Skocz do zawartości
IGNORED

Mój pierwszy płaski TV


ryto

Rekomendowane odpowiedzi

Niestrudzony misjonarz :)))

A najlepsze w tym jest to, że Toshiba ktąrą kupił jest zwyczajnie słabym TV, nie podoba się ani zwolennikom plazm ani LCD ...

Ot taki bubel co trafił na amatora-fanatyka-promotora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestrudzony misjonarz :)))

A najlepsze w tym jest to, że Toshiba ktąrą kupił jest zwyczajnie słabym TV, nie podoba się ani zwolennikom plazm ani LCD ...

Ot taki bubel co trafił na amatora-fanatyka-promotora.

Panowie wojenka plazma vs LCD odbywa się gdzie indziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz coś do dodania w temacie Mój pierwszy płaski TV czy tylko szukasz zaczepki?

Ja grzecznie poinformowałem gdzie można poczytać opinie ludzi którzy jakiś telewizor kupili i się na temat tego telewizora wypowiadają. Bardzo przydatne gdy ktoś szuka telewizora. Można poznać jego wady i zalety.

Teraz mi wytłumacz co miał z tym wszystkim wspólnego twój komentarz. Dowiedziałem się jedynie że jestem misjonarzem, amatorem, fanatykiem i mam gówniany telewizor. Przykro mi że tak uważasz ale to twoja opinia i twój problem i jakoś z tym musisz żyć. Tylko potem nie płacz jak w tym wątku również zarobisz bana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie rozumiem tych pomówień o zmowę z Moderatorem. KrzysiekA jest założycielem tamtego wątku i jako taki sam ma możliwość zablokowania w każdej chwili każdego. Nie musi latać na skargę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, już skarższysz? To w sumie twoja specjalność - zaczepka i na skargę.

 

Ty w tym wątku zapodajesz linki do amazon.de a ja zmieściłem ciekawą opinię człowieka, który wśród forumowiczów cieszy się poważaniem. Przerzucił trochę tego sprzętu, w tym twoją toshibę, testował panasa G20 i napisał co napisał. To są bardziej wnioski o charakterze ogólnym i w zależności od zastosowania tv każdy sobie może z tego wyciągnąć wnioski.

 

Przyznam, że nie rozumiem tych pomówień o zmowę z Moderatorem. KrzysiekA jest założycielem tamtego wątku i jako taki sam ma możliwość zablokowania w każdej chwili każdego. Nie musi latać na skargę.

 

nie musi ale poleciał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, już skarższysz? To w sumie twoja specjalność - zaczepka i na skargę.

 

Ty w tym wątku zapodajesz linki do amazon.de a ja zmieściłem ciekawą opinię człowieka, który wśród forumowiczów cieszy się poważaniem. Przerzucił trochę tego sprzętu, w tym twoją toshibę, testował panasa G20 i napisał co napisał. To są bardziej wnioski o charakterze ogólnym i w zależności od zastosowania tv każdy sobie może z tego wyciągnąć wnioski.

 

 

 

nie musi ale poleciał

Koniec trolowania. Zgłaszma do moderatora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobcat - mówisz-masz :))

Ciekawe co chce zgłosić?

 

Niestrudzony misjonarz :)))

A najlepsze w tym jest to, że Toshiba ktąrą kupił jest zwyczajnie słabym TV, nie podoba się ani zwolennikom plazm ani LCD ...

Ot taki bubel co trafił na amatora-fanatyka-promotora.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cytat:

Swoim prywatnym animozjom dawaj wyraz wyłącznie w listach prywatnych, e-mailem lub w inny niepubliczny sposób. Nie ma nic bardziej denerwującego i żenującego niż oglądanie grona publicznie wyzywających się osób. Takie wpisy będą usuwane.

 

Źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Copyright © Audiostereo.pl

 

I jeszcze punkt z regulaminu.

Niedozwolone jest podejmowanie za pośrednictwem Forum działań sprzecznych z zasadami współżycia społecznego. W szczególności zabronione jest:

zachowanie sprzeczne z zasadami Netykiety, w tym formułowanie wypowiedzi stanowiących przejaw braku szacunku wobec innych Użytkowników Forum bądź też zachowania powszechnie uznawane za sprzeczne z zasadami kultury osobistej, rozpowszechnianie za pośrednictwem Forum treści obraźliwych, obscenicznych lub naruszających powszechnie uznawane zasady etyczne. zakazuje się publikowania prywatnej korespondencji w każdej formie bez wyraźnej zgody zainteresowanych stron. Dotyczy to korespondencji poprzez PW, komunikatory lub pozyskanej w inny sposób.

