Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepsza integra na świecie


Mart2M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, slawek.xm napisał:

wejdx w zakladke start i poczytaj jak ludzie szukaja systemu za 500- 1000 zł

i odpowiedz sobie na pytanie dla ilu z nich jesteś tepym jeleniem , który przeplacil za swój system

Co Ty za przeproszeniem pier**lisz?
Chcesz przez to powiedzieć, że w tej zakładce nie może być mowy o przepłacaniu, by uniknąć porównania do tępego jelenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, soundchaser napisał:

Tak, jestem typem człowieka, którego razi postawa większości audiofilów i dlatego o tym piszę.
Ale też dlatego, byście w końcu uświadomili sobie skąd się biorą ciągłe wyższe ceny na sprzęty, które powinny kosztować ułamek tych cen.

Ja wiem na czym to polega. To są podstawy KAPYTALYZMU haha jak to mówił były prezydent. Produkować jak najtaniej i sprzedawać jak najdrożej. Tak jest w wielu branżach.


Wystarczy spojrzeć na motoryzację. Robi się lifting auta i w reklamach się mówi "NOWY MODEL" i już można w salonie podnieść cenę ? . Trochę zamieszania w podstawowym wyposażeniu - coś tam dorzucą, zmiana wyglądu reflektorów i już. No tak to już jest ?

Druga sprawa, że po to człowiek wprowadził "klasy" cenowe sprzętu, które są adresowane do danych grup w społeczeństwie oraz mają odzwierciedlać różną jakość. Tak było jest i będzie.

Ludzie chcą więcej zarabiać to i ceny też będą się zmieniać. Są jednak wyjątki wśród producentów audio - mało takich ale są.

Nawet w sprzęcie budżetowym ceny się zmieniają. Kilka lat temu ile kosztował taki zestawik Yamaha PianoCraft a teraz. Samo życie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ASURA napisał:

G...no prawda, obecnie liczba ludzi jest większa niż w ostatnich 10000lat i nie można zapewnić z powodów ekonomicznych wszystkim tych samych wysokich standardów życia.

A co to ma do moich wypowiedzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, soundchaser napisał:

Chcesz przez to powiedzieć, że w tej zakładce nie może być mowy o przepłacaniu, by uniknąć porównania do tępego jelenia?

próbuję Ci uzmysłowić ,że dla kogoś kogo nie stać na Twoj system jesteś jeleniem, który dał się nabić w butelkę, lub głuchym burżujem który kupil sobie klamoty dla szpanu

bo takie wlaśnie oceny rzucasz w tym wątku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, muzaman napisał:

Ja wiem na czym to polega

Generalnie masz rację, ale to nie dotyczy horrendalnie zawyżonych cen sprzętu audio.

4 minuty temu, slawek.xm napisał:

próbuję Ci uzmysłowić ,że dla kogoś kogo nie stać na Twoj system jesteś jeleniem, który dał się nabić w butelkę, lub głuchym burżujem który kupil sobie klamoty dla szpanu

Nie wysilaj się z tym uzmysławianiem. Oczywiście nie wykluczam, że takie postawy też bywają wśród tych ze Startu, ale tu chodzi o skalę. Co innego przepłacić 200 PLN, a co innego zrobić z siebie jelenia przepłacając np. 70.000 PLN.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, soundchaser napisał:

A co to ma do moich wypowiedzi?

Np.

Skup śmieci w Niemczech to ponad 300€ za tonę, koszta ekonomiczne wymuszają taką cenę
regularnie przyjeżdżają Polskie TiRy i odkopują za grosze, tez sie śmieją z Niemieckich jeleni

Super tanio wynajmuje mieszkanie za 1300€ (netto) miesięcznie bo w takim standardzie i miejscu to średnio 1700€, a Ciebie ile kosztuje ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerard - ale Ty odpowiedziałeś na post @slawek.xm, a nie na mój.

20 minut temu, muzaman napisał:

Druga sprawa, że po to człowiek wprowadził "klasy" cenowe sprzętu, które są adresowane do danych grup w społeczeństwie oraz mają odzwierciedlać różną jakość. Tak było jest i będzie.

Te klasy cenowe odzwierciedlające jakość są mocno umowne. wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0002.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, soundchaser napisał:

Co innego przepłacić 200 PLN, a co innego zrobić z siebie jelenia przepłacając np. 70.000 PLN.

niestety nie wiesz kto kiedy i czy przepłacił, poruszasz się tylko w obrębie własnych wyobrażeń i domysłów, a właściwie demonów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

Gerard - ale Ty odpowiedziałeś na post @slawek.xm, a nie na mój.

