Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś budował kolumny i potrzebował obudowy:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

tylko brać i nie targować się ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś budował kolumny i potrzebował obudowy:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

tylko brać i nie targować się ;-)

Gdzie to stało? :-) na parterze WTC w cieciówce? ;-))) uj...ne jak ziemia święta ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ile ten DAC warty, dobra cena? Jakoś nikt się nie rzuca :) a ponoć tak ładnie gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ile ten DAC warty, dobra cena? Jakoś nikt się nie rzuca :) a ponoć tak ładnie gra.

 

Dac do d...y ... nie ma USB nie mówiąc o DSD ... To nie ma prawa grać ;)

Więc nikt nie chciał kupić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dac do d...y ... nie ma USB nie mówiąc o DSD ... To nie ma prawa grać ;)

Więc nikt nie chciał kupić.

 

:))

Man usb/spdif które i tak 24/196 może przepuści ale to tylko może. DACi gra ładnie, analogowo ale jak piszą trochę za gęsto. Koreańce już lepiej się wyrabiają.

A co, tania chińszczyzna z dsd lepiej gra?

 

bigfan co cena zawyżona?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pierote

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

:))

Man usb/spdif które i tak 24/196 może przepuści ale to tylko może. DACi gra ładnie, analogowo ale jak piszą trochę za gęsto. Koreańce już lepiej się wyrabiają.

A co, tania chińszczyzna z dsd lepiej gra?

 

bigfan co cena zawyżona?

 

Z pewnością ;)) ... zagra lepiej ... :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szpakowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

http://allegro.pl/pioneer-pd-t07-japonska-legenda-audio-top-stan-i5636371235.html

 

Patrz taka japonska legenda i nikt nie bierze...pół darmo prawie w porównaniu do dzisiejszego plastiku hehehe

 

Wszystkie te przetworniki z łatwością pogoni ;-)

Edytowane przez discomaniac71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pink Floyd z Polski...najdrozszy na eBay.uk...Polska to naprawde drogi kraj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Pink Floyd z Polski...najdrozszy na eBay.uk...Polska to naprawde drogi kraj.

 

piracka wersja selles :) polaczyna potrafi

 

Wszystkie te przetworniki z łatwością pogoni ;-)

 

Sprzedawałes to chwalisz. Szkoda tylko że sprzedawca nie napisał że chinski laser do tego modelu kosztuje 850 zł bez cła i innych opłat .Oczywiscie bez gwarancji ze zadziała. W kontekscie tego faktu głupiego trzeba by za tyle kupic :) W podobnej cenie są współczesne CDki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Sprzedawałes to chwalisz. Szkoda tylko że sprzedawca nie napisał że chinski laser do tego modelu kosztuje 850 zł bez cła i innych opłat .Oczywiscie bez gwarancji ze zadziała. W kontekscie tego faktu głupiego trzeba by za tyle kupic :) W podobnej cenie są współczesne CDki

 

Przede wszystkim znam. W przeciwieństwie do Ciebie. To odtwarzacz mojego znajomego. Laser w tym modelu chodzi 20 lat bez zająknięcia. Ten odtwarzacz ma nowy, oryginalny japoński laser. Współczesne odtwarzacze w tej cenie raczej odpadają w przedbiegach. Przetworniki także. Kto chce ten kupi. Jest to bardzo rzadka rzecz. Gdyby ktoś chciał sprowadzić z Japonii i wymienić laser wyjdzie mu dużo drożej. Zresztą nieważne. To nie moja aukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie moja aukcja.

 

To ogłoszenie też nie twoje.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle obsrywanie wszystkiego do okoła. Brawo dla panow po raz kolejny. Prostactwo dalej w modzie. Co za kraj, co za ludzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to sprzedajac swoj wzmacniacz, CD player, telewizor czy cokolwiek innego, nie robie listy z cenami czesci zamiennych. Czy to znaczy, ze jestem oszustem? To chyba troche "na gorke"... Nie spotkalem sie, zeby gdziekolwiek, ktokolwiek takowa liste robil. Zreszta skad niby mam wiedziec ile kazda czesc kosztuje I jak sie nazywa/jaki to model? Jak toster sprzedaje to tez musze wypisac ceny serwisu (tak w razie czego)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Szczerze mowiac to sprzedajac swoj wzmacniacz, CD player, telewizor czy cokolwiek innego, nie robie listy z cenami czesci zamiennych. Czy to znaczy, ze jestem oszustem?

