Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

strasznie sie ludziska rzucili na ten fejsliftinig

 

Edit:

a oryginału za pół ceny nikt nie chce:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

aż dziw, że właściciele krella 280 nie ustawiają się w kolejce do tej aukcji... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez gonarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ciekawe - jeżeli to wszystko jest rzeczywiście nowe to ...

mi wyszło że razem to około 60 kzł

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wyniesione ze sklepu już nie jest "nowe" tylko "używane" i jako takie warte połowę ceny nowego.

Jeśli to rzeczywiście kosztowało 60kzł (tego nie wiem i nie chce mi się szukać) to 20kzł jest jak najbardziej spoko,

tylko gdyby to była taka okazja, to raczej już by było po zawodach, a sprzęt stoi, więc coś chyba jest na rzeczy...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

strasznie sie ludziska rzucili na ten fejsliftinig

 

Edit:

a oryginału za pół ceny nikt nie chce:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

aż dziw, że właściciele krella 280 nie ustawiają się w kolejce do tej aukcji... ;)

Kpisz? Przecież żaden prawdziwy audiofil nie postawi na półce jakiegoś wieśniackiego Marantza,

bo go kumple i znajomi audiofile śmiechem zabiją. MBL to brzmi dumnie, a Marantz... jak kupa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniesione ze sklepu już nie jest "nowe" tylko "używane" i jako takie warte połowę ceny nowego.

 

może i fakt ... ale jak ktoś pokazałby mi faktury sprzed m-ca - czyli mam 'pełną' gwarancję a stopień

fizycznego/technicznego zużycia to może być ... minimalny :-)

to w takim przypadku nowe/nie nowe to raczej sfera samopoczucia - czyli : kupiłem osobiście/nie kupiłem osobiście ;-)

 

:-)

 

ale to tak na marginesie jedynie :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniesione ze sklepu już nie jest "nowe" tylko "używane" i jako takie warte połowę ceny nowego.

 

może i fakt ... ale jak ktoś pokazałby mi faktury sprzed m-ca - czyli mam 'pełną' gwarancję a stopień

fizycznego/technicznego zużycia to może być ... minimalny :-)

to w takim przypadku nowe/nie nowe to raczej sfera samopoczucia

To zależy jak kto podchodzi do zakupów.

Na przykład u mnie rzadko który sprzęt, obojętnie co by to nie było, stoi dłużej jak 2-3 miesiące, maks to pół roku,

dlatego przy zakupie sprzętu, jeszcze zanim za niego zapłacę, to już kalkuluję za ile będę mógł to szybko sprzedać.

I dla mnie akurat nie ma żadnej różnicy czy było kupione dwa tygodnie temu, dwa miesiące temu czy dwa lata temu.

Używane to używane, a jak będę chciał nowe, to sobie pójdę do sklepu i kupię fabrycznie zafoliowane, o i to jest nowe :)

Widziałem w swoim życiu już takie numery, że głowa boli. Kumpel kupił kiedyś telewizor w sklepie, nówka sztuka.

Podczas opijania zakupu pojawiła się dyskusja na temat tego jakiej firmy kineskop (to było z 15 lat temu) w nim siedzi.

Kumpel wziął latarkę, zaświecił do wnętrza obudowy i mało nie zemdlał. W środku syfu tyle jakby ktoś go z bagna wyjął,

a na kineskopie naklejka z nazwą producenta i datą produkcji - sześć lat wcześniejszą. Taki NOWY sobie kupił :)

Innym razem inny kumpel kupił sobie kamerę JVC. Mało używana, kupiona miesiąc temu i dwa razy z pudełka wyjęta.

Zaraz po zakupie padł wizjer, więc kumpel wziął pudełko pod pachę i zapycha do serwisu, a tam niespodzianka!

Panie takich druków kart gwarancyjnych, to w JVC od czterech lat już nie ma, a tych kamer chyba od dwóch nie produkują.

Ktoś panu wcisnął przechodzony sprzęt, a podbitą gwarancję chyba na śmietniku za sklepem znalazł i sam datę wpisał.