Nie , chce Tobie przybliżyć skąd sie biorą większe ceny

LG czy Samsung to wielcy potentaci, tacy migają sie od podatków 
Burmester czy T+A ma zapewne większe koszta z ilością sprzedażny jak kropla w morzu przy LG, Wystawy, reklamy, serwis itd.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, soundchaser napisał:

Te klasy cenowe odzwierciedlające jakość są mocno umowne. wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0002.gif

Tak jak większość rzeczy na tym świecie jest umowne ? .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, muzaman napisał:

Ludzie chcą więcej zarabiać to i ceny też będą się zmieniać

Powielasz idiotyzmy za Dudą?
"Ludzie zarabiają więcej, to ceny muszą rosnąć"

Masz pojęcie jakieś o ekonomii, czy tylko klepiesz bzdury jak suweren?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, soundchaser napisał:

Powielasz idiotyzmy za Dudą?
"Ludzie zarabiają więcej, to ceny muszą rosnąć"

Masz pojęcie jakieś o ekonomii, czy tylko klepiesz bzdury jak suweren?

A Ty masz? W przeciągu 20 lat jak się ceny zmieniły w naszym kraju? I co ma Duda do tego? Niezależnie od opcji politycznej to nie politycy pociągają za sznurki biznesu. Tylko biznes i możni tego świata mają wpływ na politykę, spekulacje walutami i w jakim zakątku świata ma wyglądać poziom życia, zarobków, bo nie może być równo i sprawiedliwie ?
 

Na prawdę zjadłeś wszystkie rozumy. Tylko fakt....... pogadać sobie możesz do monitora :)..... EEEE nie ma co.
Have fun! ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Nie , chce Tobie przybliżyć skąd sie biorą większe ceny

LG czy Samsung to wielcy potentaci, tacy migają sie od podatków 
Burmester czy T+A ma zapewne większe koszta z ilością sprzedażny jak kropla w morzu przy LG, Wystawy, reklamy, serwis itd.

No to wytłumaczyłeś...  wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0022.gif  czyli audiofile nie płacą za jakość, tylko za koszty poniesione przez sprzedawców i producentów. Dodaj jeszcze do tego bankiety, spotkania biznesowe, no i chęć zarobienia na produkcie kilkaset % marży.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

No to wytłumaczyłeś...  wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0022.gif  czyli audiofile nie płacą za jakość, tylko za koszty poniesione przez sprzedawców i producentów. Dodaj jeszcze do tego bankiety, spotkania biznesowe, no i chęć zarobienia na produkcie kilkaset % marży.

Jak Audiofile to jak piszesz "jakość", widziałeś samsunga LG albo Dacia jakości Niemieckich czy Japońskich produkcji ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i dochodzę do wniosku że jednak my takie zaglądanie do czyjegoś portfela i życia to mamy w genach. Nie wiem z czego to się bierze. Zawiść, zazdrość, frustracja...nie nam pojęcia. Jak kogoś stać to niech sobie kupuje nawet na pokaz albo żeby mu do wystroju chaty pasowały. Co mnie to obchodzi ??!!! Nic mi do tego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mima napisał:

Tak sobie czytam i dochodzę do wniosku że jednak my takie zaglądanie do czyjegoś portfela i życia to mamy w genach. Nie wiem z czego to się bierze. Zawiść, zazdrość, frustracja...nie nam pojęcia. Jak kogoś stać to niech sobie kupuje nawet na pokaz albo żeby mu do wystroju chaty pasowały. Co mnie to obchodzi ??!!! Nic mi do tego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zgadzam się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, muzaman napisał:

A Ty masz? W przeciągu 20 lat jak się ceny zmieniły w naszym kraju? I co ma Duda do tego? Niezależnie od opcji politycznej to nie politycy pociągają za sznurki biznesu. Tylko biznes i możni tego świata mają wpływ na politykę, spekulacje walutami i w jakim zakątku świata ma wyglądać poziom życia, zarobków, bo nie może być równo i sprawiedliwie ?
 

Na prawdę zjadłeś wszystkie rozumy. Tylko fakt....... pogadać sobie możesz do monitora :)..... EEEE nie ma co.
Have fun! ?

Możni tego świata mają wpływ na świat, a na sytuację w Polsce mają wpływ możni tego kraju.
To co się teraz dzieje i co będzie później, to wynik tylko polityki naszego rządu.
Tłumaczenie inflacji, która właśnie się dzieje większymi wynagrodzeniami, by w ten sposób ukryć skutki rozdawnictwa może trafić do tępego elektoratu PiS.
Jeśli macie Panowie na ten temat podobne zdanie, to już rozumiem kto popiera PiS oprócz moherów i pijaków...

