Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

vintage hi-end , może dla kogoś będzie Coś wart :) od złotówki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ jak najbardziej warto kupować używane ale od pewnych osób gdzie wiadomo co za sprzęt i od kogo.

Są ogłoszenia, jest HiFi Giełda, gość podaje numer telefonu, można pogadać, spotkać się, ustalić szczegóły,

sprawdzić pochodzenie sprzętu, a nawet popytać o jegomościa w środowisku audiofilskim.

Nie widzę w tym nic złego a nawet uważam że to konieczność.

 

Ale jakieś takie allegro i wałki oszustów, jakieś dziwne kombinacje.To śmieciarstwo jest!

Masz pełną rację, ale przy jakiejś tam wartości. A co z zamówieniami choćby płytek na allegro? Przecież nie będziesz się fatygował za dwie , trzy stówki. Oczywiście można skorzystać z "pewnego dostawcy" ale czasem chodzi o coś rzadkiego , a czasem po prostu sporo tańszego. Wspomniane przeze mnie płyty bluray potrafią mieć w opcji nowe rozrzut 100-150% w cenie. Ponieważ kupuję kilka, kilkanaście płyt w miesiącu, nie chcę tracić 5 dyszek na sztuce, stan używek często idealny a i tak obejrzę raz , może dwa.

No, a potem przy takiej ilości zakupów trafiasz na uczciwych i uczciwszych:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne porady, tylko jak znaleźć tych uczciwych i gdzie o nich pytać? Najczęściej te opisy 'stan gabinetowy' kończą się stanem 'śmietnikowym'. A ta niby branża handlowa robi z 3, jeden w stanie 'jak nowy' z gwarancją rozruchową 14 dni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co panowie zaglądacie na takie ustawki?

Olejcie to i w ogóle nie wchodźcie na takie pseudo licytacje

a już w ogóle zapomnijcie o kupowaniu czy nawet rozważaniu

kupna czegokolwiek!!

Sly... coś trzeba robić.... :) Niekiedy to nuda innym razem ciekawość a innym razem jeszcze co innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeden pacan w identyczny sposób chciał mnie przerobić na dekielkach do felg.

Tylko że zanim on odwołał ofertę tego co to mnie od razu przebił, to ja już te dekle kupiłem gdzie indziej,

więc jak mi napisał, że czeka na kasę za wylicytowany przedmiot, to w mailu powrotnym dostał taką wiąchę,

że już więcej się nie odezwał.

a gdyby był to przypadek? Licytujący tez bywają oryginalni? Nie żebym kogokolwiek bronił albo brnął w czyjeś krzywdy albo interesy. Sporadycznie wystawiam niepotrzebne mi rzeczy na allegro. Rzetelnie opisuję, robię zdjęcia . I co. I pytania takie że nie wiem co mam odpowiedzieć. Albo nie czytają albo nie oglądają albo jedno plus drugie naraz.

Dostałem w prezencie polar. Ktoś chciał mi sprawić przyjemność i sprawił. Tyle ze rozmiar jakby za kusy. Wystawiłem na aukcji , opisałem z wymiarami. I co. I proszę o odwołanie oferty bo wczoraj sznurkiem się Pan mierzył a dzisiaj to go żona miarą i źle mu wyszło. Nie wiem płakać czy się śmiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby był to przypadek?

Przez przypadek nikt nie licytuje kompletu oryginalnych dekli (do fabrycznych alufelg mercedesa)

które występują w jednym wzorze i w jednym rozmiarze, także pomylić się tutaj nie można raczej.

Również ciężko nazwać przypadkiem fakt, że gościu się rozmyślił na dwie godziny przed końcem aukcji,

a już nieprawdopodobnym wręcz przypadkiem musiało być to, że pół minuty po odwołaniu jego oferty

pojawił się jak królik z kapelusza trzeci kupiec, który zalicytował (no co za przypadek niebywały)

akurat o 1zł mniej niż moje 100zł i przez dwie godziny nie zdążył tego poprawić. Kolejny przypadek?

Przez przypadek to takie debile chyba się rodzą. Na czterech innych aukcjach identyczne dekle leżały

w Kup Teraz po 80zł, a tutaj raptem trzech się bije licytując po stówie i więcej za to samo. Przypadek...

