Skocz do zawartości
IGNORED

Mój pierwszy płaski TV


ryto

Rekomendowane odpowiedzi

u moich rodzićów na panasonicu faktycznie jak sie wpatrzę w nocy to widać migotanie

Jestem przekonany, że z odległości 2-3 metrów nie zobaczy się żadnego migotania.

czyli ja i 90% ludzi którzy nie widzą migotania przy normalnym oglądaniu plazmy

Gdybym widział migotanie z odległości z której normalny człowiek ogląda TV nigdy bym plazmy nie kupił.

 

Migotanie widzi klan LCD.

 

Koniec trolowania. Zgłaszma do moderatora.

Czy w ten sposób eliminuje się osoby myślące odmiennie?

 

Bawi mnie takie donoszenie, choćby było w zgodzie z netykietą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś w stanie przyjąć do wiadomości, że na moich dwóch plazmach przy normalnym oświetleniu domowym nie widać migotania? Jakbym nie patrzył, co bym nie wyświetlał? Że ktoś zobaczył to migotanie, ale w aparacie, ja zobaczyłem, ale w MM przy jarzeniówkach, statycznej planszy i patrząc w bok (bardzo subtelne, na granicy autosugestii)?

Da radę uwierzyć? czy tylko będziemy tu klepali swoje mantry?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego red. Kulpa pisze że jest to zjawisko typowe dla plazm? A w badanym modelu było nawet jeszcze bardziej dokuczliwe? Widocznie gdyby konsultował z Tobą to by się dowiedział jakie jest Jego zdanie w przedmiotowej sprawie. I kto tu klepie mantry?

 

Forumowicze muszą sami rozsądzić kto jest dla Nich większym autorytetem: redaktor Filip Kulpa czy Mczaj.

 

Napisałem w innym miejscu, że wbrew pozorom wcale nie jestem fanatykiem LCD gdyż mam świadomość ich wad (i tylko są one dla mnie bardziej do przyjęcia niż wady PDP). Odnoszę natomiast coraz większe wrażenie, że Waszmość jesteś całkowicie bezkrytycznym bałwochwalcą plazmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jeszcze prościej: czy wszyscy forumowicze, którzy piszą tu, że nie widzą migotania plazmy podczas oglądania jej w domu kłamią?

Nie, po prostu nie widzą/nie chcą widzieć i tyle...Ja też muszę się wysilić by dostrzec nierównomierne podświetlenie, w normalnych warunkach, patrząc na wprost TV tego nie widzę, a akurat migotanie plazmy widzę doskonale nie wysilając się....i tyle i nic więcej, widocznie każdy wzrok różnie reaguje na pewne rzeczy, ja akurat dostaję migreny patrząc na plazmę i to po krótkim czasie ;-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio, a powiedz, nie rozpie....ala Cię, jak ktoś w innym wątku wmawia Ci, że Twoje Oppo ma rozjechany obraz z dźwiękiem? Bo on nie ma oppo, ale wie, bo przeczytał. To że Ty masz i wiesz że się nie rozjeżdża nie ma znaczenia. Rozumiesz? Smerf mądrala, co dopiero co przyznał, że jest w sprawach TV kompletnie zielony, ale wie lepiej że miganie w warunkach domowych występuje przy oglądaniu filmów. Ci co zagłosowali na plazmę nie wiedzą, ale on wie.

Czyli rozumiem że jestem jakimś masochistą i do tego idiotą, co lubi wyrzucać pieniądze w błoto, skoro po paru latach posiadania plazmy, co mi migotała, zdecydowałem się 2 lata temu na wydanie całkiem sporej kwoty na kolejną plazmę? Albo jakimś schizofrenikiem, co widzi, ale wmawia sobie, że nie widzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie widzisz migotania i nie ma o co kruszyć kopii, to tylko TV, tak jak to tylko Oppo i nie ma co się denerwować, choć czasami wpisy emocjonalne wychodzą :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio, a powiedz, nie rozpie....ala Cię, jak ktoś w innym wątku wmawia Ci, że Twoje Oppo ma rozjechany obraz z dźwiękiem? Bo on nie ma oppo, ale wie, bo przeczytał. To że Ty masz i wiesz że się nie rozjeżdża nie ma znaczenia. Rozumiesz? Smerf mądrala, co dopiero co przyznał, że jest w sprawach TV kompletnie zielony, ale wie lepiej że miganie w warunkach domowych występuje przy oglądaniu filmów. Ci co zagłosowali na plazmę nie wiedzą, ale on wie.

