabytego sprzętu, nie da sobie złego słowa powiedzieć, i będzie dążył do udowodnienia iż nie jest frajer.

Wielokrotnie źle pisałem o sprzęcie który kupiłem i który uważałem za bubel co się przyjmowało z krytyką na tym forum .

Teraz już nie pisze o swoich nowych doświadczeniach . Po co się ścierać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na targach we Frankfurcie w 2002 roku byłem gościnnie z jedynym egzemplarzem modelu Evolution One Studio ( potężna podłogowa konstrukcja)

gdzie między innymi poznałem Franco Serblina założyciela - Sonus Faber - z którym przez wiele lat wymienialiśmy doświadczenie a który za moją namową pozostał też przy zwrotnicach pierwszego rzędu.

Cóż, to jest po prostu klasa. Przytoczę słowa piosenki: "Ja talentem po prostu Was gaszę!"

 

Stworzyłem nową klasę jakości dźwięku S-HI-END

To tajemnicze S to Sequence

( następstwo )

Być może, być może... kto wie...

 

Moje konstrukcje nie posiadają rezonansu a niskie tony schodzą bardzo nisko z czystą precyzją bez zniekształceń

Instrumenty oraz wokale brzmią naturalnie , namacalnie z zachowaniem pierwotnych wielkości

Na to zwróciłem uwagę dopiero dziś. Klęknąłem i do tej pory nie mogę wstać.

Wszystkie Repliki wykonywane są z zachowaniem takiej samej jakości dźwięku jak w Oryginalnych zestawach

Mam jedno pytanie:

To w końcu te repliki grają lepiej od oryginałów, czy tak samo? To już jest ten S-HI-END?

Jeśli tak samo, to nie czarujmy się i powiedzmy sobie szczerze - biedą z nędzą.

 

Znam gościa co nabył kolumny o tego Pana i grały z wysokiej klasy Accuphase, od niedawna już nie, dobry bayer, to połowa sukcesu, druga połowa to łowcy okazji, nie ważny design, liczy się dźwięk, a i o to w tych konstrukcjach trudno, o rozwiązaniach technicznych i technologi zawieszenia membran to ja nigdy w życiu takiego bayeru nie słyszałem.

Dodam , iż nabywca jakiego kol wiek przez siebie nabytego sprzętu, nie da sobie złego słowa powiedzieć, i będzie dążył do udowodnienia iż nie jest frajer.

Ja dwóch spraw nie rozumiem; tego o co zapytałem powyżej i druga rzecz. Najpierw poucza Franco, a potem mu hołd składa. Nie obyty jestem, mieszkam na rubieżach, więc można mi wybaczyć te dziwaczne pytania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie można zauważyć, że jako człowiek komentujący wszystko na tym forum nie masz nic do powiedzenia.

Ogólnie można zauważyć, że jako człowiek z ponad dziesięcioletnim stażem na forum i niecałą setką wpisów masz jeszcze mniej do powiedzenia.

Zakładając na chwilę, że to jest jedyne konto jakie na tym forum założyłeś i którego używasz, a w to akurat mocno wątpię jakoś.

To czyim jesteś klonem i pod jakimi nickami jeszcze tutaj piszesz?

 

W pewnym momencie sam skomentuje swoje aukcje sprzet lat, bo zapomni ze sam wygłaszał podobny bełkot :D

O i jeszcze pierwszy uczciwy co bełkotu nie wygłasza musiał się oczywiście odezwać.

Pierwszy handlarz audiostereo.pl który tylko po to tutaj siedzi, żeby za***wać forum setkami linków do własnych aukcji.

Może policzymy ile aukcji wystawiłeś tylko w samym lipcu, co cwaniaczku? A potem policzymy wszystkie moje jakie wkleiłem przez 10 lat.

Jakiś komentarz mąciwodo czy przestaniesz w końcu kłapać dziobem i podsrywać przy każdej możliwej okazji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licz, przecież nie bede odbieral ci tej przyjemhosci. Nie chodzi o co i kto wkleja tylko o twój belkot. Moge i wkleic milion linków, ale nie komentuje innych co ty robisz notorycznie a sam nie jesteś lepszy. Kumasz roznice? Czy jeszcze nie zalapales? Juz na tym forum czytalismy belkot z Twoich aukcji, nie odstawal od tych ktore tu codziennie z uporem maniaka komentujesz. Jak widac nic cie to nie nauczylo. Nawet ma to swoja nazwe - tupet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz na tym forum czytalismy belkot z Twoich aukcji, nie odstawal od tych ktore tu codziennie z uporem maniaka komentujesz.

Komentuję głównie takich właśnie obszczymurków z miodem w uszach, co nawieźli busami złomu od Turka

i szukają dętych frajerów, którzy to od nich kupią, przepłacając dziesięciokrotnie na każdym takim struclu.

Ja szrotem nigdy nie handlowałem, więc nie możesz mi niczego zarzucić, bo niby co na przykład?