Osobiście przy tym byłem i nigdy nie zapomnę miny kolesia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez parantulla
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykłady wstrząsające ;-) fakt - tak kiedyś bywało :-)

ale chyba nie za bardzo adekwatne do przykładu ...

 

ok - dla Ciebie to nie nowe - dla mnie biorąc pod uwagę stan techniczny to ... raczej tak ;-)

 

2 dni- 2 m-ce, 2 lata ... cóż to ciekawe - jak by wyglądała igła do gramofonu oglądana w

tych przedziałach czasowych ... pewnie jest różnica ;-) i jest różnica ;-)

 

a co do sprawdzenia - jak jest rachunek - a igły za 16,5 kzł nie sprzedają na pęczki - to łatwo

sprawdzić czy to nie ściema ...

 

ja - pomiędzy białym a czarnym widzę jeszcze odcienie szarości ;-)

może to wina technicznego wykształcenia - jetem elektronikiem ... choć już zajmuje się czym innym

 

ale jest tak jak pisałeś - dla ciebie to nie nowe ... i jest ok

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest tylko ciekawostka przyrodnicza z kategorii - kupić, posłuchać, opchnąć bez straty :)

Tak jak każdy inny sprzęt audio zresztą. Ja akurat nie jestem z tych, którzy się żenią np. z kolumnami na lata,

bo mi czasu na to szkoda zwyczajnie. Jest tyle różnych klocków i możliwych konfiguracji, że życia człowiekowi nie starczy,

żeby w spokoju przesłuchać chociaż 5% z nich, to po co mi trzymać te klamoty latami jak jest tyle innych dookoła?

Taką mam fazę, ale każdy ma własną, znam i takich, co kupili wieżę Pioneera na początku lat 90-tych i ją mają do dziś :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób nigdy nie można skupić się na muzyce. To ciagłe wymieniane sprzętów świadczy o braku własnego gustu oraz braku orientacji gdzie i czego szukać. To jak uczeń ktory całe życie się uczy ale niczego się nie nauczył. Oczywiście świat jest wielki i dostarcza tysiące możliwosci. Nie ma szans na przetestowanie nawet 10% możliwość. Życia nie wystarczy. Dlatego ludzie starają się ograniczyć ten wybór i eliminować z niego rzeczy które nie grają w ich stylu lub z innych powodów nie są warte słuchania.

 

Każdy z nas przechodzi przez etap testowania i dobierania sprzętów ale w końcu osiąga się swój cel. Wiadomo, że trzymanie tego samego systemu 30 lat to może przesada ale ciągle wymieniane to choroba. W audio nie o to chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden ma możliwość sobie wypożyczyć do posłuchania to czy owo, a inny takiej możliwości nie ma

i jak chce sobie tego czy owego posłuchać, to musi to sobie najpierw kupić i za to zapłacić,

a jak już sobie posłucha, to chciałby odzyskać zamrożony szmal, żeby sobie kupić kolejne to czy owo.

Nie każdy mieszka w stolicy i jest na Ty z dystrybutorami czy właścicielami tamtejszych audio salonów.

Tak samo nie każdy ma okazję wozić ciągle dupę po świecie i przy okazji wpaść tu i tam,

żeby obejrzeć czy posłuchać tego i tamtego. Ja takich możliwości akurat nie mam,

bo jestem wsiokiem z prowincji i nikt mi na ładne oczy nie wypożyczy wzmacniacza za 50 koła czy kolumn za 100,

więc żeby ich posłuchać w kontrolowanych warunkach, muszę je sobie za swoje kupić. Taka sytuacja.

 

To jak uczeń ktory całe życie się uczy ale niczego się nie nauczył.

To jak sly30 któremu całe życie można tłumaczyć, a i tak nie zrozumie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem to, ale zawsze możesz podjechać np do Poznania czy Trójmiasta i posłuchać różnych sprzętów, a coś co wypadnie lepiej pożyczyć do domu na tydzień. W ten sposób po 2-3 latach można zapoznać się z tyloma sprzętami, że spokojnie można wybrać coś dla siebie. Ale muszą być chęci. W tak próbujesz i szukasz juź 30 lat i co?