Have Fun. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, .:Gerard:. napisał:

Jak Audiofile to jak piszesz "jakość", widziałeś samsunga LG albo Dacia jakości Niemieckich czy Japońskich produkcji ?

Gerard. Nie ma co...... niepotrzebnie temat zboczył z toru. Chłop jest specjalistą od rynku High-end, ekonomistą i cholera wie od czego jeszcze. Niech sobie pogada i popisze.

A tak naprawdę to dawno nie czytałem co testowałeś nowego. Masz coś w zanadrzu do opisania? Jakiś dobry piecyk czy źródło? 

2 minuty temu, soundchaser napisał:

Możni tego świata mają wpływ na świat, a na sytuację w Polsce mają wpływ możni tego kraju.
To co się teraz dzieje i co będzie później, to wynik tylko polityki naszego rządu.
Tłumaczenie inflacji, która właśnie się dzieje większymi wynagrodzeniami, by w ten sposób ukryć skutki rozdawnictwa może trafić do tępego elektoratu PiS.
Jeśli macie Panowie na ten temat inne zdanie, to już rozumiem kto popiera PiS oprócz moherów i pijaków...

Have Fun. ?

OOOOo nawet i politykę ogarniasz...... Ty to jesteś ? Normalnie lider hahahahah
Miłej nocy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, muzaman napisał:

Gerard. Nie ma co...... niepotrzebnie temat zboczył z toru. Chłop jest specjalistą od rynku High-end, ekonomistą i cholera wie od czego jeszcze. Niech sobie pogada i popisze.

A tak naprawdę to dawno nie czytałem co testowałeś nowego. Masz coś w zanadrzu do opisania? Jakiś dobry piecyk czy źródło? 

Ostatnio to nowe Maki z audio physic Codex
 i kolumny Niemieckiej manufaktury z cd Gryphon + AIR TIGHT ATM-3 Monoblok + PRE Dual Mono

W lutym będę Mark Levinson z Revel odsłuchiwał, może koniec stycznia podjadę do zaprzyjaźnionego sklepu i cos wybiorę go testu, źródełko i piec, wtedy cos skrobnę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .:Gerard:. napisał:

Ostatnio to nowe Maki z audio physic Codex
 i kolumny Niemieckiej manufaktury z cd Gryphon + AIR TIGHT ATM-3 Monoblok + PRE Dual Mono

W lutym będę Mark Levinson z Revel odsłuchiwał, może koniec stycznia podjadę do zaprzyjaźnionego sklepu i cos wybiorę go testu, źródełko i piec, wtedy cos skrobnę

To czekam na Twoje odczucia. Przelej na "papier" z przyjemnością poczytam. Dzięki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



Nikt nie kupuje drogiego sprzętu audio po to żeby wzbudzać zazdrość innych osób. Audio to nie jest temat do snobowania się, bo po prostu nikt z gości tego nie doceni. 


Na szczęście są fora internetowe

Jak to ktoś zgrabnie ujął:
"Ludzie za pieniądze których nie mają, kupują rzeczy których nie potrzebują, by zaimponować ludziom których nie lubią."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dogadaliście/pogodziliście się rozmawiając przez telefon?
Nie. Taki człowiek jak sly30 musi mieć obok siebie klepiących po pleckach. Taki typ człowieka. Bez kibiców nie pogadasz. A szkoda. Myślę, że była by to zupełnie inna rozmowa niż tu jałowa, pełna manipulacji i półprawd gadka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś jednak ciężki w rozumowaniu, skoro nie dociera do Ciebie o czym piszę.
A może masz jakieś kompleksy, bo sam wydałeś kiedyś niepotrzebnie za dużo kasy na audio, a teraz bidę klepiesz i jest Ci zwyczajnie żal?  
Pisałem o tym. On zupełnie tego nie rozumie, że nie chodzi tu o żadną zazdrość czy zawiść. Nie rozumie, że są ludzie którzy mają o wiele mniej i cieszą się tym co mają.
To typ człowieka, że gdyby nie fora i nie miał by się gdzie chwalić i rozgłaszać swoich "mądrości" to może w ogóle by audio w domu nie miał.
Widziałeś , żeby gdzieś pisał o muzyce?
Nie bo nie o to w tym chodzi.
Tak sobie czytam i dochodzę do wniosku że jednak my takie zaglądanie do czyjegoś portfela i życia to mamy w genach. Nie wiem z czego to się bierze. Zawiść, zazdrość, frustracja...nie nam pojęcia. Jak kogoś stać to niech sobie kupuje nawet na pokaz albo żeby mu do wystroju chaty pasowały. Co mnie to obchodzi ??!!! Nic mi do tego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zupełnie nic z tego nie zrozumiałeś. Odnoszę wrażenie, że jednak Ci bardziej zamożni są bardzo przewrażliwieni i boją się, że Ci mniej zamożni wyrwą im portfele?
Co za bzdury.
Powtórzę jeszcze raz. Są ludzie, którym jest dobrze ze swoim statusem społecznym i nikomu nie muszą niczego zazdrościć ani udowadniać. Rozmowa była o zupełnie czymś innym. Proszę sobie nie dodawać własnych ideologii i nie obrażać ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie nic z tego nie zrozumiałeś. Odnoszę wrażenie, że jednak Ci bardziej zamożni są bardzo przewrażliwieni i boją się, że Ci mniej zamożni wyrwą im portfele?
Co za bzdury.
Powtórzę jeszcze raz. Są ludzie, którym jest dobrze ze swoim statusem społecznym i nikomu nie muszą niczego zazdrościć ani udowadniać. Rozmowa była o zupełnie czymś innym. Proszę sobie nie dodawać własnych ideologii i nie obrażać ludzi.


