Skocz do zawartości
IGNORED

Klub REL subwoofer


anxion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodanie drugiego suba zawsze ma sens.
Raczej łączy się w pary te same modele, ale znane są bardzo dobre integracje subów innych rozmiarów, a nawet innych serii np. połączenie REL T7x z Rel HT 1205 MK2.

T9i i T5i powinny być tak samo szybkie. Większy doda trochę niższego zejścia o kilka Hz.

Najlepiej wziąć sprawdzić u siebie, ale powinno pasować, a dudnienia będzie raczej mniej przy dwóch, z racji lepiej rozłożonego basu pochodzącego w kilku źródeł.

Sent from my Pixel 6 Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

W używkach masz szeroki wybór lepszych i tańszych Reli np R305, R505, R528, Q200e

Godzinę temu, Cameyo napisał:

Jak nacisk na muzykę to seria T i rzeczywiście rozwiązuje temat podłączenia.
Jak nacisk na zejście i trzęsienie ziemi to seria HT.

Powiedzmy na 3 w skali Richtera 🙂 Pod tym względem są dużo lepsze suby i tańsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, macieka13 napisał:

A nie lepiej kupić Sub z przewodem Speakeon i wpiąć tam gdzie kolumny? Zastanawiałem się nad t/7x lub 7i, ale nie wiem jaka jest różnica pomiędzy tymi modelami i czy warto dopłacać do nowszej wersji x ?

Mega sprawa, zarówno T7i jak i T7x zagrają super. Do tego jak piszesz masz dedykowany przewód speakeon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, macieka13 napisał:

A nie lepiej kupić Sub z przewodem Speakeon i wpiąć tam gdzie kolumny? Zastanawiałem się nad t/7x lub 7i, ale nie wiem jaka jest różnica pomiędzy tymi modelami i czy warto dopłacać do nowszej wersji x ?

Nie ma żadnej różnicy poza zaokrągleniem obudowy i obciachowymi logami Rel na nóżkach. Na YT jest recenzja z porównaniem T9x i T9i

Edytowane przez don111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, don111 napisał:

Nie ma żadnej różnicy poza zaokrągleniem obudowy i obciachowymi logami Rel na nóżkach. Na YT jest recenzja z porównaniem T9x i T9i

Możesz wrzucić to porównanie bo z tego co wiem T7x jest oparty na kompletnie innych podzespołach. Zakładam że w T9i jest podobnie.

Edytowane przez maciekplacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, maciekplacek napisał:

Możesz wrzucić to porównanie bo z tego co wiem T7x jest oparty na kompletnie innych podzespołach. Zakładam że w T9i jest podobnie.

Ciekawe bo głośnik ten sam i wzmacniacz ma te same parametry. 

Jeden z filmików tego gościa, nie pamiętam już czy to dokładnie ten filmik

 

11 minut temu, Cameyo napisał:

skrzynka jest kompletnie inna - ma inne proporcje, zaokrąglone rogi i lepiej wygląda.

Nóżek się czepiasza 🙂

 

Tak jak na ubraniu wystarczy dyskretne logo. Nóżki w X przypominają mi styl dresiarza z adidasem 4 paskowym 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, don111 napisał:

Ciekawe bo głośnik ten sam i wzmacniacz ma te same parametry. 

Jeden z filmików tego gościa, nie pamiętam już czy to dokładnie ten filmik

 

Tak jak na ubraniu wystarczy dyskretne logo. Nóżki w X przypominają mi styl dresiarza z adidasem 4 paskowym 🙂

 

Takie porównanie to żadne porównanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, maciekplacek napisał:

Takie porównanie to żadne porównanie. 

Jest drugi filmik na którym opowiada dokładnie co i jak. I różnica jest minimalna wg niego.

51 minut temu, Cameyo napisał:

 

 

Informacja pod tym filmikiem

"Shop the new REL T/9x https://tmraudio.com/speakers/subwoof...

Shop all new REL Subwoofers https://tmraudio.com/rel/"

To tak jakby recenzje zrobiło S4home albo Q21, wiadomo że nowego, którego sprzedają, wychwalą bardziej niż powinni, a z małych zrobią się wg nich kosmiczne różnice do których warto dołożyć, no a oczywiście dla forumowiczów super cenka :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, don111 napisał:

Jest drugi filmik na którym opowiada dokładnie co i jak. I różnica jest minimalna wg niego.

Informacja pod tym filmikiem

"Shop the new REL T/9x https://tmraudio.com/speakers/subwoof...

Shop all new REL Subwoofers https://tmraudio.com/rel/"

To tak jakby recenzje zrobiło S4home albo Q21, wiadomo że nowego, którego sprzedają, wychwalą bardziej niż powinni, a z małych zrobią się wg nich kosmiczne różnice do których warto dołożyć, no a oczywiście dla forumowiczów super cenka :))))

Jakby otworzyli je to by pewni zobaczyli a nie tylko usłyszeli różnice. 
Zauważyłem że sporo osób zaczyna zastanawiać się lub już uciekać ze starej wersji Ti i wchodzić w nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, macieka13 napisał:

W takim razie jaki sub byście mi polecili powiedzmy używka 3.5tysmax do 17m2.

Oczywiście musi podejść pod ten wzmacniacz bez konwerterów itp.

Każdy powie co innego 🙂
Ale do 3,5k max używanego Tx nie kupisz bo nikt nie sprzedaje w tej cenie, zostaje tylko Ti

Edytowane przez maciekplacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, macieka13 napisał:

W takim razie jaki sub byście mi polecili powiedzmy używka 3.5tysmax do 17m2.

Oczywiście musi podejść pod ten wzmacniacz bez konwerterów itp.

Na 17m raczej coś z 10" głośnikiem jeśli do muzyki. Z używek najsensowniej wygląda Rel r305 albo R205. Albo 2x T5, dwa suby to najlepsza opcja. 

1 godzinę temu, maciekplacek napisał:

SVS to syf, porównaj jak jest wykonany czy spasowany REL i porównaj z SVS.

Nie są źle wykonane ale za to tańsze i moc wyższa. Ważne jak grają, za dopłatą też można kupić w połysku SVS.  Ale do stereo jednak Rel trochę lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, don111 napisał:

Na 17m raczej coś z 10" głośnikiem jeśli do muzyki. Z używek najsensowniej wygląda Rel r305 albo R205. Albo 2x T5, dwa suby to najlepsza opcja. 

Nie są źle wykonane ale za to tańsze i moc wyższa. Ważne jak grają, za dopłatą też można kupić w połysku SVS.  Ale do stereo jednak Rel trochę lepszy. 

potrzebuje suba 50/50 muza filmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.