Skocz do zawartości
IGNORED

Wasze doświadczenia z MIT-em


gg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałem zwrócić uwagę na inny aspekt problemu. Mnie zupełnie nie obchodzi jakie każdy z kolegów używa kable, protestuję natomiast przeciwko sytuacji, że grupa kilku osób uzurpuje sobie prawo do wmawiania innym, że dobrze grają tylko kable TA, a komu nie grają to ma sprzęt do d.... i w ogóle nie ma pojęcia o audio... To jest kpina ze zdrowego rozsądku i traktowanie reszty userów jak tępych, bezrozumnych jeleni.

 

Dopiero teraz do tego doszedłeś?

Dawaj te swoje Kimbery do jasnej cholery.....wepniemy ,posłuchamy i opadu szczęki moze doznamy?

Tomek ale te Twoje porownanie Sułka do transparenta xl to mysle,ze byłes chyba pod wpływem czegoś lub kogoś....jak rany koguta)

 

Tak i mózgu też... :-)

 

i zatoki zapchane i łupież również prawda?)

 

Tomku, wiem, że jesteś wielkim fanem Kimbera. Marka zacna. Moim zdaniem Kimber i Transparent to zupełnie inne granie i do innych systemów. Kimber (te dwa modele) to rasowe srebro, a transparent to solidna miedź i to z turbodopalaczem w puszeczce. Dwa różne światy.

 

Tomek

Przeczytaj to z 1000 razy-to TEN NIEDOBRY MILIMETR TO NAPISAŁ TOBIE Z DEDYKACJĄ.)

 

Niby którzy,konkretnie,nazwiska :)

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

cYBANT JUZ PODAWAŁ NAWET ADRES MARCHEWKOWA COS TAM)))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Tomek ale te Twoje porownanie Sułka do transparenta xl to mysle,ze byłes chyba pod wpływem czegoś lub kogoś....jak rany koguta)

 

No u mnie IC Sułek zagrał lepiej od TA Ref :)

Ale już przeczytałem i przyjąłem do wiadomości, że po 1 - TA gra od XL w górę (czy jakoś tak) reszta to padaka albo chińska podróbka, a po 2 skoro taki warkoczyk z druta ogrodzeniowego zagrał u mnie lepiej od TA to mam gówniany albo źle złożony system.

No jakoś będę musiał z tym żyć. Dobrze, że przynajmniej lubię tego gówna słuchać :D

 

Jedyne dlaczego nie zostały te Sulki u mnie to nie akceptowalne przeze mnie cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

No u mnie IC Sułek zagrał lepiej od TA Ref :)

Ale już przeczytałem i przyjąłem do wiadomości, że po 1 - TA gra od XL w górę (czy jakoś tak) reszta to padaka albo chińska podróbka, a po 2 skoro taki warkoczyk z druta ogrodzeniowego zagrał u mnie lepiej od TA to mam gówniany albo źle złożony system.

No jakoś będę musiał z tym żyć. Dobrze, że przynajmniej lubię tego gówna słuchać :D

 

Jedyne dlaczego nie zostały te Sulki u mnie to nie akceptowalne przeze mnie cena.

A kupisz chociaż moją listwę? Dam dobry rabat , wyjdzie taniej niż Sułek ...pliss?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka różnych Siltechów i pogrubienia basu nie zauważyłem. Ale może byłem wtedy chory... :-)

 

Po raz kolejny czytam wypowiedzi Tomasza na temat kabli Siltecha i oczom nie wierzę.

Siltech pogrubia bas ?!

Gdyby Tomek to napisał o Acrolinku to jeszcze bym zrozumiał ale o Siltechu ? Może to był Siltech po seczuańsku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

A kupisz chociaż moją listwę? Dam dobry rabat , wyjdzie taniej niż Sułek ...pliss?;)

Nie kupię żadnej listwy.

Już pisałem kiedyś, że kable głośnikowe i listwa Sulka granie u mnie popsuła.

 

Bardzo dobrze zagrały natomiast IC i sieciówki. Z przyjemnością ja kupię jak ich cena będzie max 1000zł.

Czy coś jest w tym nagannego i ktoś ma z tym problem?

Bo ja nie.

Edytowane przez masza1968
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam te cale transparenty i mity mocno głeboko w doopie

Szukam jelenia do systemu złożenia i se Sułki wreszcie kupię

 

ps.

