Skocz do zawartości
IGNORED

Mój pierwszy płaski TV


ryto

Rekomendowane odpowiedzi

"Nawiązując do awantury....jakaś paranoja na forum nastała w kwestii praw autorskich....zapoczątkował to bodajże rochu i wielu podąża tą absurdalną ścieżką zgryzoty....odrobiny dystansu ludziska i mniej emocji....telewizory to tak naprawdę martwe nic nie warte przedmioty, tak samo jak jeden czy drugi sprzęt hifi.....są setki ważniejszych spraw.....o wiele ważniejszych...."

Źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Copyright © Audiostereo.pl

 

Zyzio, pisząc powyższe w wiadomym wątku wiesz że nie mogę nic odpisać, bo KrzysiekA mnie tam zablokował. Jednego oponenta mniej, łatwiej będzie produkować kolejne fantastyczne historie o niesamowitych wadach plazmy.

A więc po pierwsze - jest wiele ważniejszych spraw, ale zobacz choćby swoje wpisy w tym wątku parę pięter wyżej - jak zobaczysz czasem sam masz nadmiernie emocjonalne wpisy.

Po drugie i ważniejsze - wiadomo, że nie o te prawa chodzi, tylko o jakieś zasady.

Jak ktoś zachęca do wrzucania zdjęć a potem robi z tego ustawki, manipuluje porównując z jakimiś produktami czekolado-podobnymi i następnie doktoryzuje się wespół z pewnym docentem to nie jest to w porządku. OK, napisałby wcześniej na priva, że coś takiego chce zrobić, wiadomo że bym się zgodził i po temacie.

A jak wskazuję, że zrobił to bez mojej zgody, to idzie w zaparte jak najgorszy polityk, nieumiejętnie falandyzując. Dlatego postanowiłem wyegzekwować swoje prawa - i jak widzisz skutecznie, bo zdjęcia zniknęły.

 

Przepraszam autora wątku za off-topa, natomiast już wcześniej tu toczyła się alternatywna dyskusja plazma vs LCD, więc postanowiłem wykorzystać tę okoliczność :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu krzysiek mimo że oszukuje ze zrzutami bo zrzuca po obróbce ustawień z tv , dodatkowo umieszcza czyjeś fotki bez zgody to jeszcze blokuje uuuuuu czy tak wygląda rozjuszony użytkownik LCD? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nawiązując do awantury....jakaś paranoja na forum nastała w kwestii praw autorskich....zapoczątkował to bodajże rochu i wielu podąża tą absurdalną ścieżką zgryzoty....odrobiny dystansu ludziska i mniej emocji....telewizory to tak naprawdę martwe nic nie warte przedmioty, tak samo jak jeden czy drugi sprzęt hifi.....są setki ważniejszych spraw.....o wiele ważniejszych...."

Źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Copyright © Audiostereo.pl

 

Zyzio, pisząc powyższe w wiadomym wątku wiesz że nie mogę nic odpisać, bo KrzysiekA mnie tam zablokował. Jednego oponenta mniej, łatwiej będzie produkować kolejne fantastyczne historie o niesamowitych wadach plazmy.

A więc po pierwsze - jest wiele ważniejszych spraw, ale zobacz choćby swoje wpisy w tym wątku parę pięter wyżej - jak zobaczysz czasem sam masz nadmiernie emocjonalne wpisy.

Po drugie i ważniejsze - wiadomo, że nie o te prawa chodzi, tylko o jakieś zasady.

Jak ktoś zachęca do wrzucania zdjęć a potem robi z tego ustawki, manipuluje porównując z jakimiś produktami czekolado-podobnymi i następnie doktoryzuje się wespół z pewnym docentem to nie jest to w porządku. OK, napisałby wcześniej na priva, że coś takiego chce zrobić, wiadomo że bym się zgodził i po temacie.

A jak wskazuję, że zrobił to bez mojej zgody, to idzie w zaparte jak najgorszy polityk, nieumiejętnie falandyzując. Dlatego postanowiłem wyegzekwować swoje prawa - i jak widzisz skutecznie, bo zdjęcia zniknęły.

 

Przepraszam autora wątku za off-topa, natomiast już wcześniej tu toczyła się alternatywna dyskusja plazma vs LCD, więc postanowiłem wykorzystać tę okoliczność :)

Zablokował cię moderator.

 

uuu krzysiek mimo że oszukuje ze zrzutami bo zrzuca po obróbce ustawień z tv , dodatkowo umieszcza czyjeś fotki bez zgody to jeszcze blokuje uuuuuu czy tak wygląda rozjuszony użytkownik LCD? :)

Mczaj nazwał mnie prostakiem. Czy mam lecieć do sądu? Na pewno jest to karalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flame war chamowa
Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flame war chamowa

Co robi Krzysiek z fotkami - czy je obrabia czy nie nie mam pojęcia, ale na pewno skopiowanie fotki z jednego miejsca w drugie na forum i marudzenie w tym względzie nie jest potrzebne.....

