Skocz do zawartości
IGNORED

Korekcja akustyki - audiofilskie piegi Harmonixa


mczaj

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że panu recenzntowi grałyby nawet nierozpakowane.

Szczegóły tu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dziękuję za kolejne info.Sądzisz że kolokwialnie mówiąc duże naciągactwo ? Opis jest w 'miarę' neutralny jak myślisz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

No to poczytaj, co o efektach zainstalowania tych piegów są w stanie napisać Twoi koledzy po fachu.

 

 

Mam się tym przejmować? :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli się nie przejmujesz, to na pewno towarzyszy Ci uczucie zażenowania i niesmaku, gdy obserwujesz jak ostatnimi czasy fach recenzenta audio zmienia się w zawód bajkopisarza, i jak kolejni aspirujący adepci tej sztuki prześcigają się w lizusostwie.

 

Btw, czytałeś może reckę Gigawata w bieżącym numerze HFiM, tego samego, który był przez Ciebie testowany 2 miesiące temu w magazynie. Jeśli nie, to polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli się nie przejmujesz, to na pewno towarzyszy Ci uczucie zażenowania i niesmaku, gdy obserwujesz jak ostatnimi czasy fach recenzenta audio zmienia się w zawód bajkopisarza, i jak kolejni aspirujący adepci tej sztuki prześcigają się w lizusostwie.

 

Btw, czytałeś może reckę Gigawata w bieżącym numerze HFiM, tego samego, który był przez Ciebie testowany 2 miesiące temu w magazynie. Jeśli nie, to polecam.

A mozesz odpowiedzieć na moje pytania dotyczące testu piegów Harmonixa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrick

(Konto usunięte)

ostatnimi czasy fach recenzenta audio zmienia się w zawód bajkopisarza, i jak kolejni aspirujący adepci tej sztuki prześcigają się w lizusostwie.

 

 

To prawda.

Nie pisze ze mi przykro bo mi to wisi poniewaz od lat juz opinie zawodowych osluchiwaczy maja dla mnie taka wartosc poznawcza i opiniotworcza jak wypowiedzi krajowej politykierki o tym co sie w Polsce i z Polska dzieje. Bardzo wazny jest natomiast kontekst zazenowania i niesmaku ktory jest zjawiskiem marginalnym. Podobnie jak lud lyka frazesy i kielbase wyborcza tak audiofilni "chapia dzide" podawana im z kazdej strony przez "fachowcow" z branzy. Jak slusznie zauwazyles najbardziej zalosne i kuriozalne ale za razem smieszne sa wyniki radosnej tworczosci pretendentow do zawodowego audio bajkopisarstwa. Nie ma co ukrywac ze ze wzgledu na wielkosc i "zasieg razenia" ich gros funkcjonuje wlasnie na tym forum. Suma tych dwoch czynnikow absolutna wazelina branzy i niby branzy oraz praktycznie calkowita bezkrytycznosc audiofilnych skutkuje tym ze powstaja watki o audiofilskich bezpiecznikach , audio dopalaczach i mozliwe staje sie sprzedawanie "piegow" albo naklejek na plyty i sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozesz odpowiedzieć na moje pytania dotyczące testu piegów Harmonixa ?

 

zdaje się, że na pytania retoryczne się nie odpowiada ;)

 

=> Patrick, i co ja miałbym jeszcze dodać? pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to co ? zapomnieliście o podkładkach antywibracyjnych za setki czy nawet tysiące Euro o różnym DNA jak zwykł pisywać kwieciście Pacuł-Miszcz :-) To wszystko sprawia, że poziom absurdu sięgnął ostatnimi czasy już nawet nie dna, a jakiejś wręcz otchłani dna.....bez żadnego opanowania sprzedaje się kawałek plastiku za setki Euronów a np. zwykły tani kwarc stał się audiofilskim skarbem .....audiofilni to wszystko kupują bez zmrużenia powiek i na dodatek jeszcze się tym onanizują, imponują im wysokie ceny - dlatego kresu dymania branżowego nie wiedzę....będzie jeszcze gorzej.....

odpowiedzcie sobie zresztą sami na pytanie: ile tupetu trzeba mieć by za 18 plastikowych piegów wystawić taką cenę ?.....ano sporo, ale jakie to ma znaczenie jak i tak nawet taki absurd się sprzedaje......