Nadal szukasz....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamień słowo szukasz na sprawdzasz, testujesz i masz odpowiedź. Ciekawość chociażby...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Dla mnie to jest tylko ciekawostka przyrodnicza z kategorii - kupić, posłuchać, opchnąć bez straty :)

 

Mam tak samo .

 

To jak sly30 któremu całe życie można tłumaczyć, a i tak nie zrozumie :)

 

Racja , troll nic nie może zrozumieć :)))

Edytowane przez rydz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest tylko ciekawostka przyrodnicza z kategorii - kupić, posłuchać, opchnąć bez straty :)

Tak jak każdy inny sprzęt audio zresztą. Ja akurat nie jestem z tych, którzy się żenią np. z kolumnami na lata,

bo mi czasu na to szkoda zwyczajnie. Jest tyle różnych klocków i możliwych konfiguracji, że życia człowiekowi nie starczy,

żeby w spokoju przesłuchać chociaż 5% z nich, to po co mi trzymać te klamoty latami jak jest tyle innych dookoła?

Taką mam fazę, ale każdy ma własną, znam i takich, co kupili wieżę Pioneera na początku lat 90-tych i ją mają do dziś :)

Wedlug niektorych to sie nazywa HANDEL! Kurde, kto to tak twierdzil... ? Nie parantulla przypadkiem? A teraz to juz sie nazywa "mieć faze"? Hmm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciagłe wymieniane sprzętów świadczy o braku własnego gustu oraz braku orientacji gdzie i czego szukać.

NO to kolego pojechałeś.

Jeśli ktoś lubi poznawać, zmieniać bawić się w rózne konfiguracje to znaczy, że jest bezguściem ..

Śmiem twierdzić wg Twojej teorii, że 99% osób z tego forum nie maja gustu (własnego).

Łacznie z Tobą!

Inaczej nei wymianiał byś cd, wzmacnaicza.. i dalej kabelków i bezpieczników..

 

Mając sprzęt za grube tysiące który gra świetnie to zaraz obok można znaleźć coś co gra ciut inaczej, lepiej lub w podobnie ale wygladem bardziej pasuje do wystroju wnętrza.

Czy to źle??

 

Cóż, też nie mam włąsnego gustu bo zdarza mi się od czasu do czasu cos kupić, zmienić.

A wydawało mi się, że wiem i znam brzmienie które mi odpowiada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham muzyki - nie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście ale Parantulla tak szuka już 30 lat. I jak sam pisał w ciągu roku zmienia kilka a nawet kilkanaście razy kolumny nie mówiąc o reszcie sprzetu. Czyli każdy sprzęt jest u niego może miesiąc i tak przez 30 lat! Uważasz że to normalne? U mnie niektóre sprzęty są już 3 lata i nie planuję ich zmieniać. Co jakiś czas jakiś element wymieniam ale bez przesady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug niektorych to sie nazywa HANDEL! Kurde, kto to tak twierdzil... ? Nie parantulla przypadkiem?

Nie.

parantulla przypadkiem ma tylko dobrą pamięć i nawet po pięciu latach pamięta kto co na tym forum zachwalał

szykując sobie (lub też komuś) grunt pod sprzedaż klocka, który żadnym cudem nie jest ani nigdy nim nie był.

Do nikogo tutaj nigdy nie miałem i nie mam żadnych wontów, że coś tam sobie ktoś kupuje czy sprzedaje,

dopóki nie zaczyna opowiadać jawnych bzdur, które mają na celu podbicie ceny runchla przed jego sprzedażą.

Jeśli o mnie chodzi, to jestem zupełnie spokojny o to, że nikt na tym forum nie znajdzie ani jednego mojego wpisu

na temat sprzętu, który aktualnie u mnie stoi. Jeśli już coś czasem skrobnę, to tylko o tym czego już dawno nie mam.

I to by było na tyle w temacie moich handli, chyba że masz do mnie coś konkretnego i chcesz o tym pogadać?

