Skocz do zawartości
IGNORED

ANKIETA - kto słyszy KABLE a kto nie


Therion

ANKIETA - kto słyszy kable a kto nie  

1 047 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy słyszę rożnicę po zmianie kabli na inne?

    • tak
      662
    • nie
      384


Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, bo każdy prawdziwy audiofil wie, że prawdziwą dyskusję o kablach zaczyna się od dokładnego przeanalizowania życiorysu głuchego, sprawdzenia na którym niemieckim śmietniku wygrzebał swojego "techniksa", a jeszcze lepiej sprawdzić mu przodków, czy byli dostatecznie polscy.

Jak to się ma do mojego wpisu o Twoim dowcipie?

Sam wymyślasz takie głupoty, czy ktoś Ci je podrzuca?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StaryM,

 

czekam na odpowiedź.

 

Gdybyś zapomniał jak w powyższym przypadku, to przypominam;

 

proszę o podanie przykładu mojego chamowatego zachowania w wątku " voodoo"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

proszę o podanie przykładu mojego chamowatego zachowania w wątku " voodoo"

I uważasz, że ja będę teraz przeglądał te 360 stron wątku i przypominał sobie co i kiedy napisałeś i za co mogłem cię ewentualnie zbanować?

Zasadą było dotychczas, że banowałem osoby, które zachowywały się chamowato:

- używały typowych argumentów ad personam;

- celowo rozwalały wątek poprzez nonsensowne wpisy;

- były wulgarne lub obrażały innych.

Z tej zasady do dziś wyłączony był SzuB.

Dziś zmieniłem zasady. Nie pozwolę na rozwalanie wątku uwagami nie na temat, wygłupami i pseudopsychologią. Każdy, kto w swoim wątku mnie zbanuje, może liczyć na rewanż, a niektórych będę nawet banował profilaktycznie.

Adieu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo my chcemy i potrafimy dyskutować.

 

Jeżeli ty chcesz i potrafisz dyskutować, to dlaczego sarkastycznie odpowiadasz na moje pytanie o sinusoidę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StaryM, z tych właśnie powodów, które podałeś, zostałeś zbanowany, a także twoi koledzy, których zachowanie tolerujesz. Oni i ty możecie zachowywać się chamowato (np. mój wątek nazwałeś szambem, a potem za to, co sam zrobiłeś, zbanowałeś mnie, bo siebie nie umiesz) i jest OK, innych oceniasz podług swojej miary, a banując ich, banujesz siebie, wszak niczym się od nich nie różnisz. Jesteś chamowaty, atakujesz personalnie, jesteś wulgarny i obrażasz innych. Jesteś relatywistą moralnym, a nie żadnym ateistą. Człowiekiem bez zasad i bez właściwości. Nie potrzeba być psychologiem, by to widzieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StaryM,

 

Żadnego adieu!

 

NAJLEPIEJ ZASŁONIĆ SIĘ NIEPAMIĘCIĄ!!!

 

Co mnie to obchodzi, ze będziesz musiał przeglądać swój watek połowę nocy!

 

Oczekuję jasnego i przejrzystego dowodu w postaci MOJEGO POSTA z w/w wątku!

 

UWAGA!!! Nie interesują mnie twoje kryteria chamstwa, a tylko ogólną jego definicję np. wg. wiki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StaryM,

 

Żadnego adieu!

 

NAJLEPIEJ ZASŁONIĆ SIĘ NIEPAMIĘCIĄ!!!

 

Co mnie to obchodzi, ze będziesz musiał przeglądać swój watek połowę nocy!

 

Oczekuję jasnego i przejrzystego dowodu w postaci MOJEGO POSTA z w/w wątku!

 

UWAGA!!! Nie interesują mnie twoje kryteria chamstwa, a tylko ogólną jego definicję np. wg. wiki

 

To ja oczekuję tego samego od szuba :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Jeżeli ty chcesz i potrafisz dyskutować, to dlaczego sarkastycznie odpowiadasz na moje pytanie o sinusoidę?

Sarkastycznie powiadasz. Być może, czasami mi też brakuje cierpliwości, czasem mam dość. Być może dlatego zareagowałem sarkastycznie. Dziś sobie przejrzałem wątek SzuBa. Kilkanaście stron wstecz. Takiego kubła pomyj to nawet żona podczas rozwodu na mnie nie wylała. I kto to robił? Same internetowe anonimki, których istnienie sprowadza się do nicków i awatarów na forum. Tacy, którzy nic nigdy nie piszą prawdziwego o sobie, o swoim życiu, o normalnych ludzkich sprawach, za to natychmiast rzucają się ujadając i merdając ogonkami, na każdego, kto choć trochę jest realny.

A podsumowując tą żałosną kablową sitwę, jako swoistą kropkę nad i można uznać tutejszą wypowiedź SzuBa, który mnie zarzuca wulgaryzmy.

