Skocz do zawartości
IGNORED

Topowe kable zasilające ?


sly30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

To dlaczego się go pozbyłeś ?

 

Coś mi się tam zepsuło, a poza tym miałem go wcześniej zanim kupiłem dzielony wzmacniacz ARC Ref. Więc potem dokupiłem odtwarzacz tej samej co reszta klocków marki. Podobny poziom dźwięku, różnice tkwią w szczegółach oraz osobistych preferencjach. Podejrzewam, że większość słuchaczy wybrałaby Reimyo jako bardziej muzykalne, natomiast ARC brzmi trochę bardziej świeżo i liniowo. Ale to rzecz bardzo względna.

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się tam zepsuło, a poza tym miałem go wcześniej zanim kupiłem dzielony wzmacniacz ARC Ref. Więc potem dokupiłem odtwarzacz tej samej co reszta klocków marki. Podobny poziom dźwięku, różnice tkwią w szczegółach oraz osobistych preferencjach. Podejrzewam, że większość słuchaczy wybrałaby Reimyo jako bardziej muzykalne, natomiast ARC brzmi trochę bardziej świeżo i liniowo. Ale to rzecz bardzo względna.

 

Dzięki za szczerą wypowiedź..........jednym słowem wybrałeś CDP firmy ARC który zagrał po prostu lepiej .

 

Classe jest za to wszędzie odsprzedawalne i obcmokane. W ogóle 8 cud świata.

 

Classe to klasa premium ......przy innych wynalazkach i tych na których słuchasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Magnepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

jednym słowem wybrałeś CDP firmy ARC który zagrał po prostu lepiej

 

Bo ja wiem czy lepiej. Mnie się bardziej spodobał, pasował do muzyki której słucham jako bardziej transparentny i szybszy. Natomiast nie oznacza to, że jest generalnie lepszy, tu zdania będą podzielone. Tak jak pisałem, większość słuchaczy może wybrać CDP-777 jako cieplejszy, bardziej mięsisty i plastyczny.

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem czy lepiej. Mnie się bardziej spodobał, pasował do muzyki której słucham jako bardziej transparentny i szybszy. Natomiast nie oznacza to, że jest generalnie lepszy, tu zdanie będą podzielone. Tak jak pisałem, większość słuchaczy może wybrać CDP-777 jako cieplejszy, bardziej mięsisty i plastyczny.

 

Tomasz, zdania będą ZAWSZE podzielone bo inaczej słyszymy i każdy ma inne preferencje.Generalnie źródło powinno być

urządzeniem rozdzielczym i które dostarczy najwięcej informacji ze wszystkich urządzeń systemu - taka jest zasada i wzorzec.

Jak ktoś myśli inaczej to jest w błędzie - ale ma prawo błądzić - to jego wybór.

 

Tomasz , Stefan nie jest na moim celowniku - tak jak zacytowałeś w wątku Reimyo gdzie jestem zbanowany. Stefan jest w

porządku i cenię jego muzykalność a przede wszystkim słuch.Jedynie nie mogę pojąć jego wyborów systemu ale ma do tego

prawo słuchać to co uznał za najlepsze. Mnie głównie zastanawia fakt dlaczego Combak na swojej oficjalnej stronie producenta zamieszcza polskie recenzje,których jest 90 % w stosunku do reszty .Przecież oprócz nas nikt ich nie przeczyta za wyjątkiem tych przetłumaczonych na angielski , no i może jeszcze Chicago,ale on wrósł w ML'a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Magnepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko co dzieje się wokół Reimyo jest bardzo dziwne i budzi ogrom WĄTPLIWOŚCI nie tylko u mnie !!!

 

Widzę pierwsze oznaki nadciągającej wiosny... Mam nadzieję, że to było szczere wyznanie;-)

 

Ale i tak nie będę pisał w jego wątku nawet jeśli mnie odbanuje, za dużo inwektyw poleciało ze strony klubu i jego samego

pod moim adresem. Na dodatek wątpliwości posiadania urządzeń o których ja pisze są nie na miejscu. Trzeba mieć nieźle porąbane w głowie aby tak sądzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Magnepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiseg recenzentów .... i kupujących.

 

Ale i tak nie będę pisał w jego wątku nawet jeśli mnie odbanuje, za dużo inwektyw poleciało ze strony klubu i jego samego

Nie obrażaj się. Pisz !

Na początek do szuflady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowo myślący audiofil

 

 

Niestety do takich nie należysz.

 

Przestałbyś wreszcie bredzić.Miałem się z koniem nie kopać,ale masz dalej klapki na oczach i widzisz tylko to co chcesz.

Tylko ktoś niespełna rozumu mógłby pomyśleć,że taka firma jak Combak,może utrzymać się tylko ze sprzedaży w Polsce.

Oczywiście nie chciało Ci się spojrzeć firmową stronę,i sprawdzić listy dealerów na świecie,lekko licząc ponad 30-tu.