Czyli rozumiem że jestem jakimś masochistą i do tego idiotą, co lubi wyrzucać pieniądze w błoto, skoro po paru latach posiadania plazmy, co mi migotała, zdecydowałem się 2 lata temu na wydanie całkiem sporej kwoty na kolejną plazmę? Albo jakimś schizofrenikiem, co widzi, ale wmawia sobie, że nie widzi?

Albo masz po prostu kiepski wzrok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jeszcze prościej: czy wszyscy forumowicze, którzy piszą tu, że nie widzą migotania plazmy podczas oglądania jej w domu kłamią?

No więc jeszcze prościej: czy red. Kulpa kłamie pisząc, że jest to immanentna cecha plazmy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bierzesz pod uwagę że nikt nie kłamie? Wystarczy czytać ze zrozumieniem co ludzie piszą, w tym Filip Kulpa. Po prostu czytaj całość, nie wyrywaj z kontekstu. Porównuj sobie co jest napisane w różnych miejscach i wyciągaj wnioski. Proces myślowy nie boli. Może red. Kulpa widział ten efekt bo mierzy maksymalną jasność białego ekranu w ciemnym pomieszczeniu i tam było to widoczne (może nawet przy każdej plaźmie wtedy jest w mniejszym lub większym stopniu widoczne?). A może ten Panas akurat migał bardziej niż inne. Czy napisał że przy oglądaniu filmów (czyli w scenach mieszanych, dynamicznych, gdzie średnia jasność jest znacznie niższa, a nie przy jednolitych jasnych płaszczyznach)? Czy polecałby go do oglądania filmów, gdyby tam efekt był widoczny? Czy on i inni fachowcy polecaliby plazmy, gdyby to był widoczny w normalnej eksploatacji problem? A może jedni widzą mniej, drudzy bardziej, a może miga bardziej przy jarzeniówkach, a w innym świetle mniej?

Jeszcze raz – czytaj całość i ze zrozumieniem, pomyśl dwa razy, zanim zaczniesz głosić kategoryczne wnioski, a najlepiej obejrzyj sobie u kogoś w domu na spokojnie cały film na plaźmie i sam sprawdź. Słuchaj co piszą użytkownicy, a nie zakładaj z góry że kłamią i inne pierdy. Zakładając że wszyscy tutaj kłamią uniemożliwiasz jakąkolwiek dalszą dyskusję.

 

Najśmieszniejsze jest to, że kwestię migotania podnosisz od niedawna, gdy o niej przeczytałeś w necie (tutaj). Wcześniej różne rzeczy pisałeś, ale o tym nigdy. Teraz nagle jesteś ekspertem od migania. Pytanie, czy w ogóle wiesz o czym piszesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej obejrzyj sobie u kogoś w domu na spokojnie cały film na plaźmie i sam sprawdź.

Wielokrotnie oglądałem filmy na PDP u rodziny i znajomych. Ile razy mam to jeszcze napisać, zanim do Ciebie dotrze?

 

Najśmieszniejsze jest to, że kwestię migotania podnosisz od niedawna

Wszystko, co wiąże się z telewizorami podnoszę od niedawna, gdy zdecydowałem się na nabycie nowego.

 

gdy o niej przeczytałeś w necie (tutaj)

Nieprawda. Plazmę oglądałem dokładnie nie w pierwszej kolejności, ale zauważyłem migotanie od razu.

 

Pytanie, czy w ogóle wiesz o czym piszesz.

Oczywiście, że wiem. Ty po prostu jako osoba klęcząca przed ołtarzykiem na którym stoi bożek - plazma nie jesteś w stanie przyjąć do wiadomości, że ta technologia (podobnie jak LCD, o czym piszę otwartym tekstem) ma również swoje wady.

