Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  516 członków

Marantz Klub
IGNORED

KLUB MIŁOŚNIKÓW MARANTZA


Nikonman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie .. Ponownie wpadam na to zacne forum ... A wiec po bojach z Maranzem Pm 14 którego wylicytowałem na allegro ale gość się najwidoczniej rozmyślił znowu nie mam nic masakra .... Mam jakiegoś pecha ehhh:(( Ale jest Pm 16 już prowadzę rozmowy z właścicielem :)) Ale doczytałem ze marantze mają problem z kolumnami 4 ohm czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na OLX jest PM-16 od pierwszego wlasciciela z pilotem. 1500 to dobra cena, sam go chcialem brac, ale rozmyslilem sie. Jakos moj Denon lepiej w srodku wyglada. Heh.

Co go omów, nawet jak wzmak akceptuje od 8ohm, to i tak jesli jest wystarczajaco mocny, a ty nie masz zamiaru wyburzac scian siłą głosu to nic mu nie będzie, nawet sie nie zagrzeje.

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na OLX jest PM-16 od pierwszego wlasciciela z pilotem. 1500 to dobra cena, sam go chcialem brac, ale rozmyslilem sie. Jakos moj Denon lepiej w srodku wyglada. Heh.

Co go omów, nawet jak wzmak akceptuje od 8ohm, to i tak jesli jest wystarczajaco mocny, a ty nie masz zamiaru wyburzac scian siłą głosu to nic mu nie będzie, nawet sie nie zagrzeje.

Witam .. Panie Rafale właśnie tego z OLX ja wziąłem chciałem na początku sony 670es , 770es , 870es ale ceny takie ze stwierdziłem ze nie opłacalne mysle ze dobrze zrobiłam bo cena zacna a wzmak w ładnym stanie i nic nie zmieniane ani naprawiane nawet nie był nigdy rozkręcany ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .. Panie Rafale właśnie tego z OLX ja wziąłem chciałem na początku sony 670es , 770es , 870es ale ceny takie ze stwierdziłem ze nie opłacalne mysle ze dobrze zrobiłam bo cena zacna a wzmak w ładnym stanie i nic nie zmieniane ani naprawiane nawet nie był nigdy rozkręcany ..

Gratuluje zakupu. Rozmawialem ze sprzedajacym w dniu, kiedy go wystawil. To bardzo dobra cena, bo drapaki bez pilotów schodziły po 1700zł.

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie nie wiem ja się zabije zaraz znowu przekręt masakra ... Jak można dwa razy pod rząd kupić od oszustów to jakaś plaga ... Widzi pan panie Rafale dobrze ze pan nie kupił tego PM16 Ehh .. Zaraz chyba pozbędę się wszystkiego i nic nie kupuje bo ręce opadają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stało?

No znowu oszuści konto ma zablokowane na allegro ten od pm 16 jak i na OLX w czoraj jak pisałem na forum wpłaciłem przez payu ale mi forse wrócił twierdząc ze tamto nie aktualne i ze mam na inne wpłacić i poczułem się jak by na mnie wylało się wiadro wody zimnej i zadzwoniłem na podany numer telefonu a tam jakaś kobieta nie zna kompletnie goscia i z całkiem innej miejscowości potem napisałem do allegro i zablokowali mu konto po godzinie gość dadzwonił do mnie myślałem ze sprawdza go i będzie ok dziś dostałem wiadomość ze konto zostało zablokowane na stałe dzwoniłem na numer z którego dzwonił do mnie wczoraj i nikt nie odpowiada a na olx tez mu skasowali konto i taką miałem przyjemność z tym panem od pm16 . Ale to już drugi raz w przeciągu trzech miesięcy raz wylicytowałem na allegro PM14 za 2700 potem się okazało ze gośc podeje mi kilka kont okazały się na szczęście zablokowane a potem się urwał kontakt napisałem do allegro i odezwał się ale okazało się ze ktoś wystawił włamał się na konto...

 

Koledzy, gdyby ktoś był zainteresowany, wystawiłem system Ki Pearl Lite, zarówno w dziale ogłoszeń, jak i na Alledrogo. Sytuacja życiowa zmusza mnie do sprzedaży, gdyż potrzeba mi jest na szybko gotówka. Stan sprzętu bardzo dobry, dbałem o niego.

Piekne klocki :)) Edytowane przez Slawi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl wystawiony kup teraz, ktos go kupil i sprzedaje dalej. Pokreylo nie oryginalne.

Właśnie oglądałem na allegro to na pewno ten z nieoryginalną gałką ?

 

A już widze z lewej strony szkoda :((

 

Ale to chyba jakiś handlarz ma na sprzedaż pm 17 za 2500 a obok na fotce widać złoty chyba tez pm 16 to jak za 17 che 2500 to ile za 16 będzie żądał ...hihi

 

No i nie ładnie ze nie informuje o nie oryginalności gałki ..:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest złom nie wzmacniacz cały porypany warty może z 500 zł do tego miej na uwadze że za dwa tygodnie może się zepsuć a takich wzmacniaczy nie naprawiają w pierwszym lepszym zakładzie RTV a warszawa serwis też nie naprawi odpisze że do tych wzmacniaczy części już nie posiadają tak że jak nie masz w razie co dobrego doktora od wzmacniaczy to daj sobie spokój a ta cena ponad 1000 jest już abstrakcyjna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.