Zresztą proponuje się gadżety za grubą kasiorę do low-low-low-endowych systemów i robi się to jawnie, ba - podkreśla swoją fachowość i doświadczenie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ten link jest co chwilę usuwany na forum przez moderację, a w sposób dobitny obrazuje wręcz skrajne zdziczenie i brak jakichkolwiek zahamowań branży.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1337159522[/url'>' post='

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyzio

artykul który przytaczasz jest sponsorowany

tylko dzieci i starsze panie takie cos czytaja podobnie jak reklamy o leczeniu bezbólowym hemoroidów i opasek cosmodisk

litości

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrick

(Konto usunięte)

Niekoniecznie => takie bzdury znajduja bardzo wielu wyznawcow , ktorzy daja sie zrobic w jajo a pozniej tworza w sieci i nie tylko "legendy". Ten artykul to tylko jaskrawy przyklad na to ze jeleni szuka sie juz wszedzie nawet wsrod "altusowiczow"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

Mnie zastanawiało gdzie jest granica percepcji człowieka.

Jak duże powierzchnie jeszcze słychać a jakich już nie...

 

Tymczasem okazało się, że te granice dotyczą cen sprzętu, patrz moje poprzednie pytanie.

To znaczy, że kitu nie wolno wciskać biedakom, ale tym majętnym już tak...?

;)

Przypominam, że piegi Harmonixsa to akustyka, a ta sama obowiązuje i dla sprzętu budżetowego i dla hi-end...

Co Wy na to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Zresztą proponuje się gadżety za grubą kasiorę do low-low-low-endowych systemów i robi się to jawnie, ba - podkreśla swoją fachowość i doświadczenie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ten link jest co chwilę usuwany na forum przez moderację, a w sposób dobitny obrazuje wręcz skrajne zdziczenie i brak jakichkolwiek zahamowań branży.....

 

 

A Zyziu, filutku, byłeś uprzejmy przeczytać to, co czego linkujesz? Bo ja przeczytałem, i pomimo że jest to tekst reklamowy, nie wiedzę w nim niczego, z czym nie mógłbym się zgodzić. Tekst opisuje uzdatnienie akustyczne, w większości domowymi sposobami i za małe pieniądze, ogromnego pokoju w którym grają tanie kolumny, do których jest przywiązany ich właściciel i nie che się z nimi rozstać. Może za "zdziczenie" uważasz kabel głośnikowy za ca 300 złotych. Komuś tu się chyba w głowie przewraca.

 

na pewno towarzyszy Ci uczucie zażenowania i niesmaku, gdy obserwujesz jak ostatnimi czasy fach recenzenta audio zmienia się w zawód bajkopisarza, i jak kolejni aspirujący adepci tej sztuki prześcigają się w lizusostwie.

 

Ja zajmuję się tą dziedziną amatorsko, dla przyjemności, więc z jednej strony trudno żebym się utożsamiał z cała branżą wydawniczą, z drugiej zaś mam inne zdanie na temat ewolucji recenzentów. Otóż uważam, że większość recenzentów audio jest znudzonych swoją pracą. Dlatego, o ile kiedyś czytałem trzy polskie czasopisma audio oraz przynajmniej dwa zagraniczne, o tyle teraz czytam sporadycznie recenzje tylko tego, co mnie ewentualnie szczególnie interesuje, najczęściej w Hi-Fi+ (chociaż też się zepsuło). Recenzje znudzonych recenzentów są nudne w czytaniu, a ja kto lubi się nudzić?

Co do postulowanej interesowności: taki zarzut stawiany jest od początku istnienia branży hi-fi i równie trudno go udowodnić teraz, jak 30 lat temu. Widziałem tutaj co jakiś czas zarzuty do recenzji naszego kolegi Frantza. Otóż jak dla mnie, Frantz pisze zbyt ozdobnie. To jest główna uwaga, jaką zwykle mam do jego tekstów. Kiedy jeszcze zajmowałem się redagowaniem tekstów na Audiostereo, nieco ociosywałem ornamenty u innych recenzentów, aby teksty lepiej spełniały (w mojej opinii) warunek czytalności. Teraz już tego nie robię, każdy z nas pisze na własny rachunek tak, jak uważa za stosowne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ludzie mają problemy z sobą.

Oto wszyscy rzucamy się z krytyką na jakieś pinezki.

Ale za chwilę załóżmy, jakiś biedak chce sobie takie piegi przylepić przy jakichś Altusach czy jak im tam...

 

Teraz chordy walczących o prawdę, rzucają się na owego biedaka.

Już nie ważne są pinezki.

Biedak uczynił świętokractwo! Jak śmiał zastosować taki gadżet w śmieciowym systemie...

Biedak najwyraźniej nas brzydzi...