Kupcie mi wreszcie kurde te Sułki pod choinkę-bardzo proszę.

 

Nie kupię żadnej listwy.

Już pisałem kiedyś, że kable głośnikowe i listwa Sulka granie u mnie popsuła.

 

Bardzo dobrze zagrały natomiast IC i sieciówki. Z przyjemnością ja kupię jak ich cena będzie max 1000zł.

 

Ty chytrusie Sułek na Tobie tylko 600 pln zarobi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stary audiofil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

Nie kupię żadnej listwy.

Już pisałem kiedyś, że kable głośnikowe i listwa Sulka granie u mnie popsuła.

 

Bardzo dobrze zagrały natomiast IC i sieciówki. Z przyjemnością ja kupię jak ich cena będzie max 1000zł.

Czy coś jest w tym nagannego i ktoś ma z tym problem?

Bo ja nie.

Świnia !:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Świnia !:)))

Obiecaj mi za darmo a będę wychwalał pod niebiosa i wzmacniał jakbym w A klasie chodził ;)

Jak nie wiesz jak to się robi to poczytaj nirvankę od początku do końca :D

 

A Ty tak od razu kup i kup... :)

 

Ty chytrusie Sułek na Tobie tylko 600 pln zarobi

 

Na pudełku i insercie :)

Edytowane przez masza1968
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

Obiecaj mi za darmo a będę wychwalał pod niebiosa i wzmacniał jakbym w A klasie chodził ;)

Jak nie wiesz jak to się robi to poczytaj nirvankę od początku do końca :D

 

A Ty tak od razu kup i kup... :)

 

 

 

Na pudełku i insercie :)

:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie IC Sułek zagrał lepiej od TA Ref :)

Ja Tobie wierzę, nie ma w końcu jednego kabla, który zawsze i w każdym systemie sprawdzi się najlepiej.

Ale chciałbyś tak wybitny kabel nabyć za cenę dobrej wtyczki??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Ale chciałbyś tak wybitny kabel nabyć za cenę dobrej wtyczki??

Witek, a widziałeś jakie wtyki mają kable Sulka?

Tanie. Mimo to u mnie to zagrało.

 

 

I żeby nie było, nie twierdzę, że Sulki sa lepsze od TA. Broń Boże.

Mówię tylko, że u mnie zagrały lepiej. Dużo lepiej.

 

Ja Tobie wierzę, nie ma w końcu jednego kabla, który zawsze i w każdym systemie sprawdzi się najlepiej.

 

No a ja tu czytam, że jednak tak.

Bo jeśli MIT czy TA u kogoś nie zagra to znaczy, że ma gówniany system :)

 

Kupcie mi wreszcie kurde te Sułki pod choinkę-bardzo proszę.

 

Do lampek choinkowych?

Piotrek, jak zaczniesz dopasowywać kierunkowość każdej lampki na choince to skończysz ją ubierać na Wszystkich Świętych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara 350-tka która jest generalnie znakomitym kablem totalnie wykłada się w systemie lampowym

Tomek... piszesz że 350-tka totalnie się wykłada na lampie??? A to ciekawe, bo na GMce się nie wykłada. 350 Ref dwupuszkowa RCA lub 350 Shotgan EVO z GMką SET42 dają niesamowicie otwarte przestrzenne granie, delikatną aksamitną górę i co najmniej bardzo dobry bas. Ten bas może nie jest tak rozdzielczy jak z innych kabli, ale w innych kablach jest rozdzielczość, ale brakuje masy na dole (IMO). Pamiętasz jak Twojego głośnikowego Kimbera podpięliśmy do GMki a później mojego zwykłego MH770? Ty zostałeś przy swoim zdaniu ale pozostali koledzy na odsłuchu raczej preferowali MITa w tym zestawieniu. Dlatego też jednemu bliżej do Kimberka a drugiemu do MITciaka ot gusta Panie Tomaszu :)) pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, a widziałeś jakie wtyki mają kable Sulka?

Tanie. Mimo to u mnie to zagrało.

No widziałem te wtyki - beeee, dlatego napisałem, że chcesz komplet kabli za cenę jednej dobrej wtyczki;-)

Tak zachwalane Transparenty też mają badziewne wtyczki (nie wszystkie, ale mają)

 

Może nie cena/jakość samej wtyczki decyduje o jakości całego kabla

 

Mówię tylko, że u mnie zagrały lepiej. Dużo lepiej.