A więc niech tak będzie. Rzygam już tym forum. Mam powyżej dziurki w nosie prymitywnych nowobogackich, chamów, antysemitów i popapranych nibypatriotów. Dla zdrowia psychicznego muszę przestać czytać te kretyństwa, a tym bardziej idiotom odpowiadać. Czas najwyższy zadbać o higienę umysłu i dla odmiany znaleźć inteligentnych interlokutorów.

 

Oczekuję jasnego i przejrzystego dowodu w postaci MOJEGO POSTA z w/w wątku!

Kompletnie mnie nie interesuje, czego oczekujesz. Możesz sobie czegoś oczekiwać od żony, szwagra, od sprzedawcy w sklepie, skoro płacisz.

Ode mnie nie możesz oczekiwać niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary,

 

Wobec tego, że zadałeś kłam mojej osobie i nie potrafisz tego udowodnić, to;

 

DLA MNIE JESTEŚ KOMPLETNIE POZBAWIONY WIARYGODNOSCI JAKO USER I JAKO CZŁOWIEK!!!

KOMPLETNIE NIE MASZ JAJ, NAWET JAKO FACET!!!

 

Nie potrafisz mi tego udowodnić, bo NIE MA TAKIEGO POSTA!!!(przejrzałem wszystkie moje wpisy)

 

Po drugie,

 

Zadałem sobie troszkę trudu i sprawdziłem kiedy dostałem bana w w/w wątku.

 

DOSTAŁEM. ZARAZ PO TYM, GDY JA CI DAŁEM BANA co miało miejsce 31.05 !!!

 

I znowu kłamiesz i podważasz swoją i tak mizerną wiarygodność!

 

Kłamałeś TU NA FORUM pisząc, ze dałeś mi go duuużo wcześniej, a ja jeszcze w maju chciałem coś napisać i wtedy nie miałem bana.TYMCZASEM DOSTAŁEM BANA w REWANŻU!!!

Czyli znowu kłamałeś, ze niby za chamskie bąki, a tak po prawdzie, to w rewanżu!!!

 

 

 

 

Panowie!

 

Mamy tu na forum sprawę kuriozalną, bo m.in za KŁAMSTWA i zdania o znamionach ZNIESŁAWIENIA StaryM jest plusowany!!!

 

W posłowiu.

Nie za poglądy, lecz za powyższe dostaniesz bana na dzień dobry w każdym moim wątku, więc lepiej omijaj je z daleka!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź może nie dosłowna, ale rozumiem w czym rzecz. Być może to forum nie jest dla ciebie i być może klub, który założyłeś jest w głównej mierze powodem wszystkich tych złych emocji. Będąc ateistą w obojętnie jakim znaczeniu, nie sprawisz, że świat stanie się lepszy, jak to uważa zresztą większość ateistów. Otwierając klub, otworzyłeś razem z nim małą nową religię a jak wiesz, to właśnie religie są przyczyną największych wojen na świecie i wszelkiego rodzaju krucjat przeciwko czemuś i w imię czegoś, no i mamy tu na naszym forum taką właśnie wojnę, nieświadomie wywołaną.

Powstanie Zakonu Szuba, było tylko kwestią czasu. Obie strony spotykały się na słownych potyczkach tylko na swoich ziemiach, jednak i to się zmieniło, bo granice nie wytrzymały i wojna zaczęła się panoszyć na terenach dotąd neutralnych.

Bardzo często widać dym na prowincji hi fi, które do niedawna było dużym stanem pod wspólną nazwą Stereo, ale też w odległym państwie High End słychać odgłosy walki. Tam jednak ludność jest nie przejednana i ogniska zła duszone są w zarodku i to na zimno.

Tak, tak StaryM, wpuściłeś do nas diabła i nawet nie musiałeś go kompresować do wersji 666. To prawdziwy i oryginalny diabeł. Jest teraz w każdym z nas i najwyższa pora, aby zabrać mu tlen i tym samym zamknąć oba wątki dopóki nie powybijamy się wszyscy do końca, bo diabeł tylko na to czeka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno rozszyfrowałem StaregoM i nazwałem kłamcą.

Od dawna jesteśmy...po przeciwnych stronach.

Teraz i wy widzicie to co ja widziałem już dawno.

Kłamstwa, oszczerstwa, chamstwo, tendencyjność, moralność Kalego,

insynuacje itd ale to nas o to wszystko posądza!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki
Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki

ale macie ból dupy :)

 

Płaczcie dalej, może się moderacja zlituje i ogłosi religię kablarską oficjalną religią tego forum, ale póki co to nie wy definiujecie czym jest audiofilia.