No właśnie rozumiem wszystko. Temat jest „Najlepsza integra na świecie” Niestety Ty piszesz wywody o materialnym i moralnym zepsuciu świata. Bardzo ważny ogólnie temat, niestety akurat w tym poście nie na temat.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie rozumiem wszystko. Temat jest „Najlepsza integra na świecie” Niestety Ty piszesz wywody o materialnym i moralnym zepsuciu świata. Bardzo ważny ogólnie temat, niestety akurat w tym poście nie na temat.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Masz rację ale nie ja zacząłem tą gówno burzę - spójrz do góry. Najwyższa pora to zakończyć. Niektórym powrót na to forum nie służy dobrze. Pora się opamiętaniać i liczyć się trochę ze zdaniem innych a nie wyzywać ich od Buddy, Jezusów i hipokrytów i czego tam jeszcze..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..czekam na pierwsze wrażenia/opinie na temat najnowszej integry Accuphase E-800

 ...każdy wzmacniacz tej firmy jest dobry lub bardzo dobry ale coś tak czuję że E-800 ''odskoczy''

i to znacznie od całej reszty swoich poprzedników z serii E.....

 

 

 

...dwa lata grałem na E-560...przy okazji miałem słuchałem  inne integry Accu.....

dlatego taka moja opinia ....że ''odskoczy'' ....myślę że to będzie taki przeskok jak zrobił to Jadis

integra DA88 (miałem 2 lata) 60W w klasie A....jego następca i88 już 90W a A klasie....i tu jest znaczący progres

podobnie będzie z E-800

12 minut temu, Miroslav1 napisał:

..czekam na pierwsze wrażenia/opinie na temat najnowszej integry Accuphase E-800

 ...każdy wzmacniacz tej firmy jest dobry lub bardzo dobry ale coś tak czuję że E-800 ''odskoczy''

i to znacznie od całej reszty swoich poprzedników z serii E.....

 

 

 

...dwa lata grałem na E-560...przy okazji słuchałem   inne integry Accu.....

dlatego taka moja opinia ....że ''odskoczy'' ....myślę że to będzie taki przeskok jak zrobił to Jadis

integra DA88 (miałem 2 lata) 60W w klasie A....jego następca i88 już 90W a A klasie....i tu jest znaczący progres

podobnie będzie z E-800

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Miroslav1 napisał:

..czekam na pierwsze wrażenia/opinie na temat najnowszej integry Accuphase E-800

Ten Jubileuszowy (50th Anniversary) od listopada mają w Japonii w Sound-Tec'u : 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  - masz tam napisane jak E-800 gra w porównaniu do E-650.

 DSC09945.jpgDSC09934.jpg

Cena ¥980,000+税

* * *

A te lampiaki jak, którego byś wybrał do swoich monitorów M40.2?

・ Air Tight ATC-5, ATM-300R

・ Triode TRV-A300XR, TRV-88SER, TRV-35SER, RUBY

・ McIntosh 275

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DSC09907-1-658x439.jpgDSC09933-658x439.jpgDSC09974KAI-658x439.jpgDSC09922-658x439.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, muzaman napisał:

Wystarczy spojrzeć na motoryzację. Robi się lifting auta i w reklamach się mówi "NOWY MODEL"

Nawet nie chodzi o lifting, ale zwyczajnie ograniczanie kosztów. Jak np. Mondeo z silnikiem o pojemności JEDNEGO litra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sovereign  

...trudno powiedzieć który.... trza przesłuchać....ale w ciemno wybrałbym   Accu E-800....

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.