Skocz do zawartości
IGNORED

ET UFO POWSZECHNE UJAWNIENIE


ARTON55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość A&T

(Konto usunięte)

COBRA - rzecznik Ruchu Oporu

 

Dla tych co zainteresowani. Kosmiczne informacje z konferencji Cobry w Malezji marcu 2017r. Materiał wydaje się być infantylny ale zawiera kilka informacji kluczowej rangi. Dodam tylko tytułem uzupełnienia, że Yaldabaoth to to samo co biblijny JAHWE. Materiał jest dłuższy więc całość zamieszczam w PDF.

 

bfdddad5bbeb8583f4e2d8e8b224103c.png

 

 

 

 

 

Przegląd harmonogramu procesu Wzniesienia

 

Urodziliśmy się w tym czasie, aby ułatwić usuwanie ciemności. Nasz proces Wzniesienia – obydwa zarówno osobisty jak i planetarny jest również procesem Wzniesienia galaktycznego i jest częścią procesu opisanego w proroctwach jako wielkie oczyszczanie. Co każde 225 mln lat nasza galaktyka kończy jeden obrót i mniej więcej co 26,000 lat emitowana jest super fala lub impuls z centrum. Jesteśmy w początkowej fazie tego impulsu, który zasadniczo usuwa pierwotną anomalię, źródło i przyczynę dla wszystkich ciemności. Okno osi czasu wynoszące 50 lat w celu wyczyszczenia pierwotnej anomalii i wyzwolenia naszej planety, w której się znajdujemy, rozciąga się od 1975 do 2025. W 1996 był ogromny nawrót ciemności poprzez inwazję archontów w Kongo przez portal w Afryce. Jednakże w maju 1998 roku udało się oczyścić sporo tych ciemności i negatywności. A potem podczas słonecznego zaćmienia, 26 lutego, dotarliśmy do masy krytycznej z globalną medytacją, która przekroczyła oczekiwania i spowodowała znaczne odwrócenie tej inwazji archontów oraz usunięcie pierwotnej anomalii w całym naszym Układzie Słonecznym. Ciało Yaldaboatha, które jest formą energetyczną, opisującą ciemną anomalię, i które istniało w całym planie naszego Układu Słonecznego, zostało rozpuszczone. Obecnie tylko istnieje głowa wokół naszej planety. Oznacza to początek drugiej fazy naszego procesu wznoszenia. Nasz personalny proces Wzniesienia składa się z aktywacji ciała świetlistego i bycia całkowicie połączonym z naszym JAM JEST. Plejadianie są tutaj aby asystować nam w naszym procesie wzniesienia.......

 

Victory3.jpg

 

Mój dopisek.

Ostatecznie zniszczenia w Układzie Słonecznym i na Ziemi zostaną usunięte i stan pierwotny przywrócony. Na przykład odbudowana zostanie atmosfera na Marsie, Z pasu asteroid planeta zwana Marduk. Na ziemi zostaną skorygowane bieguny. Korekta klimatu. Odbudowany firnament wodny co już jakby zaczęło się odbywać przez topnienie lodowców i parowanie wody do atmosfery. Być może przywrócone dinozaury i tygrysy szablozębne. :-)

COBRA KONFERENCJA MARZEC 2017.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość A&T

(Konto usunięte)

O tym wiedziałem od dawna.

 

 

 

Nasze Słońce jest PORTALEM - potwierdza Elizabeth Trutwin

 

 

The Sun is a Black Hole and Ships larger than Jupiter use that as a portal to Jump Across the Milky Way Galaxy in no time. #Disclosure

Słońce, tam jest czarna dziura i statki większe niż Jowisz to wykorzystują jako portal do skoku w dowolną część całej galaktyki w mgnieniu oka.