 

Pierwszy sprawdzał ile daję, a drugi do tej kwoty podbił, żebym przez przypadek za tanio nie kupił.

Obaj byli w zmowie ze sprzedającym i wiedziałem to od razu jak tylko ten pierwszy mnie przebił

zamiast sobie kupić ten sam towar gdzie indziej w Kup Teraz o 20% taniej i od ręki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez parantulla
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie?

Ja kiedys wystawiłem zestaw płyt (dyskografie) w cenie kup teraz. Nie sprzedałem. Wiec machnąłem ręką i wystawiłem od 1zł.

W efekcie sprzedałem drożej niż wcześniej wystawione kup teraz.

Może nie zakładasz abstrakcji dlatego tak to postrzegasz.

 

Również czasami nie można przewidzieć pewnych rzeczy i element ryzyka zawsze istnieje. Kupowałem winyle. Stan idealny. I faktycznie idealny.

Poza faktem zapachu cygar albo jakiejś indiańskiej fajki. Musiałem je wietrzyć dwa tygodnie nim ten duch poprzedniego właściciela je opuścił.

Nie miałem pretensji bo dla tamtego człowieka to był jakby element codzienności. Moze nawet jakiś rytuał palenia i faktycznie mógł sam tego nie czuć więc nie sądzę abym mógł mieć jakieś większe pretensje.

Co się może jeszcze wydarzyć. Wszystko. I nic, zależy od przypadku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie zakładasz abstrakcji dlatego tak to postrzegasz.

Nie, ja po prostu nie wierzę w przypadki :)

Może dlatego, że nie mam konta na Allegro od wczoraj i nie raz ani nie dwa widywałem podobne sytuacje.

Szczególne nasilenie występowania nieprawdopodobnych zbiegów okoliczności i zadziwiających przypadków

występuje na aukcjach małolatów sprzedających gry czy podzespoły komputerowe, tam to jest istna plaga,

ale od jakiegoś czasu można zauważyć to samo zjawisko obserwując inne działy, np. Sprzęt audio dla domu...

 

Proszę bardzo, kolejny przypadek a jakże.

Dwa dni temu facet dopiero co je sprzedał w licytacji od 1zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i znowu te same sprzedaje, tyle że już nieco drożej i w Kup Teraz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przypadek? Oczywiście :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Dwa dni temu facet dopiero co je sprzedał w licytacji

To, że je ponownie sprzedaje, to żaden problem. Sam sprzedawałem kilkakrotnie niektóre swoje przedmioty, bo kupujący zrezygnował. Ale formalnie nie można tego zrobić bez procedury, bo kupujący w poprzedniej aukcji wciąż może zgłaszać pretensje. Raz miałem przypadek, że osoba kupująca wpłaciła pieniądze po wszczęciu procedury zwrotu prowizji. A tu nowa sprzedaż już po dwóch dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z drugiej strony zobacz jak allegro się cieszy......

Za bardzo nie ma z czego się cieszyć.

Pierwsza aukcja, to nic innego jak sondowanie rynku, ile mniej więcej można by dostać.

Podstawiony słup licytujący np. 100.000zł wygrywa licytację, sprzedający od razu ją anuluje i wystawia przedmiot ponownie.

Opcjonalnie podstawiony słup licytuje 2.999zł licząc na to, że ktoś to przebije, niechcący wygrywa licytację i zostaje z towarem.

Normalnie sprzedający musiałby zapłacić prowizję od sprzedaży, ewentualnie opłatę od wystawienia z opcją "cena minimalna"

a tak nic nie musi, tylko zgłosić Allegro, że transakcja nie doszła do skutku i ani grosza go to nie kosztuje,

tyle co 2,50 za ponowne wystawienie przedmiotu np. w Kup Teraz za 3.200zł i sobie odbije z nawiązką poniesione "koszta".

Prawda że proste?

 

Dokładnie tak samo jak w tym na przykład przypadku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez parantulla
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze głośniki z HI-ENDu na runku , kevlar , ekranowane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki w tym sens? Sondowanie rynku wykazało, że realna cena to 3,5 a nie 6,5 tysiąca. Na mój gust nie sprzeda za 6,5.

