Skocz do zawartości
IGNORED

Związki partnerskie


romekjagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Parady ONR są o wiele groźniejsze, ale nie bijesz na alarm.

Bo cel mają "słuszny". Więc te popierać, a tamte krytykować. A najlepiej te na tamte napuścić. To jest właściwe podejście, bo jest właściwe. Mało w tym wątku było przykładów, o ile świat bez "pedałów" byłby lepszy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda.

Ale my tutaj dyskutujemy o parach homoseksualnych. I żeby było jasne co do mnie. Jestem przeciwny prawu adopcji dzieci przez pary gejowskie. Lesbijki mogą same zajść w ciążę i urodzić własne dzieci i na to nie ma wpływu. Natomiast para gejowska NIGDY nie powinna mieć prawa do adopcji nie własnych biologicznie dzieci.

Związki partnerskie to dla mnie sprawa oczywista. Jeśli para deklaruje zawarcie takiego związku NIKT nie ma prawa im tego odmówić.

 

Byłeś kiedyś z wizytą w domu dziecka ? Ja byłem na zajęciach i od tamtego czasu myślę, że każda rodzina jest od tego lepsza. Czy dwu, czy jednopłciowa o to mniejsza - ważne, by dzieciak miał dom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziom starej daty nie przejdzie przez myśl tolerancja. Dla nich "pedał" to "pedał" i na, siłę będą dorabiać teorie do własnej nietolerancji. Doskonale to widać po postach kolegi Misiomor, które są równie przekonujące, jak tłumaczenia mojego kolegi arachnofoba, dlaczego należy bać się pająków. Tyle, że mój kolega w strachu przed pająkiem ucieka, a homofob szuka sposobu do uzasadnienia dyskryminacji drugiego człowieka. Ale będzie się to zmieniać razem z wymianą pokoleń. Bo ludzie młodzi do sprawy w mniej emocjonalny, a bardziej rozsądny sposób podchodzą.

 

Byłeś kiedyś z wizytą w domu dziecka ? Ja byłem na zajęciach i od tamtego czasu myślę, że każda rodzina jest od tego lepsza.

Ot to! Być może rodzice homoseksualni są w jakiś sposób gorsi od hetereoseksualnych. Ale to porównanie to manipulacja faktami, bo dzieci do adopcji nie odbiera się rodzicom, a z domu dziecka. Należałoby się przede wszystkim zastanowić, czy rodzice homoseksualni są lepsi od domu dziecka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, najlepiej jak dzieci z Etiopii i innych afrykańskich państw zostaną zjedzone, albo zranione lub zgwałcone w brutalny sposób przez różnej maści czarowników, dyktatorów i innych pojebów, niż zaadoptowane choćby nawet przez gejowskie pary. Co niektórzy na forum naprawdę przedstawiają bardzo dziwny i wręcz powiedziałbym katolicki punkt widzenia, choć twierdzą, że są tacy nowocześni i 'do przodu'. Nawet jak jedno niewinne dziecko zostanie zaadoptowane i wychowane w normalnych warunkach, to już jest wielki sukces, i to bez znaczenia czy przez parę gejowską czy też heteroseksualną lub samotną osobę - to akurat nie ma najmniejszego znaczenia. W wielu katolickich, bogobojnych i niby prawych rodzina dzieją o wiele bardziej makabryczne rzeczy niż w rodzinach gejowskich wychowujących zaadoptowane dzieci. Pomyślcie ludzie 'dobrej woli' o tych właśnie wszystkich afrykańskich dzieciach, które po prostu z góry skazane są na porażkę, i to brutalną porażkę. Wstyd panowie, że macie takie poglądy i jeszcze jawnie się produkujecie bez jakiejkolwiek refleksji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd to przekonanie,że adoptowane dziecko przez parę homo musi być molestowane seksualnie a przez parę hetero już nie?

Przecież życie przynosi masę doniesień o molestowaniu w rodzinach hetero.I to tych naturalnych jak i adoptowanych.

Sam fakt adopcji przez parę hetero wcale nie gwarantuje,że nie dojdzie do tego procederu.

 

Oczywiście moje pytanie jest retoryczne.Chodzi o to,że związki hetero są "zdrowe' a homo "grzeszne".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd to przekonanie? A no stąd, że ludzikom heteroseksualnym pary gejowskie kojarzą się z patologią - i to jest złe. Bo patologia występuję wszędzie, i nie ma znaczenia czy to w parach homoseksualnych czy też hetero, a nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że częściej właśnie w bogobojnych, 'normalnych' rodzinach niż u par gejowskich. Jeden z drugim bogobojnym najpierw spuści wp***dol żonce, po czym zapieprza do kościółka i leży krzyżem płacząc i prosząc posąg o wybaczenie, po czym wychodzi z kapliczki i uważa, że jest zbawiony i rozgrzeszony za swe uczynki. Mam wielki szacunek dla ludzi, którzy decydują się na adopcję dzieci z Afryki - nie ma znaczenia, czy są homo czy hetero. Uważam, a szczególnie biorąc pod uwagę naszą katolską kulturę i mentalność, że jest to duże wyzwanie w naszej kulturze, która kuleje jak dziad bez nogi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, a szczególnie biorąc pod uwagę naszą katolską kulturę i mentalność, że jest to duże wyzwanie w naszej kulturze, która kuleje jak dziad bez nogi.