 

Smerf mądrala, co dopiero co przyznał, że jest w sprawach TV kompletnie zielony, ale wie lepiej że miganie w warunkach domowych występuje przy oglądaniu filmów.

czy trzeba być jakimś super specjalistą, żeby to zauważyć? Podobnie: czy trxeba być lekarzem dermatologiem albo pediatrą, aby zauważyć że dziecko ma piegi na buzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proces myślowy nie boli.

 

Widzę że ty po prostu inaczej nie potrafisz. No cóż widać siedzi ci to we krwi.

A tutaj post z niemieckiego forum człowieka który nigdzie nie czytał że plazma miga a zauważył to dopiero w sklepie i jest zdziwiony i pyta się czy to normalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Hallo Leute,(cześć ludzie)

 

bin mir nicht sicher ob die Frage hierherpasst, aber ich versuchs mal(nie jestem pewien czy pytanie pasuje tutaj ale spróbuję)

 

Als ich mir letztens beim ElektronikDiscounter nen LCD-TV gekauft hab (Entscheidung stand schon fest, wegen vorwiegender PC-Nutzung) ist mir aufgefallen, dass eigentlich alle PlasmaGeräte da ein leichtes Flimmern hatten. (wenn man so an der Seite des Gerätes vorbeiblickt, gefühlt 60..70 Hz Frequenz)...

 

(jak ostatni kupowałem w sklepie elektronicznym telewizor zauważyłem że właściwie wszystkie plazmy lekko migają jak się patrzy z boku urządzenia mam wrażenie że tak z częstotliością 60..70 Hz.)

 

...auch sogenannte 100 oder 200Hz Geräte (bezieht sich das "nur" auf die Anzahl der Erzeugten Bilder im Gerät ? ..weil 100Hz war das sicher nicht)

 

również t.z. 100 lub 200Hz odbiorniki.

 

Ist das normal ? ... Woher kann das kommen (vlt ne Interferenz mit dem Neonlicht dort oder sowas... keine Ahnung) ....der Effekt trat auch bei eingeblendetem Menü auf, kam also nicht vom Zuspieler

 

Czy to jest normalne? Z czego to się bierze.(może interferencje z świetlówkiami lub coś w tym stylu ) Efekt wystąpił również we włączonym menu a więc nie pochodzi z materiału video.

 

Machen das alle Geräte ? (bei den LCDs Stand das Bild wie ne 1)

 

Dzieje się tak przy wszystkich odbiornikach? (przy LCD obraz stał na piątkę)

 

Dankeschön

Dziękuję.

 

I co ty na to? Nie trzeba być fachowcem żeby to widzieć. Wystarczy mieć dobre oczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt stroboskopowy wystepujący przy świetlówkach przy zwykłej zarówce tego nie ma.

 

To z efektem stroboskopowym to tylko przypuszczenie pytającego.

 

A to niektóre odpowiedzi.

 

Genau dies habe ich auch schon öfters gesehen/bemerkt ...,

ist u.a. ein Grund, warum mir kein Plasma ins Haus kommt!

Właśnie to widziałem już częściej/zauważyłem...

To jest właśnie między innymi powód dlaczego w moim domu nie pojawi się plazma.

 

Kann ich nicht bestätigen!

Ich habe seit 3 Jahren einen Plasma von Samsung.

Da gibt es kein Flimmern!

Nie mogę potwierdzić

Mam plazmę Samsunga od trzech lat.

Nie ma żadnego migania.

 

Podobnie jak u nas na forum. Jedni widzą inni nie.

 

I tu jeszcze jedno zdanie na koniec.

Das Flimmern ist bekannt, nur wird es nicht von allen Leuten wahrgenommen.

Migania(problem migania) jest znane tylko nie jest spostrzegane przez wszystkich ludzi.

 

I przy takim wniosku proponował bym pozostać jeżeli chodzi o miganie plazmy. Plazma po prostu miga tylko nie każdy to widzi. Dyskutowanie kwestii migania plazmy nie ma najmniejszego sensu. To jest po prostu fakt.

