Skocz do zawartości
IGNORED

Co ateista robi w wigilię?


Jacchusia

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy nosi to co dobrze na nim leży :)

Kochana pracą uczciwą i ciężką pracą... Mam sporo talentów ale pod koniec wyzysku zdrowie mi podupadło i dba o mnie teraz ktoś inny, inaczej bym mieszkał w lesie... Dlaczego katolicy tak masowo depczą ludzką godność w rodzinie, pracy, kościele i rączka rączkę myje...

Co robi ateista ??? Cieszy się z owoców swojej pracy! Co robi katolik z wypranym mózgiem ? Robi na swoich panów i sypia gdzie mu każą. Co robi elita katolicka ??? Korzysta z pracy swoich słóg a ich brzuchy tak napuchły że nie mieszczą się w starych siedzeniach - szorują na zakupy i kupują sobie nowe Bentley -e, i zastanawiają się nad kolorem tapicerki. Na myjnie nie jeżdżą gdyż katolicy z wypranym mózgiem mu go umyje.

pozdrawiam i życzę wesołych świąt ! Milczenie jest złotem - nie dla mnie ja złotem gardzę, raczej staram się żyć innymi wartościami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega gada jak rozgoryczony ateista. Nie lepiej się w/w rowerek wyposażyć i ulzyć sobie w tradycyjny sposób?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega gada jak rozgoryczony ateista. Nie lepiej się w/w rowerek wyposażyć i ulzyć sobie w tradycyjny sposób?

Ostatnio mi katolicy przykuli go łańcuchem, musiałem użyć specjalnych nożyc tak więc od jakiegoś czasu boję się jeździć rowerkiem... Ale spacerki jak najbardziej ;) Mam namyśli tych katolików którzy mi to zrobili, a nie wszystkich na świecie. Całe zdarzenie zarejestrował pobliski monitoring :D . Więc kochana wiem kto jesteś :) Okradliście ślepego i naiwnego młodego człowieka, na dodatek chorego... to " wasz " powód do dumy ( ??? ) Przyjemnego łamania się opłatkiem. Milczenie jest złotem - moim zdaniem waszym potępieniem. Do grobowej deski mieszkacie w domach na krzywdzie ludzkiej zbudowanych i w nich przełamujecie się opłatkiem.

Co robi ateista - korzysta z owoców swojej pracy a naiwny katolik klepie biedę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do grobowej deski mieszkacie w domach na krzywdzie ludzkiej zbudowanych i w nich przełamujecie się opłatkiem.

 

puk puk jest tam kto? Zapytał dzięcioł młotkowego trzonka.

 

Arku i Jarku

 

Znawczy absolwendzkich seminaryjnych i duchownych tyłków - Wesołych Świąt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku i Jarku

 

Znawczy absolwendzkich seminaryjnych i duchownych tyłków - Wesołych Świąt

 

Co ty iksik znowu bredzisz? Jacuś jest znawcą i zdaje się koneserem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by zadać inne pytanie.Czemu to w tak wielkie,chrześcijańskie święto tak drastycznie wzrasta w Polsce spożycie alkoholu?Pewnie to zasługa ateistów!

Czyli właściwe pytanie powinno być:" czemu katolik w Wigilię upija się?"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu katolik w Wigilię upija się?"

 

Bo nie może doczekać się , albo leczy kaca z aktualnego postu ( nie chodzi o post forumowy , tylko jakiś tam adwent , post ustanowiony w chrześcijaństwie przez kler ) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli właściwe pytanie powinno być:" czemu katolik w Wigilię upija się?"

Może prezenty nie takie jak chciał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeeS

 

Jakie represje groziły w razie braku przynależności do ZHP?

 

Nie było ani jednego, który by to sprawdził. Karnie chodziliśmy wszyscy na zbiórki i w harcerskich uniformach w wyznaczony dzień tzw. "dzień mundurowy".

Czyli w każdy poniedziałek. Kto był w niebieskim dostawał ochrzan, a recydywa obniżoną notę za sprawowania.