 

Źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Copyright © Audiostereo.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć Krzysiu że przegrałeś, przegrałeś bo manipulujesz, dowiedliśmy że masz tv który albo jest bez kalibracji albo nic więcej się z niego nie da wyciągnąć, to już LG LV5500 jest lepszy i wkurzasz się przy tym na innych banując albo odpowiadając jakoś dziwnie np. mnie, teraz złość przeniosła się na rzekomych troli, opanuj się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedliśmy że masz tv który albo jest bez kalibracji albo nic więcej się z niego nie da wyciągnąć, to już LG LV5500 jest lepszy

Stanowczo i kategorycznie protestuję przeciwko tego typu sformułowaniom. Ze składni zdania wynika bowiem tylko jedno:

 

* KrzysiekA ma tandetny telewizor. Stwierdzenie idące zbyt daleko. Ja tę Toshibę również szczegółowo oglądałem. Miałem pewne zastrzeżenia, które opisałem w moim wątku. Ale daleki jestem od stwierdzenia, że jest to telewizor zły.

 

* LG LV5500 jest również (tak wynika ze zdania) telewizorem no może trochę mniej złym, ale w sumie także kiepskim. Otóż jest to totalna i całkowita nieprawda, a takie stwierdzenie byłoby dla niego krzywdzące. Jest to znakomity telewizor, jeden z lepszych z oferty 2011. Potwierdzam to jako od niedawna właściciel tegoż.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo i kategorycznie protestuję przeciwko tego typu sformułowaniom. Ze składni zdania wynika bowiem tylko jedno:

 

* KrzysiekA ma tandetny telewizor. Stwierdzenie idące zbyt daleko. Ja tę Toshibę również szczegółowo oglądałem. Miałem pewne zastrzeżenia, które opisałem w moim wątku. Ale daleki jestem od stwierdzenia, że jest to telewizor zły.

 

* LG LV5500 jest również (tak wynika ze zdania) telewizorem no może trochę mniej złym, ale w sumie także kiepskim. Otóż jest to totalna i całkowita nieprawda, a takie stwierdzenie byłoby dla niego krzywdzące. Jest to znakomity telewizor, jeden z lepszych z oferty 2011. Potwierdzam to jako od niedawna właściciel tegoż.

A mnie się wydaje że się z tobą mocno pokłuce jeszcze mocniej niż kiedyś, dlaczego? ano dlatego że filozofujesz i dorabiasz do jakichś bliżej nieopisanych celów głupią teorie.

Zauważyłem że nie tylko w/w moje zdanie interpretujesz dowolnie, a wręcz je przekręcasz, robisz to również z innymi wypowiedziami, generalnie przekształcasz prawie wszystko w ten sposób aby twoje było na wierzchu, człowieku opanuj się.

Tak krzysiek ma, albo nie, Toshiba (zapomniałem jaki to model) jest tv który przekłamuje kolory, i tyle i aż tyle, LG LV5550 jest lepszy od Toshiby, tyle i aż tyle, nic do cholery więcej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że się z tobą mocno pokłuce jeszcze mocniej niż kiedyś, dlaczego? ano dlatego że filozofujesz i dorabiasz do jakichś bliżej nieopisanych celów głupią teorie.

Zauważyłem że nie tylko w/w moje zdanie interpretujesz dowolnie, a wręcz je przekręcasz, robisz to również z innymi wypowiedziami, generalnie przekształcasz prawie wszystko w ten sposób aby twoje było na wierzchu, człowieku opanuj się.

Tak krzysiek ma, albo nie, Toshiba (zapomniałem jaki to model) jest tv który przekłamuje kolory, i tyle i aż tyle, LG LV5550 jest lepszy od Toshiby, tyle i aż tyle, nic do cholery więcej

Nie dorabiam sobie żadnych teorii. Tak Twoją wypowiedź można zrozumieć i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flamewar
Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flamewar

Koniec trolowania. Zgłaszma do moderatora.

 

KrzysiekA, wiesz jak to jest, jak ktoś w kółko skarży, to zaczynają go olewać.

To tak jak z tymi klasowymi skarżypytami, co mówiły "jesteś u pani" i leciały do tej pani.

A pani raz zareagowała, drugi też, ale potem stwierdziła: "Krzysiu, wiesz co, nieładnie tak skarżyć, musisz sobie zacząć sobie radzić sam, poza tym jak tak będziesz skarżył to chłopaki nie będą cię lubić i szanować."

 

A na koniec ciekawa wiadomość - zobaczyłem miganie w plaźmie! :)

To był 65 calowy panas, była jednolita plansza i kątem oka można było je stwierdzić. Jak tylko pojawiał się normalny ruchomy obraz efekt stawał się całkowicie niewidoczny. Musi coś być na rzeczy ze świetlówkami w marketach, bo w domu nawet jasna plansza mi nie miga, obojętnie jak patrzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

KrzysiekA, wiesz jak to jest, jak ktoś w kółko skarży, to zaczynają go olewać.