 

Kompleksy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tutaj co jakiś czas zarzuty do recenzji naszego kolegi Frantza. Otóż jak dla mnie, Frantz pisze zbyt ozdobnie. To jest główna uwaga, jaką zwykle mam do jego tekstów. Kiedy jeszcze zajmowałem się redagowaniem tekstów na Audiostereo, nieco ociosywałem ornamenty u innych recenzentów, aby teksty lepiej spełniały (w mojej opinii) warunek czytalności.

 

Obecnie warunku czytalności już nie spełniają...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrick

(Konto usunięte)

No właśnie.

Mnie zastanawiało gdzie jest granica percepcji człowieka.

Jak duże powierzchnie jeszcze słychać a jakich już nie...

 

Tymczasem okazało się, że te granice dotyczą cen sprzętu, patrz moje poprzednie pytanie.

To znaczy, że kitu nie wolno wciskać biedakom, ale tym majętnym już tak...?

;)

Przypominam, że piegi Harmonixsa to akustyka, a ta sama obowiązuje i dla sprzętu budżetowego i dla hi-end...

Co Wy na to?

 

Akustyka jest taka sama dla ludzi mniej zamoznych oraz tych z duzymi pieniedzmi. . Jest jeszcze jeden wspolny mianownik i jedni i drudzy chca miec "dobry dzwiek" oczywiscie dla obu grup oznacza to inne rzeczy ale... Do tej pory ze wzgledu na charakter tych zamoznych audiofilnych sa oni targetem dla czarodziejskich firm oferujacych "cudowne" tweaki , kable , itd. Tutaj bazujac na niewiedzy wyczynowcow ale za to niepohamowanej checi bycia "The Best" i oczywistym faktem ze nigdy w zyciu tacy ludzie nie przyznaja sie niekiedy nawet przed samymi soba ze dali sie zrobic w jajo "fachowcy" z brazy zaciskaja im takie diwajsy za gruba kase , gruba umownie bo dla zamoznego to niewiele ale jednak :-) , no bo "wiadomo" => zeby byc the best "bestowe" trzeba miec wszystko. Tutaj jako argument przetargowy "fachowcy" z branzy naginaja do granic mozliwosci "teorie najslabszego ogniwa" itp. Tweak tweak'owi nie rowny bo...rozni sa odbiorcy. Przy zakupie sprzetu za xxx kzl jesli subiekt umiejetnie podsunie pomysl z "piegami" to sprzedda ze trzy opakowania. W wypadku audiofila golodupca kupujacego amplituner bo moze kino "se" kiedys zrobi zaproponowanie takiego "cudownego uzdatniacza" akustyki i podanie jego ceny mogloby sie spotkac z zapytaniemdo subiekta czy... "w ryja pan elegancki nie chce" :-) Ale...kazdy ma swojego audio Copperfielda => dla tych ampitunerowo - altusowych tez sa odpowiednie "tweaki". Mowi sie o nich zdecydowanie mniej bo drenowanie tej grupy spolecznej wydaje sie mniej atrakcyje w kontekscie kasy na jaka mozna przewalic HE wyczynowca ale...jesli sprzeda sie milion diwajsow za 35 zl i na kazdym zarobi netto 2 zl to nie jest zle => mozna pozniej nastawic sie na krojenie tych zamoznych albo wykoncypowac kolejny wspanialy tani tweak. W peelowie zeby robic kase trzeba albo sprzedawac ludowi tanie wino i browary albo spelniac zachcianki zamoznych. Kazda grupa wymaga innej polityki i techniki sprzedazy ale jak pokazuje zycie " tanie wina" gonia za Rolex'ami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się przecież nie śmieje z kolesia, co ma Altusy, myślę, że wręcz przeciwnie, żal trochę chlopa, że go "kolega", delikatnie mówiąc, wydymał, wciskając mu bezpieczniki i jakieś kabelki, zamiast poprzestać na zmianach w ustawieniu/przygotowanych na szybko ustrojach i radzie, żeby zbierał na jakieś kolumny. A jeżeli po prostu lubi Altusy to niech ich słucha dalej, co za różnica na jakich kablach w tym przypadku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Albo wszyscy kupujący nie grające gadżety są palantami,

albo wszyscy mają prawo do takich zakupów.

 

Równość!

Tu nie może być granic!

 

Granice są w prawach fizyki i biologii...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Nie.

Albo wszyscy kupujący nie grające gadżety są palantami,

albo wszyscy mają prawo do takich zakupów.

Równość! Tu nie może być granic!

Granice są w prawach fizyki i biologii...