Kuleje na obie nogi i na ręce nawet, bo trzeba zauważyć, że ten tkwiący głęboko w katolickiej mentalności zabobon sieją m. in. uważający się za postępowych nasi etatowi forumowi antykatolicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no stąd, że ludzikom heteroseksualnym pary gejowskie kojarzą się z patologią

 

Według mojego skromnego zdania wsadzać fiuty w otwór gdzie wychodzą kupy to jednak jest patologia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak masz anal z żoną, bo ona tak lubi od czasu do czasu, to też jest patologia według Ciebie? Dobrze, że chociaż Twoje zdanie jest skromne. Ale rozumiem, że kościół tak nie zezwala, więc jak najbardziej nie dziwię się tym wszystkim 'prawidłowym', co tylko jadą po bożemu i po ciemku '-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada: nie wsadzaj, i nie daj sobie wsadzić. I nie zawracaj sobie głowy jak inni sobie wsadzają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie twierdziłem, że jestem katolikiem. Jedziesz stereotypowo. Niestety prawie wszyscy uważają, iż jak ktoś ma odmienne poglądy to już musi być katol. Niestety tak nie jest. Nadając właściwy ton przedmiotowej dyskusji wskazane by było oddzielić te dwa aspekty. Zdanie mam jakie mam. Nie musi się każdemu podobać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie twierdziłem, że jestem katolikiem. Jedziesz stereotypowo

 

Tak mi się tylko skojarzyło i być może faktycznie pojechałem stereotypowo, ale taki właśnie model u nas panuje. Zresztą generalnie nie ma to większego znaczenia i życie oraz obyczaje seksualne, czy to par heteroseksualnych czy też homoseksualnych, powinno być w obrębie prywatności i intymności, natomiast Ty dałeś głośno i wyrażnie do zrozumienia, że Ci to przeszkadza, więc nie dziw się reakcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cortes

 

Jest gorzej niż myślisz.Wyobraź sobie,że są tacy ( i to hetero) ,którzy jak to określiłeś poetycko "wkładają fiuty" do ust ( oczywiście cudzych).

Co Ty na to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie twierdziłem, że jestem katolikiem.

Ja też nie twierdzę, że jesteś. Ale prezentowane tu przez kilku krzykaczy obwinianie o wszystko "pedałów", Żydów czy cyklistów tkwi w naszych katolickich tradycjach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życie oraz obyczaje seksualne, czy to par heteroseksualnych czy też homoseksualnych, powinno być w obrębie prywatności i intymności

Tu się z Tobą zgadzam, niemniej jednak jak widzimy dookoła nas tak w Polsce jak i świecie środowiska bi, les, homo ,,wylewają" się z każdej strony i wszędzie dookoła co nie musi się podobać i być akceptowane.

Jest gorzej niż myślisz.Wyobraź sobie,że są tacy ( i to hetero) ,którzy jak to określiłeś poetycko "wkładają fiuty" do ust ( oczywiście cudzych).

A potem całują tymi ustami swoje kochane dzieci a fuj... Niech robią co chcą byleby się z tym nie afiszowali podobnie jak ja kwestie tego co robię w łóżku zachowuje dla siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...środowiska bi, les, homo ,,wylewają" się z każdej strony i wszędzie dookoła ... Niech robią co chcą byleby się z tym nie afiszowali...

Większość dba o prywatność, a wśród tych, co latają z fujarami na wierzchu są także hetero.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się z Tobą zgadzam, niemniej jednak jak widzimy dookoła nas tak w Polsce jak i świecie środowiska bi, les, homo ,,wylewają" się z każdej strony i wszędzie dookoła co nie musi się podobać i być akceptowane.

 

Kolega najwidoczniej za dużo czasu spędza w klubach dla gejów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Według mojego skromnego zdania wsadzać fiuty w otwór gdzie wychodzą kupy to jednak jest patologia...

Witamy na Forum kolegę muzułmanina. W kulturze Islamu seks analny jest traktowany, jako 'nieczysty'.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się z Tobą zgadzam, niemniej jednak jak widzimy dookoła nas tak w Polsce jak i świecie środowiska bi, les, homo ,,wylewają" się z każdej strony i wszędzie dookoła co nie musi się podobać i być akceptowane.

A potem całują tymi ustami swoje kochane dzieci a fuj... Niech robią co chcą byleby się z tym nie afiszowali podobnie jak ja kwestie tego co robię w łóżku zachowuje dla siebie.