 

https://phys.org/news/2017-04-cassini-voyager-missions-picture-sun.html

·

 

Cassini, Voyager missions suggest new picture of Sun's interaction with galaxy

New data from NASA's Cassini mission, combined with measurements from the two Voyager spacecraft and NASA's Interstellar Boundary Explorer, or IBEX, suggests…

PHYS.ORG

 

 

CZYLI JAK CHCEMY PODRÓŻOWAĆ PO GALAKTYCE TO PRZEZ SŁOŃCE ?

 

nasascassini.png

 

https://phys.org/news/2017-04-cassini-voyager-missions-picture-sun.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze Słońce jest PORTALEM - potwierdza Elizabeth Trutwin

 

Elizabeth Trutwin ma zaburzenia PSYCHICZNE - potwierdzają lekarze psychiatrzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wierzę w UFO. Widziałem przynajmniej raz coś bardzo dziwnego na niebie.

Nie rozumiem jak można wierzyć, że w tak wielkim Wszechświecie jesteśmy jedynymi istotami obdarzonymi inteligencją.

To statystyczna niemożliwość.

Uwielbiam historie o UFO i wszystko, co czai się za zamkniętymi drzwiami Archiwum X. :)

I niecierpliwie czekam na premierę nowego filmu Ridleya Scotta.

Ja sam tez przynajmniej dwukrotnie widzialem cos co trudno wytlumaczyc w jakis racjonalny sposob. Zrobilem nawet fotografie. O swiecacych kulach ,szybko poruszajacych sie obiektach słyszałem wielokrotnie i dane mi bylo cos takiego zobaczyc. Jednak to drugi obiekt wywarl na mnie wieksze wrazenie i to ten sfotografowalem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość A&T

(Konto usunięte)

Za Simon Parkes ujawnienie zaczyna mieć miejsce w codziennej prasie:

 

Sunday Express, gazeta codzienna wychodząca od poniedziałku do soboty i mająca specjalną edycję w niedzielę ma swoją elektroniczną wersję, za którą ukazuje się wersja papierowa. Lecz elektroniczna wersja gazety bywa inna, co daje redakcji szanse na testowanie informacji. W elektronicznej wersji w części pod tytułem „dziwne“ zazwyczaj są faktycznie dziwaczne historie, lecz teraz jest tam cała masa historii dotyczących kosmitów. Tego zazwyczaj nie było, więc jest to niesamowite. Podam kilka przykładowych tytułów: Życie na Marsie i stworzenie podobne do jaszczurki odnalezione w łaziku NASA. Dwa odrębne artykuły o Roswell, jeden o wypadku a drugi o wizycie prezydenta Trumana na miejsce wypadku Inny artykuł dotyczy obdukcji i badań prowadzonych przez kosmitów na Ziemianach, najlepsze video pokazujące UFO, kolejny tekst o asteroidach, które zniszczyły życie na Marsie. To jest doprawdy niespotykane. aby jedna z głównych gazet w Anglii poświęcała niemal całą stronę elektronicznej wersji na sprawy dotyczące kosmitów.

 

......

 

Informacje te pokrywają się z tym co tu już było zamieszczane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czytałem o dwunastokilogramowej biedronce, która zjadła ekspedycję radzieckich naukowców na borneo

biedronka oczywiście przybyła z kosmosu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość D.S.D

(Konto usunięte)

Władze wojskowe USA są w trakcie tworzenia korpusu wojsk kosmicznych po tym, jak prezydent Donald Trump podpisał rozporządzenie wykonawcze reaktywujące Narodową Radę Przestrzeni Kosmicznej. Prawdopodobnie oznacza to, że kompleks militarno-przemysłowy USA przygotowuje się ostatecznie do ujawnienia tajnego programu kosmicznego – o co zabiegano od dłuższego czasu. Lub co gorsza pewne siły domagają się ochrony przed gośćmi z zewnątrz. Te zmiany zapoczątkowano przed kluczowym szczytem G20 w Hamburgu. W ramach przygotowań do tego szczytu dają się obserwować poważne starcia między Chinami i USA, powodujące wysokie napięcie. Bardzo ważna informacja: wg. informacji własnej, Pentagon zestrzelił w ubiegłym tygodniu chińskiego satelitę. Wiąże się to z dominacją sił amerykańskich wspieraną przez frakcje tajnych programów kosmicznych. W chwili gdy to piszę może się okazać, że część z nich jest wstrzymana lub zlikwidowana stąd ta potrzeba.