 

Kazuo Kiuchi w prywatnej rozmowie powiedział dlaczego raczej unika dawania sprzętu do recenzji,choć jak ktoś chce (Ty oczywiście nie),

to znajdzie bez problemu to co ukazało się na świecie,Polskę pomijam,bo u nas do recenzji sprzęt dostarcza dystrybutor,a nie Combak.

 

 

Jakbyś chciał jeszcze podyskutować tradycyjnie na temat,o którym nie masz pojęcia,to daj znać,

tylko najpierw zapoznaj się z produktem,o którym chcesz mówić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią marketing szeptany, musze się kurcze zacząć uczyć od mistrzów marketingu.

 

Jednak dziś sam dobry produkt bez całej tej parszywej otoczki się pośród zalewu lawy innych po prostu nie ma szansy wypłynąć!

 

Ee tam, zwyczajny frustrat,którego zwyczajnie nie stać. To nic złego, każdy ma swój limit, tylko jemu do tego brak klasy a ta jest nie do kupienia...

Wiesz każdy ma swoje zdanie Reimyo mnie się już lata temu podobało, wtedy firma miała już nie istnieć a jednak się obroniła i bardzo fajnie że jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta pantoflowa już działa w Krakowie. Przepraszam... raczej bezpantoflowa. Na przykład w trakcie spotkań KTS-u.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta pantoflowa już działa w Krakowie. Przepraszam... raczej bezpantoflowa. Na przykład w trakcie spotkań KTS-u.

 

No ale przynajmniej się możemy pośmiać trochę z tych spotkań w Krakowskim Towarzystwie Skarpetkowym; bez tego było by o wiele smutniej; także na tym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety do takich nie należysz.

 

No nie wiem, nie wiem Stefek, czas pokaże......gdyby Reimyo było naprawdę dobre ( jak dla mnie ) to dawno stałyby te klocki w moim pokoju razem z małymi Bravo na standach Dinozaura....:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Magnepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to moja kobieta mnie przed chwilą pocieszyła że tych postów na naszym forum też nikt nie czyta ;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

No nie wiem, nie wiem Stefek, czas pokaże......gdyby Reimyo było naprawdę dobre ( jak dla mnie ) to dawno stałyby te klocki

w moim pokoju razem z małymi Bravo na standach Dinozaura....

Kruca bomba, ostro jedziesz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie wiem Stefek, czas pokaże......gdyby Reimyo było naprawdę dobre ( jak dla mnie ) to dawno stałyby te klocki w moim pokoju razem z małymi Bravo na standach Dinozaura....:-)

 

 

 

Przestań już,naprawdę, aż mi Cię już żal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,wszystkich,którzy poczuli się urażeni.

Wygląda na to,że sprawy są na dobrej drodze-wróciłem do sprawdzonych rozwiązań.

-wywaliłem audiofilski zamulacz alias bezpiecznik ,na rzecz firmowego ceramika

-zrezygnowałem z dysku twardego po usb na rzecz dysku wewnętrznego

-wróciłem do zestawienia SR T2se+Streovox colibri-x

gra jak złoto! Reimyo to nie jest a szkoda bo podobało mi się.

Jakość plików(niektórych) i tak jest nie do przeskoczenia!

 

 

 

zdjęcie zamglone bo konstrukcja owiana tajemnicą..lol..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Tak w ogóle to moja kobieta mnie przed chwilą pocieszyła że tych postów na naszym forum też nikt nie czyta ;P

I całe szczęście., że Wasze żony też nie czytają ....głupoty takie piszecie , że dramat....

Nastukaliście takich postów na priv ...że żałość bierze ....;((((

Ehhhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przynajmniej się możemy pośmiać trochę z tych spotkań w Krakowskim Towarzystwie Skarpetkowym; bez tego było by o wiele smutniej; także na tym forum.

 

Rafael zamiast się śmiać, to lepiej zorganizuj odsłuch swoich produktów, będziesz miał ekstra tanią reklamę, bo recenzja z każdego spotkania KTS-u to norma, zresztą w poczytnym magazynie, a przy odrobinie szczęścia również w wersji anglojęzycznej !

Do tego degustacja dobrych trunków gratis i miłe chwile spędzone w zacnym gronie potencjalnych kupców, których stać na najlepsze kable bez oglądania się na cenę.

 

Nie rozumiem, czemu szydzisz zamiast łapać wiatr w żagle i ruszyć z promocją swojej marki na cały kraj, a może i świat ?

 

Pozdrawiam

Pygar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastukaliście takich postów na priv ...że żałość bierze ....;((((

oj tam oj tam ... to przez tą "wiosenną zimę" ... wali w dekiel :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokarze

 

A tak lubisz innych pouczać.

 

 

Może sam się weź za ortografię.

 

czas pokarze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko co dzieje się wokół Reimyo jest bardzo dziwne

 

Bo to chyba jakaś sekta jest.

Słyszałem ,że ten odtwarzacz należy ustawić na stoliku w kształcie pentagramu , inaczej nie zagra.

 

Jak dla mnie to można odtwarzać nawet na sokowirówce , nic mi do tego bo to nie mój wybór.

Gdyby wszyscy na tej ziemi mieli taki sam gust to wyobraź sobie jaki ten świat byłby nudny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.