 

Ależ oczywiście ale Parantulla tak szuka już 30 lat. I jak sam pisał w ciągu roku zmienia kilka a nawet kilkanaście razy kolumny nie mówiąc o reszcie sprzetu.

Owszem zmienia, ale niczego nie szuka.

Ty też słuchasz w kółko jednej płyty czy jak Ci się jedna znudzi, to następną wrzucasz?

Dla mnie sprzęt, to jest tylko środek, a nie cel sam w sobie. Środek do zaspokajania ciekawości

i sprawiania sobie frajdy z kupowania, słuchania, sprzedawania i wszystkiego co się z tym wiąże.

Jeden chodzi na ryby, drugi na dziwki, trzeci na karty, a jeszcze inny graty sobie przewala i ma z tego radochę.

Przy okazji kilka powszechnie obowiązujących mitów lub wiarygodność niektórych opinii czy osób zweryfikuje,

czasami jakąś kasę się wtopi, czasami coś się zarobi, czegoś człowiek się dowie i coś się w życiu dzieje.

Ty masz za sobą etap przewalania klocków, a ja mam za sobą etap pierdzenia w kanapę i słuchania płyt,

tym bardziej że stare znam na wylot, a nowych nadających się do słuchania wychodzi rocznie trzy na krzyż,

to co mam ze sobą robić jak forum też już całe dawno przeczytałem i drugi raz od początku raczej mi się nie chce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie jelonka:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tresc aukcji napisana w taki sposob jakby wszystko koszowalo 490zł, a rozchodzi sie o pilot.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób nigdy nie można skupić się na muzyce. To ciagłe wymieniane sprzętów świadczy o braku własnego gustu oraz braku orientacji gdzie i czego szukać.

 

Masz trochę racji, nadmierne przebieranie może zamęczyć na śmierć.

 

Błogosławieni, Ci co znaleźli i już nie szukają. ;)))

 

Tresc aukcji napisana w taki sposob jakby wszystko koszowalo 490zł, a rozchodzi sie o pilot.

 

I o to chodzi. hih ;)

 

Śmiem twierdzić wg Twojej teorii, że 99% osób z tego forum nie maja gustu (własnego).

 

Powiedzmy że próbują go określić. Na tej samej zasadzie spendorwcy-wędrowcy próbują znaleść właściwy, ostateczny sposób rozstawienia swoich kolumn. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie jelonka:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tresc aukcji napisana w taki sposob jakby wszystko koszowalo 490zł, a rozchodzi sie o pilot.

Do tego typowy szrociarz wyciągający graty z niemieckich śmietników przywarsztatowych,pilota też tam pewno znalazł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co za numer !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Aukcja z nowymi kolumnami Canterbury, ktore u nas kosztuja ok. 70.000 do 80.000 zl. Krotki termin, bo juz jutro sie konczy, a wczoraj jeszcze jej nie bylo. O dziwo.., tylko 3 oferty i cena aktualna, to zaledwie 205 GBP. A najlepsze jest to, ze na dole strony mamy taka informacje:

Szczegółowe informacje o przedmiocie

Product Identifiers

Brand Tannoy

Model Chatsworth

 

Key Features

SpeakerType Main / Stereo Speakers

 

Technical Details

PeakPowerHandling 60 watt

FrequencyResponse 20 Hz - 20 kHz

 

A na dole pod tymi informacjami o przedmiocie informacja:

"Tannoy Canterbury speakers new and boxed"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sprzedawca liczy na to, że ktoś kliknie zapatrzony w pierwsze zdjęcie:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dało się znaleźć frajera w Polsce to poszukajmy w Anglii:) miażdżyca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ręce opadają,... czy to z głodu takie procedery?

 

Dobrze, że... nie piłem kawy. ;)))))

 

Zajrzałem do Ciebie z wizytą. Fajne kolumny. Robią wrażenie. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ciekawe, czy licytant, ktory wygral mysli, ze za 2844 GBP dostanie od sprzedajacego nowe Tannoy-e Canterbury GR ? :-) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.