Po prostu ch*j Cię strzela, że topnieje jak śnieg w maju liczba potencjalnych jeleni do wydymania

i z każdym rokiem coraz mocniej się kurczy grono naiwnych matołów skupujących od handlarzy te trupy,

ale niestety jedyne co możesz z tym zrobić, to sobie popluć i się popultać w przerwach

pomiędzy picowaniem do sprzedaży kolejnych gruzów wyrzuconych przez Niemca z balkonu.

Za chwilę tu przyleci kolejny mój cichy wielbiciel wklejać ten mój bełkot w opisach do sprzedaży sprzętów obok których nawet nie stał,

bo na bezrybiu i rak ryba, więc jak się nie ma nic lepszego, a nie ma bo skąd, to się wkleja byle co, aby tylko uwagę odwrócić.

 

Ostatnią aukcję wystawiłem chyba ze trzy lata temu. No może dwa. Nie wiem, tak dawno to było, że już nawet nie pamiętam co to było.

Jak to się ma do pewnie kilkuset, które w tym samym czasie ty wystawiłeś, pamiętając o tym, żeby link do każdej wkleić na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentuję głównie takich właśnie obszczymurków z miodem w uszach, co nawieźli busami złomu od Turka

i szukają dętych frajerów, którzy to od nich kupią, przepłacając dziesięciokrotnie na każdym takim struclu.

Ja szrotem nigdy nie handlowałem, więc nie możesz mi niczego zarzucić, bo niby co na przykład?

Po prostu ch*j Cię strzela, że topnieje jak śnieg w maju liczba potencjalnych jeleni do wydymania

i z każdym rokiem coraz mocniej się kurczy grono naiwnych matołów skupujących od handlarzy te trupy,

ale niestety jedyne co możesz z tym zrobić, to sobie popluć i się popultać w przerwach

pomiędzy picowaniem do sprzedaży kolejnych gruzów wyrzuconych przez Niemca z balkonu.

Za chwilę tu przyleci kolejny mój cichy wielbiciel wklejać ten mój bełkot w opisach do sprzedaży sprzętów obok których nawet nie stał,

bo na bezrybiu i rak ryba, więc jak się nie ma nic lepszego, a nie ma bo skąd, to się wkleja byle co, aby tylko uwagę odwrócić.

 

Ostatnią aukcję wystawiłem chyba ze trzy lata temu. No może dwa. Nie wiem, tak dawno to było, że już nawet nie pamiętam co to było.

Jak to się ma do pewnie kilkuset, które w tym samym czasie ty wystawiłeś, pamiętając o tym, żeby link do każdej wkleić na forum.

 

tam gdzie kończą się argumenty zaczynają się wulgaryzmy. Widać że lubisz hejt i jesteś w tym mistrzem :). Trzymaj się tego jeśli wtedy znikają Twoje kompleksy.

Oczywiście, że masz dużo więcej postów ode mnie ponieważ ja wolę poczytać na forum wpisów ludzi, którzy mają doświadczenie i coś konkretnego do powiedzenia. Biorąc z Ciebie przykład, krytykując wszystko i każdego, narzucając swoje zdanie wszystkim i robiąc z siebie guru hejtu tak jak Ty szybko dociągnąłbym do kilku tysięcy wpisów :). Moim zdaniem jest to forum w którym wymieniamy się doświadczeniami a nie chamstwem. Gość który sprzedawał lampowe monobloki kupił je od człowieka któremu ja je sprzedałem zobaczymy co napisze czwarty sprzedający czyli obecny nabywca.

Tak jak napisałem z zaciekawieniem czytam na tym forum wpisy ludzi z doświadczeniem. Jeśli będę chciał zostać hejterem będę się wzorował na Tobie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem z ciekawości kilkanaście Twoich postów i żaden nie wniósł nic do opisu, jakości sprzętu lub nie przedstawił Twoich wrażeń odsłuchowych.

Ja Twoich nie czytałem, bo nie mam na to za dużo czasu. No może i mam, ale mi go szkoda zwyczajnie.

W zupełności mi wystarczy pobieżne przejrzenie Twej radosnej twórczości z której jednoznacznie wynika,

że mam do czynienia z pospolitym handlarzem, któremu od dawna cały ten wątek kołkiem w oku stoi,

czemu nie raz i nie dwa dawałeś wyraz (szkoda że nie pod swoim właściwym nickiem, bo to dopiero mogłoby być ciekawe)

Jednak z drugiej strony nie widzisz nic niestosownego w hejtowaniu, jeśli sam możesz na tym skorzystać

kopiąc po kostkach potencjalną konkurencję, wytykać za wysokie ceny czy nie taką jak trzeba obsługę klienta itd.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zapomniałeś już co sam tutaj pisałeś czy przy logowaniu na stronę forum nicki Ci się pomyliły?

Bez odbioru misiu.

 

Bla bla bla.

A tak, ja również pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez parantulla
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gdzie lepiej kupować ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś władny i sprytny usunie z tego wątku wypowiedzi na temat BMW.

A czemu?

Niech wiedzą ludziska, o co biega.

 

Wiesz, @sitteku; taki stary szmonces:

- Tu masz najtaniej!

- Tu masz najlepiej!

