Skocz do zawartości
IGNORED

Co ateista robi w wigilię?


Jacchusia

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ateiści piszą w wigilie na forum a katolicy chleją wódę i po wyjściu z pasterki kopią kosze na ulicach.

Wszystko się zgadza :-)

Pewnie jak bys ty sie nawinal to by ciebie pokopali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co oskubali mnie z pieniędzy i ukradli mi młodość... co teraz robią (???) Jedni msze św. odprawiają a inni siedzą wygodnie w swoich eleganckich domach wybudowanych na krzywdzie ludzkiej. Ze swoimi dziećmi rzecz jasna...Dzieci i żona często niewiedzą jakim to ziółkiem jest mąż - gdyż milczenie jest złotem. Rączka rączkę myje - tak spędzają święta Bożego Narodzenia niektórzy prominentni katolicy.

Jak spędzają ten piękny czas niektórzy ateiści (???) Przyszedł ateista zmęczony z pracy i jest radosny wiedząc że czeka na niego ukochana i trochę wolnych dni... Miło spędzają czas razem i za uczciwie zarobione pieniądze kupił taki ateista mały prezent dla ukochanej. Ona też pomyślała o swoim ukochanym ateiście i kupiła mu trochę winyli i wymarzony gramofon.

To jedna z propozycji spędzenia tych świąt. Przeklęty katolik żyjący z krzywdy ludzkiej. Błogosławiony ateista kochający i szukający dobra. Który bliżej boga ? Który dalej ? Można nieświadomie byś świętym ateistą lub przeklętym katolikiem. Częściej jednak takie wybory są świadome i potem ponosi się tego konsekwencje. Jak to mawiał taki jeden - po owocach ich poznacie...

Wesołych Świąt wszystkim ateistom, katolikom też - wszystkim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobliwe życzenia , jest specjalny wątek ... jesteś pewien , nie pomyliłeś z przemówieniem , Bożego Narodzenia z wiecem ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podobnie to w takim razie również dokonywać czynów lubieżnych z nieletnimi :-)

Wszystko usprawiedliwione.

 

Ksiądz jak grzeszy to mu wolno bo jest jak człowiek.

 

Ale jak prawi z ambony to ma wyłączność na racje bo to sługa boży.

 

Biblia potępia alkoholizm a nie incydentalne , czy okazjonalne spożywanie alkoholu , czego wymownym przykładem jest cud w Kanie Galilejskiej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ci katolicy którzy mi pod domem potłukli wczoraj wszystkie szyby w wiacie przystanku autobusowego nie zostaną potępieni. Biblia im na to pozwala żeby się zabawić po pasterce.

 

kopaniem szyb.

 

Patrz jaka ta biblia przewidująca. Jak oni potrafili się dostosować do współczesnych wynalazków. nawet wiedzieli że kiedyś będzie hartowane szkło bezpieczne żeby się te bezmózgie wyznawcy nie pokaleczyli podczas zabawy po mszy. :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co oskubali mnie z pieniędzy i ukradli mi młodość... co teraz robią (???) Jedni msze św. odprawiają a inni siedzą wygodnie w swoich eleganckich domach wybudowanych na krzywdzie ludzkiej. Ze swoimi dziećmi rzecz jasna...Dzieci i żona często niewiedzą jakim to ziółkiem jest mąż - gdyż milczenie jest złotem. Rączka rączkę myje - tak spędzają święta Bożego Narodzenia niektórzy prominentni katolicy.

Jak spędzają ten piękny czas niektórzy ateiści (???) Przyszedł ateista zmęczony z pracy i jest radosny wiedząc że czeka na niego ukochana i trochę wolnych dni... Miło spędzają czas razem i za uczciwie zarobione pieniądze kupił taki ateista mały prezent dla ukochanej. Ona też pomyślała o swoim ukochanym ateiście i kupiła mu trochę winyli i wymarzony gramofon.

To jedna z propozycji spędzenia tych świąt. Przeklęty katolik żyjący z krzywdy ludzkiej. Błogosławiony ateista kochający i szukający dobra. Który bliżej boga ? Który dalej ? Można nieświadomie byś świętym ateistą lub przeklętym katolikiem. Częściej jednak takie wybory są świadome i potem ponosi się tego konsekwencje. Jak to mawiał taki jeden - po owocach ich poznacie...

Wesołych Świąt wszystkim ateistom, katolikom też - wszystkim.

Czarno-biały świat po... makówkach ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 26 Grudnia 2012 - personalny atak
Ukryte przez misiomor, 26 Grudnia 2012 - personalny atak

Az mi sie nie chce czytac wypowiedzi pana Arka czy te paula. Czasem az mam wrazenie ze wasi rodzice was poprosu nie kochali :) Albo poprostu jestescie tacy, jacys nienormalni :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Ci co oskubali mnie z pieniędzy i ukradli mi młodość... co teraz robią (???) Jedni msze św. odprawiają a inni siedzą wygodnie w swoich eleganckich domach wybudowanych na krzywdzie ludzkiej. Ze swoimi dziećmi rzecz jasna...Dzieci i żona często niewiedzą jakim to ziółkiem jest mąż - gdyż milczenie jest złotem. Rączka rączkę myje - tak spędzają święta Bożego Narodzenia niektórzy prominentni katolicy.

 

Powiem ci szczerze, że czym dłużej cie znam to tym mniej się dziwie, ze ich tak wielu było...w zasadzie zastanawia mnie tylko to skad tyle kasy miałeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

(Konto usunięte)

Więc ci katolicy którzy mi pod domem potłukli wczoraj wszystkie szyby w wiacie przystanku autobusowego nie zostaną potępieni. Biblia im na to pozwala żeby się zabawić po pasterce.