Obiektywnie wygląda to nieco brutalnie, gdyż ostre wpisy zostały zapoczątkowane przez plazmowców: zaczęło się od witka, który wyskoczył dawno temu ze skrajnie prostackim, rynsztokowym słownictwem w moim kierunku i było powtarzane wielokrotnie z permanentnym traktowaniem zwolenników LCD jako durnego, ślepego plebsu, podczas gdy zwolennicy plazm onanizowali się w swoim towarzystwie uważając się za kogoś lepszego, niejako VIP-owskiego wybrańca głoszącego jedynie słuszne stanowisko....i stąd powstało mnóstwo emocjonalnych wpisów, ale powtórzę to jeszcze raz zdecydowanie więcej prowokacji w tym względzie było po stronie plazmowców....co nie znaczy że zwolennicy LCD są bez winy.

 

Zablokował cię moderator.

 

 

Mczaj nazwał mnie prostakiem. Czy mam lecieć do sądu? Na pewno jest to karalne.

No właśnie tutaj dochodzi do paranoi....bo z byle pierdołą co chwilę na forum ktoś chce latać do sądu....a to są zwyczajne sieciowe jatki jakich miliardy w sieci.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Panowie. Nie wiem czy autor tego tematu życzy sobie w ogóle dyskusje w tym temacie. Jeżeli już ktoś dyskutować na ten temat to można to robić na bocznicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - mówisz, masz :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - mówisz, masz :-)

Dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokował cię moderator.

Mczaj nazwał mnie prostakiem. Czy mam lecieć do sądu? Na pewno jest to karalne.

 

Na twoją prośbę. Prostak było odpowiedzią na twoje "spadaj". Sądy sam sobie wymyśliłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoją prośbę. Prostak było odpowiedzią na twoje "spadaj". Sądy sam sobie wymyśliłeś.

Chcesz coś napisać na ten temat to możesz to zrobić tutaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) albo tutaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostre wpisy zostały zapoczątkowane przez plazmowców: zaczęło się od witka, który wyskoczył dawno temu ze skrajnie prostackim, rynsztokowym słownictwem w moim kierunku

NIE BEZPODSTAWNIE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE BEZPODSTAWNIE

BEZPODSTAWNIE ! Było to wiele miesięcy temu ....incydent z awatarem też był żałosny.....szczyt chamstwa....., ale nie mam zamiaru z tobą dyskutować po raz n-ty na ten temat...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEZPODSTAWNIE ! Było to wiele miesięcy temu ....incydent z awatarem też był żałosny.....szczyt chamstwa....., ale nie mam zamiaru z tobą dyskutować po raz n-ty na ten temat...

Właśnie, szczyt chamstwa i brak szacunku, - skończ już to pierdzenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumię ludzi którzy obrażają pierwsi innych, i gdy w odwecie otrzymają równie pikantną wiązankę nazywają tych których obrazili prostakiem itd. (to jakaś chora mentalność)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mczaj nazwał mnie prostakiem. Czy mam lecieć do sądu? Na pewno jest to karalne.

 

Czy można poprosić o podstawę prawną? Czy za nazwanie kogoś prostakiem sprawa zostanie wszczęta z urzędu, a może jedynie na wniosek? A co z powództwem cywilnym? Może chodzi o pomówienie, a może jednak o znieważenie? Naruszenie dóbr osobistych????

 

Synonimem słowa prostak jest brutal lub dzikus. Czy za użycie tych słów również będziecie widywać się w sądach?

Opanujcie się proszę.

 

Mam nadzieję, że autor tematu już wybrał dla siebie sprzęt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flame war chamowa
Ukryte przez Yamnick, 4 Września 2011 - flame war chamowa

Nie rozumię ludzi którzy obrażają pierwsi innych, i gdy w odwecie otrzymają równie pikantną wiązankę nazywają tych których obrazili prostakiem itd. (to jakaś chora mentalność)

A ja nie rozumiem takich kłamliwie chamskich kreatur jak ty, kłamstwo cholerstwo wyssało z mlekiem matki i nauczyło się bruździć rynsztokowo, a jeszcze pyskuje....EOT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

KrzysiekA głową państwa to nie jest, więc z "karalności" nici.

Najlepsze jest to, że ktoś sam jest nie w porządku, pierwszy zaczyna ze spadaj, po czym od razu na skargę do moderacji i blokuje oponenta.

Niepojęte, coś ala "jesteś u pani" w podstawówce praktykowane przez co poniektórych, co sami sobie rady nie dawali. Opluć kogoś i zasuwać "do pani" z krzykiem.