No taki w tym sens, że nawet jak teraz 1.500zł komuś łaskawie opuści, to i tak je sprzeda o 1.500zł drożej niż by dostał w licytacji.

A prędzej czy później chętny się znajdzie, bo z takim rabatem, to okazja życia przecież :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taki w tym sens, że nawet jak teraz 1.500zł komuś łaskawie opuści, to i tak je sprzeda o 1.500zł drożej niż by dostał w licytacji.

A prędzej czy później chętny się znajdzie, bo z takim rabatem, to okazja życia przecież :)

 

Swoją drogą jedna z ciekawszych metod naciągania. Bardzo skuteczna. A ja mam inne pytanie. Jest sobie taka aukcja:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Miała się skończyć we wtorek. Potem w środę. Teraz widzę że dzisiaj. Jak to jest - sprzedający może sobie w nieskończoność przeciągać aukcje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Z moich obserwacji Allegro wynika, że handlarze wspomagają się tym Forum pisząc w różnych jego wątkach, a nawet zakładając swoje. Ostatnio polemizowałem z jednym takim (w jego wątku) co skończyło się dla mnie jego banem. On udowadniał mi, że lubi kupować ten sam model w różnych stanach obudowy, aby poznać jej wpływ na brzmienie. Ja udowadniałem mu, że jest...

 

Dalej nie próżnuje i ciągle szuka niuansów brzmienia w używanym sprzęcie kupionym za poniżej 100 PLN, a sprzedanym za powyżej 100 PLN. Ponieważ ów tajemniczy x...x ma xxxx wpisów na Forum, co niewątpliwie ma jakie takie oddziaływanie i daje mu zarobek. Też.

 

Przypuszczam, że w innych poziomach cenowych jest to samo.

Edytowane przez dziadekwłodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Miała się skończyć we wtorek. Potem w środę. Teraz widzę że dzisiaj. Jak to jest - sprzedający może sobie w nieskończoność przeciągać aukcje?

Być może to Allegro przedłużyło wszystkie licytacje, ze względu na ten atak ddos.

 

Nawet na pewno, miałem wczoraj zakończone aukcje, a teraz widzę, ze jeszcze trwają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Jak to jest - sprzedający może sobie w nieskończoność przeciągać aukcje?

Aukcji chyba nie da się przedłużyć, są automatycznie przedłużane jeżeli allegro ma problemy ze swoimi serwerami.

 

Siemens EL 34, czy da się po tych zdjęciach rozróżnić czy to rebrandowane RFT, czy wielkanocne pisanki, tj. przemalowane JJ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że w innych poziomach cenowych jest to samo.

Ty przypuszczasz, a ja jestem pewien :)

Mógłbym do końca tej strony i połowy następnej sypać przykładami wątków, które zawierają lokowanie produktu.

Przynajmniej 90% wpisów w zakładce KLUBY to jest klasyczny marketing przed wystawieniem swojego lub kolegi złoma na sprzedaż.

Oczywiście zaraz tu wpadnie jakiś obrońca uciśnionych z tekstami, że jestem j**nięty, mam obsesję i sam sobie coś wmawiam,

tylko że mi to kalafiorem wisi akurat, bo już tyle razy to przerabiałem, że najzwyczajniej w świecie mi się znudziło.

Wystarczy zerknąć do pierwszego lepszego klubowego wątku, żeby po trzech stronach piania z zachwytu nad jakimś truchłem

zaczęły się pojawiać wpisy w stylu - przypadkiem mój znajomy ma na zbyciu dokładnie ten model, jakby co to info na priv...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez parantulla
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Siemens EL 34, czy da się po tych zdjęciach rozróżnić czy to rebrandowane RFT, czy wielkanocne pisanki, tj. przemalowane JJ?

Wyglądają jak oryginalne.

http://www.ebay.pl/itm/EL34-SIEMENS-MATCHED-QUAD-NOS-/310309367729?pt=UK_Sound_Vision_Valves_Vacuum_Tubes&hash=item483fe12fb1 - dla porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek nikt nie licytuje kompletu oryginalnych dekli (do fabrycznych alufelg mercedesa)

które występują w jednym wzorze i w jednym rozmiarze, także pomylić się tutaj nie można raczej.