To tak jak z tymi klasowymi skarżypytami, co mówiły "jesteś u pani" i leciały do tej pani.

A pani raz zareagowała, drugi też, ale potem stwierdziła: "Krzysiu, wiesz co, nieładnie tak skarżyć, musisz sobie zacząć sobie radzić sam, poza tym jak tak będziesz skarżył to chłopaki nie będą cię lubić i szanować."

 

A na koniec ciekawa wiadomość - zobaczyłem miganie w plaźmie! :)

To był 65 calowy panas, była jednolita plansza i kątem oka można było je stwierdzić. Jak tylko pojawiał się normalny ruchomy obraz efekt stawał się całkowicie niewidoczny. Musi coś być na rzeczy ze świetlówkami w marketach, bo w domu nawet jasna plansza mi nie miga, obojętnie jak patrzę.

to załóż sobie świetlówki w domu i zmień plazmę na lcd :) wtedy to będzie miało sens!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem miganie w plaźmie! :)

 

Czyli red. Kulpa miał rację.

 

To był 65 calowy panas, była jednolita plansza i kątem oka można było je stwierdzić. Jak tylko pojawiał się normalny ruchomy obraz efekt stawał się całkowicie niewidoczny.

 

Nie wiem - celowo czy nie, ale poruszyłeś bardzo istotny aspekt również innej sprawy. Bez przerwy podkreślacie (zwolennicy PDP) doskonałość czerni i podajecie wyniki pomiarów. Nie podważam liczb, choć widzę że w nowych LCD są one równie dobre. Ale niech będzie. W poprzednich generacjach LCD czerń była gorsza. W laboratorium podczas pomiarów. W codziennej eksploatacji, na normalnym obrazie było to (nawet wtedy) zjawisko totalnie, absolutnie nieistotne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flamewar
Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flamewar

KrzysiekA, wiesz jak to jest, jak ktoś w kółko skarży, to zaczynają go olewać.

To tak jak z tymi klasowymi skarżypytami, co mówiły "jesteś u pani" i leciały do tej pani.

A pani raz zareagowała, drugi też, ale potem stwierdziła: "Krzysiu, wiesz co, nieładnie tak skarżyć, musisz sobie zacząć sobie radzić sam, poza tym jak tak będziesz skarżył to chłopaki nie będą cię lubić i szanować."

 

A na koniec ciekawa wiadomość - zobaczyłem miganie w plaźmie! :)

To był 65 calowy panas, była jednolita plansza i kątem oka można było je stwierdzić. Jak tylko pojawiał się normalny ruchomy obraz efekt stawał się całkowicie niewidoczny. Musi coś być na rzeczy ze świetlówkami w marketach, bo w domu nawet jasna plansza mi nie miga, obojętnie jak patrzę.

 

Mam dosyć chamstwa, inwektyw i epitetów na forum. To co się porobiło na forum jest po prostu żenujące. Wystarczy popatrzeć kilka postów powyżej. Zastanawiam się po co w ogóle tutaj dyskutuję. Pierdzenie, prostacy i.t.d. Dziwię się też że moderator nie zrobi z tym porządku. Jeżeli będzie tak dalej to forum w końcu zdechnie bo ludzie na poziomie nie będą po prostu tu wchodzić.

 

Nie mówiąc już o tym że wszystkie te wpisy są nie na temat i na każdym innym forum by dawno zostały skasowane. Spróbujcie takiego stylu dyskusji na elektrodzie. Ban gwarantowany po kilku wypowiedziach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flamewar
Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flamewar

Mam dosyć chamstwa, inwektyw i epitetów na forum. To co się porobiło na forum jest po prostu żenujące. Wystarczy popatrzeć kilka postów powyżej. Zastanawiam się po co w ogóle tutaj dyskutuję. Pierdzenie, prostacy i.t.d. Dziwię się też że moderator nie zrobi z tym porządku. Jeżeli będzie tak dalej to forum w końcu zdechnie bo ludzie na poziomie nie będą po prostu tu wchodzić.

 

 

Zgadzam się z tobą. Prostactwo się szerzy. Np. tylko prostak powie do kogoś spadaj, nie mając racji w dyskusji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flamewar
Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flamewar

Zgadzam się z tobą. Prostactwo się szerzy. Np. tylko prostak powie do kogoś spadaj, nie mając racji w dyskusji.

 

Zgłaszam do moderatora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - chamowa
Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - chamowa

Zablokował cię moderator.

 

 

Mczaj nazwał mnie prostakiem. Czy mam lecieć do sądu? Na pewno jest to karalne.