Jedyny problem polega na tym czy należysz do grupy ludzi którzy to widza czy nie i jeżeli już widzisz to czy ci ta wada przeszkadza.

Jeżeli ktoś się przesiada z telewizora CRT 50 Hz na plazmę to mu miganie nie będzie przeszkadzało bo plazma miga o wiele mniej. Jednak jeżeli ktoś się przesiada z telewizora CRT 100Hz lub z LCD to może być to dosyć denerwujące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na klatce, w piwnicy mogę mieć oświetlenie jarzeniowe ale w salonie????

trzeba by na głowę upaść!

są żarówki halogeny ledy i pdp nic nie mruga!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na klatce, w piwnicy mogę mieć oświetlenie jarzeniowe ale w salonie????

trzeba by na głowę upaść!

Większość ludzi kupująca dzisiaj oświetlenie Twoim zdaniem na głowę upadła (bo często jest to właśnie świetlówka kompaktowa ... czyli jak to nazywasz oświetlenie jarzeniowe).

 

Halogeny też super nie są (było kiedyś halo że coś tam emitują).

 

Jeszcze najlepsze są, poza zwykłymi żarówkami, LED ... tylko nie jakiś szajs świecący na niebiesko lub czerwono. O dziwo nie męczą mnie tak jak świetlówki kompaktowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat dostaję migreny patrząc na plazmę i to po krótkim czasie ;-(

 

Zainwestuj wreszcie w porządny cyfrowy sygnał a nie delektuj się sygnałem z nieba z kija na dachu. Migrena minie bezpowrotnie. Gwarantuję.

 

No więc jeszcze prościej: czy red. Kulpa kłamie pisząc, że jest to immanentna cecha plazmy?

Zejdź może w końcu z red. Kulpy. Przeczytałeś jedną wypowiedź i pitolisz w kółko? Czy zdarzyło się poczytać inna prasę, zagraniczną? Polecam serdecznie. Poszerzy horyzonty.

że plazma miga a zauważył to dopiero w sklepie i jest zdziwiony i pyta się czy to normalne.

Przecież nawet nierozgarnięty laik wie, że plazmy w większości sklepów mają beznadziejny obraz na tle LCD. Ameryki nie odkrywasz.
wszystkie plazmy lekko migają jak się patrzy z boku urządzenia mam wrażenie że tak z częstotliością 60..70 Hz.)

Gratuluję miernika w oczach. Kto normalny w domu ogląda z boku? A patrząc na wprost z odległości 3 metrów też miga? Podaj z jaką częstotliwością?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Kto normalny w domu ogląda z boku? A patrząc na wprost z odległości 3 metrów też miga? Podaj z jaką częstotliwością?

A więc ja jak patrzę na środek ekranu migają mi krawędzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując różne wypowiedzi i starając się usystematyzować temat można dojść do wstępnych wniosków:

- Użytkownicy plazm w warunkach domowych przy wyświetlaniu normalnych materiałów nie widzą migotania (wypowiedzi wielu forumiczów, w tym jednego Helmuta)

- Pomimo j.w. niektórzy użytkownicy plazm zobaczyli migotanie w warunkach marketowych przy oświetleniu jarzeniówkami (np. ja) przy wyświetlaniu jasnych plansz

- Generalnie osoby podnoszące problem migania najczęściej zobaczyły ten efekt w marketach (choćby to forum niemieckie czy częste wypowiedzi Krzyśka, przy czym Krzyśkowi trzeba tu oddać posiadanie fenomenalnej, wręcz nadprzyrodzonej umiejętności detekcji migania, z określaniem jego częstotliwości włącznie)

- Osoby generalizujące problem migotania (że jest widoczny zawsze) to najczęściej zadeklarowani fani LCD, którzy nadają temu problemowi znaczenie fundamentalne (niezależnie czy widzieli coś takiego w domu, czy nie).