Również ciężko nazwać przypadkiem fakt, że gościu się rozmyślił na dwie godziny przed końcem aukcji,

a już nieprawdopodobnym wręcz przypadkiem musiało być to, że pół minuty po odwołaniu jego oferty

pojawił się jak królik z kapelusza trzeci kupiec, który zalicytował (no co za przypadek niebywały)

akurat o 1zł mniej niż moje 100zł i przez dwie godziny nie zdążył tego poprawić. Kolejny przypadek?

Przez przypadek to takie debile chyba się rodzą. Na czterech innych aukcjach identyczne dekle leżały

w Kup Teraz po 80zł, a tutaj raptem trzech się bije licytując po stówie i więcej za to samo. Przypadek...

 

Pierwszy sprawdzał ile daję, a drugi do tej kwoty podbił, żebym przez przypadek za tanio nie kupił.

Obaj byli w zmowie ze sprzedającym i wiedziałem to od razu jak tylko ten pierwszy mnie przebił

zamiast sobie kupić ten sam towar gdzie indziej w Kup Teraz o 20% taniej i od ręki.

+

 

Ty przypuszczasz, a ja jestem pewien :)

Mógłbym do końca tej strony i połowy następnej sypać przykładami wątków, które zawierają lokowanie produktu.

Przynajmniej 90% wpisów w zakładce KLUBY to jest klasyczny marketing przed wystawieniem swojego lub kolegi złoma na sprzedaż.

Oczywiście zaraz tu wpadnie jakiś obrońca uciśnionych z tekstami, że jestem j**nięty, mam obsesję i sam sobie coś wmawiam,

tylko że mi to kalafiorem wisi akurat, bo już tyle razy to przerabiałem, że najzwyczajniej w świecie mi się znudziło.

Wystarczy zerknąć do pierwszego lepszego klubowego wątku, żeby po trzech stronach piania z zachwytu nad jakimś truchłem

zaczęły się pojawiać wpisy w stylu - przypadkiem mój znajomy ma na zbyciu dokładnie ten model, jakby co to info na priv...

+

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Każde el34 Siemensa będą rebrandowanymi RFT gdyż Siemens nigdy tych lamp nie produkował.

Wiem o tym, właśnie chce kupić RFT dlatego myśle nad tymi Siemensami, tylko popatrz sobie na zdjęcie EL34 z tej strony:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wiem o tym, właśnie chce kupić RFT dlatego myśle nad tymi Siemensami, tylko popatrz sobie na zdjęcie EL34 z tej strony:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wystarczy przeczytać tekst z tej stronki:

 

"EL34 FAKES . For this tube, the situation is as typical as can be. The story is, when real TFK Germany (double getter) NOS was around, this was what we ALL wanted. And yikes, the TFK branded, RFT made (with single getter) were regarded "fakes" though they were not. The RFT are very good EL34, and TFK bought their EL34 there, not without reason. (and btw their 6SN7 are RFT made always). But if some nut writes on a forum, they sound no good, that's it. Argue against it, and you waist your time. Until.... no dealer had TFK original any more. So prices of RFT made TFK soared. Suddenly sound is GREAT. Real RFT branded EL34 were hard to sell (just dull RFT....) until recently because something happened: RFT NOS stock ran out too. So prices soared. Well, there was still real TESLA EL34, considered second choice. Guess what happened with TESLA prices. Only one thing, I think nobody needs, and that is faked Siemens tubes, made from JJ. I hope for you when you buy them, they are at least good ones, and no factory rejects that left through the back door. Avoid date code D83 like monkey plague. Just to see how silly fakers are, 6CA7 is beam not tetrode, modified to bias like EL34, and EL34 a real pentode, not even the same tube."

 

Avoid date code D83 - wystarczy zobaczyć jaki kod daty jest na zdjeciach z allegro... Czyli fake na 99%...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest przykład jak się na Allegro robi z kilku jeden w stanie gabinetowym:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a resztę na .......Ciekawe ile się tych składaków sprzedało?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.