 

 

Oczywiście. A do Altusów (i większości innych kolumn) właściwym tweakiem na początek jest dywan, jeśli wcześniej grały z gołym parkietem. I dywan gościowi zasugerowano. I te kable za 300 zł, których wszyscy się czepiają jak pijany tramwaju... Ja naprawdę jestem w stanie sobie wyobrazić, że jeśli wcześniej kolumny były podłączone kablem zaprojektowanym do zasilania kinkietu, to dowolny kabel o nieco większej średnicy żył i jakiejś tam geometrii wprowadzi słyszalną poprawę. Nawet w Altusach. Pierwszy kabel, jaki kupiłem do swojego systemu (a miałem wtedy kolumny no name na rosyjskich głośnikach) to był Cable Talk w całkiem podobnej cenie. Nigdy nie uważałem, że to był zły zakup, a już zwłaszcza nie wydawało mi się, że facet w sklepie, który sprzedał mi tego druta, wykazał "skrajne zdziczenie".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, naprawdę, no nie brońcie tego wciskania bezpieczników/kabli/listew do systemu z Altusami.

No po prostu nie da się tego obronić, w jakie tony byście nie uderzali i na jakich emocjach nie grali.

 

Solidny kolega-branżowiec przytaszczyłby do kumpla jakieś przyzwoite niedrogie kolumny i pokazał o co kaman w tym wszystkim, wytyczył jakiś kierunek i dał przyzwoity rabat.

 

A tak mamy sytuację, jakby ktoś pojechał do Afryki i wciskał dzieciom "niedrogą" maść na rozstępy zamiast dać im jeść.

 

ps. a jeśli już coś "ulepszać" w Altusach to gratis mógł zaoferować przekręcenie "wysokich" we wzmacniaczu w lewą stronę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście znowu wpisy znikają...szkoda bić w klawiaturę na tym forum....wszystko wyprostują na swoją modłę...... jozwa nadal będzie mógł wypisywać brednie usprawiedliwiając wciskanie bezpieczników/kabli/listew do systemu z Altusami.......

 

I te kable za 300 zł, których wszyscy się czepiają jak pijany tramwaju...

Za 390 zł to raz, nie wiem gdzie ci umknęło 90 zł ?? a dwa to były jeszcze bezpieczniki, listwa, łączówka, więc daruj sobie te manipulacje w usprawiedliwianiu zdziczenia branży..... jedynie co mógł zaproponować uczciwy branżowiec to poprawę akustyki za free i kable za grosze typu Procab, ewentualnie pójść drogą proponowaną przez mczaja....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Oczywiście znowu wpisy znikają...szkoda bić w klawiaturę na tym forum....wszystko wyprostują na swoją modłę...... jozwa nadal będzie mógł wypisywać brednie usprawiedliwiając wciskanie bezpieczników/kabli/listew do systemu z Altusami.......

 

Za 390 zł to raz, nie wiem gdzie ci umknęło 90 zł ?? a dwa to były jeszcze bezpieczniki, listwa, łączówka, więc daruj sobie te manipulacje w usprawiedliwianiu zdziczenia branży..... jedynie co mógł zaproponować uczciwy branżowiec to poprawę akustyki za free i kable za grosze typu Procab, ewentualnie pójść drogą proponowaną przez mczaja....

 

 

Zyziu nie rozumiem, co cię tak denerwuje. Jabłko zjedz. Listwa, która cie tak podnieciła, nie jest do kolumn, tylko do reszty sprzętu. Przypominam, listwa chroni elektronikę przed uszkodzeniem w wypadku skoków napięcia. Ty widzę że naprawdę jesteś zwolennikiem tezy o zbawiennym wpływie brzmieniowym listew sieciowych, tylko pod warunkiem, że kolumny to nie będą Altusy... Łączówka ci się też nie podoba... Odczepiłbyś się od człowieka, który poczynił niewielkie inwestycje (ach, te 90 złotych...) i stwierdził, ze mu lepiej gra. Przecież facet przede wszystkim zajął się akustyką pomieszczenia, a więc zrobił właśnie to, o czym mówimy na forum od lat. Czemu więc się zachowujesz jak niedźwiedź, który nie może wysrać szyszki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem, uzywałem tych "pinesek"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóz tu opowiadać

 

LIPA - to nic nie daje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrick

(Konto usunięte)

cóz tu opowiadać

 

LIPA - to nic nie daje

 

Nie znasz sie , taki tuz na rynku audio jak Harmonix nie robi rzeczy , ktore nie wnosza do systemu lub jego brzmienia poprzez zabiegi akustyczne wspanialych i spektakularnych zmian in plus oczywiscie. Masz albo "nietransparentny" :-) system albo slaby sluch (!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.