- Nie ma zgodności co do tego, czy to kwestia widzenia czy nie przez konkretnego człowieka (pytanie czy ten wniosek nie powstał na skutek dyskusji tych co widzieli to w markecie z tymi, którzy nie widzą tego w warunkach domowych, wtedy można dojść do wniosku, że jedni widzą drudzy nie)

 

Póki co, wychodzi mi że to kwestia warunków oświetleniowych, w jakich jest oglądany obraz z plazmy, co by mi się akurat zgadzało z tym co sam zobaczyłem.

 

Teraz proponuję przejść do tematu widzenia (bądź nie) polerki na twarzach ludzkich wyświetlanych na elcedekach, efektu manekina, zwanego też efektem figur woskowych.

Problem podnoszony na wszystkich bez wyjątku forach, więc coś musi być na rzeczy. Czy to kwestia wady wzroku właścicieli elcede że tego nie widzą? Czy może kwestia braku punktu odniesienia (bo ci co takowy mają, np. darekdz czy don111 widzą to doskonale, pomimo dokonania wszelkich możliwych regulacji). Czy może tu wchodzi w grę kwestia gustu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdź może w końcu z red. Kulpy. Przeczytałeś jedną wypowiedź i pitolisz w kółko? Czy zdarzyło się poczytać inna prasę, zagraniczną? Polecam serdecznie. Poszerzy horyzonty.

Tylk ona taką odpowiedź Cię stać? Smutne.

Nie ja zacząłem się powoływać na red. Kulpę na tym Forum. Było to właściwe, do momentu aż rzeczony Redaktor napisał, że jest zadwolony z kilku modeli LCD i wskazał na ułomności plazmy. Wtedy raptem powoływanie się na niego stało się nietaktem. Prasę zagraniczną przytaczał KrzysiekA.

 

Czy jakiś przy zdrowych zmysłach sprzedawca postawi na wystawie źle wyglądający towar? Niemodne ubranie? Fatalnie wyglądające buty? Plazma w warunkach sklepowych ma zły obraz w porównaniu z LCD? Widać lepiej się nie da. Zawsze ma zły obraz. Gdyby się dało, to by też próbowała cieszyć oczy. Podobnie jak czynią to w sklepie LCD.

 

Teraz proponuję przejść do tematu widzenia (bądź nie) polerki na twarzach ludzkich wyświetlanych na elcedekach, efektu manekina, zwanego też efektem figur woskowych.

Gdybyśmy chcieli dysktować w zaproponowanej przez Was konwencji to musielibysmy:

* Od chwili obecnej przyjąć zasadę, że "teraz dla celów polemicznych rżniemy głąba".

* Nic takiego nie widzimy.

* Ktoś liczący się w branży widział? No tak, widział, ale należy to rozumieć że nie widział.

* Nie macie doświadczenia, za mało widzieliście.

* Jeśteście kliencką tłuszczą, motłochem "Kowalskich".

* Powtarzacie slogany z nieprzychylnej prasy.

* widzieliście tylko w sklepie a i to dodatkowo gdy za oknem świecił księżyc w pełni, bo tylko wtedy to może wystąpić.

A wogóle to nie przenoś swarów do innego wątku. Od awantury LCD vs PDP jest odrębny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu żadnej polerki nie widzę.

Mógłbyś mi pokazać w którym miejscu jest jakaś polerka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-13669-0-40955500-1315223786_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj wreszcie w porządny cyfrowy sygnał a nie delektuj się sygnałem z nieba z kija na dachu. Migrena minie bezpowrotnie. Gwarantuję.

Co za bzdura ! :D Niektórzy już totalnie dziwaczeją w tym wątku, wręcz bezpowrotnie :-))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdura ! :D Niektórzy już totalnie dziwaczeją w tym wątku, wręcz bezpowrotnie :-))))

Skoro sygnał telewizyjny w MM czy innym podobnym spędzie sprzętu RTV stanowił poziom odniesienia to nie dziwię się że większość z was pozostała przy LCD. Niestety nie mogliście doświadczyć obrazu pdp w warunkach domowych*, stąd ta złudna pewność siebie :)

 

 

* nie dotyczy dziwnych i niewyjaśnionych przypadków KrzysiekA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.