https://www.nasaspaceflight.com/2017/07/long-march-5-lofts-shijian-18/

 

 

============

 

PLAN CZĘŚCIOWEGO UJAWNIENIA

 

DW: Witam w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem prowadzącym, nazywam się David Wilcock i goszczę tutaj Corey Goode. W tym odcinku od razu przejdziemy do sedna sprawy. Mam tutaj na myśli życie jakie nastąpi po Ujawnieniu.

Corey Goode opowie nam coś więcej na ten temat, witaj w programie.

 

 

 

CG: Witam, dziękuję.

 

. . .

DW: Zanim przejdziemy do sedna to powiedz nam jak mogą wyglądać wydarzenia prowadzące nas do tej linii czasowej? Czy mówimy tutaj o jakichś katastroficznych zdarzeniach w naszej rzeczywistości?

 

CG: Wszystko to są spekulacje. Nie wiemy jak to nastąpi. Istnieje zbyt wiele różnych rzeczywistości, które mogłyby się tutaj zamanifestować. My jako grupa świadomych istot nie zadecydowaliśmy jeszcze, którą ścieżką pragniemy podążać i obecnie znajdujemy się w samym środku procesu prowadzącego do podjęcia tej decyzji.

 

DW: Powiedzmy, że świadomość (społeczna) zaczyna dokonywać lepszych wyborów. Jakie byłyby kroki po których moglibyśmy przewidzieć, że zbliżamy się do Ujawnienia?

Co ludzie zaczną dostrzegać, aby móc powiedzieć: "Corey o tym mówił i oto jest!".

 

CG: No cóż, definitywnie zaczniemy zauważać coraz więcej doniesień, zdjęć oraz filmów pokazujących pojazdy latające w kształcie delta (∆) oraz te owalne. Klika (Cabal) planuje wprowadzenie w życie Ujawnienia Częściowego tak, aby przekazać nam informacje o programie, który prowadzą na niskiej orbicie ziemskiej. Pokażą nam parę satelitów i jakieś trójkątne statki startujące z centrów kontroli należących do Amerykańskich Sił Powietrznych.

 

DW: Chwileczkę. Nigdy wcześniej nie wspomniałeś na antenie tego programu na temat pojazdów latających w kształcie trójkąta. Co chcesz przez to powiedzieć?

 

CG: Te trójkątne pojazdy latające znane są ludziom jako TR-3B.

 

 

 

https://3.bp.blogspot.com/-29E0dXP1-bg/WVwPfM_kE6I/AAAAAAAABBI/T8IEiW7BVv4H5Ge2MtArbMuDvMJAlzl6ACK4BGAYYCw/s640/2.jpg

CAŁOŚĆ:

https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com/2017/07/zycie-po-ujawnieniu.html#more

 

KOSMICZNE UJAWNIENIE rozmowa ze Sławkiem Lemarcińskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmumifikowany humanoid o 3 palcach znaleziony w Peru może zmienić historię początków człowieka.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

tez takie z gipsu robiłem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ze szwagrem w wojsku nakrecilismy lepszy!!!! On byl z ufo, a ja zadawalem pytania. Niestety gdzies zaginal!!!! Ktos specjalnie zniszczyl!!!!! To Oni!!!!!!! Dowodożercy!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem do czego służą szumy kwantyzacji w SACD! Tak Obcy kodują przekazy do Artona!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arton!

Ostrzegałem ciebie od lat, że za zamieszczanie propagandy sekty "LIGHT" wylecisz stąd od razu. Kilka razy zostałeś zbanowany i wciąż wracasz z tym samym gównem!

Jeszcze jedna wklejka tej sekty i wylecisz z AS na stałe!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.