 

I tak pewnie było, skoro Transparenty poszły do ludzi;-)

 

Bo jeśli MIT czy TA u kogoś nie zagra to znaczy, że ma gówniany system :)

W sumie to byłoby fajnie - każdy mógłby mieć High-Enda;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też jednemu bliżej do Kimberka a drugiemu do MITciaka ot gusta Panie Tomaszu :)) pozdro

 

A trzeciemu do Pana Sułka

LUIZA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny czytam wypowiedzi Tomasza na temat kabli Siltecha i oczom nie wierzę.

Siltech pogrubia bas ?!

Jarek, to mnie już nie dziwi, bo całe to nasze audio jest strasznie subiektywne w ocenie. Dla jednego będzie to pogrubienie a dla innego neutralny przekaz ... z Tomkiem już kilka razy kompletnie nie mogłem się zgodzić w ocenie danego klocka, który razem słyszeliśmy na tym samym odsłuchu, i co ... i jajco :))) ... raz się zgadzamy a innym razem mamy kompletnie inne zdanie .. cuda Panie Sułku :)

 

A trzeciemu do Pana Sułka

LUIZA

Pan Sułek ma teraz swoje "5 minut" ... niech korzysta :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ASURA

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma w końcu jednego kabla, który zawsze i w każdym systemie sprawdzi się najlepiej.

 

I to bym podklejał jako obowiązkowe motto do wszystkich wątków o kablach :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chytrusie (...)

 

Proszę się ode mnie uprzejmie odcyndolić, bo Ci Pietrek z początkiem listopada z gonga..;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Po przeczytaniu popołudniowych i wieczornych wpisów w niniejszym wątku dochodzę do wniosku, że część kolegów nie wie, albo udaje że nie wie o co chodzi;-) Jeszcze raz napiszę, wspomnianych kabli Sulek nie słuchałem, co nie przeszkadza części oponentów formułować błędnych tez o rzekomym porównaniu do TA oraz wątpliwości co do trzeźwości nie tylko moich sądów, ale i całej osoby;-) Przyjmuję to z żartobliwą pobłażliwością, gdyż trudno dyskutować na poważnie jeśli oponenci stosują jedynie puste zabiegi retoryczne, a nie odnoszą się w ogóle do merytoryki sporu. To jest klasyczne udawanie greka, tudzież odwracanie uwagi od poruszonego przeze mnie problemu lansowania za wszelką cenę kabli jednego producenta z USA. A wracając do dyskusji z kolegami, którzy wyrazili merytoryczne uwagi, tak jak choćby Witek, Przemek, Maciek, Sylwester, Jarek oraz Artur to powiem tak:

 

1. Kabelki Siltecha oceniam bardzo wysoko, zwłaszcza do systemów lampowych, tym niemniej jak większość kabli z czystego srebra mają minimalne ograniczenie w subsonicznym zakresie i lekką emfazę w wyższym podzakresie. To nie oznacza pogrubienia znanego z kabli typu Straight Wire czy Wireworld, tym niemniej minimalne uwypuklenie w zakresie od na oko 60 do 100Hz w rozdzielczym i liniowym systemie jest wyczuwalne. To nie jest istotny problem, tym niemniej takie zjawisko istnieje.

 

2. Kabel MIT 350 posiadałem kilkukrotnie, w tym w odmianach Reference i zwykłej Proline, zarówno RCA jak i XLR. Jest to jeden z moich do dziś ulubionych kabelków, przy czym jak wszystko w audio, ma on swoje zastosowanie. Próby aplikacji go do systemu lampowego nie są moim zdaniem krokiem właściwym. Ot, takie moje zdanie;-)

 

3. Kabelki Nordosta są referencją w zakresie neutralności, przy czym wspomniane przeze mnie (w analizie brzmienia kabli Siltecha) minimalne uprzywilejowanie wyższego podzakresu basu jest również słyszalne u Nordosta do modelu Tyr od dołu oferty włącznie. Valhalla oraz topowy Odin są w mojej ocenie tej cechy pozbawione, stąd moja teza o absolutnej liniowości tych kabli. Być może w kategoriach absolutnych można osiągnąć jeszcze większą głębię tego zakresu, tym niemniej z wszystkich znanych mi kabli to właśnie ten stanowi wzorzec przenoszenia basu.