 

OK, w takim razie należałoby zakazać seksu oralnego i analnego u obu płci , bo prawie każda para hetero to robi. Jak się wymyją to tak samo, jak całowanie każdej innej błony śluzowej . Idąc tą drogą, powinno się zakazać całowania, ponieważ zazwyczaj dochodzi do zetknięcia się błon śluzowych partnerów.

 

NB Himalaje hipokryzji

"Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zdecydował o zawetowaniu konkluzji Rady Unii Europejskiej w Brukseli w sprawie stosowania Karty Praw Podstawowych UE."

 

Czytaj więcej na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mojego skromnego zdania wsadzać fiuty w otwór gdzie wychodzą kupy to jednak jest patologia...

 

Chciałbym nieśmiało zasugerować, że jednak trzeba się umyć.

 

A co do preferencji to muszę przypomnieć stare żydowskie powiedzenie:

-Kobieta jest jak róża,

-Nie ma przód, nie ma tył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę tylko jedno wyjście.W imię czystości należy zakazać seksu w ogóle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki szacunek dla ludzi, którzy decydują się na adopcję dzieci z Afryki - nie ma znaczenia, czy są homo czy hetero. Uważam, a szczególnie biorąc pod uwagę naszą katolską kulturę i mentalność, że jest to duże wyzwanie w naszej kulturze, która kuleje jak dziad bez nogi.

W Polsce taka adopcja to wielkie wyzwanie. Śmiechy za plecami ze mnie, że moja partnerka puściła się pewno z murzynem, a ona wytykana palcami, że jak ona tak z tym murzynem mogła. Dziecko też ma od razu przechlapane w szkole i na dzielnicy.

Paradoksalnie taka adopcja bezstresowo możliwa jest jedynie na polskiej wsi, gdzie wszyscy się znają i nikt nie powie, że kobieta mi się z murzynem puściła bo wszyscy będą i tak wiedzieć, że dziecko adoptowane.

 

Smutne ale niestety bardzo prawdziwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mojego skromnego zdania wsadzać fiuty w otwór gdzie wychodzą kupy to jednak jest patologia...

Płycizna.. Przeszkadza Ci co kto robi w domu pod kołdrą?

Rozwinę płyciznę.. z tych fiutów wypływa mocz.. to jest też patologia, że gdzieś je się wsadza? Może najmniej patologii by było przez ucięcie sobie lub udawanie nieistnienia tego grzesznego narządu? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce taka adopcja to wielkie wyzwanie. Śmiechy za plecami ze mnie, że moja partnerka puściła się pewno z murzynem, a ona wytykana palcami, że jak ona tak z tym murzynem mogła. Dziecko też ma od razu przechlapane w szkole i na dzielnicy.

Paradoksalnie taka adopcja bezstresowo możliwa jest jedynie na polskiej wsi, gdzie wszyscy się znają i nikt nie powie, że kobieta mi się z murzynem puściła bo wszyscy będą i tak wiedzieć, że dziecko adoptowane.

 

Smutne ale niestety bardzo prawdziwe.

 

Szacun dla Kolegi, niskie ukłony i pozdrowienia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega najwidoczniej za dużo czasu spędza w klubach dla gejów.

Wiedza nt homoseksualizmu niektórych krzykaczy ogranicza się do obejżenia migawek z parady w TV i powtarzania katolickich zabobonów z fatowanych na środniowieczame. Nie ukryją tego za niezbyt sprytnymi manipulacjami liczbami, czy robieniem zasad z jakichichś wyjątkowych sytuacji. Idąc tym tropem wszelkie prawa należałoby też odebrać parom heteroseksualnym.

 

 

Płycizna.. Przeszkadza Ci co kto robi w domu pod kołdrą?

Rozwinę płyciznę.. z tych fiutów wypływa...

Obciąłem cytat bo obrzydliwy. Zakazać seksu wogóle!

 

A potem całują tymi ustami swoje kochane dzieci a fuj...

A może by tak minetkę matce własnych dzieci? Tylko niech kolega nie mówi, że swoim dzieciakom buziaka nadobranoc nie daje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę tylko jedno wyjście.W imię czystości należy zakazać seksu w ogóle.

Słusznie ! Zgodnie z koncepcją Lema ewolucja ruszy od nowa, ale będzie już dotyczyła inteligentnych maszyn .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... gatunek ludzki pozbawiony seksu w niedługim czasie stałby się inteligentną maszyną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... gatunek ludzki pozbawiony seksu w niedługim czasie stałby się inteligentną maszyną.

Chyba przeceniasz potencjał i możliwości naszego gatunku. W tym wyścigu wyprzedziłyby nas sztuczne inteligencje, które są teraz tworzone. Hawking stwierdził, że AI to koniec ludzkości. Może udało Ci się przewidzieć jeden z scenariuszy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.