 

jednak śmierdzi głupotą ci z pod pachy,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Nie wiem - celowo czy nie, ale poruszyłeś bardzo istotny aspekt również innej sprawy. Bez przerwy podkreślacie (zwolennicy PDP) doskonałość czerni i podajecie wyniki pomiarów. Nie podważam liczb, choć widzę że w nowych LCD są one równie dobre. Ale niech będzie. W poprzednich generacjach LCD czerń była gorsza. W laboratorium podczas pomiarów. W codziennej eksploatacji, na normalnym obrazie było to (nawet wtedy) zjawisko totalnie, absolutnie nieistotne.

 

 

Mylisz dwie rzeczy - "wady" hipotetyczne, których stwierdzenie wymaga wysiłku i specjalnych warunków (oświetlenie, plansza statyczna, patrzenie nie na wprost lecz kątem oka) i które zwyczajnie nie mają szans wystąpić podczas oglądania TV w domu (chyba że ktoś oglądają TV patrzy się jak szpak w pi..dę na obraz na ścianie) od wad widocznych permanentnie podczas oglądania - gdyż mają zasadniczy wpływ na jakość obrazu.

Więc jeszcze raz przeczytaj frgament tego co napisał F. Kulpa:

 

"Ma znacznie lepszy kontrast, nieporównywalnie bardziej realistyczną czerń oraz szczegółowość w ciemnych partiach obrazu. Wystarczy obejrzeć jakąś scenę (najlepiej z Blu-raya) z czarnymi ubraniami w ciemnym świetle. To ile informacji jest wyciaganych od zera (poziomu czerni) do 10% szarości powinno budzić trwogę wśród zwolenników ekranów LCD."

 

To nie są rzeczy nieistotne w codziennym użytkowaniu, tylko zasadnicze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flame war
Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flame war

jednak śmierdzi głupotą ci z pod pachy,

 

Też zgłosiłem do moderatora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flame war
Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flame war

Zgłaszam do moderatora.

 

 

Znowu się ośmieszysz niestety tym zgłoszeniem. Każdy się chyba zgodzi z sentencją, którą zgłaszasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Czyli red. Kulpa miał rację.

 

migotanie w plaźmie jest nieistotne, widzi się to raz na godzinę albo i rzadziej, kątem oka w specyficznej scenie, więc przestańmy mieszać ludziom w głowach że to istotna wada, to taka sama wada jak to że LCD po odchyleniu głowy o 5cm w lewo czy prawo ma gorszy obraz

 

W codziennej eksploatacji, na normalnym obrazie było to (nawet wtedy) zjawisko totalnie, absolutnie nieistotne.

 

jak oglądasz w dzień to nie ma znaczenia,jak oglądasz wieczorem lub w nocy bez lub przy minimalnym świetle to czerń ma wtedy olbrzymie znaczenie bo decyduje o głębi obrazu

teoretycznie 0,03 czy 0,09 cd/m2 to jakaś minimalna różnica ale tak nie jest

mojego LG w nocy nie dałoby się oglądać gdyby nie local dimming... na moim Panasonicu miałem coś pomiędzy 0,03-0,04cd/m2, a tu jest czyste 0,00 i różnica jest w takich warunkach duża, a niektóre sceny wyglądają wręcz niesamowicie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flame war
Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flame war

Też zgłosiłem do moderatora.

popraw okulary żebyś lepiej widział co zgłaszasz,poza tym nikt nie lubi forumowiczów konfidentów...wnioskuje że dyskusja cię przerosła. Każdy mógł by zgłośic również ciebie do moderatora lecz nikt sie do tego nie znizy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flame war
Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flame war

jednak śmierdzi głupotą ci z pod pachy,

Prostactwo na forum się szerzy zastraszająco....a to wszystko przez taką głupotę jak TV....

 

popraw okulary żebyś lepiej widział co zgłaszasz,poza tym nikt nie lubi forumowiczów konfidentów...wnioskuje że dyskusja cię przerosła.

A ciebie co przerosło ? własne chamstwo?....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flame war
Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flame war

Prostactwo na forum się szerzy zastraszająco....a to wszystko przez taką głupotę jak TV....

 

 

A ciebie co przerosło ? własne chamstwo?....

boli cie ? nie odróżnisz chamstwa od faktów ? nie rób z siebie świętojebliwego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flame war
Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flame war

Prostactwo na forum się szerzy zastraszająco....a to wszystko przez taką głupotę jak TV....

 

Na forach szerzy się też pisanie z wielu nicków, czyż nie ... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

jeszcze raz:

 

Napisano wczoraj, 19:19

Nie da się ukryć Krzysiu że przegrałeś, przegrałeś bo manipulujesz, dowiedliśmy że masz tv który albo jest bez kalibracji albo nic więcej się z niego nie da wyciągnąć, to już LG LV5500 jest lepszy i wkurzasz się przy tym na innych banując albo odpowiadając jakoś dziwnie np. mnie, teraz złość przeniosła się na rzekomych troli, opanuj się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.