 

Równie dobrze, audiofilia może nie mieć nic wspólnego z omamami słuchowymi i prześciganiem się w słyszeniu bezsensownych pierdół i ja tu jestem po to, żeby promować jej zdrowy wizerunek :) To jak bardzo płaczecie tylko dowodzi tego, że to forum zdrowieje.

 

Kłamałeś TU NA FORUM pisząc, ze dałeś mi go duuużo wcześniej, a ja jeszcze w maju chciałem coś napisać i wtedy nie miałem bana.TYMCZASEM DOSTAŁEM BANA w REWANŻU!!!

Czyli znowu kłamałeś, ze niby za chamskie bąki, a tak po prawdzie, to w rewanżu!!!

 

dobrze, że ci wiaderka i łopatki nie zabrał bo byś miał traumę do końca życia :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza

Rzygam już tym forum. Mam powyżej dziurki w nosie prymitywnych nowobogackich, chamów, antysemitów i popapranych nibypatriotów. Dla zdrowia psychicznego muszę przestać czytać te kretyństwa, a tym bardziej idiotom odpowiadać. Czas najwyższy zadbać o higienę umysłu i dla odmiany znaleźć inteligentnych interlokutorów.

Zatem w pierwszej kolejności powinieneś zrezygnować z lektury tego wątku:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki
Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki

ale macie ból dupy :)

póki co to nie wy definiujecie czym jest audiofilia.

Obsesyjne powracanie do kwestii "dupy" (słowo "szambo" wprowadził StaryM) zaczyna być stemplem członków klubu voodoo. Zmartwię cię, Ujemny, otóż to my definiujemy, czym jest audiofilia. Nie ty i twoi koledzy. Gdyż audiofobi mogą jedynie definiować, czym jest audiofobia. Tym zajmujecie się w swoim klubie. Słyszenie zmian wprowadzanych przez kable to nie omamy, wszak omamy mają ci, którzy tych zmian nie słyszą. Pytanie, co słyszą, pozostaje otwarte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki
Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki

o to teraz jesteśmy już nowobogaccy, milusio :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki
Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki

Ujemny,

 

Po jakiego czorta wcinasz się między vódkę!?

Nic do Ciebie nie mam, a Ty najwyraźniej wzorem Pana szukasz zwady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki
Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki

Zmartwię cię, Ujemny, otóż to my definiujemy, czym jest audiofilia.

 

No, ty i twój brzuch, jest was dwóch, kiszki też braciszki :)

 

Ujemny,

 

Po jakiego czorta wcinasz się między vódkę!?

Nic do Ciebie nie mam, a Ty najwyraźniej wzorem Pana szukasz zwady.

 

Nie nie szukam zwady, piszę jak jest, boston masaczjustets :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Gość

(Konto usunięte)

StaryM w końcu zbanował jednego z ostatnich z przeciwnej strony barykady, a który to mógł jeszcze do niedawna bezkarnie wyszaleć się w jego wątku...

Zbanowany właśnie SzuB już wcześniej praktycznie zbanował wszystkie "niewygodne" osoby w swoim wątku, a te, które odblokował, i tak nie mają już nawet ochoty tam pisać...

I w ten prosty sposób zakończyła się wojna podjazdowa w obydwu wątkach i klejenie głupa, zarówno przez jedną, jak i drugą stronę...

 

Tylko niektórym tak jakoś się teraz smutno zrobiło...

Przerażeni są, że nie znajdą już poklasku, możliwości zaistnienia, błyśnięcia oraz w ogóle sensu bycia na forum...

I w akcie desperacji teraz tutaj wylewają swoje gorzkie żale, wciąż kontynuują infantylną przepychankę pt. "To nie my! To oni!", wciąż ich jedynym zajęciem na forum o tematyce audio jest pisanie i ocenianie innych userów, sporządzanie pseudoportretów psychologicznych, itp., itd., etc...

 

Powodzenia, Panowie!

 

Przecież można by napisać, zapytać np. Jakie macie plany wakacyjne?

Ale po co... ;)

 

I to tyle w temacie "ANKIETA - kto słyszy KABLE a kto nie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki
Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki

Nie nie szukam zwady, piszę jak jest, boston masaczjustets :)

 

StaryM,

 

Czytaj i ucz się.Twój podopieczny Cie przerasta!Ujemny choć ma jaja i potrafi przywalić żartem:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki
Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki

ale macie ból dupy :)

 

Płaczcie dalej, może się moderacja zlituje i ogłosi religię kablarską oficjalną religią tego forum, ale póki co to nie wy definiujecie czym jest audiofilia.

 

Równie dobrze, audiofilia może nie mieć nic wspólnego z omamami słuchowymi i prześciganiem się w słyszeniu bezsensownych pierdół i ja tu jestem po to, żeby promować jej zdrowy wizerunek :) To jak bardzo płaczecie tylko dowodzi tego, że to forum zdrowieje.