 

Na siłę wcielali do zuchów :)

 

I nie było wtedy plej stejszyn, no takie czasy :)

 

z13089234Q,Pijany-rowerzysta.jpg

 

Sami poeci. A gościu może tylko patrzy na łańcuch :)

 

Kochana pracą uczciwą i ciężką pracą... Mam sporo talentów ale pod koniec wyzysku zdrowie mi podupadło i dba o mnie teraz ktoś inny, inaczej bym mieszkał w lesie... Dlaczego katolicy tak masowo depczą ludzką godność w rodzinie, pracy, kościele i rączka rączkę myje...

Co robi ateista ??? Cieszy się z owoców swojej pracy! Co robi katolik z wypranym mózgiem ? Robi na swoich panów i sypia gdzie mu każą. Co robi elita katolicka ??? Korzysta z pracy swoich słóg a ich brzuchy tak napuchły że nie mieszczą się w starych siedzeniach - szorują na zakupy i kupują sobie nowe Bentley -e, i zastanawiają się nad kolorem tapicerki. Na myjnie nie jeżdżą gdyż katolicy z wypranym mózgiem mu go umyje.

pozdrawiam i życzę wesołych świąt ! Milczenie jest złotem - nie dla mnie ja złotem gardzę, raczej staram się żyć innymi wartościami...

Czy zawsze Święta trzeba koniecznie łączyć z alkoholem ?

 

Ostatnio mi katolicy przykuli go łańcuchem, musiałem użyć specjalnych nożyc tak więc od jakiegoś czasu boję się jeździć rowerkiem... Ale spacerki jak najbardziej ;) Mam namyśli tych katolików którzy mi to zrobili, a nie wszystkich na świecie. Całe zdarzenie zarejestrował pobliski monitoring :D . Więc kochana wiem kto jesteś :) Okradliście ślepego i naiwnego młodego człowieka, na dodatek chorego... to " wasz " powód do dumy ( ??? ) Przyjemnego łamania się opłatkiem. Milczenie jest złotem - moim zdaniem waszym potępieniem. Do grobowej deski mieszkacie w domach na krzywdzie ludzkiej zbudowanych i w nich przełamujecie się opłatkiem.

Co robi ateista - korzysta z owoców swojej pracy a naiwny katolik klepie biedę.

 

Mieli na plecach takie epne "polski katolik" ?

(w ostatnim zdaniu się pogubiłeś deczko)

 

Dlaczego napisałeś ślepego ?

 

Damskie ciuchy nosi, coś go w dupie szczypie...

 

Absolwent seminarium duchownego najwyraźniej.

 

Uff, już myślałem, że jesteś trochę jakby z góry uprzedzony:)

 

A może by zadać inne pytanie.Czemu to w tak wielkie,chrześcijańskie święto tak drastycznie wzrasta w Polsce spożycie alkoholu?Pewnie to zasługa ateistów!

Czyli właściwe pytanie powinno być:" czemu katolik w Wigilię upija się?"

No przecież na religi uczyli i w co drugą niedzielę na kazaniu jest, mamy chlać do upadłego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ci katolicy którzy mi pod domem potłukli wczoraj wszystkie szyby w wiacie przystanku autobusowego nie zostaną potępieni. Biblia im na to pozwala żeby się zabawić po pasterce.

 

kopaniem szyb.

 

Patrz jaka ta biblia przewidująca. Jak oni potrafili się dostosować do współczesnych wynalazków. nawet wiedzieli że kiedyś będzie hartowane szkło bezpieczne żeby się te bezmózgie wyznawcy nie pokaleczyli podczas zabawy po mszy. :-)

 

A skąd masz pewność , że to katolicy ?

 

A może by zadać inne pytanie.Czemu to w tak wielkie,chrześcijańskie święto tak drastycznie wzrasta w Polsce spożycie alkoholu?Pewnie to zasługa ateistów!

Czyli właściwe pytanie powinno być:" czemu katolik w Wigilię upija się?"