 

Na allegro stoi podobno swietny CD player TEAC VRDS , lata 90te.Ktos z forum szykował się by go kupic ale dowiedział się ze laser do tego TEACa to wydatek ok 1000zł. Zrezygnował. Więc ceny i dostepnosc lasera w cwiercwiecznych CDkach jest czyms waznym i warto o tym wiedziec a nie łapac sie na "legendarnosc:"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Parantula ,miałem dać ten scan tego ogłoszenia jak disco by coś odpowiedział ale mnie uprzedziłeś ,rafał co w tym widzisz złego ,jak w ogóle możesz coś takiego napisać , masz dowód czarno na białym , disco jeszcze kłamie w żywe oczy , a ty tu wyskakujesz i go jeszcze bronisz , to handlarz który sprzedaje na allegro sprzęt ,a tu go wychwala ,żeby podbić cenę , nick z allegro już zapisany ,omijać szerokim łukiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Klejson

Eversolo DAC Z8 +++XINDAK PA-M +++Monitor Schnell Audio Gillespie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupujac samochod sprzedajacy powinien wypisac ile kosztuje przeglad, wymiana klockow, oleju, opony itd... ? Jak bede sprzedawal swoj wzmacniacz w idealnym stanie a po 2 latach kupujacemu padnie jakas czesc I bedzie musial wydac na naprawe tysiaka to bedzie znaczylo, ze jestem naciagaczem i oszustem? Zaden specjalista Ci nie powie kiedy padnie jakis przekaznik, laser czy inna pier**la. To kupujacy powinien wiedzic co kupuje... Sprzedajacy jest odpowiedzialny za sprzet w chwili wystawienia i za dostawe plus ewentualna gwarancje...skad mam wiedziec ile zwrotnica kosztuje do moich glosnikow jak bede musial ja wymienic.

 

Czy disco sprzedaje trefny sprzet nie wiem, ale oczekiwac od sprzedajacego, zeby wpisywal w aukcje koszty ewentualnych napraw, przegladow, czesci zamiennych itd to juz jest grube przegiecie. To jak ktos sprzedaje mercedesa powinien odradzac jego kupowanie, bo serwis kosztuje 10 razy tyle co w fordzie? Gdzie tu logika?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś niema nic wspólnego z tą aukcją i nikt tu niema o takie coś pretensji , chodzi o fakt zachwalania danego modelu który za chwile pojawia się na allegro , bo handlarz chce więcej zarobić , po czym wypiera się że czegoś takiego nie robi , tu akurat masz podane na tacy jak to wygląda , forum to nie miejsce na takie rzeczy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Klejson

Eversolo DAC Z8 +++XINDAK PA-M +++Monitor Schnell Audio Gillespie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

 

Zadzwoń pod numer z aukcji i zapytaj. Mój numer telefonu jest zupełnie inny i zdaje się jest podany w profilu. Ogłoszenie było grzecznościowe. Kumpel mnie poprosił i tyle. Znamy się od dziecka. Po odtwarzacz też jechaliśmy razem na Dolny Śląsk. Na forum znajdziesz także info dlaczego jest sprzedawany.

 

W takim razie sprzedający powinien udzielic 20 letniej gwarancji na laser :) ale jakos nie udziela

 

 

Nawet firma nie udzielała gwarancji dłuższej niż 24 miesiące. Wtedy nawet 12. Choć nie wiem jaka gwarancja obowiązywała w Japonii. Owe 20 lat wynika z praktyki. Pioneer produkował własne napędy i własne lasery a także własne przetworniki. Zawsze miały opinię długowiecznych.

 

Czy disco sprzedaje trefny sprzet nie wiem, ale oczekiwac od sprzedajacego, zeby wpisywal w aukcje koszty ewentualnych napraw, przegladow, czesci zamiennych itd to juz jest grube przegiecie. To jak ktos sprzedaje mercedesa powinien odradzac jego kupowanie, bo serwis kosztuje 10 razy tyle co w fordzie? Gdzie tu logika?