Podobnie jak "roztropność" moderatora w tym przypadku, nawet się nie chciało przeczytać wpisu piętro wyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem takich kłamliwie chamskich kreatur jak ty, kłamstwo cholerstwo wyssało z mlekiem matki i nauczyło się bruździć rynsztokowo, a jeszcze pyskuje....EOT

i kto tu jest burakiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więc póki czas zrobimy ankietę : co kupi ryto?

 

Zanim podejmie decyzję warto żeby się zapoznał z fragmentem recenzji zeszłorocznego panasa G20. Recenzja w Audio-Video z maja 2010, Filip Kulpa. Dobrze, w prostych slowach oddaje o co tu chodzi:

 

"Podłączenie i wstępne skalibrowanie tego telewizora niemal natychmiast wywołało uśmiech na mojej twarzy. Co za ulga po kilkutygodniowym oglądaniu LEDa! Cóż, jakość obraz jest nieporównywalnie lepsza. Co prawda wrażenia nie są może imponujące w ciągu dnia, w jasnym pokoju, ale wieczorem, szczególnie w ciemnym pomieszczeniu, dystans, który dzieli tę plazmę od wszystkich elcedeków jest po prostu znaczący.

Obraz ma przyjemną dla oka naturalną plastykę, wydaje się błyszczeć. Ma znacznie lepszy kontrast, nieporównywalnie bardziej realistyczną czerń oraz szczegółowość w ciemnych partiach obrazu. Wystarczy obejrzeć jakąś scenę (najlepiej z Blu-raya) z czarnymi ubraniami w ciemnym świetle. To ile informacji jest wyciaganych od zera (poziomu czerni) do 10% szarości powinno budzić trwogę wśród zwolenników ekranów LCD."

 

oraz:

 

"Żeby nie było niedomówień, ten telewizor nie zabłyśnie na sklepowej półce. W takich warunkach nie pokona elcedeków. Jednak w domu, po dokonaniu odpowiednich ustawień i zgaszeniu światła, rozjedzie je niczym walec"

 

Nic dodać nic ująć, czarno na białym. Z tego już chyba tylko Bobcat nie będzie potrafił wyciągnąć wniosków, tak w kwestii jakości, jak i przeznaczenia oraz sprzedaży w marketach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie .otrafiłem wyciągać wniosków na podstawie starannie dobranych cytatów. To była zaszłoroczna opinia na temat zeszłorocznych modeli telewizorów. Autor wątku zanim podejmie decyzję powinien również zapoznać się z opinią tegoż samego red. Filipa Kulpy na temat telewizora LG 47LW570S, zamieszczoną w tegorocznym numerze 7/8 Audio Video. To jest model z oferty 2011.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyzio to powszechnie znany i szanowany troll. :)

Od razu ostrzegam przed TX-P42GT20E telewizor z ekstremalnie złym obrazem w HD jak i w SD. Miałem go kilka dni w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu ostrzegam przed TX-P42GT20E telewizor z ekstremalnie złym obrazem w HD jak i w SD. Miałem go kilka dni w domu.

 

Super że ostrzegasz. Pls ostrzeż też zagraniczne fora, portale specjalistyczne i rzeszę zadowolonych klientów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu ostrzegam przed TX-P42GT20E telewizor z ekstremalnie złym obrazem w HD jak i w SD. Miałem go kilka dni w domu.

A ja ostrzegam przed kupnem toshiby, tochiba nie jest dobry tv skoro przekłamuje kolory i to tak bardzo że z czerwono-kamionkowego robi brąz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że ostrzegasz. Pls ostrzeż też zagraniczne fora, portale specjalistyczne i rzeszę zadowolonych klientów.

Zakładam oczywiście że miałeś ten telewizor.

 

A ja ostrzegam przed kupnem toshiby, tochiba nie jest dobry tv skoro przekłamuje kolory i to tak bardzo że z czerwono-kamionkowego robi brąz.

To samo dotyczy ciebie.

 

Super że ostrzegasz. Pls ostrzeż też zagraniczne fora, portale specjalistyczne i rzeszę zadowolonych klientów.

A jeżeli chodzi o zadowolenie klientów to najlepiej poczytać opinie ludzi którzy jakiś telewizor kupili.

N.p. na Amazonie. Tutaj przykład.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie GT 20 tylko GT30. Telewizor dostał 3.5 gwiazdki na pięć. Pięć gwiazdek dostał od 10 osób a tylko jedną gwiazdkę od 8 osób. Tam można dowiedzieć się dlaczzego telewizor się nie podoba ewentualnie dlaczego się podobał. Opinie z forum bym sobie odpuścił zwłaszcza generalizowanie typu kup plazmę lub kup LCD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.