 

Ponieważ znamienita większość ludzi , deklarujących się jako wierzący traktuje swą wiarę , religię w sposób powierzchowny i przykłada większe znaczenie do tradycji niż do Słowa Bożego , w tym wypaczeniu ducha wiary partycypują nie tylko owieczki ale również pasterze , dlatego wielu będzie wezwanych a mało wybranych .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypada pytać. Przyjąć to trza jak... dogmat :)

 

Tak nie przystoi człowiekowi myślącemu ani chrześcijaninowi , jest to nieuprawnione upraszczanie odpowiedzialności za zło , które nas zewsząd dotyka i nie tylko z rąk potencjalnego katolika czy innej maści wyznawcy lub ateisty .Wandalizm nie jest produktem religii . ( Panie Dess proszę nie odbierać tego personalnie , piszę ogólnie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katolik dostaje flaszkę od Mikołaja i wypija ją .

 

A od kogo dostaje flaszki przez resztę roku ?

 

Mnie bardziej o wygode i samopoczucie chodzi.

 

Czyżbyś był transwestytą a może transseksualistą ?

 

Wówczas Twój ubiór wiele by wyjaśniał .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli właściwe pytanie powinno być:" czemu katolik w Wigilię upija się?"

A po co ladowac wszystkich do jednego wora? Jednemu katolicy smietnik przewrocili, drugiemu cos tam innego. Czy wszyscy ateisci sa tacy ograniczeni czy tylko ty z Arkiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ladowac wszystkich do jednego wora? Jednemu katolicy smietnik przewrocili, drugiemu cos tam innego. Czy wszyscy ateisci sa tacy ograniczeni czy tylko ty z Arkiem?

 

Zastosowałem właśnie metodę katolików i autora wątku( w podtekście).Tak więc kto tu jest ograniczony?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by zadać inne pytanie.Czemu to w tak wielkie,chrześcijańskie święto tak drastycznie wzrasta w Polsce spożycie alkoholu?Pewnie to zasługa ateistów!

Czyli właściwe pytanie powinno być:" czemu katolik w Wigilię upija się?"

 

Ateiści to abstynenci.

Pija się tylko w tzw. "wigilię"

zawsze na forach się podnosi zapach alkoholu, który w Polszcze tylko

czuć w kościołach katolickich w ważne tzw. "świeta".

 

SLDowcy i POprawni w ogole nie pijo

i so święci :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

dieu est tres fin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako agnostyk w Wigilię wypiłem butelkę wina w składzie czteroosobowym. W pierwszy dzień świąt tak samo.

Czy to powód do wyrzutów sumienia czy wręcz przeciwnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypicie butelki wina na czterech w dzień wigilijny to samo zło. Tak powie Tobie w imieniu Kościoła... niewierzący :)

 

ps: a co ma do tego "agnostyk", na pewno dobrze używasz tego określenia ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypicie butelki wina na czterech w dzień wigilijny to samo zło. Tak powie Tobie w imieniu Kościoła... niewierzący :)

 

ps: a co ma do tego "agnostyk", na pewno dobrze używasz tego określenia ?

 

Co do pierwszego - po prostu okazałem się słaby i uległem namowom żony (klasyczny scenariusz kobiety-kusicielki ;-) ) choć wydawało mi się to niewłaściwe.

 

Co do drugiego chyba tak. A priori nie wykluczam istnienia jakiegoś wyższego rodzaju świadomości aczkolwiek powszechnie czczona wizja osobowego Boga w postaci brodatego staruszka rozbawia mnie do łez.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że wiem. Wedlug mnie agnostycyzm jest podejściem mniej ideologicznym i akceptujacym nasza niewiedzę w tym zakresie.

 

Osobiście jako nadzwyczaj pouczającą uważam analizę kultu cargo. Pisze o tym od dawna (bez odzewu) bo jest to rzadki przypadek powstania religii na naszych oczach. Jak już przestaniemy się śmiać to proponuje włączyć zdolności analityczne i zastanowić się na chłodno:

nasz ogląd rzeczywistości jest dokładnie taki sam jak wyznawców cargo tyle, że jesteśmy - skrótowo mówiąc - w innym punkcie na osi wiedzy. Dla kogoś, kto jest na tej osi dalej (inna cywilizacja, nasza cywilizacja za tysiąc lat) nasza obecna wizja moze być równie absurdalna jak kult cargo dla nas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.