 

Podsumowując, proszę czytać ze zrozumieniem i nie wprowadzać swoich interpretacji tekstu pisanego. A przede wszystkim polecam jak najwięcej samemu słuchać, a nie kierować się zdaniem innych i powszechnie panującymi stereotypami.

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu popołudniowych i wieczornych wpisów w niniejszym wątku dochodzę do wniosku, że część kolegów nie wie, albo udaje że nie wie o co chodzi;-) Jeszcze raz napiszę, wspomnianych kabli Sulek nie słuchałem, co nie przeszkadza części oponentów formułować błędnych tez o rzekomym porównaniu do TA oraz wątpliwości co do trzeźwości nie tylko moich sądów, ale i całej osoby;-) A wracając do dyskusji z kolegami, którzy wyrazili merytoryczne uwagi, tak jak choćby Witek, Przemek, Maciek, Sylwester, Jarek oraz Artur to powiem tak:

 

 

Zapomniałeś w ostatnim zdaniu Tomaszu o mnie wspomnieć)..........ale nic to

Natomiasto tej swojej trzeżwości byłbyś łaskawie wszystkich tak nie przekonywać,bo Twoje pierwsze zdanie jest niezaprzeczalnym dowodem

na to ,ze byłeś niestety pod wpływem i tu Cię mam......

piłeś nie jedż

chlasz nie pisz na forum AS)..............PONIŻEJ DOWÓD

 

Amen.

 

Mnie zastanawia co innego, a mianowicie rozwodzicie się nad kablami Transparenta kosztującymi kilkadziesiąt tysięcy złotych, a podobnie a nawet lepiej grające kable Sułka obsobaczacie jak burą sukę... Coś mi tu nie pasuje. Dobrze grający Sulek za 5 tys. zł to Waszym zdaniem kit, a kosztujący 50 tys. zł Transparent ósmy cud świata;-) Panowie, trochę umiaru. Sulka nie znam, ale słyszałem że gra conajmniej tak dobrze jak Reference XL. I to od osoby, która ma pojęcie o audio.

 

Tomaszu miły.........wiara czyni cuda i góry przenosi).....a ja nie jestem taki głupi co to każdy dowcip kupi

Skwituje Twoje domniemania kawałem..........bo tylko na to mnie stać!!

Dwie sąsiadki dyskutuja przed sklepem,ze teraz taka drozyzna i jedna z nich ma długi,trzecia podeszla i także potwierdza,

że drozyzna i ona także ma długi,nagle podeszła czwarta która to podsłuchała i się pyta........A gdzie on mieszka?

Także powtarzane od kogoś wiadomości takie ogólnikowe są nadzwyczaj śmieszne i zabawne,bo rzuciłeś do pieca mocne

argumenty a tu zamiast temperatura iść do góry .......to mało od tych bajek nie zaczadziałem

 

ps.

Kiedy mozna Ciebie odwiedzić?...Ile razy jeszcze mam pytać o potwierdzenie Twojej deklaracji w sprawie mojej wizyty?

Jestem nawet skłonny podjechac z całym setem kabli Sułek.........mogę je mieć w kazdej chwili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stary audiofil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Ja się już merytorycznie wypowiedziałem w tym wątku i w dalszą polemikę o charakterze odpowiedzi na zaczepki wdawać się nie zamierzam. Kable Sulek będę słuchał w najbliższym czasie, podobnie jak KBL oraz Verictum. Jak tylko będę po odsłuchach nie omieszkam podzielić się z Kolegami wrażeniami. A co do MITa to konsekwentnie powtarzam, że bardzo cenię te kable, przy czym należy umieć je właściwie zaaplikować, a nie zmuszać do pracy w systemach nie pasujących do ich specyfiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomkly,

Jeśli piszesz to co piszesz o brzmieniu Siltechów z górnej półki to wcześniej sprawdź czy to były oryginalne kable. Osoba która ci je pożyczyła powinna mieć certyfikat. Brałeś je od dystrybutora czy od kumpla z za rogu? Jestem trzecią osobą na tym forum która nie potwierdza twoich rewelacji. Siltechy to są jedyne kable na rynku które nie pompują żadnego z podzakresów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez chochla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów

Ja tu nowy i szukam troche drogi na skroty (bez tysiaca testow) dotyczacej w mIare trafionego wyboru kabla IC do zestawu MCIntosh c48 +mc452...