Już Cię o to pytałem. Po czym poznałeś, że to byli katolicy?

Wyczuwasz na odległość?

A tą procę z której strzelasz do ludzi to masz tylko na katolików?

Dobrze, że już nie mieszkam na osiedlu bo widzę, że zbydlęcenie społeczeństwa rośnie. Nie pochwalam wandali którzy zakłócają ciszę nocną ale uważam, że bydlaków którzy styrzelają do ludzi powinno się wsadzać do więzienia. Na dosyć długo takich którzy na dodatek publicznie się tym chlubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyka . Władz już ci to raz wyjaśnił zresztą.

 

No chyba że to byli ateiści którzy na placu pod kościołem rozpijali wino ? Ateiście to takie perwersy som. One zawsze polezą pod świątynie się nabzdryngolić. Tak po złości.

 

 

 

ps. maja szczęście że nie jest w PL jak w USA. Bo by rodziny nie nadążyły stawiać kapliczek na chodnikach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

(Konto usunięte)

Żyjemy w kraju w którym znakomita większość społeczeństwa to katolicy.

Więc mozesz spokojnie wyjść przed blok i strzelaj sobie spokojnie. Statystycznie w większości przypadków trafisz w katolika.

A My się dziwimy tym dzikusom, mordercom, zamachowcom niby muzułmanom. Całe szczęście, ze Ty masz tylko procę.

Skoro niby światły człowiek z cywilizowanego kraju chlubi się strzelaniem do ludzi, to nie powinno nas dziwić do czego zdolni są biedni, od urodzenia żyjący z wypranymi mózgami ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie w większości przypadków trafisz w katolika.

Ale jakby tak postrzelać w jakieś religijne święto to już by nie tylko statystyka była ale jeszcze lamenty rydzykowców o prześladowaniu świętej wiary.

 

Skoro niby światły człowiek z cywilizowanego kraju chlubi się strzelaniem do ludzi, to nie powinno nas dziwić do czego zdolni są biedni, od urodzenia żyjący z wypranymi mózgami ludzie.

Faktyczni emni ejuż nie dziwi do czego są zdolne wyprane przez kościół mózgi. Z okazji świętowania chlejacy wino pod kościołem i rozbijający szklane wiaty przystanku autobusowego. Efekt religii w szkołach i pokolenie JP2.

 

i znajdujący w dodatku gotowych bronic tych postaw jako przejawu wielkiego humanitaryzmu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktyczni emni ejuż nie dziwi do czego są zdolne wyprane przez kościół mózgi. Z okazji świętowania chlejacy wino pod kościołem i rozbijający szklane wiaty przystanku autobusowego. Efekt religii w szkołach i pokolenie JP2.

 

Widzę tutaj wyrobione na temat zdanie. Aż się boję zapytać, gdzie takie wiadomości wlewają do gowy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

(Konto usunięte)

Arku

Ty tu raczej żadnych kazań nie głoś. Bo nie uważam żebyś był do tego upoważniony.

Osoba która chlubi się strzelaniem z procy do ludzi, bo zakłocają ciszę nocną!

A może to Ty tę wiatę rozwaliłeś? Jak napisałeś na początku to oni śpiewali głośno a Ty na szczęście miałeś procę.

To w końcu jak? Przecież chyba byłeś skuteczny i udało Ci się ich przegonić skoro się tym chwaliłeś. To kiedy rozwalili tą wiatę? Ze śpiewu szkło hartowane się rozleciało czy z twoich w ich stronę wystrzelonych kamieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku

 

Zapomiałeś mózg ze sznura po praniu z suszarni , czy już tak masz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HQu ale ja nie do wiaty strzelałem ty sobie w ogóle coś dopowiadasz tak po katolicku i polsku jak widzę, bo nie przypominam sobie bym pisał coś ze strzelałem :-) Chociaz przyznam że strzelanie do nich powinno być przejawem obywatelskiej interwencji :-)

 

Zaraz zaczniesz pruć się po rydzolowemu, że katolików prześladują w Polsce :-)

 

A wiata wiata stała im po drodze z kościoła. Akurat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się boję zapytać, gdzie takie wiadomości wlewają do gowy.

 

Na zebraniach aktywu rewolucyjnego oczywiście. A gdzieżby indziej!

Jak się wam uzbiera to odczujecie silę ideologii :-)

 

Po czym poznać na ulicy katolika ?

Poproszę po jednym krótkim zdaniu od tych, którzy wyczuwają katolików na odległość.

Chodzi pijany. Bo jak wyjasniono picie to nie grzech :-)

Może być takie wytłumaczenie?

 

Jak powiesz o takim że pijak to katolik to zgodnie z deklaracjami KK w 98 przypadkach na sto masz racje. Czyli rozpoznanie jest trafne.

 

z twoich w ich stronę wystrzelonych kamieni?

myślisz że nie należy brać dosłownie tekstu o tym kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień ??? :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej w nic niż w "coś".

Tak, ty lubisz odwracac kota ogonem. NIe tylko w tym temacie. Tyle maja do powiedzenia cali niby ateisci...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

(Konto usunięte)

HQu ale ja nie do wiaty strzelałem ty sobie w ogóle coś dopowiadasz tak po katolicku i polsku jak widzę, bo nie przypominam sobie bym pisał coś ze strzelałem :-)

No to Ci przypomnę:

,, przed chwila banda katolików najpewniej w drodze na pasterkę zasiadła na ławce pod blokiem rozbiła kilka flaszek i podarła ryje żeby posłuchać jak echo niesie.

Na szczęście miałem katożerczą procę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.