 

Nikt tutaj niczego nie próbuje definiować. Przez 10 lat był na forum względny spokój i nie było żadnej negacji czy kable mają wpływ na brzmienie czy nie. Nikomu nie przeszkadzało, że nie słyszy różnic i nikt z tego powodu nie robił afer, po prostu życie toczyło się dalej i dalej jak to zwiecie większość ludzi miała omamy słuchowe i byli z tego powodu szczęśliwi.

 

Ty tu chyba jesteś przez pomyłkę, bo nie za bardzo rozumiesz o co chodzi w tym hobby. Historia miała już w swoim okresie kapo i ormowców i sam wiesz czym to się skończyło, więc nikogo więcej, kto chciałby wpajać innym swoje wymyślne ideologie raczej już nie trzeba. Ludzie kupują kable i będą nadal kupować z własnej nieprzymuszonej woli i nikt już tego nie zmieni, zwłaszcza młody marksista, który zarejestrował się na forum w 2012r.

 

Moderacja to się może w końcu zlitować ....i zamknąć oba wątki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki
Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki

Ale ja nikogo do niczego nie zmuszam, po prostu oferuję niebieską pigułkę, to wszystko. To ciebie boli, że ktoś pokazuje ludziom alternatywę, bo uszczupla się stado frajerów do golenia.

 

Ty tu chyba jesteś przez pomyłkę, bo nie za bardzo rozumiesz o co chodzi w tym hobby.

 

A pisałeś, że nikt nic nie definiuje. Po pierwsze szub pisał, że definiuje, musiałeś nie przeczytać. Po drugie jeśli nie definiujesz, to wg. jakich kryteriów oceniasz, że ja czegoś nie rozumiem?

A po trzecie, to ty np. jesteś sprzedawcą kolumn, a nie masz elementarnej wiedzy o ich działaniu, to dopiero kuriozum. Nie byłbyś w stanie zdefiniować elementarnych zasad fizyki które codziennie dają ci chleb, a będziesz definiował rzeczy tak ulotne jak to czym jest lub czym nie jest to hobby? Nigga please.

 

zwłaszcza młody marksista, który zarejestrował się na forum w 2012r.

 

Bo marksiści nie słuchają kabli czy jak, bo nie rozumiem? Dyskutując na tym poziomie, to ja ci powiem, że ty jesteś totalitarystą (nie ważne czy z prawa czy z lewa) bo to tobie nie pasi wolność słowa i to tobie przeszkadza, że ktoś głosi tezy sprzeczne z twoimi, i to ty byś tego najchętniej zakazał prezentowania odmiennego od twojego punktu widzenia. A na forum jestem 7 lat krócej od ciebie i mam 5 razy więcej kolejek od ciebie, ucho pewnie masz wielkie, ale widać gadkę ekstremalnie słabą :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki
Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki

T

StaryM,

Czytaj i ucz się.

To wszystko przez Szymona.

-Jakby się nie wsadził ze swoją prezentacją "Rożna Bizantyjskiego" zaraz po zdjęciach systemu Maćka w Nasze Ustroje...

A On wtedy czekał, by ktoś go pochwalił.

-To jest chyba większa trauma niż podbarwienie listewek konturowych turkusem u Ciebie ...

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki
Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki

Oceniam to według takich kryteriów, że jesteś tu i próbujesz ludzi odwieźć od ich zainteresowań. To jest forum a nie sejm. Chcesz zmieniać świat i ludzi, to zapisz się do partii.

 

Ja jestem producentem kolumn a kuriozum to jest wtedy, kiedy nie ma się elementarnej wiedzy a produkuje się kolumny, które zdobywają nagrody i wyróżnienia. Ty też nie masz elementarnej wiedzy o kulturalnym sposobie wypowiadania się na forum a jednak się wypowiadasz.

 

Tak tak, marksiści nie słuchają kabli, ale z pewnością stawiali sobie mnóstwo kolejek i uprawiali ekstremalne gadki.

 

Ujemny, skąd ty się wziąłeś.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki
Ukryte przez misiomor, 22 Czerwca 2013 - pyskówki

Dziś zmieniłem zasady. Nie pozwolę na rozwalanie wątku uwagami nie na temat, wygłupami i pseudopsychologią. Każdy, kto w swoim wątku mnie zbanuje, może liczyć na rewanż, a niektórych będę nawet banował profilaktycznie.

 

macie pole do popisu!

gdy już każdy w swoim wątku zbanuje usera StaryM. ... wiecie co będzie?

... ćććissza i ssspokój wieczny

 

 

A na forum jestem 7 lat krócej od ciebie i mam 5 razy więcej kolejek od ciebie, ucho pewnie masz wielkie, ale widać gadkę ekstremalnie słabą :)

też dobry jajcarz

i jaki argumentny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.