- A tu, rzekł najmędszy, zbudowawszy mikry sklepik między wielkimi - jest główne wejście!:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Producent zapewnia zmierzoną redukcję niepożądanych wibracji przy 20Hz aż o 84,64%!

Czy jakikolwiek inny producent akcesoriów antywibracyjnych jest w stanie poprzeć swoje tezy pomiarami?"

 

Tego akurat nie wiem, ale chętnie się dowiem czy jakikolwiek producent akcesoriów antywibracyjnych

jest w stanie poprzeć swoje tezy jakimkolwiek wiarygodnym i miarodajnym* testem porównawczym?

 

* - wiarygodny i miarodajny, to nie jest taki w którym grupka znajomych siedzi na kanapie, podłodze lub gdzie popadnie

i podgryzając ciastka z biedronki nasłuchuje co też się zmieniło po ustawieniu sprzętu na czarodziejskich podkładkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiar drgań jest akurat banalnie prosty. Wystarczy np. Fluke 810. Problem tylko jak drgania wywołać, czym, w jakich warunkach i jak te wyniki interpretować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* - wiarygodny i miarodajny, to nie jest taki w którym grupka znajomych siedzi na kanapie, podłodze lub gdzie popadnie

i podgryzając ciastka z biedronki nasłuchuje co też się zmieniło po ustawieniu sprzętu na czarodziejskich podkładkach.

 

Basu więcej scena się poprawia , wraca chęć do ciężkiej pracy żeby pokryć wydatek same plusy .

Gospodarka się kręci . Dzieci producenta nie chodzą głodne .

Jak ktoś ma sprzecicho za pierdylion muszelek to będzie go stać i na takie voodoo bo to nawet fajnie wygląda :)

A teraz spróbujcie sobie wyobrazić wypasionego szpulowca na takich podkładkach :>. Jak ktoś sobie wyobrazi to niech zareklamuje chłopakom w ich wątku ^^

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni post do Parantulli - faktycznie nie miałeś czasu przeczytać tego co napisałem. Piszesz o pierdołach robiąc z tego wielkie halo. Tak sprzedałem w swoim życiu trochę sprzętu choć handlarzem nie jestem ale lubię zmieniać sprzęt z ciekawości - obecnie przerzuciłem się na konstrukcje DIY będąc pełen podziwu dla ich konstruktorów - raz lepszych raz gorszych. Nie zapominam co napisałem. Nie oczerniam konkurencji tylko Twój hejt i wylewający się jad małego człowieczka, który swoje kompleksy stara się utopić w krytykowaniu wszystkiego i wszystkich. Naucz się myśleć i mówić pozytywnie i pozwól ludziom mającym inne zdanie na zachowanie swoich opinii a może japońskim sposobem kup sobie kukłę do bicia i okładają ją po pysku przy każdym objawie frustracji. Dwa a może trzy razy pomyśl zanim raz napiszesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sylwiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhy! :-)

Co się jakjesik pozycyji społecznej dorobią - ciach! do piachu...

 

Choć, podobno - im lżej w życiu!:-)

 

Podobno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi których stać i na płyty i na takie pierdoły?

A ci zakładają w Hi-End kolejny temat z cyklu - nudzi mi się w życiu, coś bym sobie kupił, tylko żeby drogie było i niepotrzebne...

Jednemu to już tak się z tych nudów w dupie przewraca, że łezka w oku się kręci ze współczucia jak można tak strasznie cierpieć.

 

Co się jakjesik pozycyji społecznej dorobią - ciach! do piachu...

Jeszcze taki dobrze nie ostygnie, a już rodzina zdąży majątek podzielić i wkrótce kolejny milioner na audiostereo zawita,

co to zaradny życiowo jest niebywale i sam do wszystkiego własnymy rencamy, a głupiego stereo nie umie sobie złożyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet niedokładnie o tym, co te pseudo milijonery potrafjo se złożyć, lub nie umjejo...

 

Mnie od lat zastanawia, jak łone - przewalające tony klocków, potrafią ocenić brzmienie, cudność i radosność tychże.

Przecież doba ma zaledwie 24 godziny, a to i drzemnąć się trzeba, i babę uspokoić, szmal przeliczyć, na forumie popisać...

Strach, jak mało casu.

 

A łune wciąż mnóstwo czasu mają!:-)

 

Biznes, czy cuś?

 

Ps - a kupowanie na Alle - to inna sprawa.

Wiele winyli tam kupiłem i - nie żałuję.

A i sprzedałem - też. Są wśród nas tacy, co ode mne wzięli i do dziś się cieszą!:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Ps - a kupowanie na Alle - to inna sprawa.

Wiele winyli tam kupiłem i - nie żałuję.

A i sprzedałem - też. Są wśród nas tacy, co ode mne wzięli i do dziś się cieszą!:-)

 

Tez nie narzekam.

 

A co z tymi których stać i na płyty i na takie pierdoły?

 

To dla nich własnie stoliki za kilkadziesiąt tysięcy :) ciekawe o jaki procent poprawią brzmienie o ile w ogóle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.