 

Póki co ja niczego nie sprzedaję. Jak ktoś jest zainteresowany sam sprawdzi ile kosztują części. Kupując sprzęt używany musi liczyć się z ewentualnymi naprawami.

 

To co napisałeś niema nic wspólnego z tą aukcją i nikt tu niema o takie coś pretensji , chodzi o fakt zachwalania danego modelu który za chwile pojawia się na allegro , bo handlarz chce więcej zarobić , po czym wypiera się że czegoś takiego nie robi , tu akurat masz podane na tacy jak to wygląda , forum to nie miejsce na takie rzeczy .

 

Podaj przykład choć jednego mojego wpisu poza żartobliwym powyżej że ten model zjada na śniadanie tanie chińskie przetworniki (co akurat jest prawdą). Motywem tego wpisu jest fakt iż mierzi mnie wychwalanie kostek które jakoś tam brzęczą ale do dobrego audio jest im daleko. Na modę nic nie poradzę. Na forum znajdziesz za to moje wpisy o tym jak urządzenia z rynku japońskiego różnią się od europejskich i że nie każdemu to odpowiada (w kontekście tego właśnie odtwarzacza). Poza tym ja nie jestem sprzedającym - o czym przypominam n-ty już raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś niema nic wspólnego z tą aukcją

Daj se siana nie ma sensu.

Ogłoszenie nagle już wzięło i znikło, po aukcji też zaraz śladu nie będzie,

nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał, to nie moje, to kolegi, pokaż dowody bla bla bla...

Nawet mi się nie chce po raz nie wiem już który zaczynać, bo i tak na końcu zawsze to ja jestem ten zły.

Trzeba się wyluzować i sr** na to.

 

Jak zwykle obsrywanie wszystkiego do okoła. Brawo dla panow po raz kolejny. Prostactwo dalej w modzie. Co za kraj, co za ludzie.

Jak zwykle no. Ty też jak zwykle. No pokrzycz sobie i tupnij nóżką jaka to wasza ciężka dola

ciemnoty leszczom pociskać żeby jakiego klamota komu wcisnąć i jeszcze użerać się z prostakami.

Ale podobno w kupie siła jak to mówią, tylko zawsze zapominam... o co dokładnie z tą kupą chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dać ten scan tego ogłoszenia jak disco by coś odpowiedział ale...

ale ups coś poszło nie tak czyli standardowa procedura jak tylko zaczyna się smrodek unosić, nagle czary mary i śladu nie ma.

Teraz oczywiście wszyscy będą idiotów udawać "ale o co ci chodzi nie masz dowodów" i za tydzień już nikt nie będzie pamiętał.

Może by mnie to dziwiło, gdyby to pierwszy raz takie szopki tutaj odchodziły, ale to jest już tak oczywiste, że zwyczajnie nudne się robi.

Za każdym razem jest dokładnie to samo. Teraz możemy się zakładać ile czasu wpisy na tej stronie powiszą zanim wyparują.

I tak dziwne, że przez noc nie zniknęły jak to mają w zwyczaju, ale to pewnie tylko dlatego, że weekend niedziela i nie było komu posprzątać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez parantulla
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie działa link do działu ogłoszeń ? ;-) ten co to zablokował musi być niezłą szują , krętaczem . Tak naprawdę zniknięcie po tak krótkim czasie tego ogłoszenia oznacza tylko jedno ,Disco zareagował dosyć szybko , mimo tego że to sprzęt jego kolegi ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Eversolo DAC Z8 +++XINDAK PA-M +++Monitor Schnell Audio Gillespie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Czyli kupujac samochod sprzedajacy powinien wypisac ile kosztuje przeglad, wymiana klockow, oleju, opony itd... ?

 

Wyobraz sobie że kupujesz zabytkowy samochód, wydajesz kupę kasy a pózniej dowiadujesz się ze newralgiczna część w silniku nie dosc że kosztuje 1/4 tego co zapłaciłes to w ogóle są to chinskie podróbki które nie wiadomo czy będą sprawne. Tu nie chodzi o to że laser jest drogi. Tu chodzi o to ze laser do tego pioneera mozna kupic tyle ze na stronie sklepu który słynie z podróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o czym piszesz, ale przeciez sprzedajacy nie musi podawac takich informacji w aukcji. Dobrze, ze sie o tym mowi na forum i doradza.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.