Kilkukrotnie juz gdzies padlo stwierdzenie ze MiT zgrywa sie niezle z Mcintosh. Jesli to prawda, jakiego modelu szukac, ktorego nie ograniczy tego zestawu?

Jak maja sie do tego oryginalne IC Mcintosha? Moze jakies inne, poza MITowe propozycje?

 

Budzet niestety niewielki, 2-3 kpln max za uzywke. Portfel mocno przetrzepany po ostatnim zakupie a i sluch pewnie nie na tyle wybitny, zeby "uslyszec" kabel za 50kpln:)

 

Dzieki za ew rady, co do preferencji ja stara post altusowa szkola - eq w U - duzo cyk cyk i bum bum. Sami wiecie...:). Odpadaja kable grajace srednica,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LorinSi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem MIT nie bardzo pasuje do Maka, a taki do 3 tys.to już zupełnie nie. Szukałbym czegoś innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z kablami Nordosta trzeba uważać aby nie przesadzić.....

kiedyś podłączyłem głośnikowy, IC i sieciowy....efekt był taki że bardzo zwracałem uwagę na smaczki i detale audiofilskie

które na tych kablach są bardzo słyszalne, to może byc fajne ale na dłuższą metę staje sie męczące i co ważne piękno muzyki sie gubi

tym kablom brakuje również wypełnienia inaczej mówiąc ,,szczupło grają,, ale właśnie ta cech może ,,uratować,, niektóre systemy

ogólnie można powiedzieć że ,,granie,, jest bardzo rozdzielcze i konturowe...dobry efekt daje podpięcie sieciowej Valhalli do listwy

wprowadzi zalety Nordosta ale bez przesady...

dlatego bardzo często kable Nordosta sprawdzają się w systemach lampowych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem MIT nie bardzo pasuje do Maka, a taki do 3 tys.to już zupełnie nie. Szukałbym czegoś innego.

 

zakładając optymistycznie że kabel SH da się kupić za +/- połowę ceny nowego, to teoretycznie podwaja możliwości do ok 6 tys PLN za IC nowy.

Ale jeśli nawet tyle to za mało na porządnego MITA, uprzejmie proszę o inne propozycje na miarę moich skromnych możliwości....

Może chwalony XLO LE-2? Za ok 3 tys powinno się dostać używkę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Maka XLO zdecydowanie bardziej. Nowy MIT za 6 tys.to najniższe modele. To niestety bardzo droga firma. Porządne nowe IC MIT-a zaczynają się od 20 tys w górę. Ale w rozsądniejszych cenach jest wiele innych dobrych kabli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źródeł.

Moim zdaniem MIT nie bardzo pasuje do Maka, a taki do 3 tys.to już zupełnie nie. Szukałbym czegoś innego.

 

 

Może trochę więcej o oczekiwaniach - ten EQ w "U" proszę oczywiście traktować z przymrużeniem oka. Ale też to prawda- za dużo zróżnicowanych gatunków muzyki słucham, żeby stawiać tylko na dobrą średnicę.

Preferuje natomiast brzmienie lekko ocieplone (ale nie zamulające kosztem utraty detali) i tzw.dźwięk "in your face", zamiast chłodnej analizy i budowaniu jakiejś wybitnie szerokiej sceny z dokładnym ulokowaniem wszelkich jej źródeł...

 

ps. może naiwnie zacząłem poszukiwania nie w tym wątku co trzeba skoro tani MIT nie pasuje do Mcintosha... Uprzejmie zatem proszę o przeniesienie mnie gdzie trzeba - nie mam pojęcia gdzie? KLub MC?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LorinSi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferuje natomiast brzmienie lekko ocieplone (ale nie zamulające kosztem utraty detali) i tzw.dźwięk "in your face", zamiast chłodnej analizy

Jeśli jesteś z Warszawy/okolic, to odezwij się na priv

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że Polska....kablami stoi i to hi-endowymi. No i ta listwa Sulek - ile to coś kosztuje 6000zł ? - upewnijcie mnie bo już stary jestem i nie wiedzę dobrze ile tam jest "zer" po cyfrze "6"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.